Herman Filippo veegde de vloer aan met tegenstanders Philidor verliest aansluiting met kop KRV SNOEPT SLEUTELS 'N PUNT AF Snelle tijden zwemtalent LSG laat kans liggen KRV speelde RCL na de rust weg MAANDAG 10 FEBRUARI 1975 TWEE TITELS VOOR LEIDSE GEWICHTHEFFERS Van onze sportredactie LEIDEN Het werd ten slotte Herman Filippo's gloriedag, de Nederlandse B-kampioenschappen ge wichtheffen. Breed grijzend stond de Spartaanman op het plankier van de Vijf Meihal met 142,5 kilo boven zijn hoofd en daarmee torste hij niet alleen de wraak op de Bond, maar ook de overwinning op zichzelf. Met zijn geweldige krachtsinspanning bewees hij ten onrechte in de B-categorie te zijn ingedeeld en' met zijn persoonlijk record toonde hij overduidelijk aan dat zijn blessure-periode nu definitief achtër hem ligt. Herman Filippo stal de show. Op ondubbelzinnige wijze. Hoe groot Filippo's machtsvertoon was, bleek wel uit het feit, dat hij pas kwam aantreden, toen de anderen in zijn klasse, het lichtzwaargewicht, het allang hadden laten afweten. Concur rent Van Wijk uit Breda bij voorbeeld bracht bij het onder deel trekken niet meer omhoog dan 95 kilo. Herman Filippo be gon zijn serie met 105 kg en eindigde na drie imponerende beurten op 112,5 kilogram Maar zijn suprematie kwam pas goed tot uiting bij het stoten. Van Wijk en Van Dijk de num mers twee en drie kwamen moeizaam uit op 122,5 kilogram. Briesend en snuivend als een leeuw stoof Filippo naar voren om van start te gaan met 135 kilo. Weliswaar lukte zijn po ging om zes goede beurten te maken net niet, maar met 142,5 kilo vernederde hij de concur rentie en kon hij, luid toege juicht door het 200-koppige pu bliek, gehuldigd worden als de nieuwe Nederlandse B-kam pioen in het lichtzwaargewicht. Na afloop toonde Filippo zich een tevreden man. „Ik heb mijn eigen totaalrecord van 253 naar 255 gebracht en dat zonder eni ge tegenstand. Op de binnen kort te houden A-kampioen schappen vanwege zijn totaal komt hij zonder meer in aan merking voor promotie zal ik i Sam Holswilder stoot hier 125 kg omhoog. de Bond eens wat laten zien. Dan heb ik wél tegenstand, maar gegarandeerd dat ik dan op een nog hoger totaal uitkom. Ik wil ze absoluut laten zien, dat ik in de A-groep thuishoor. Ik weet wat ik kan en ik moet Nederlands kampioen eerste klasse worden," aldus de van zelfvertrouwen blakende Filip po. „Nee, van mijn schouder blessure heb ik geen centje pijn meer", vertelde hij nog. Van de Leidse Krachtsport Ver eniging De Spartaan imponeer den, behalve Herman Filippo, nog meer leden. Allereerst was daar Sam Holswilder, die na tweemaal achtereen het goud net gemist te hebben, nu dan eindelijk de vruchten kon pluk ken van zijn niet aflatende trai ningsijver. Om Limburger Laugs te ontlopen had hij ge zorgd voor wat extra kilo's, zo dat hij in het zwaargewicht kon uitkomen. Tactisch goed gezien, want in die klasse rekende Hols wilder gemakkelijk af met Way en Kroos wijk. Beheerst demon streerde hij zijn techniek en het totaal v*an 227,5 kilo was ruim voldoende voor de titel in het zwaargewicht. In die klasse zorgde Van Rijst van Olympia Utrecht voor de nodige hilari teit. Zijn door body-building op gefokte spieren zagen er wel imposant uit, evenals trouwens zijn wilde kreten als bijzonder „vervaarlijk" overkwamen, maar pure kracht is nog wel wat anders. Hij faalde tenmin ste in al zijn pogingen. Van Spartaan-zijde kwamen Fred Marijt, Hennie Sloos, Wim van Turenhoudt en John ten Brinke verder nog tot goede