MEUBELSHOW autogordels: vast en zeker Rabobank 500,— vooraluw buitenlands gelden reisverzekeringen Craeyenburch#* LINKANTO Dinar, Peseta, Pound, Escudo, Lire,Mark, franc, Drachme, Dollar,Kroner, Forint, Schilling. Reiskostenvergoeding SVU/ANIA VERTEGENWOORDIGER gebruik de gordel gebruik de gordel altijd gebruik de gordel altijd strak gebruik de gordel altijd strak en overal begin er nu al mee - is het advies van Veilig Verkeer Nederland - ook al omdat op 1 juni a.s. het dragen van autogordels wettelijk verplicht wordt. Craeyenburch te Nootdorp zoekt samenwerkers J- LEIDSE COURANT ZATERDAG 17 MEI 197 ALS MEUBELHANDELAREN voor enkele tienduizenden guldens onkosten kunnen maken om een Pinkstershow te kunnen geven, waarom zouden wij met onze efficiënte organisatie U geen kunnen aanbieden. Al die meubelen staan dag in dag uit in de showroom van de fabrikant kleurig en fleurig geëxposeerd. Dat kost U en ons niets. Maak daarom een ritje naar de fabriek. Het is een leuke ontspanning en die reiskosten vergoeding is voor serieuze gegadigden mooi meegenomen. Neem even de moeite met ons hierover van gedachten te wisselen. Onze informaties zijn eenvoudig en duidelijk. Wie bij de tijd is kan veel geld verdienen. Vraag maar aan kennissen die reeds Linkanto lid zijn. Bel of schrijf naar: CONSUMENTEN ORGANISATIE Hooigracht 67 Leiden, tel. 071-33914 GTE Sylvania, is een toonaangevende fabrikant van verlichtingsartikelen. Haar leveringsprogramma in Nederland bevat o.a. gloeilampen, fluorescentielampen armaturen, alsmede film- en flitslampen. Wegens een interne reorganisatie van de foto-afdeling zoekt zij contact met gegadigden voor de functie van in het rayon Noord- en Zuid-Holland In deze hoedanigheid bezoekt deze medewerker voornamelijk fotohandelaren. Gevraagd: Ervaring in de verkoop van merkconsumenten-artikelen, met aantoonbare resultaten. Woonachtig of bereid zich te vestigen In het centrum van het rayon. Opleiding minimaal op Mavo-niveau. Bij voorkeur niet ouder dan 30 jaar. Pioniersgeest. 30DEN: Goede salariëring provisieregeling Auto beschikbaar. Pensioenregeling. Zelfstandige functie in jong verkoopteam. Gegadigden worden verzocht een sollicitatiebrief met c.v. en pasfoto op de ]bturen aan: Directie GTE Sylvania, La.v. de heer K. A. A. Huyskens, Rlethll 7, Breda. Waarom samenwerkers? Wanneer je iets nieuws begint, vraag je je in de regel af „wat wil ik eigenlijk?" Vertaald naar onze situatie: wat verstaan wij onder zwakzinnigen en hoe zien wij dat personeel daarin? Basis is dat de zwakzinnige een medemens is en dat zwak zinnigenzorg wordt opgebouwd vanuit de overéénkomst tussen mensen en niet vanuit de verschillen. Bij dit uitgangspunt sluit aan dat Craeyenburch zich niet alleen richt op specifieke groepen zwakzinnigen, maar openstaat voor beide sexen, alle leeftijden, alle categorieën, alle gezindten. In organisatorische termen betekent dit dat iedere dienst nodig is om in onderlinge een drachtige samenwerking en samenhang een optimaal leef klimaat te realiseren. om dit nieuwe internaat voor zwakzinnigen, dat in augustus 1974 zijn poorten opende, thans 108 pupillen en 100 medewerkers telt, met ingang van augustus 1975 verder in gebruik te nemen. Na voltooiing van de bouw, eind 1976zullen 400 medewerkers zich inzetten voor 444 pupillen. In Craeyenburch wordt dan ook niet gestreefd naar één specifiek model, waarin één dienst over heersend en toonaangevend zou zijn. Een zo horizontaal mogelijk opgebouwde struktuur van inter menselijke relaties is van een en ander logisch gevolg. Met betrekking tot de ouders zijn wij van oordeel, dat de band met het originaire milieu essentieel en onvervangbaar is. Dat bete kent dat aan de ouders een belangrijke rol is toegekend. Hun vertegenwoordigers hebben een vaste plaats in ons beleids team. Craeyenburch is eigenlijk een nieuwbouwwijk van Noot dorp, met aangepaste huis vestingsmogelijkheden, waarbij wij willen leven in een zo open mogelijke relatie met Nootdorp. Samen met de werkers van het eerste uur, die beschikken over pioniersgeest, een geweldige inzet en een groot verantwoor delijkheids- en saamhorigheids gevoel, hebben we inmiddels een goede start gemaakt. Maar we moeten verder. Om onze doelstellingen te kunnen blijven nastreven is het noodzakelijk dat ook u een samenwerker bent. Verzorgings-en verplegingsdienst In de periode augustus 1975 - april 1976 zullen ongeveer 170 opnamen plaats hebben. Er zijn vakatures voor: groepshoofden waarnemend groepshoofden groepsleid(st)ers Voor de groepsfunkties komen uitsluitend gediplomeerden in aanmerking in het bezit van een diploma zwakzinnigenverpleegkundige, zwakzinnigenzorgassistent(e), ziekenverzorging. Voor salariëring en arbeids voorwaarden worden richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad gehanteerd. Mej. W. Bak, hoofd verzorgings- en verplegingsdienst is gaarne bereid alle gewenste informatie te verschaffen. Telefoon 01731 -81 40. Sollicitatie te richten aan: Craeyenburch, afd. Personeelszaken Postbus 15, Nootdorp. internaat en observatiekliniek voor geestelijk gehandicapten te nootdorp (z.h.) de bank voor iedereen

Leidse Courant | 1975 | | pagina 22