%lleen Van der Smissen boven grauwe middelmaat Verrassende zege Miguel Maria Lasa Honkbalsport wint weer enig terrein Nautilus Stores Lof voor Twente, kat voor Michels liex Schoenmaker 'tal niet tekenen Huldiging van Joop Korevaar )OK DEBUUT VAN IOBBY VOSMAER Evers: „Leuk om er bij te zijn Celeritas zal het erg lastig krijgen het gehele seizoen door l Vrijdag 25 april 1975 leidse courant PAGINA 15 UWHIHa BHB (SCHEDE Na de eerste dag van het ernooi om de Nederlandse biljarttitel in bandstoten, dat in Enschede plaats- idt, is het duidelijk geworden dat het elpeil niet bijster hoog ligt. Alleen Christ der Smissen slaagde erin boven de auwe middelmaat te blijven en zijn kan- iatuur voor de titel nadrukkelijk te stel- De openingsdag van het laatste natio- e toernooi, dat de ereklassers dit seizoen Telen, werd ook qua lengte van de partijen «jen hoopvol begin. i middagseances namen niet minder dan s uur in beslag en ook de duels, die in I avonduren werden gehouden, kwamen j:ht in de buurt van de middaglengte. De irzaak hiervan lag zeker niet bij de organi satoren, maar meer bij de deelnemers zelf. Met uitzondering van Van der Smissen toon den alle deelnemers angst om enigszins aan vallend te spelen, zodat het defensieve spel moordend werkte. De eerste twee ronden hebben ook al uitgemaakt, dat vier spelers reeds vrijwel kansloos zijn voor de titel. Debutant André van Ham, Rini van Bracht, Hans Sundquest en Ben Velthuis verloren hun partijen mogen derhalve geen illusies meer koesteren op een titel in het bandsto ten. Uitslagen eerste ronde: André van Ham (Egmond aan Zee) 151 42 38 3.59 Piet Dekker (Castricum) 200 42 38 4.76. Hans Sundquest (Papendrecht) 190 53 21 3.58. Piet Vet (Berkhout) 200 53 23 3.77. Christ van der Smissen (St Willebrord) 200 21 77 9.52. Ben Velthuis (Oldenzaal) 73 21 17 3.47. Henk de Kleine (Helmond) 200 30 25 6.66. Rini van Bracht (Waalwijk) 166 30 64 5.53. De uitslagen van de tweede ronde zijn: Vet 200 44 27 4.54. Van Ham 172 44 17 3.90. Van Bracht 178 33 24 5.39. Dekker 200 33 35 6.06. Sundquest 101 25 33 4.04. V. d. Smissen 200 25 44 8.00. Velthuis 131 31 24 4.22. De Kleine 200 31 24 6.45. Stand na de eerste dag: 1. V. d. Smissen 4 pnt. 77 h.s. 8.69 alg. gem.; 2 De Kleine 4 pnt, 25 h.s. 6.55; 3. Dekker 4 pnt 38 h.s. 5.33 alg. gem.; 4. Vet 4 pnt. 27 h.s. 4.12 alg. gem.; 5. Van Bracht 0 pnt. 64 h.s. 5.46 alg. gem.; 6. Velthuis 0 pnt. 24 h.s. 3.92 alg. gem.; 7. Van Ham 0 pnt 38 h.s. 3.75 alg. gem.; 8. Sundquest 0 pnt 33 h.s. 3.73 alg. gem. In Enschede ging het NK bandstoten van start. Sportwethouder verrichte onder toeziend oog van de deelnemers de eerste stoot. PORTWERELD (RNHEM Nico Kunst, gedu- Ede zeven seizoenen eerste elf- peler van Vitesse stopt met tballen. De 28-jarige linker- ferdediger begon zijn carrière jj Feyenoord. RNHEM Bij de Arnhemse pndbalvereniging Raak Swift, at onlangs zijn plaats in de Dofdklasse verspeelde, heeft m trainerswisseling plaats ge- Dnden. De 49-jarige Bertus tas is opgevolgd door de Raak jviftspeler en oud-international bn van Linder iIEV De Russische voetbal- pnd heeft Dinamo Kiev, fina st in het toernooi om de Euro-' ése beker van bekerwinnaars Ispensatie gegeven voor de na- onale competitie. (Van onze correspondent) ROME „Complimenten Twente" zo schrijft „La stampa" na de wedstrijd Juventus-Twente. Deze krant, ver schijnend in Turijn en het zwart-wit te Juventus meestal zeer welgezind, peinst er niet over om de uitschake ling van Juventus ook maar ergens goed te praten. ..Met een werkelijk voorbeeldige par tij, een pure