Craeyenburch#' ik Vliegtuigbouw vraagt vukmunschup. Deze mensen wenlen opgeleid tot vliegtuigbouwer. Een belungrijke stap wuur ze uchteruf erg blij om zijn. Craeyenburch te Nootdorp zoekt samenwerkers onderwijzer(es) kleuteronderwijzeres onderwijzer(es) medewerkers(sters) Sijthoff Pers b.v. advertentie-verkoop Sijthoff Pers b.v. ENKELE DOKTERS ASSISTENTEN secretariaats assistente de koning een assistente van de schooltandarts EEN HOOFD VERPLEEG KUNDIGE ANAESTK^SIE- VERPLEEG- KUNDIGEN assistente ILEIDSE COURANT ZATERDAG 19 APRIL 19. V\fearom samenwerkers? Wanneer je iets nieuws begint, vraag je je in de regel af „wat wil ik eigenlijk?" Vertaald naar onze situatie: wat verstaan wij onder zwakzinnigen en hoe zien wij dat personeel daarin? Basis is dat de zwakzinnige een medemens is en dat zwak zinnigenzorg wordt opgebouwd vanuit de overéénkomst tussen mensen en niet vanuit de verschillen. Bij dit uitgangspunt sluit aan dat Craeyenburch zich niet alleen richt op specifieke groepen zwakzinnigen, maar openstaat voor beide sexen, alle leeftijden, alle categorieën, alle gezindten. In organisatorische termen betekent dit dat iedere dienst nodig is om in onderlinge een drachtige samenwerking en samenhang een optimaal leef klimaat te realiseren. om dit nieuwe internaat voor zwakzinnigen, dat in augustus 1974 zijn poorten opende, thans 108 pupillen en 100 medewerkers telt, met ingang van augustus 1975 verder in gebruik te nemen. Na voltooiing van de bouw, eind 1976zullen 400 medewerkers zich inzetten voor 444 pupillen. In Craeyenburch wordt dan ook niet gestreefd naar één specifiek model, waarin één dienst over heersend en toonaangevend zou zijn. Een zo horizontaal mogelijk opgebouwde struktuur van inter menselijke relaties is van een en ander logisch gevolg. Met betrekking tot de ouders zijn wij van oordeel, dat de band met het originaire milieu essentieel en onvervangbaar is. Dat bete kent dat aan de ouders een belangrijke rol is toegekend. Hun vertegenwoordigers hebben een vaste plaats in ons beleids team. Craeyenburch is eigenlijk een nieuwbouwwijk van Noot dorp, met aangepaste huis vestingsmogelijkheden, waarbij wij willen leven in een zo open mogelijke relatie met Nootdorp. SSTTIGn met de werkers van het eerste uur, die beschikken over pioniersgeest, een geweldige inzet en een groot verantwoor delijkheids- en saamhorigheids gevoel, hebben we inmiddels een goede start gemaakt. Maar we moeten verder. Om onze doelstellingen te kunnen blijven nastreven is het noodzakelijk dat ook u een samenwerker bent. Verzorgings-en verplegingsdienst In de periode augustus 1975 - april 1976 zullen ongeveer 170 opnamen plaats hebben. Er zijn vakatures voor: groepshoofden waarnemend groepshoofden groepsleid(st)ers Voor de groepsfunktles komen uitsluitend gediplomeerden in aanmerking in het bezit van een diploma zwakzinnigenverpleegkundige, zwakzinnigenzorgassistent(e), ziekenverzorging. Voor salariëring en arbeids voorwaarden worden richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad gehanteerd. Mej. W. Bak, hoofd verzorgings- en verplegingsdienst is gaarne bereid alle gewenste informatie te verschaffen. Telefoon 01731 -81 40. Sollicitatie te richten aan: Craeyenburch, afd. Personeelszaken Postbus 15, Nootdorp. internaat en observatiekliniek voor geestelijk gehandicapten te nootdorp (z.h.) a. mytylschool (school voor lich. gebr. kinderen). Blauwe Vogelweg 1, hfd.: J. Willems. tel. 071-52311 (school) en 90423 (huis) voor de hoogste groep van de kernafdeling; voor de afdeling zeer-jeugdigen. b. school verbonden aan het pedologisch instituut, Langebrug 62, hfd.: G. W. van Ginkel. tel. 071-26427 (school) en 32437 (huis) voor een middengroep van 12 leerlingen. De behandeling van de leerlingen geschiedt in overleg en samenwerking met de staf van het instituut, (mogelijkheid is aanwezig dat de vacature eerder dan per 1 augustus ontstaat). c. I.o.m.