Allerlei(ds) Edukatieve Dienst: het visitekaartje van ,,De Lakenhal Prinsenstraat-bewoners willen geen boom voor hun huis WOENSDAG 5 MAART 1975 LEIDSE COURANT Van een onzer verslaggevers LEIDEN De bewoners van de Prinsenstraat zijn niet on verdeeld gelukkig met de aan plant van bomen in hun straat. Dit bleek op een gisteren ge houden buurtvergadering, waar de heer Meinders van gemeen tewerken zijn plannen voor een herprofilering van de Prinsen straat ontvouwde. Zoals bekend zal de straat dit jaar nog een nieuwe riolering dienen vooral om de automobi- keer in de straat. Of deze maat- krijgen. Wanneer die werkzaam heden verricht zijn, wordt er herbestraat Er komen parkeer- stroken, verkeersdrempels en bochten in de weg. De laatste listen te dwingen langzamer te rijden. De bewoners stemden in met de instelling van eenrichtingsver- regel vanaf de Herensingel of vanaf de Bernardkade moet gel den staat nog ruèt vast. De bezwaren tegen de aanplant van bomen bleken voort te Ko. De heer Vervoom stelde als al. men uit de angst voor extra- v r a i rommel in de straat en voor h*< Pr""«"< V"n „klein onuitwisbare vlekken op de da- ff" vlak langs de huiaen en ken van de auto's, veroorzaakt f """brengen van bloembak, door uitwerpselen van vogels. en" iiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUIIIIIIIIIIIIIIIIIIilllllllllIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMIIIIII 9? Van onze verslaggever Leiden Annette Redelé is kunsthistorica en hoofd van de in 1971 door haar opgezette Edukatieve Dienst van De Lakenhal. De dienst vormt een éénmans bedrijf je binnen het museum en stelt zich tot doel bezoekers zoveel mogelijk te informeren, te begeleiden, en intensief te betrekken bij hetgeen zich in het museum afspeelt. Daarbij ligt het accent meer op belangstelling wekken voor het museum, dan opkennisoverdracht. Vorig jaar trok De Lakenhal ruim 35.000 bezoekers, waarvan een kleine tienduizend verdeeld over 400 groepjes een rondlei ding kregen. De Edukatieve Dienst nam de rondleiding van 260 groepen op zich. Zij heeft daarvoor de beschikking over Inzet kan KNS niet behoeden voor degradatie Van onze korfbalmedewerker DEN HAAG KNS heeft het niet kunnen redden. Achilles, dat met 86 won, blijft dus met Zuiderkwartier eerste klasser. KNS speelde gister avond het degradatieduel zon der Hen Brakel en Gees Be- dijn, ondanks de dagenlange behandelingen van dokter Maas. Interim coach Bram Zirkzee had daarom opnieuw de jeugdige Peter Zitman en Yvonne v.d. Linden opgesteld en behoefde daarvan na afloop geen spijt te hebben. Zitman kwam routine te kort, en maakte daarom wat schoonheidsfoutjes, maar voor de rest deed de 15-jarige het prima. Het met veel inzet opererende KNS nam al na drie minuten de leiding door een goal van Kluts, die vanwege het ontbre ken van Brakel in de eerste aanval gekoppeld was aan Zit man. In die beginperiode draaide KNS behoorlijk, al be reikte Achilles na 10 minuten spel wel de gelijkmaker. De wisseling bracht de Haagse ploeg voordeel, omdat er van de tweede Oegstgeestse aanval voorlopig weinig gevaar uit ging. Er werd niet afgevangen, zodat de defensie onder druk kwam te staan en in die verde diging deden zich dan ook de meest benarde situaties voor. Het liep goed af voor KNS, want ondanks het ongebruikt laten van een strafworp vond Liesbeth Lalau het antwoord op de 2e Haagse goal. In de laatste minuten voor rust ni velleerde Zitman voor de 2e maal een achterstand. Dat her haalde zich nog een maal, na dat er was