demonstratie van logisch en tactisch voetbal, van balbezit en een vloeiende lijn tussen aanval en verdediging is de Turijnse club op fraaie wijze door de „rode twentena- ren" uit het UEFA-toernooi gewipt. „Terwijl wij in Italië een aantal spelers roemen vanwege hun snelheid toonden de Hollanders hoe het moderne voetbal gespeeld moet wor den" „en dan te bedenken" zo schrijft La Stampa „dat het hier een Nederlandse club betreft die dit jaar nauwelijks een rol speelt in het kampioenschap, een club zonder echte vedetten". De totale Italiaanse sportpers is ook na deze wedstrijd unaniem in haar lof voor Twente, dat volgens alle sportcommentaren het spel- beeld beheerste en de wedstrijd controleerde zoals het wilde MADRID De Madrileense sportcritici gaven de trainer van Barcelona, Rinus Michels er de schuld van dat zijn mensen woensdag avond slechts met 11 gelijk hadden ge speeld tegen Leeds United. Gerardo Garcia schreef in de „AS": .Michels en diens spelers zijn op een enorme manier afgegaan en Leeds heeft gewoon door beter te spelen gewonnen. Barcelona was zeer slecht Het domineerde maar een enkele keer en dat was als Leeds wat afzakte. In de aanbal, vooral was Barcelo na verre van goed, omdat het nauwelijks een manier wist te vinden door de Engelse verde diging heen te komen". Over Cruyff schreef Garcia dat die „absoluut negatief" was geweest In de „Marca" schreef Cronis dat Barcelona woensdagavond „iets had gehad van een schip op drift" nadat Leeds in de zevende minuut had gedoelpunt. Rijke lof werd toegezwaaid aan de Engelse doelverdediger Stewart. De criticus van de „YA" schreef dat Barcelona in elkaar" was gezakt nadat Lorimer Leeds aan een voor sprong had geholpen. Ook hij vond Stewart De schrijvers waren het erover eens dat Mi chels een „hevige technische fout" had ge maakt door niet een meer aanvallende ploeg op te stellen. Ei onze sportcor- pondent OTTERDAM - eyenoord heeft de ï-jarige Lex Schoen- laker tot grote ver assing van de be- rokkene een 2-jarig bn tract aangeboden at zelfs financieel ts aantrekkelijker l dan de nog lopen- e verbintenis. Niet- imin is de Feye- »order vastbeslote- er dan ooit om het E> aangeboden tract niet van handtekening te bonden. laten wat- het wil, ik wil nu absoluut ver trekken. Zo'n plezie rige periode heb ik niet achter de rug. Het enige dat ik wil is voetballen en niet op de reservebank zitten. Als Feyenoord me niet wil laten gaan, stop ik des noods". Opvallende dreigen de taal van de Hage naar, die van mening- is dat de sfeer bij Feyenoord op iiit mo ment dermate slecht is, dat met name de spelers wier contract afloopt, onmiddellijk zouden willen opstap pen. Ook Wim Rijsbergen, Theo de Jong en Pe ter Ressel hebben te kennen gegeven dat zij het liefst naar een andere club zouden vertrekken. Peter Ressel: „Vandaag heb ik een gesprek met manager Guus Brox om te vragen in hoeverre Feyenoord bereid is me te laten gaan. Ik moet zeggen dat ik niet eens zo'n slecht contract aan geboden heb gekre gen. Maar nogmaals: als er een gunstig aanbod komt, stap ik op"-1 inobel heeft gisteren in Zeist jjf debutanten opgesteld in de ilectie-groep van het Neder- elftal. Dit speelt op 30 jSIST Bondscoach George april in Antwerpen een vriend- schappelijke interlandwed strijd tegen België. Het zijn Jan Everse (Feye noord), Adrie van Kraay (PSV), Johan Zuidema (FC Twente), Kees Kist en Bobby Vosmaer (beiden van AZ'67). Johan Cruijff en Johan Nees- kens van FC Barcelona zijn niet beschikbaar omdat de Spaanse club een dag later een competi tiewedstrijd