-school voor voortgezet onderwijs, Zuidsingel 8, hfd. A. D. A. Blom. tel. 071-21712 (school) en 03404-10377 (huis) i.v.m. de uitbreiding van het aantal groepen. De persoonlijkheidsontwikkeling van de leerlingen staat centraal. Gegadigden dienen, naast gerichtheid op hun pedagogische taak. in staat te zijn de vakken wiskunde en/of Engels op Mavo-niveau te verzorgen. Ook bezitters van andere mavo-bevoegdheden kunnen voor benoeming in aanmerking komen. Voor alle functies is het bezit van de akte van bekwaamheid als volledig bevoegd onderwijzer met de aant. j en k of j en r vereist. Als kleuteronderwijzeres is ook benoembaar de bezitster van de akte van bekwaamheid als hoofdleidster bij het kleuteronderwijs. Ervaring bij voorkeur in vergelijkbare functies opgedaan, is zeer gewenst. Inlichtihgen kunnen bij genoemde schoolhoofden worden ingewonnen. SIJTHOFF PERS B.V. is uitgeefster van om. de dagbladen Haagsche Courant. Het Binnenhof. Rotterdamsch Nieuws blad. Leidse Courant. Goudsche Courant en Economisch Dagblad. De Haagsche Courant met name heeft een interessante portefeuille adverteerders, die recht heeft op een optimale voorlichting, begeleiding en advies. Daartoe zoeken wij iemand die zich heeft bekwaamd in de: of met tenminste zoveel spirit en souplesse, dat hij zich de kwalificaties van een goede kracht even makkelijk in no-time eigen maakt als het meten en rekenen in millime ters en kolommen. Als hij daarnaast ook nog een beetje vasthoudend is, beschikt over goede contactuele eigen schappen en een representatief voorkomen, is hij wellicht de gesprekspartner die ons in de Haagse regio kan vertegenwoordigen. In dat geval zijn opleiding en ervaring in het advertentie vak nauwelijks van betekenis bij het vaststellen van het aanvangssalaris. Schriftelijke sollicitaties aan de afd. Personeelszaken van de Sijthoff Pers, Wagenstraat 37. Den Haag. Telefonische inlichtingen worden U gaarne verstrekt door de heer Mooyman, 070 - 62.45.62, toestel 429. In bet St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kunnen geplaatst worden: om te assisteren bij klinische en poli klinische operatieve behandelingen. Verlangd ten minste MULO/MAVO-4 diploma en diploma doktersassistente. Inlichtingen te verkrijgen bij zr. C. Hartman, hoofd keel-, neus-, oorheel kunde. Sollicitatie te richten aan het hoofd Personeelszaken. StElisabeth ziekenhuis Simon Smitweg 1 Leiderdorp cursistensecretariaat Dit gebeurt persoonlijk, telefonisch of per brief. In deze afdeling vindt een jong meisje een „eigen" baan als: voor de cursistenbegeleiding. Met een leeftijd van 17-18 jaar, 1 enige jaren voortgezet onderwijs en redelijke typevaardigheid, kan zij bij ons haar plaats innemen. Kom eens langs om hierover te praten. of bel ons eens op. De afdeling Personeelszaken geeft vrijblijvend alle gewenste informatie. leidse onderwijsf instellingen L«idsedreel-Le>de< STOEPHOUT Serviceflat te Wassenaar, zoekt voor uitbreiding van haar keukenstaf op korte termijn gegadigden voor de functie van aankomend chef de partie 5-Daagse werkweek, uitstekende arbeidsvoorwaar den. Directie Stoephout, UITZENDBUREAU Telef. 