gekeerd. Opnieuw schoot Liesbeth Lalau na een gemiste strafworp raak en toen begon het verschil zich af te tekenen. Achilles benutte een door arbiter Deykers ten onrechte gegeven strafworp en nadat de man in het zwart wel terecht de 55 had afgewezen, kwam Achilles op 64. Het keihard werkende KNS kreeg vervolgens 65 op een presen teerblaadje toen een Haagse speelster danig in de fout ging. Liesbeth Lalau's hattrick was hiermee voltooid, maar het werk voor Kluts niet, want die had het gisteren erg moeilijk in defensief opzicht. (7—5). De jonge Zitman schoot zijn „tij delijke" nieuwe ploeg 5 minu ten voor tijd op 76 en toen had KNS weer uitzicht op red ding, want Kluts mocht van 21/2 meter proberen de score gelijk te trekken. Het bleef bij een poging en toen was het met het moegestreden KNS wel gebeurd, temeer daar Achilles vlak voor het einde 86 bereikte. De degradatie van KNS was een feit en meteen nam de nieuwe trainer/coach Gc Eeg- deman, afkomstig van Oost Arnhem, de taak van tijdelij ke coach Zirkzee over. Eegde- man: „Volgend seizoen gaan we rond Hans Kluts een nieu we ploeg formeren met jonge spelers." Misschien is het daarom ook beter, dat de nieuwe man bij KNS met zijn werk in de 2e klasse kan be ginnen. Onder het talrijke pu bliek bevond zich overigens de volledige equipe van Zuid erkwartier. drie free-lance medewerksters (Maud, Katie en Hortense). Op woensdagmiddag, zaterdag morgen en zaterdagmiddag is er speciaal voor leerlingen van het basisonderwijs een kunstklas, onder leiding van Ineke Kap- teyn. De streekfunctie, die het mu seum met dit werk vervult, komt tot uiting in de volgende percentages: 49% van de groeps- bezoekers komt uit Leiden, 42% komt uit de regio en 9% komt uit de rest van het land. Met name de inwerkingtreding treding van de mammoetwet, waarmee een flinke stap in de richting van het projectonder wijs is gezet, heeft de oprichting van de Edukatieve Dienst tot gevolg gehad. Weliswaar zijn het niet alleen scholieren, die van de activiteiten van de dienst gebruik maken, maar hun aan tal is toch aanzienlijk hoger dan dat van huisvrouwen, jeugdcen tra en bejaarden, om maar eens wat andere bezoekersgroepen te noemen. Projectbegeleiding Het werk van Annette en haar medewerkster valt uiteen in het organiseren van de reeds ge noemde rondleidingen, het be handelen van scriptieaanvragen (scholieren met een werkstukop dracht kunnen in het museum terecht voor informatie), het houden van lezingen, het onder houden van contacten met scho len en andere instellingen en verenigingen, het organiseren van projekten, het begeleiden van projekten op scholen en de begeleiding van creatieve vak ken door middel van de kunst klas. De moeilijkst grijpbare groep museumbezoekers is die van de individuele bezoekers: ruim 25.000.annette; „Die mensen be reik je niet zo gemakkelijk. Je kunt ze informatie geven door de catalogus (aan een nieuwe uitgave wordt op het ogenblik gewerkt), je kunt proberen bij tentoonstellingen zoveel moge lijk gebruik te maken van au- dio-visuele middelen. We zijn dolblij met de filmprojector, the we sinds kort in huis hebben en we hebben nu ook een door- zichtprojectiekast. Ik ben niet zo technisch, dus ik weet niet pre cies hoe dat ding werkt, maar het komt er op neer dat je nu dia's kunt projecteren op hele korte afstand en met begelei ding van een geluidsband. Het principe van een dia-klank- beeld, maar dan ondergebracht in één kast met een soort beeld scherm, waarop de dia's gepro jecteerd worden. Dat is ontzet