speelt. De selectie ziet er als volgt uit: Jan Jongbloed (FC Amster dam), Piet Schrijvers, Ruud Krol, Wim Suurbier (allen Ajax), Wim Rijsbergen, Jan Everse, Wim Jansen en Wim van Hanegem (allen Feyenoord), Adrie van Kraay, Willy van der Kuylen (beiden PSV), Frans Thijssen, Johan Zuidema (bei den FC Twente), Jan Peters (NEC), Kees Kist, Bobby Vos maer (beiden AZ'67) en Rob Rensenbrink (Anderlecht). Aan Anatoli Kar- pov zijn gisteren door Max Euwe, president van de FIDE, de versier selen overhan digd, behorende bij zijn wereldtitel schaken. De rus werd tot wereld kampioen uitge roepen nadat de Amerikaan Bobby Fischer had ge weigerd tegen hem uit te ko- GRANADA Miguel Maria La- sa is de verrassende winnaar geworden van de tweede etappe van de Ronde van Spanje, die in verband met de slechte we gen was teruggebracht van 198 kilometer naar 140 kilometer. In de laatste vijf kilometer van de ze eentonige rit, slaagde Lasa er met zijn ploeggenoot Perurena in een gat te slaan en won toen tot grote verrassing van de over het algemeen veel snellere Peru rena. Joaquin Leite, een Portu gees ondernam de eerste poging tot een ontsnapping, maar had slechts succes hiermee door de eerste premiesprint te winnen. Daarna werd hij ingelopen door het peloton. De tweede premie sprint was voor de Nederlander Theo Smit. Abilleira verzamelde door twee bergklassementen te winnen extra punten, het derde bergklassement was voor zijn landgenoot Nazabal. Door zijn overwinning die hem tien secon den bonus opleverde nam Lasa de leiderstrui over van de Belg Roger Swerts, die met enkele seconden achterstand nu op de tweede plaats staat De uitslag van de tweede etappe is: 1. Lasa (Spa) 140 km. in 4.04,10, 2. Perurena (Spa) 4.04,11, 3. Viejo (Spa) 4.04,15, 4. Kuiper (Ned) 4.04,18, 5. Zubero (Spa) z.t. 6. Abilleira (Spa) z.t., 7. Martins (Por) z.t., 8. Manzane- que (Spa) z.t. 9. Oliva (Spa) z.t., 10. Torres (Spa) z.t, 11. Ocana (Spa) z.t., 12. Swerts (Bel) z.t., 13. Wesemael (Bel) 4.04,23, 14. Mendes (Por) z.t. 15. Crepaldi (Ita) z.t., 17. Koken (Ned) z.t, 37. Prinsen (Ned) z.t. 40. Van Katwijk (Ned) z.t., 54. Den Hertog (Ned) 4.05,01, 69. Smit (Ned) z.t., 70. Poppe (Ned) z.t., 85. Hulzenbosch (Ned) 4.06,02. Algemeen klassement: 1. Lasa 6.02,03, 2. Swerts 6.02,36, 3. Manzane- que 6.02,39, 4. Viejo 6.02,40, 5. Mar tins 6.02,42, 6. Perurena z.t, 7. Pedro Torres (Spa)6.02,49, 8. Mendes 6.02,51, 9. Wesemael 6.02,52, 10. Kui per z.t, 11. Fuente (Spa) z.t., 12. Leman (Bel) 6.02,53, 13. Koken 6.02,54, 14. Perletto (Ita) z.t„ 15. Oca na 6.02,57, 32. Van Katwijk 6.03,19, 48. Prinsen 6.03,37, 54. Poppe 6.03,42, 55. Den Hertog 6.03.43, 62. Smit 6.03,49, 83. Hulzenbosch 6.04,52. OTTAWA De Canadese rege ring overweegt de uitgifte van gouden Olympische munten .ter verkleining van het tekort op de begroting van de Olympische spelen, dat naar het zich laat aanzien, minstens 200 miljoen dollar zal bedragen. UTRECHT Het Nederlandse handbalteam zal deelnemen aan het kwalificatietoernooi voor de Olympische spelen van 1976 in Montreal. De Nederlandse heren zijn ingedeeld in groep zeven van de Europese zone, waarvan de winnaar zich kwalificeert. De twee tegenstanders zijn Dene marken en Spanje. honkbalmedewerker) SN HAAG Gelet op de eersomstandigheden is het luwelijks voor te stellen dat eds dit weekeinde seizoen de zomersport honk- start gaat. Voor veel ubs zal dit begin wel te vroeg en, want voor de meeste is is gedurende de afgelo- weken de oefencampagne tterlijk in het water gevallen, opelijk zullen de weergoden ch de komende maanden