prestaties. Enkel door nervosi teit verspeelde Marijt de titel in het lichtgewicht, want als hij zijn hoofd erbij had kunnen houden, was de titel niet voor Van Nunspeet (Atlas Maa stricht), maar voor de Leidenaar geweest. Joop Marijt werd in deze klasse zesde, maar hij is nog jong genoeg. In het middengewicht moest Hennie Sloos het opnemen te gen „oude rotten" als Van Leus den en Hinten. De Wijs van Raamsdonksveer greep zonder moeite de titel, maar Sloos wist Van Leusden achter zich te hou den en zodoende de derde plaats te pakken. Wijnand van Tongeren, in het lichtzwaar een gedoodverfde medaillewinnaar, kon het niet bolwerken. Evenals Zwart werd hij gehinderd door gewichtsver lies, vanwege ziekte. Hij kwam Herman Filippo tilt van pure blijdschap zijn overwinnings- Dloemen omhoog. niet verder dan een vijfde plaats, terwijl Zwart zelfs moest opgeven. Maar John ten Brinke, debutant in dit gezelschap, kwam daarentegen zeer goed voor de dag, door op de vierde plaats beslag te leggen. Wat minder overmoed hij startte te hoog had zelfs een medail le betekend. De teleurgestelde Ten Brinke na afloop: „Volgend jaar pak ik ze. Dan maak ik die fout niet weer". Opmerkelijk was „de stunt" die Willem van Turenhoudt leverde. De 39-jarige veteraan tilde een bekeken wedstrijd en, hoewel hij niet kon tippen aan de su perieure Laugs (Simpelveld) veroverde hij, zonder zich te forceren, de tweede prijs in de categorie van het halfzwaarge- Een aanfluiting was wel het op treden van superzwaargewicht Jansen uit Nijmegen. In zijn klasse was hij de enige deelne mer en hij kwam dan ook slechts voor het ophalen van de fraaie prijs die De Spartaan be schikbaar had gesteld. Met veel moeite trok hij 65 kilo in zijn derde beurt en stootte hij 75 kilo. Minder dan de vederger wichten i Spartaan-coach Brandt zijn taken heeft hij inmiddels over gedaan aan Dirk van 't Riet werd voor de kampioenschap pen gehuldigd door zijn club. Omwille van 20 jaar trouwe dienst ontving hij de ere-speld van de vereniging en een gou den horloge als blijk van waar dering. Over de prestaties van zijn mannen vertelde hij: „Dat Herman zich zou bewijzen was voor ons natuurlijk geen verras sing. Hij kan nog veel meer en ik geef hem dan ook een goede kans op de eerste plaats bij de A-kampioenschappen. Holswil der heeft eindelijk gedaan wat hij moest doen en alleen jam mer dat,Marijt zijn zenuwen niet de baas kon blijven. Anders was hij zonder meer kampioen geworden. Over Sloos, Ten Brinke en Turenhoudt ben ik tevreden. Jammer dat Van Tori- geren en Zwart ziek waren, want anders hadden er nog irieer medailles ingezeten. Al met al ben ik tevreden. Toch twee Nederlandse kampioenen, nietwaar". AD VAN KAAM KATWIJK KRV heeft het gepresteerd om Sleutels, samen met het niet spelende Hazerswoudse Boys koploper in de eerste klasse, een punt af te snoepen: 1-1. Sleutels, dat over de gehele wedstrijd een wat betere indruk maakte moest vijf minuten voor tijd de volle winst met de Katwijkers delen: Ron Verheul scoorde toen de gelijkmaker. Bij Sleutels ging het mis wat betreft de afwerking. De voorhoede had teveel kansen nodig om tot doelpunten te komen. Bovendien maakte KRV het speelveld klein, waardoor er weinig ruimte was. Toch was het al snel 0-1; Aad Schouten reageerde attent toen doelman Kees Ouwehand een corner van Fred Huis van de borst liet stuiten. Sleutels had na rust nog op 0-2 kunnen komen, maar het schot van Kor Boekweit werd door de binnenkant van de paal gekeerd. Een doelpunt