C (jfr, Op z'n zomers naarbed Prijzenkermisin nachtmode Een linnenkast^ volzomersfeer Baby's fijnste luiers voor 'nvakantieprijs 5.95 Polstas voor heren Zomertas voor wie graag ruimte heeft DeVendomatic radio-cassetterecorder RC-1 VROOMS DREESMANN 8 LEIDSE COURANT DONDERDAG 3 JULI 1975 B Luchtige herenpyama's van tricot interlock of .badstof, in brique, beige, bleu of groen. Maten S, M, ML en L, 4,5,6 en 7 Charmant damesnaehthemd van luchtig polyester/katoen met fris bloemdessin, rand- motief en kantgarnering. Keuze uit diverse zomerse kleuren. Maten 40 t/m 50 Vlotte damespyama van katoenen tricot, in rood, groen en bleu. Maten 38 t/m 20 Denier mini Pantynylons, zeer elastisch, met prima pas vorm. Kies uit vele modieuze tinten. Maten 36 t/m 40 en 40 t/m 44. Per 2 stuks Herenanklets in diverse modieuze kleuren. Prima pas vorm. Schoenmaat 40 t/m 45. 1 Paar uni 1 paar fantasie LNv 2 paar Echte Elias badstof keuken- doeken. Heerlijk rul, prima drogend. Kleur- en wasecht. Met pied-de-poule rand op uni fond in diverse frisse kleuren. 100% Katoen, 55x55 cm Kindcranklets in uni of fantasiedessin met keuze uit vele vrolijke kleuren. Prima pasvorm. Schoenmaat 35 t/m 41 2 paar 4.50 Schoenmaat 27 t/m 34 2 paar 3.95 Schoenmaat 23 t/m 26 .Jeugdige damesset van zacht glanzend materiaal, bestaande uit soft beha met verstelbare schouderbandjes en bijpassend slipje. In wit met kontrast- garnering. Maten 70-75 en 8 Damesslips van 100 katoen, in diverse uitvoeringen. .Kleur wit. Maten 40 t/m 50. Per 3 stuks Echte Elias baddoeken. Gemaakt van eersteklas 100 katoen. Diverse dessins o.m. in een exclusief streep/jacquard dessin in vele fijne kleuren. Beslist le keus! Kleur- en wasecht 50x100 cm Fleurig bedrukte slopen. Gemaakt van 100 katoen. Met dessins die zomerse taal spreken in diverse zonnige kleuren. Voor thuis en op de camping. 2 Stuks voor Plasvaste luiers in oogjes- of hydrofiel weefsel. Kruimelen niet, korrelen niet. Per stuk Uhebt overal 't lekkers voor 'tgrijpen metFlair\ Flair tuinserveerwagen. Gemaakt van hoogwaardige kunststof. Roest nooit. Geeft plaats aan alle lekkernijen en benodigdheden bij uw tuinparty, het barbecuen of het borrelen. Flair adviesprijs 95.- Vroom Drcesmann prijs Flair cocktail caddy. Handige draag bar voor binnen en buiten, met plaats voor glazen, ijsemmer en flessen. Flair adviesprijs 19.95 Vroom Drcesmann prijs Flair stapclkruk. Ideaal voor buiten, door toepassing van hoogwaardige kunststof. En makkelijk binnen op te bergen, want hij is uiterst handig stapclbaar. Flair adviesprijs 14.95 Vroom Drcesmann prijs Gemaakt van echt leder, met 2 ritsvakken en extra insteekvak. In zwart of bruin Udacht dat u niet kon fotograferen? Dan kent u deze camera niet! Ideale schoudertas voor 'n dagje shoppen, 'n dagje strand en op vakantie, want hij is oerstevig (bodem voorzien van noppen), heeft zeer veel ruimte (met extra rits voorvakje). In donkerbruin of nature! De Gaf pocketcamera 220 is een genie. Want u hoeft alleen maar te spannen en op de knop te drukken en uw perfekte foto is weer gemaakt. Alles gaat vanzelf, jedereen kan er mee overweg. U krijgt 'm kompleet met flitsblokje (werkt zonder batterij). flitsblokjes-opzet, bescherm- etuitje en polsriempje voor een verrassende prijs: Gaf-adviesprijs 99.75 Vroom Dreesmann prijs Een perfekte geluidsmachine voor 'n zeer lage prijs. Heldere ontvangst op FM en MG. Het cassettegedeelte speelt musi- cassettes en zelf opgenomen cassettes af, en neemt op van het radiogedeelte, maar ook van uw grammofoon of recorder via de DIN-aansluiting en via de ingebouwde electret mikrofoon. Automatische opnamesterkteregeling en autostop kompleteren de techniek. Speelt op lichtnet en batterijen, en kost toch maar Koopjes inVendomatic compact cassettes Hi-Fi Low Noise kwaliteit! Schoenen niet in elke vestiging verkrijgbaar.

Leidse Courant | 1975 | | pagina 8