van :n betere zijde laten zien. de Haagse agglomeratie ne- n dit jaar zeven clubs deel de landelijke competitie, erheugend daarbij is, dat er twee uitkomen in de Dofdklasse, de hoogste afdeling ie de honkballers kennen. Dit jn Hotam Storks en Olga DO. a afloop van het vorige sei- zagen enkele verenigingen ch genoodzaakt zichzelf op te effen. Wegens gebrek aan ka- te weinig enthousiasme ij de leden legden zo te Werve, aaldwijk en het Leidschen- amse Gymnova het loodje, erder zag Westerkwartier zich enoodzaakt bij een andere club te trekken. Zijn leden verde lgen voortaan de kleuren van DO. Jammer is nog steeds dat idertijd in Leiden het „bol- ferk" SVL ter ziele is gegaan. Competitie dit weekend van start Gelukkig ziet het er nu naar uit dat de honkbalsport in de resi dentie weer aan populariteit gaat winnen. In vergelijking tot vorig seizoen is het aantal inge schreven teams met zo'n vijfen twintig procent toegenomen, zo dat dit jaar ruim zestig negen tallen aan de diverse competi ties deelnemen. Vooral de jeug dafdelingen van enkele clubs kregen een flinke aanloop. Wat heeft zich de afgelopen win termaanden in het Nederlandse honkbalwereldje afgespeeld? In de overschrijvingsperiode was het overstapje dat werper Win- neke Remmerswaal van Hotam Storks naar ADO wilde maken een van de meest geruchtma kende zaken. Juist toen beide verenigingen elkaar in de haren wilden vliegen vertrok Rem merswaal naar honkbal-walhal la Amerika, waar hij een prof- contract tekende en het volgens de laatste berichten uitstekend doet. Verder hing het voortbestaan van Feyenoord aan een zijden draadje nadat het hoofdbestuur van de voetbalvereniging zich op het standpunt stelde de' honkbalafdeling geen verdere financiële steun te verlenen. Tot grote opluchting van de honk ballers uit Rotterdam-Zuid stak de ledenvergadering van de club hier een stokje voor. Bij de diverse Haagse verenigin gen vallen weinig mutaties te melden. Gerard Salemink ver trok na zo'n twintig jaar van ADO naar Kinesis Birds in Delft. Hij gaat bij laatstgenoem de als trainer-speler fungeren.- Celeritas, de laatste jaren toch al heel wat goede spelers kwijt geraakt, zag nu ook nog eerste pitcher Fred Rietdijk naar stad genoot Hotam Storks vertrek ken. Rob Vakkers maakte hetzelfde overstapje. Hotam Storks heeft het verlies van werper Rem merswaal goed kunnen compen seren. Ingelijfd werd namelijk Bill Sheridan, coach van het nationale basketbalteam, die ook een „aardige" bal blijkt te kunnen werpen. Storks gaat dit jaar een prach tig nieuw honkbalveld op Oc- kenburg betrekken, waar tevens een eigen clubgebouw zal verrij zen. Naast Sheridan zal Ron Renooij weer regelmatig de werpheuvel beklimmen. Coach Bertie Caster staat voor de zwa re taak het juist heroverde hoofdklasseschap te behouden. ADO, comfortabel gesteund door sponsor Olga Matrassen uit Leiden, meende dit jaar Eu ropacup te mogen spelen, maar omdat de straf door de Europé- se Bond aan Sparta opgelegde straf werd opgeheven, gaat dit internationale kontakt helaas niet door. Na de degradatie van Celeritas is Gemako Wassenaar de enige representant in de eer ste klasse, waar dit seizoen voor het eerst ook een volledig dub belprogramma moet worden af gewerkt. Celeritas, Laakkwartier en VUC komen uit in de tweede klasse. Nieuw in deze klasse is het uit louter Amerikaanse „gastarbei ders" bestaande ABF, dat verle den jaar promotie wist te be werkstelligen. De landelijke derde klasse werd afgeschaft. Nieuw is nu een dis trictscompetitie waarin The Ar rows en het Zoetermeerse