van Pim Iterson werd wegens buitenspel afgekeurd. Het is MVKV nog steeds niet gelukt om een punt te bemachtigen. Sp. Lisse bleef met 1-3 de baas. Peter Slobbe scoorde voor de Lissenaren een hattrick. Twee goals daarvan vielen voor rust Toen MVKV na de pauze via Willem Muizer op 1-2 kwam, zag het er voor Lisse nog even somber uit. De gelijkmaker hing in de lucht Peter Slobbe maakte er een kwartier voor tijd echter 1-3 van. Hij profiteerde van een foutje van doelman Piet Bergman. Leiden heeft een onverdiende nederlaag geleden tegen Woubrugge: 0-1. De Leidenaren hadden vrijwel de hele wedstrijd een overwicht maar konden niet tot een doelpunt komen. Zo waren er mooie kansen voor Harry Pen, Frits Rijsbergen en Piet v. Hal. Na rust kopte Frits Rijsbergen uit een mooie positie ovi al na èen half uur een voorsprong genomen via daarna de winst vasthouden. Kagia blijft in de lift zitten. Nu werd Valken '6ï Voor rust was Valken sterker maar Relis Bol goede schietposities niet benutten. Na rust scoorde Kagia al snel via Jasper Griekspoor. Vijf minuten voor tijd had John v. Dijk de zege veilig kunnen stellen. Hij schoot een penalty echter over. Nu moest Kagia nog een slotoffensief van Valken doorstaan. GWS en VVSB hebben de punten gedeeld: 1-1. GWS was wel sterker, maar de Noordwijkerhouters namen een voorsprong, toen Henny Duivenvoorden gebruik maakte van een blunder van doelman Rein Knetsch. Een tweede doelpunt, van Martin Maneth werd afgekeurd. Na de pauze kwam GWS dan toch aan haar verdiende doelpunt Theo v.d. Mey was er de maker van. WSB kwam toen onder druk te staan maar doelman Arie Brandhorst behoedde het verzwakte team voor een nederlaag. LSVV heeft in de tweede klasse de kop overgenomen van Abbenes, dat zelf nietspeelde. De Leidse studenten wonnen bij VNL met 1-2. Peter v. 't Sant scoorde 0-1, welke voorsprong na rust door Ger Vos uit een penalty werd vergroot. Na een half uur kwam VNL op 1-2 via een penalty benut door André Boom. Meerburg heeft zich enigszins omhoog gewerkt op de rwwnglijst; Kickers werd met 1-0 verslagen. Twee gelijkwaardige ploegen zagen Joop Lelieveld een kwartier na rust de wedstrijd beslissen. Alphia versloeg SJZ, dat een off-day had, met 1-0. De Zoeterwoude- naren leken nog een gelijk spel te gaan behalen maar vijf minuten voor tijd scoorde Verkerk voor Alphia. Stompwijkse Boys en SVLV kwamen niet tot scoren, hetgeen een juiste uitslag betekende. Stompwijkse Boys was de eerste helft sterker en kreeg kansen voor Jan v.d. Kley en Frans Groen in 't Woud. Na rust kwamen de Voorschotenaren sterk opzetten en moest Stompwijkse Boys in de verdediging. Unitas kwam tegen Bernardus goed voor de dag: 3-0. Frits Hermse (2x) en Ernst de Kieviet zorgden voor de verdiende zege. Standen: le klasse: Sleutels 11-17, Haz. Boys 10-16, Sc. Lisse 11-11, Kagia 10-10, Leiden 9-9, WSB 10-9, GWS 9-7, KRV 9-6, Woubrugge 6-5, MVKV 10-0. 2e klasse: LSW 9-15, Abbenes 10-15, Stompw. Boys 8-11, SJZ 8-9, SVLV 9-8, Alphia 9-8, Kickers 8-7, Meerburg 9-7, Unitas 9-6, Bernar dus 7-5, VNL 9-3. WADDINXVEEN Zondag middag werden in zwembai „De Sniep" zwemwedstrijdei georganiseerd, vooral bedoelt UVS-jeugd blijft maar verliezen (Van onze sportredactie) LEIDEN Wederom moest de UVS-jeugd met een neder laag genoegen nemen. Dit keer was het Feijenoord, dat in de Kikkerpolder de 02 winst op streek. De eerste de beste Feijenoord- aanval leverde al direct een doelpunt op. Een als voorzet bedoeld schot belandde wat fortuinlijk in het net. UVS bood