tend plezierig voor de bezoekers die niet worden rondgeleid. Zo krijgen ze toch meer informatie dan vroeger". Stencils „We werken nu ook met een systeem dat we proberen in elke zaal een bakje op te hangen met stencils, waarop de gegevens van de schilderijen of voorwer pen in die betrokken zaal. Dan kom je ook van die uitgebreide kaartjes af, die we vroeger op of bij elk stuk moesten plakken. Dat werd zo'n rommelig gezicht Je kunt de mensen ook veel meer vertellen met een stencil". Een onderdeel van de rondlei dingen die voor scholen worden georganiseerd is het maken van een werkstukje. De leerlingen krijgen na de rondleiding een stencil met vragen. Geen moei lijke. De antwoorden zijn alle maal in het museum te vinden, maar het gaat er om dat ze daardoor min of meer gedwon gen worden naar de dingen te kijken en er niet meer zo luchtig langs te lopen", aldus Annette. „Het zijn overigens niet alleen lagere en middelbare scholen, die hier komen. Ook leerlingen van het beroepsonderwijs en zelfs van scholen voor moeilijk opvoedbare kinderen. Er is ook eens een groepje debiele kinde ren geweest Dat was wel moei lijk. Voor ons, maar ook voor hun begeleiders is dat een expe riment geweest, dat zeker plezie rig is verlopen". Ton van Brussel Het maken van opdrachten is een van de onderdelen van een bezoek van schoolkinderen aan De Lakenhal. Onder redactie van Jantje van Leyde, tel. 071-22244 tst.17. Onderscheiding Burgemeester Vis reikte giste ren de zilveren ere-medaille in de orde van Oranje Nassau uit aan de heer F. J. van Zijp (zie foto). De plechtigheid had plaats bij het bedrijf Van Ulden Auto's b.v. aan de Verdamstraat, waar de geridderde werkzaam is als chef-werkplaats. Veertig jaar geleden kwam de nu 55-jarige heer Van Zijp in dienst bij Van Ulden als monteur. Aanstaande vrijdag viert de heer Van Zijp tezamen met zijn vrouw en het personeel van het automobielbe drijf zijn 40-jarig jubileum. Andere naam De heer Wim Sip van de afde ling Voorlichting van de ge meente Leiden heeft een andere naam aangenomen. Hij heet te genwoordig Wim Issendonck. Hare Majesteit de Koningin heeft met de naamwijziging in gestemd, zo meldde de Leidse voorlichter ons met pretoogjes. .Mijn vrouw werd nogal ge plaagd met onze oude naam, vandaar", zo verklaarde Issen donck zijn jaar lang ijveren om van het ministerie van justitie gedaan te krijgen, dat hij zijn naam mocht veranderen. En hoe vindt vader Sip het nu, dat zijn zoon zijn geslachtsnaam verloochent? „Ach, hij keek er wel even vreemd tegen aan, maar hij heeft toch zijn toestem ming gegeven. Mijn moeder vindt het geloof ik wel leuk. Het is weer iets anders. En verder weten natuurlijk vrienden en bekenden het even niet hoe ze het hebben wanneer ze je aan de telefoon krijgen en ze horen ,Met Issendonck". Promoties Deze maand zullen aan de Leidse Universiteit zes promo ties plaats hebben een in de faculteit der geneeskunde, vier in de faculteit der wiskunde en natuurwetenschappen en een in de faculteit der letteren. Op woensdag 19 maart hoopt de heer J. de Koning bij prof. dr. H. H. van Gelderen tot doctor in de geneeskunde te promove ren op een proefschrift, getiteld „Diagnostische en therapeuti sche aspecten van idiopathische thrombocytopenic". Bij prof. dr. C. F. A. Bruijning hoopt op woensdag 5 maart de heer A. M. Polderman tot doctor in de wiskunde en natuurkunde te promoveren op een proef schrift, getiteld „The transmis sion of intestinal schistosomia sis in Begemder Province, Ethiopia" „Nitropyrzoles