Birds hun partijtje gaan meeblazen. Vooral in de hoofdklasse zullen dit sezoen door tegenstanders als Haarlem Nicols, Sparta, OV- VO en Orwo/HCAW veel inte ressante wedstrijden op Haagse honkbalvelden te zien zijn. GERRIT VAN DER WEtlF Laatste thuisduel FC Den Haag (Van onze sportredactie) DEN HAAG - FC Den Haag speelt zondag tegen De Graafschap zijn laatste thuiswedstrijd voor de competitie. Voor de aanvang va deze ontmoeting zal de sympathieke Joop Korevaar (24) een huldiging oridergaan. De Gouwenaar speelt namelijk zijn 250e wedstrijd voor de Zuiderparkers. Coach Boskov liet het elftal ongewijzigd. FC Den Haag neemt afscheid van zijn thuislegioen, want De Graafschap komt als laatste naar het Zuiderpark. Belangen staan alleen voor de Graafschappers op het spel, want de voorsprong' op Haarlem en Wageningen bedraagt slechts driepunten. De drie punten. De afgelopen zondag waren de bezoekers nog in het nieuws omdat zondag waren de bez oekers nog inhet nieuws omdat de strijd tegen Ajax zonder doelpunten werd afgeslotn. De beste spelers waren in dit duel: in de eerste plaats de lange goalie Nico van Zoghei (31); de technisch begaafde middenvelder Guus Hiddink (28) en de lastige en zwoegende spits Gerrie de Jonge (26). Ook de centrumverdediger, Theo van Londen (26), bewees zijn niet gerige kwaliteiten. Derhalve kan het een aardig duel worden. In het Olympisch Stadion wordt hoogstwaarschijnlijk over de landstitel beslist. Ajeax en PSV ontmoeten elkaark. PSV bezit een punt voorsprong op Feyenoord, terwijl de Ajacieden een achter stand van drie punten op de PSV-ers moeten zien weg te werken in de drie nog te spelen wedstrijden. Feyenoord moet bij Wagenin gen verschijnen en dat zal op De Berg zeker niet meevallen. De opstelling van FC Den Haag: Doel: Leeuwen ei Thie; achter. Ouwehand, Mansveld, Louwerens, 1 Van Vliet en Korevaar; midden: Ki- kele nader a la, Perazic en Jol; voor: Ling, Van het C-elftal. 9? (Van onze correspondent) ROTTERDAM - „Het was niet eens zo'n grote verrassing voor me, dat ik voor het Nederlands elftal gekozen ben. Trainer Wiel Coerver had me begin van deze week al ingelicht dat bondscoach George Knobel een oogje op me had." aan de Haagse academie voor lichamelijke opvoeding, en de laatste weken vaste keuze in het keurcorps van Feyenoord. Everse zegt er nauwelijks zwaar aan te tillen, dat hij voor de interland tegen de Belgen slechts reserve is. „Ik vind het al leuk om erbij te zijn. Mis schien krijg ik bij een andere gelegenheid nog wel eens een kans om'opgesteld te worden." (Van onze softballmedewerker) Den Haag Dit weekeinde wordt het ook voor de softball- sters „menens", want ook voor hen gaat de competitie van start. Op landelijk niveau is Den Haag hierbij vertegen woordigd door Capac-VWK, Hotam Storks en Celeritas. In dit rijtje mist men als zelfstan dige verenigingen VODO en Westerkwartier. Eerstgenoemde zag door leegloop van hel eer ste team de basis om hoofdklas se te spelen wegvallen. Wester kwartier, die deze status na drukkelijk ambieerde, bood de overgebleven speelsters onder dak en verkreeg zodoende me teen het recht om in de hoogste afdeling uit te komen. VODO zag onder andere vertrekken international Joyce Chrispijn, Nel Hoogmoed en Charlotte Fonteyn. Celeritas, dat verleden jaar onno dig uit de hoofdklasse degra deerde, beleefde ook een Exo dus. Marit Kreischer, Mia Spaargaren, Corrie Vermeulen en Karin Herf verruilden hun geel/zwarte tenue voor een an dere uitmonstering. De bewoon sters van de Leyweg zullen het dit jaar dan ook niet gemakke