Kil Een zomer vol verrassende Bijenkorfjprijzen ASSISTENTE Leraar ACUDENT M V 774775/773905 771325 QE> Acudent 'n Echte Kress viertoerige slagboor, met530Watt motor. Nu voor de prijs van een gewone boormachir v Zómerzoeken met... de Bi jenkorfj^p 6 LEIDSE COURANT WOENSDAG 4 JUNI 1975 Familieberichten Dankbetuiging Hiermede willen wij allen, die hun belangstelling betoond hebben, bij ons 40-jarig huwelijk, hartelijk bedanken voor de vele wensen, zowel persoonlijk als per kaart, voor de bloemstukken en cadeaus. Het was voor ons een onvergetelijke dag. J. C. v.d. PLOEG TH. v.d. PLOEG-ROOS HOEK-HERENHUIS MET GARAGE Paganinistraat, bevat o slaapkamei i achtertuin op zuiden, stenen berging, garage direkt achter het huis. eigen grond, etc. Gevraagde koopsom 1 $3.000,- kJt MAKELAARSKANTOOR NIJBACKER (makelaars: H. C. J. Nijbacker J. B. C. A Gentis) Stadhouderslaan 98. Oen Haag. Tel. 070 - 54.18.00/55.80.07 Taak: Het dagelijks bezoeken van patiënten op een vast aantal afdelingen, om zodoende de communicatie tussen de keuken en haar gasten beter te doen verlopen. Vereist: goede contactuele eigenschappen; leeftijd boven 23 jaar; bereidheid 1x per 14 dagen weekenddienst te verrichten; diploma- H.V..I. of Inas strekt tot aanbeveling. Salaris nader overeen te komen. StE/isabeth ziekenhuis Simon Smitweg 1 Leiderdorp LISSE DOMINICUS SAVIO MAVO Collega's In bezit van akte 77 ab. en/of bevoegd heid voor wiskunde en/of handvaardigheidNatuur- Schelkunde en/of met belangstelling voor Geschie denis worden verzocht te solliciteren als mat volledige of gedeeltelijke weektaak (totaal 30 uur) Lessenverdeling nader overeen te tornen. SPOED I Directeur H. L. J. Brouwer. Oranjelaan 76. Lisse. tel. 02521-13901. 02522-12190. M.J.VAN DAM tandarts donderdag 5 juni GEEN SPREEKUUR Te koop aangeboden rantie. Gemakkelijk te leggen. Tijdelijk Stanley mes cadeau bij aankoop van min. 20 tegels. Smits Woninginrichting. Mare 98. Vrouwensteeg 9. Tel. 23913. Te koop gevraagd Gevraagd: oud BANKSTEL en eettafel. Tel.: 020 - 32649; 020 - 73.41.73. Vragen naar Patries De commissie voor de beroepschriften der ge meente Leiden zal in een openbare vergadering van de eerste afdeling der commissie, te hou den op 5 juni a.s. te 16.45 uur. ten stadhuize, kamer 263. uitspraak doen op het beroep van de heer A. Bodrii. Van Hogendorpstraat 36a t« Leiden tegen het besluit van burgemeester en wethouders d.d. 20 fe bruari 1975, inzake wei gering van een bouwver gunning voor een bloe menkiosk. (De uitspraak vond geen doorgang op de eerder geannonceer- de datum). Tandheelkundige inrichting Acudent die zich bezighoudt met het trekken van slechte tanden en kiezen, het plaatsen van kunstgebitten in één dag (met of zonder verhemelteplaat) deelt mede, dat per 21 mei j.l. de telefoonnummers gewijzigd zijn. Vanaf deze datum zijn wij voortaan bereikbaar voor afspraken onder de volgende telefoonaansluitingen: n v Claes de Vrieselaan 13-15, Rotterdam Bij beschikking van de Arrondissements-Rechtbank te 's-Gravenhage van 26 mei 1975 is onder curatele gesteld wegens een geestelijke stoornis waardoor zij niet in staat is haar belangen behoorlijk waar te nemen. HELENA CORNELIA VAN KEMPEN, geboren op 9 september 1950 te Voorhout, wonende en feitelijk verblijvende te Voorhout aan de Prins Bernhard- straat no. 43. met benoeming van Cornells Hubertus van Kempen, wonende te Klazienaveen aan de Langedijk no. 12, tot curator, en van Alida Helena van Kempen, echtge note van J. A. van Galen, wonende te Odijk aan de Zeisterweg no. 14, tot toeziend curator. Gemeente Alkemade SPREEKUUR BURGEMEESTER Door de burgemeester van Alkemade zal op donder dag 5. 