071-31710 Korevaarstraat 33 Leiden mabu Haar taak omvat het assisteren van de school tandarts bij het tandheelkundig onderzoek van de kinderen op de scholen in de daarvoor ingerichte behandelingsauto. alsmede het bij houden van de administratie. Belangstellenden voor dit zelfstandige en af wisselende werk dienen ongehuwd te zijn, te beschikkingen over het rijbewijs B-E,. terwijl bezit van MULO of MAVO diploma en eventuele praktijkervaring als tandarts- of doktersassis tente op prijs wordt gesteld. Stichting ter bevordering van de Tandverzorging van Schoolgaande kinderen, Postbus 173, Alphen aan den Rijn, Voor deze functie zijn diploma A of A B en enige ervaring in leidinggeven ge- Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr. A. J. M. Vollebregt, adjunct direc trice/hoofd verpleegkundige dienst, tel. 071-99250. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg 1 Leiderdorp 19 Ar^KlLr 19, St. Elisabeth Ziekenhuis Leiderdorp Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr. A. J. M. Vollebregt, adjunct-direc trice/hoofd verpleegkundige dienst, tel. 071-99250. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg 1 Leiderdorp Voor spoedige indiensttreding gevraagd: FAKTURISTE Wij eisen geen diploma's, doch stellen nauwkeurig heid en arbeidslust op hoge prijs. Goede beloning en afwisselend werk in klein team verband stellen wij daar tegenover. Met vakantieafspraken wordt rekening gehouden. Sollicitaties mondeling of schriftelijk aan: B.V. NECOMIJ Europaweg 1a, Zoeterwoude. telef. 01715-1140. Wij vragen voor spoedige indiensttreding een voor onze moderne personeelskantine. Leeftijd 20 - 25 jaar. Zij zal tot taak hebben het serveren van koffie, het gereed maken van lunches en soortgelijke werkzaamheden. Werktijden: maandag t/m vrijdag van 12.00 tot 15.30 uur en in verband met mondelinge lessen op zaterdag van 9.30 tot plm. 15.00 uur. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef-Leiderdorp Tel. (071) 9 92 55' Vliegtuigbouw vraagt vakman schap. Want vliegtuigbouw is precisiewerk. Waarbij aan kleine series gewerkt wordt Dus nooit sleurwerk. Ook voor u ligt hier een mogelijk heid. Als u technische belangstelling hebt en handig bent willen wij u graag opleiden tot een der onderstaande beroepen. Hebt u reeds een LTS of gelijk waardige opleiding dan is dit natuur lijk mooi meegenomen, doch geen noodzaak. Opleidingsmogelijkheden hebben wij voor u die vliegtuig- samenbouwer. plaatwerker, bank werker, frezer en draaier wilt worden. De gemiddelde duur van de basis opleiding is 8 a 10 weken. Deze is zowel op praktijk als op theorie gericht Daarna volgt in het bedrijf een trainingsperiode van 13 weken. Gedurende de opleiding wordt u normaal volgens de CAO-bepalingen betaald. Met alles wat daarbij hoort, zoals vakantiegeld, sociale voorzie ningen, winstdeling enz. In de Randstad rijden onze personeelsbussen. Die brengen u van en naar uw werk. Komt u met eigen vervoer dan krijgt u daarvoor een vergoeding afhankelijk van de afstand. Hebt u belangstelling en bent u tussen de 20 en 45 jaar? Kom dan naar onze voorlichtingsavond. U hoort en ziet daar alles over het werk en wat u kunt gaan doen. U bent welkom in: Leiden op maandagavond 21 april om 19.30 uur in Restaurant de Kleine Burcht, Nieuwe Rijn 19, Alphen a/d Rijn op dinsdagavond 22 april om 19.30 uur in Hotel van Toor, Stationsplein 2. Bent u verhinderd dan kunt u ook schrijven. Fokker-VFW, afdeling personeelszaken (nummer 078), postbus 7600, Schiphol-Oost U kunt ook bellen: (020) 731044 toestel 1431.

Leidse Courant | 1975 | | pagina 18