Herenjas intrench-trend Zwembroek voor 'n zeer zonnige prijs 0VER10 DAGEN MAG U WEER VISSEN G0EDEVANGST! LEIDSE COURANT WOENSDAG 21 MEI 197* UU II UU wnj©i£ii lyjÜTE yyyi Ar A Een nieuwe episode in het blijvend boeiende avontuur van de jeans. Deze keer met geheel nieuwe variaties op 'n geliefd thema, en vooral ook veel nieuwigheden in bijbehorende bloeses. Enfin, teveel om op te noemen. Dus gauw weer komen kijken! Witte jeans zijn ook zeer geliefd in deze blije tijden. Dit modelletje heeft 2pittige achterzakken en zit lekker strak 40.- Erop: een India kieltje in jade, blue, lila, apricot, écru of zwart, met 'n grappige .knoopsluiting achter. 30.- De lekkere 'ouderwetse'jeans worden nu met opgerolde pijpen gedragen, en da 's 'n heel apart gezicht De kleur is uiteraard origineel donker denim. 40.- Een India bloese met romantische inslag is op deze jeans een oogstrelende kombinatie 24.- De nieuwste witte jeans met 'n opwindend mooie garnering aan de achterkant 44.- Niet óp, maar fn deze jeans moet natuurlijk zo'n geweldige overhemd bloes in ruiten strepen en de leukste kleuren 20.- Dearmy-bikini is er! Het kon niet uitblijven aansluitend op het aktuele modegebeuren zijn er nu ook bikini's in khaki-groen. Effen of gestreept, u zegt het maar. Andere kleurtjes zijn er trouwens ook. Streep bikini in om. khaki- groen, maten 34 t/m 40 39.95 Uni bikini in o.m. khaki- groen, maten 34 t/m 40 35.- Zomerbehaatje Op het mannenlijf geschreven is hij, deze prima jas trench-trend, van zware kwaliteit polyester/katoen. In zwart, beige of groen 150 Naadloos behaatje in cross-model. Kanten cups. Sluit goed aan bij uwzomer- garderobe. In wit of espresso. Maten A70-75-80, B70-75-80-85 11.95 r Oesoe' pele tred is de zomert^ Herenslipper in don- Herenloafer met ak kerbruin, met lederen tuele touwgarnering. bovenstuk. In zwart, blauw of bei- Maten 40 t/m 45 ge. Maten 41 t/m 46 24.- 13.95 Vendoromo, de zonnebrillen die zich aanpoten oan de zon Vendorama zonnebrillen zijn zelfdenkend. Want ze hebben fototropische glazen, hetgeen betekent dat de glazen donkerder of lichter worden naarmate er méér of minder zonlicht is. Bovendien absorberen deze glazen alle schadelijke U.V. stralen. Uw warenhuis heeft deze zonnebrillen in diverse modieuze monturen voor dames en heren reeds vanaf 29*75 Lycra herenzwembroek voor luieren, maar ook voor de tweehonderd meter vlinderslag. In zwart, marine, kobalt, geel ol oranje. Maten 4&4/m 54 Onze hengelsportafdeling heeft alles voor u klaar liggen. Buitenkansjes in modieuze shirts Erg goeie shirts in ruiten, strepen of uni kleuren. Met korte of lange mouw. Maten 37 t/m 43. Ze kosten normaal 15.- per stuk, en d is al goedkoop. Maar let op: Nu per stuk 10 2 stuks voor dat VROOMS DREESMANN

Leidse Courant | 1975 | | pagina 8