19 en 26 juni a.s. geen spreekuur worden gehouden. WONIHGRUIL EEN TELEFOONTJE HELPT! Lekker sterk jongenspak van blauwe katoenen denim. Jack met borstzakken, sportieve stiksels, stoere ritsen. Broek met riem. Maten Een viertoerige slagboormachine, speciaal gemaakt voor Vroom Dreesmann. Geavanceerde techniek, veelzijdige gebruiksmogelijkheden, maximaal bedieningskomfort en oersterke kwaliteit, dat zijn de eerste pluspunten van deze machine. En de andere zijn 2 mechanische en 2 elektrische toerenschakelingen dubbele isolatie, dus overal en altijd veilig thermische beveiliging tegen doorbranden radio- en tv-ontstoord 13 mm boorhouder slagvast onbreekbaar huis met in 8 standen verstelbare handgreep 12 maanden schriftelijke Vroom Dreesmann garantie op de gehele machine alle Vendex, AEG en Bosch hulpstukken passen op deze machine De prijs van 239.- is voor deze machine al niet duur. En nu biedt uw warenhuis u, zolang de voorraad strekt, een buitenkans: viertoerige Kress slagboormachine van 239.- nu voor slechts Baltic landelijk servies. Voor uw buiten huisje. of als speciaal tuinservies. De prijs zal geen spelbreker zijn, want enkele nauwelijks zichtbare foutjes bezorgen u i plezierige korting. Een 23-delig 6-persoons servies, dat anders 243.75 kost. j als prijswinner 170.- Uiteraard is alles ook los verkrijgbaar. Borden normaal v.a. 5.85, nu v a 3.95, en schotels normaal 6 35 nu 4.95, slabak normaal 20.35 nu 14.95 Afd. Functioneel eten De Moulinex mixer/blender mengt en mixt alles wat u wilt. in een ruime mengbeker i 1 liter, en vliegensvlug dankzij het sneldraaiende roestvrijstalen mes Vlug te reinigen. Vermogen 310 W. verbruik 4 cent per uur. Aid. electr apparaten 49.- Zomeravondverlichter: 'n stevige kunststof wandlamp, waterdicht, weerbestendig en slagvast, met een naturel glazen ballon. Heel eenvoudig te monteren in de tuin, op het terras, het balkon, waar u maar wilL Diameter bol 20 cm. Als prijswinner Afd. verlichting 65 m National TV 505 zwart/wit t v., de technical look lilliputter onder de t.v.'s met een haarscherp beeld van 14 cm en een ingebouwde telescoop-antenne. Werkt op het lichtnet, een 6-volts'accu of batterijen. De ideale kleine vakantie-t.v. Licht van gewicht (3,5 kg) en ook aan de prijs zult u niet al te zwaar tillen: adviesprijs 559.- Bijenkorfprijs 4CQ m 1 jaar garantie Wanneer u wat zomergroentenen zo in de diepvries wilt bewaren voor deze winter,- s dit folie-automaat een handig hulpje. Snijdt en last volautomatisch reuk- en smaakvrije plastic zakjes, die luchtdich gesloten worden. Met thermostaat, controlelampje en folierol. Vermogen 60 W, verbruik 1 cent per uur. Adviesprijs 74.95, Bijenkorfprijs normaal 69.95 maar als prijswinner 59.95 Losse folierollen 12 meter zijn er per pakje van drie van 9.95 voor 7.95 leclr. apparaten Oranje of bruine parasol, om u onder fe verschuilen wanneer de zon wat al te opdringerig wordt. Afgewerkt met een witte bies en wat beweeglijke kwastjes. Heel royaal van formaat: diameter 180 cm. Niettemin bescheiden van prijs: 69.75 Als u veel houdt van het zomerse strand leven is een bikini extra echt niet over bodig. Bijvoorbeeld deze lycra bikini, heel elastisch en met een uitstekende pasvorm. Gedessineerd in wit op een zwart, blauw of bordeaux fond. Maten 36 t/m 44. En 'n gepaste prijs: Dezelfde bikini gevormde BH, Bad-/ en boulevar V Tikkeltje bloot zonnejurkje dat niet opziet tegen een lange reis in een koffer: 't is nagenoeg onkreukbaar. In groen, bleu of beige pastel, royaal overdekt met bloempjes. Maten 38 t/m 44 