and pyrazolyl radicals on the mecha nism of the thermal N-Nitro py- razole rearrangement" is de titel van het proefschrift waarop op woensdag 12 maart de heer J. W. A. M. Janssen tot doctor in de wiskunde en natuurweten schappen hoopt te promoveren. Zijn promotor is dr. R. Louw. Ter verkrijging van dezelfde graad zullen op woensdag 12 maart de heren W. J. J. M. Sprangers en W. A. L. Duijn- dam bij respectievelijk dr. R. Louw en prof. dr. P. van Duijn hun proefschriften, onderschei denlijk getiteld „Over de in vloed van HMPA en analoga op de eigenschappen van organo- magnesiumverbindingen; carbo- nyleringen" en „Cytochemical investigations on the Feulgen- Schiff reaction for DNA", ver dedigen. Op woensdag 5 maart hoopt mevrouw C. Grogoine tot doctor in de letteren te promoveren op een' proefschrift, getiteld „Les Logatifs en Bantou". Promotors zijn prof. dr. J. Voorhoeve en prof. dr. A. E. Meeussen. Zieken verpleging In het Academisch Ziekenhuis Leiden zijn geslaagd voor het eindexamen Ziekenverpleging- A: J. M Dam, A. N. Buitelaar, V. hoe u zich in binnen- en buiten landse politiek ook opstelt, deze opdracht, deze zeer speciale op dracht: „Wordt allen één", komt als hun boodschap uit een ver scheurd Midden Oosten tot alle Christenen op aarde. Daarom nodigen wij u allen uit om naar de Wereldgebedsdag-diensten te komen, welke gehouden worden op 7 maart a.s. 's morgens om 11 uur in de Kapel van Verbum Dei, Plantage 16; 's avonds om 7.30 uur in de H. Antoniuskerk. 5 Meilaan; en 's avonds om 8 uur in de Zuiderkerk, Lammen- schansweg 15". Dammers, R. H. v.d. Bent, M Rozeboom, L. A. Groeneveld, H. M. J. Nuyten-van Heel, B. de Waal, W. v.d. Zwan,Snoek, A. J. M. Matthijsen, A. P. Roskam, B. Willemsteijn, B. R. M. Ouwer- kerk, H. van Rijn, Y. de Klerk, H. A. v.d. Akker, K. van Boste- len, L. M. Coppieters, C. A. van Ark-van Egmond, L. E. van Hardeveld, M. J. v.d. Heijden, K. Ppimi/» Kool, M. F. Sprei j, A. H. Kaag. IlCUIU^ A. I. Hoekstra, A. P. J. Land- vreugd, I. S. C. M. van Adonkk- Luiken, A. M. Mansvelt Beck, P. F. Roodbol, R. M. J. Verhoef. Tuinstadwijk 1 maart heeft de heer N. Nagte- gaal de taak als dienstencen trumleider van Tuinstadwijk overgenomen van mevrouw M Huizen Wereldgebedsdag Op drie plaatsen in de stad wordt vrijdag een kerkdienst gehouden ter gelegenheid van Wereldgebedsdag. Het thema van deze diensten is .Maak ons allen een". Mevr. A. P. Downe- r—Ike van het Comité Wereldge bedsdag Leiden: Egyptische christenen stelden dit jaar de liturgie samen. Slechts 10% van de Egyptenaren behoort tot de Christelijke kerken, tegenover 90% Moslims. Ook daar is het zoeken naar elkaar en het pro beren om in de oecumene el kaar te vinden, aanleiding en handleiding, om, in de éénheid van Geest, te pogen elkander nader te komen. Wie u ook bent, De verkennersgroep H. Lode- wijk houdt zaterdag 15 maart ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan een reünie voor oud-le den. Er zijn in de loop van de tijd nog al wat adressen zoek geraakt. Oud-leden die geen uit nodiging hebben onti'angen worden daarom verzocht con tact op te nemen met de heer H Montanus. Tiboel Siegen- beekstraat 3, Leiden, tel. 071—31088. Grof vuil De grof-vuilwagen van de ge meentelijke reinigingsdienst komt morgen langs de volgende straten in Leiden: Zijlsingel, Rijnkade, Oosterdwarsstraat, Munnikenstraat, van Galen straat, Waardstraat, Herman straat, Trompstraat, de Ruyter- straat, Evertsenstraat, Heems kerkstraat, Oosterstraat, van