hierna behoorlijk tegen spel, speelde ook aanzienlijk beter dan de laatste weken het geval was, maar de schotvaar digheid was ook dit keer ver te zoeken. Wat Blessin Zuma, John van Haastrecht en Paul van Goozen ook probeerden, een tegendoelpunt zat er niet in. Na rust werd de UVS-ver- dediging over links uitge speeld, waarna de Rotterdam se rechtsbuiten via de paal de stand op 02 bracht Een sterk voor de dag komend Quick Boys overwon CW met 2—1. Een overwinning, die aanzienlijk hoger geweest had kunnen zijn, als de vizieren van de Katwijkse schutters wat scherper hadden gestaan. Voor rust was het Cees van Rooyen, die van de vele kan sen er één benutte. Ook na de hervatting was Quick Boys op permachtig. Een vrije schop van Haasnoot mondde uit in de tweede treffer, maar hierbij bleef het. De wedstrijd werd van beide kanten harder en de scherpte verdween uit het Kat wijkse aanvalsspel. Een kwar tier voor tijd wist CW via een frommelgoal de spanning te rug te brengen. Een op balbe zit spelend Quick Boys maakte vervolgens de laatste 15 minu ten moeiteloos vol. Van o e schaakmedewerker LEIDEN Een zwarte dag is het afgelopen zaterdag geworden in de geschiedenis van het Leidse schaakleven. De 6e ronde in de competitie van de Kon. Ned. Schaakbond heeft zowel voor de drie Philidor-teams als voor het LSG-tiental bijzonder slecht uitgepakt. In de hoofdklasse is Philidor I tegen Charlois op een 54 achterstand gezet en de verwachting is, dat de enige afgebro ken partij niet meer dan remise zal opleveren. De aansluiting met de koplopers Desisco/Water- graafsmeer en Philidor-Leeuwarden is hierdoor verloren gegaan, omdat beide ploegen respectie velijk wonnen van Eindhoven (91) en DD (3 1/25 1/2 voorlopig). LSG boekte in klasse 1B de vijfde nederlaag nu tegen Zutphen: 45 met als prognose 46. Philidor 3 begint in 2C zich reeds voor te bereiden op terugkeer naar de Leidse Schaakbond: van Overschie werd verloren met 8 1/2—1 1/2. Voor de schakers van Philidor I is de spanning de competitie, door deze ongelukkig verlopen ronde, er helemaal af. Kampioen kunnen ze niet meer worden omdat Desisco/WGM, waartegen ze overigens nog moeten aantreden, onbereikbaar is geworden. Degraderen is ook niet mogelijk zodat de Leidenaren de volgende drie ronden „freew heelend" en experimenterend met jeugdtalenten kunnen afwerken. De volle punten zijn zaterdag bij elkaar geraapt door Joop Piket en Henk van Maaren. Bij een 3 1/21 1/2 achterstand wisten i tijdnood hun tegenstanders van het bord te schuiven. De remise van Theo Piket kwam nogal ongelukkig tot stand: hij won de dame tegen enkel lichte stukken maar koos een zwakke voortzetting moest tenslotte genoegen nemen met eeuwig schaak. Ad v.d. Berg werd van het bord gehakt maar wist op een grappige manier via een dameof fer pat te forceren. In de afgebroken stelling van Kees v.d. Meer is het vissen in troebel water: het gehele bord staat nog vol en remise is te verwach ten. Volgens teamleider Joop Piket is de nederlaag te verklaren door het feit, dat reeds snel een achter stand werd opgelopen waardoor enkele spelers' hun partijen moesten forceren om te winnen en juist verloren (Bakker bijvoorbeeld). De gedetailleerde uitslagen zijn: Charlois—Philidor Ldn. I: l.C. v.WijgerdenA. v.d. Berg 1/2-1/2; 2 J. Rikse n—P. Bakker 1—0; 3. A. den Ouden—H. v. Maaren 0—1; 4. L. Hofland—J. Piket 015. J. Vosselman—W. Wester- veld 1—0; 6. F. Koevermans—J. v. Reek 1/2—1/2; 7. J. Kunnen-Th. Piket 1/2-1/2; 8. A. v. Wageningen—C. Berg 1—0; 9. E. Staal—R. de Graaf 1/2—1/2; 10. J. Noorland—C. v.d. Meer afgebr. Een prachtige kans om weer „onder de te komen heeft het Leidsch Schaakgenootschap laten liggen tegen Zutphen, welk team evenals LSG vecht tegen de degradatie. 