00 75 Kodak Instamatic 192 camera, om de lot gevallen van de zomer vast te leggen, 't Gaat zonder problemen:afstand-instelling is niet nodig en de belichting wordt ingesteld met behulp van weersymbolen. Parallax-correctie voor afstanden korter dan 1,8 meter. In geschenkverpakking met flitsblok, Kodacolor II - film, draagriempje. Adviesprijs 107.80, Bijenkorfprijs Afd. foto/film 05 - Shawl en strohoed, om uw zomermode te vervolmaken met een vleugje elegance. De katoen-achtige shawl met roaring twenties motieven op een bleu poudró, pistache, cyclaam of zalm fond meet 6.95 fgv 9.95 Helderwit vliegeniersjack met capuchon en authentieke Amerikaanse luchtvaart vignetten voor en achter, om bijvoorbeeld te dragen in een vliegtuig op weg naar verre, plezierige oorden. Het materiaal is wasbaar. sterk synthetisch papier. Maten 36 t/m 40. Exclusief voor de Bijenkort, 19.95 Stevig luchtbed dat u graag wat comfort verschaft op het strand. De ene kant is vrolijk gestreept, de andere kant effen. Als het bed dubbel wordt gevouwen is hel een comfortabele fauteuil. Toch maar Afd. tuin 37.95 Vakantieplezier in de Bijenkorf: T.V.-tennls. Dit unieke spel is ook In de huiskamer te spelen, door middel van een apparaat dat op elk t.v.-toestel kan worden aangesloten. Wie het nog niet kent, kan er binnenkort mee kennismaken in de Bijenkorf en o.a. in het strijdperk treden tegen Bert van Gorcum, ervaren t.v.-tennisser. Als u van hem wint mag u deelnemen aan de eerste Nederlandse Kampioenschappen T.V.-tennis en wint u wellicht een gratis t.v.-tennisspel. Bert van Gorcum is op 5 en 6 juni in de Amsterdamse Bijenkorf, op 7, 9 en 10 juni in Rotterdam, op 11 en 12 juni in Den Haag, 13 en 14 juni in Eindhoven Afd. radio/i.v. En 16. 17 en 18 juni in Arnhem. Afd. grammofoonplaten Kelen kraken. Eeuwenoude vulkanische keien "uit het verre Mexico, die van binnen meestal de prachtigste kristallen bevatten. U mag ze zelf kraken met een speciaal apparaat, afkomstig uit het museum 'De oude Aarde' te Giethoorn. Bevat de kei geen kristallen (gebeurt niet vaak. maar kén voorkomen) dan mag u een nieuwe kei van dezelfde prijs uitzoeken en kraken. Zijn de kristallen in de kei meer waard dan u ervoor betaalde, dan doen wij vrijblijvend een bod op uw kei. Er kan gekraakt worden vanaf 10 uur 's morgens. In Amsterdam op 5, 6 en 7 juni, in Den Haag op 9, 10 en 11 juni, in Rotterdam op 12, 13 en 14 juni, in Eindhoven op 16. 17 en 18 juni en in Arnhem tenslotte op 19, 20 en 21 juni. Textiel beschilderen. Met behulp van een nieuw soort verfstift is het mogelijk alle soorten textiel zelf te beschilderen. Per stuk kosten de stiften 8.25. Vanaf 5 juni worden ze gedemonstreerd in elke Bijenkorf. 'De Langste Dag' fletsdauwtraplocht Op zaterdag 21 juni organiseert de Bijenkorl voor ieder die voor dag en dauw uit de veren is, een fietstocht langs allerlei natuurschoon. Onderweg zijn er pleister plaatsen en de tocht eindigt om circa 9.00 uur aan welgevulde Zweedse ontbijt tafels. Wie graag wil meefietsen en genieten van het Zweedse ontbijt, kan zich nu al opgeven bij onze afdeling klanten service. Alles is gratis. Zorgt u wel zelf voor een fiets? Ook de meesterbanketbakker en de chef kok zijn in een heel zonnige bui. Van frisse, rode aardbeien maakte de meester banketbakker heerlijke aardbeientaarten en aardbeienvlaatjes. De vlaatjes kosten 1.85, de taarten 7.25 en 8.75. En omdat de chefkok niet wilde achterblijven bereidde hij van de eerste zomergroenten enkele voortreffelijke salades (geldt niet voor Arnhem). Gebakstand/cofleeshops/rostaurant

Leidse Courant | 1975 | | pagina 6