Speijkstraat, Korenaerstraat, Tasmanstraat, Overrijn. Galge water, Noordeinde en plein, Rembrandtstraat, Oude Varken markt, Sliksteeg, Groenhazen- gracht. Rijn- en Schiekade, Wit te Singel, Groenho venstraat, Witte Rozenstraat, Justus Carel- huis, Jan van Goyenkade, Gerrit Doustraat, Vreewijkstraat, Hu- go de Grootstraat, Bilderdijk- Pedicure in dienstencentra In samenwerking met de Stich ting Interkruis is er een pedicu- redienst voor ouderen in alle dienstencentra in Leiden. In on derstaand rooster staan de da gen vermeld waarop de pedicu re de voetverzorging geeft. De behandeling geschiedt volgens afspraak, de behandelingsduur is een half uur en de kosten bedragen f 5,- per keer. Dienstencentrum Tuinstadwijk, Herenstraat 45, tel. 44112: maan dag- en dinsdagmorgen Dienstencentrum Kooi, Drift straat 49a, tel. 49726: maandag morgen, maandagmiddag: Dienstencentrum Morskwartier, Dijkstraat 2a, tel. 61196: woens dagmorgen; Dienstencentrum Zeehelden- wijk, speeltuingebouw „Ons Ei land", Kortenaerstraat: woens dagmorgen: Dienstencentrum Noord, van Hogendorpstraat 36, tel. 44912: donderdagmorgen, donderdag middag (lx per 14 dagen); Dienstencentrum Binnenstad, Gerecht 10, tel. 43503: donder dagmorgen, donderdagmidag (1 x per 14 dagen) TBC-onderzoek In Leiden wordt momenteel weer een grootscheeps bevol kingsonderzoek naar tuberculo se gehouden. Morgen kan men daarvoor van 9 tot 12 uur en van 2 tot 4.30 uur terecht in de Bevrijdingskerk aan de Montgo- merystraat. Groen Wit De Leidse r.k. gymnastiekver eniging Groen Wit geeft zondag 23 maart het jaarlijkse uitvoe ring in de Vijf Meihal aan de Boshuizer/aan. Alle leeftijds groepen doen aan de uitvoering deel. Het geheel staat onder lei ding van Waltman, Kruijff-Fie- man, Van Dijk, A. van der Steen, Van der Stel—de Wekker, Penders, Paardekaper, Chr. v.d. Steen en G. Heemskerk Helversteijn. Aanvang 19.30 uur. Burgerlijke stand Lelden - OVERLEDEN: M. B. J. van der Zwet geb. 21 maart 1038 man, C. W. Romein geb. 27 juni 1015 man, E. J. VelÜen geb. 10 jon. 1017 man, J. M. Lafeber geb. 13 (eb. 1007 man, F. Bijzet geb. 21 aug. 1881 goh. gew. m. A. Zeilstra. A. C. G. Kool- moe» geb. 10 nov. 1019 geh. gew. m. H. Dongclmans. Geboren: David Bastinan z.v. A. Ze- cha en C. Pouw. Hcndrika Maria d.v. A. Haasnoot en M. C. Barnhoorn. Patrick Josephus Petrus Cornelia d.v. P. M. A. Koster en T. A. Zoet. Gehuwd: J. E. van Otterloo en J. Vring. J. T. M. Reizevoort en E. M. J. van Breukelen. C. P. van Schalk Leidse Bioscopen Laor: Stationsweg 19, tel. 21239. 1900*™ 21 15 uur. zondag» 14-30. 18.43. I 21.13 uur Cum: Hogewoerd 49. tel. 24919JU trio Infernal" 14 jaar. dagelijks 19.00 en 21.13 uur Klndermatineo: JLaurei en Hard; als stierenvechter"».!, woensdag en saterdag om 14 J0 uur. Studio: Steenstraat 29. tel 33210. .Tbs man with the golden Uiks 14.30. 19.00 en 21. 18.43.19.00, 21.15 uur. Udo. Steenstraat 29. tel. 24130. .Basting" 18 jaar Dagelijks 14.30. 19.00 en 21.13 uur. Zondag*» 14.30,16.43.19.00 en 21.13 uur. B«: Haarlemmerstraat 52. teL 23414 «Way Out" 18 jaar. Dagelijks 19.00 en 21.13 uur. Klndermstinee: .JJanu. een Wall Disney film" al, Zaterdag en woenadag 14.30 uur LDWS weer zaalvoetbal kampioen van Leiden Van onze sportredactie LEIDEN LDWS heeft het zaalvoetbalkampioeasschap geprolongeerd. Uit de strijd met het op de tweede plaats staande Stormvogels sleepte LDWS een 5-3-overwinning in de wacht Maar wat heeft de ploeg van coach Brandy van Beek een moeilijkheden moe ten overwinnen voor het zover was. Een fanatiek v haar laatste kans