lijk krijgen in de eerste klasse. Hotam Storks beleefde veel minder périkelen en zal naar alle waarschijnlijkheid in de eerste klasse tot de middenmo ters gaan behoren. Eén winnaar in de lotto DEN HAAG Opnieuw heeft de lotto van de afgelopen zon dag één winnaar opgeleverd die een halfmiljoen incasseert. Lotto no 16: Aantal deelnemers 1.072.882 Bruto inleg 4.165.739 Prijzenbedrag: 2.189.775. Ie prijs, 1 winnaar, die netto 500.000 ontvangt 2e prijs: 8 winnaars, die elk bruto 24.734 ontvangen 3e prijs: 144 winnaars, die elk bruto 2.061 ontvangen 4e prijs 13.288 winnaars die elk 'per kolom 34 ontvangen 5e prijs: 9.926 winnaars, die elk per kolom 34 ontvangen. Op grond van artikel 18, lid 4 van het reglement wordt het, bedrag van de 4e en 5e prijs tezamen geteld en gelijkelijk verdeeld over de winnaars van de 4e en 5e prijs. Jackpot voor de lotto van a.s. zondag 236.936 Toto no 16: Aantal deelnemers: 259.799 Bruto inleg: 719.851 le prijs: 2 winnaars, die elk bruto 91.661 ontvangen. 2e prijs: 40 winnaars, die elk bruto 2.137 ontvangen. 3e prijs: 561 winnaars, die elk per kolom 213 ontvangen. Straffen KNVB ZEIST Doelman Piet Schrij vers van Ajax zal pas vanavond weten wat de gele kaart die hij zondag tegen De Graafschap opliep hem voor straf zal ople veren. De zaak wordt dan mon deling behandeld. De straffen die de tuchtcommis- sie van de KNVB donderdag uitdeelde zijn: Heerenveen: N. Golyanin een wed strijd onvoorwaardelijk en een boete van 150. Go Ahead Eagles: M. Paardekoper een onvoorwaardelijk en 75,— met logelijkheid tot verweer tegen de mzetting van een lopende voor- aardelijke straf. NEC: J. van der Wart hangende de uitspraak uitgesloten van deelne ming aan wedstrijden, filiem II: A. Damsma een onvoor waardelijk en 100,— boete. Ruud Suurendonk van AZ '67 kreeg een boeking. Jubileumduel 60-jarig ESDO Van onze sportredactie DEN HAAG In het kader van het 60-jarig bestaan zorgt het naar de vierde klasse gede gradeerde ESDO voor een aan trekkelijke jubileumwedstrijd. Morgen komen namelijk dé oud-internationals naar de Was- senaarse Waalsdorperlaan, en wel tegenover de Renbaan „Duindigt". Om 15 uur is dé aftrap. De selectie van de „oudjes": Piet Lagarde, Jan Villerius^ Guus Haak, Janny Schilder, Cor Veldhoen, Loek Biesbrouck, Piet van der Kuil, Abe Lenstra, Piet van Miert, Henk Groot, Henk Schouten en Piet de Zoe te. De aftrap wordt gedaan door oud-le elftal-speler Martinus Toepoel. De oud-international Lou van Ravens zal fluiten. Zaalvoetbal VUC Van onze sportredactie DEN HAAG De nieuwe hoofdklasser VUC komt dins dagavond naar de sporthal aan de Gaslaan. VUC speelt daar een zaalvoetbalpartij tegen een Haagse selectie. De aanvang is om 21 uur. Indeling van Haagse teams Luyks Gin (Hoarlom). VUC. Lijn ise: AOLGA ADO, HOTAM Sparta (Rotterdam), Lotgering (Haarlem), Feyenoord (Rotter- /o/HCAW (Bussum) WASSENAAR,- rdam), Dorlas Quick Stars (Rotterdam),' n), De Spartaan (Am- ds (Santpoort), KHC LAAKKWARTIER, oevedorp), Onze Ce- mdaal. Rooswijk B (Uaarlem) :eleritas, ho- Birds (Delft), JE- ■cda), Nado V. (Rotterdam); Schie- g llaaKse softballteams: m>. Schut Copcx DSS fHaarlem), Amsterdam). Tempo Team KHC ADVERTENTIE Nautilus Stores voor alle watersportartikeleii groot assortiment,navigai tie-apparatuur, jacht- beslag en verdere inventaris voor uw schip tuigages, vlaggen en verven railing-, sport-en decoratienetten watersportkleding geschenkartikelen Trellarwag 65, Schavanlngan Tal.: 070 - 500 NO, Ut. 27 (mat ruime parkaargalaganhald bi] Vltaarljhavan)

Leidse Courant | 1975 | | pagina 15