vechtend Stormvogels stal tot zo'n tien minuten voor het eindsignaal zelfs de show en kon op dat ogenblik nog leunen op een sensationale 3-2-voorsprong. Maar die marge bleek te klein. In de slotfase van het door ruim duizend toeschou wers bijgewoonde wedstrijd- van-de-waarheid braken de kampioenen los. Bram de Roode knalde een vrije schop achter Kees v. d. Steen, uit blinker Henk Spies verzilver de een voorzet van Ger de Roode en Ger de Roode zelf tenslotte maakte een minuut voor tijd het kampioenschap tot een voldongen feit. Teleur gesteld, maar met in het ach terhoofd de gedachte dat het kampioenschap tenminste niet cadeau was gedaan, droop Stormvogels af. In de eerste helft nam LDWS na een uitstekende combinatie tussen Pim v. d. Meer en Ger de Roode - de laatste rondde af - een voorsprong. Maar Stormvogels toonde zich min stens de evenknie van de kop loper. Collé scoorde, toen Wetselaar en Bousie de LDWS-verdediging hadden weggespeeld en Bousie maak te er zelfs 1-2 van. De ruststand was 2-2, dank zij Henk Spies, die in een sterk moment handig langs v. Steen glipte. LDWS, dat in die beginperiode nogal ondoor dacht acteerde - men drong veel te veel aan, wat Stormvo gels steeds de gelegenheid gaf om bliksemsnel eruit te komen - moest kort na de doelwlsse- ling tegen een achterstand aanhikken. Gijs Collé haalde ontzettend hard uit: 2-3. Het scheelde maar weinig of Stormvogels had de verrassing compleet gemaakt Paul Wets elaar miste op twee meter af stand een droomkans en An- dré v. d. Hulst kopte tegen de paal. Maar langzamerhand be gon LDWS de zaken te contro- leren. In de laatste tien mi; ten had het moegestreden Stormvogels geen schijn van kans meer. Tegelhandel Swift Tegelhandel en Swift deden het heel wat kalmer. Wederom leek Tegelhandel op een regel matige zege af te stevenen. Niet alleen scoorde Piet Roo- zen al na drie minuten 1-0, maar ook in de minuten daar op behield Tegelhondel de mo gelijkheden om die voor sprong uit te bouwen tot veili ger proporties. Piet Roozc raakte twee keer hard het zij net en een schot van Wim Meskers werd met enige moei te van de doellijn gehaald door Cochk van Wecrlec. Maar Swift, dit keer met Pijnacker en Dorrepaal in de ploeg, kwam langzamerhand opzet ten. Nog voor rust resulteerde dat in een goal van V. d. Starp, die dankbaar profiteer de van een vloeiende combina tie tussen Pijnacker en v. Linden. Ook na rust bleef Swift wat sterker. Hans v. d. Starp trof na een soepele solo de paal en een één-tweetje tus sen V. d. Starp en Van Weer- lec mislukte, doordat laatstge noemde hoog over schoot. De slotminuten waren weer voor Tegelhandel, maar ook Joop van Slingerland, Wim Meskers en Piet Rooze - die wel de lat raakte - konden de overwin ning voor hun ploeg niet meer binnenhalen. STAND EERSTE KLASSE: LDWS 11 8 1 2 43-18 17 11 5 3 3 49-30 13 11 6 1 4 38-29 13 10 4 2 4 28-26 10 B en T 11 3 3 5 18-31 9 Tegelh. 10 2 3 5 26-38 7 10 2 1 7 24-54 5 Swift ASC UITSLAGEN: Re». 1: Lelden 2ASC 2 2-3. Regc 2 3-6. Swift 2Gat LFC—Regenboog 0-3; He» JfA: Oegstg. 2ASC 3 4-8. LFC 2-v. d. Plu» 2 2-4; Rc» 2B; VDON 2-Kat- wijk 3 6-1, DSO 3—LFC 3 1-0; 3B: SDOODO 3-0; 3C: SVLV-SLF 2-3; 3E: UVS—LOI 3-5; Re* 3A: Gazelle 3Katwijk 4 9-3. Leiden 3-Stormv, 3 4-3, B en T 2-UVS 2 5-0; Re» 3C: Or. Groen 2— Unit»» 3 1-1. Res 3D: Leiden 5-Gazclle 4 0-5. SVLV 3Stormv. 4 9-2; Re» 3E: SLF 3—VDON 3 1-5; SVLV 4-RIfW 3 2-1; Jun AI: TcKolhondc- 1—Lugdunum 6-1, Jun A2: Lugdu- num 2—SDO 12-11. SDO 2—Unita»

Leidse Courant | 1975 | | pagina 3