45 is de stand voorlopig de uitslag en een gelijkspel zit er niet meer in: het licht van LSG's rode lantaarn is reeds waarneembaar in de 2e klasse. LSG kwam reeds spoedig met 20 achter doordat Ossewaarde en Kemperman min of meer zelfmoord pleegden. Baart maakte er 12 van tegen een invaller, die even slecht schaakte als noteerde. De oude mees ter Kortlever had aan bord 1 geen enkel pardon met Smout: een geweldige koningsaanval en de stand was 1—3. Bakker verkocht na pionverlies zijn huid nog duur maar het baatte niet: 1—4. Tolenaar verloor voor de zesde achtereenvolgende maal en is de tegenpool van Konings met 100 procent. Fraai wonnen De Visscher en Hörchner. Gedetailleerd LSG—Zutphen: 1. H. Smout—N. Kortlever 0—1; 2. J. Wichers—J. de Mets x—x; 3. L. Konings—H. Aalders 1—0; J. Baart—J. Jansen 1—0; 5. JD. Tolenaa- rP. Roos 0—1; 6. M. KempermanB. Poelstra 01; 7. P. de Visser—E. Baarslag 1—0; 8. J. Bakker—A. Aalders 0-1; 9. P. Hörchner—D. Jansen 1—0; 10. J. Ossewaar de—H. v. Kist 0-1. Philidor 2 behoudt in klasse 2B ondanks de 72 tegen GSG II nog wel kampioenskansen maar moet wel naast Het Witte Paard Utrecht 2 boven zich dulden en Desisco/WGM 2 en HSG naast zich. Een gedrang aan de kop dus; Philidor 2 heeft de kansen in eigen hand. Tegen BSG won alleen invaller F. Weber; J. v.d. Wiel en G. den Braber behaalden remise. VW en Amersfoort maken zich klaar om terug te keren naar hun onderbonden. Voorschoten behoudt in klasse 2C nog theoretische kampioenskansen: tegen koploper DSC uit Delft werd een 2 1/24 1/2 voorsprong bereikt en 46 behoort toch zeker tot de mogelijkheden. Voor schoten staat nu met 8 matchpunten op de 3e plaats onder Overschie (9 pnt.) en Den Haag (10 pnt.). De puntenscoorders van Voorschoten zijn Wouters, Wise, Sluiter, Smit en Bongers (remise). Huizer, Thieme en Schuckink Kool hebben afge broken. In dezelfde klasse heeft Philidor 3 een klein wondertje nodig om zich te handhaven. Overschie haalde tegen het verzwakte team (drie invallers) geweldig uit: 8 1/2—1 1/2. Philidor 3 heeft een zeer gunstig programma voor de boeg: tegen Rijswijk en DD 3, beide potentiële degradatiekantidaten, moeten de punten gehaald worden. Tegen Over schie wist alleen invaller Jan Barendse te winnen; Pol speelde aan bord 1 remise. Paul van Goozen van UVS (links) komt te laat om het de Feyenoord-keeper lastig te maken. om aankomend talent uit Krinj Gouwe-Rijnstreek in de gele genheid te stellen wedstrijder varing op te doen. Bovendiei bestond voor de deelnemers d< mogelijkheid om door verbete ring van hun beste persoonlijk) tijd te promoveren naar eei hogere klasse. Op de 100 m. vrije slag b.v slaagden bij de meisjes onder 1( jaar Kitty Wiegmans en Ingric Scholte er in om onder de 1.35.1 te komen. Hiermee werden deze meisjes le en 2e en de promotie naar de B-afdeling werd daar mee voor hun een feit. Op dit zelfde nummer voor jongens on der 10 jaar waren er eveneens twee deelnemers die er in slaag den onder de gestelde limiet te komen. Wim Sandifort (BZ&PC) met 1.29.1 en Hans Lr Lau (LWVj 1.30.7 waren hiermee de snelsten in hun leeftijds groep. Bij het nummer 100 m schoolslag voor meisjes o. IJ jaar werd Caroline Weenink (Al kemade) le met 1.40.4, de 2e plaats was hier voor Sonja v.d Meer, die slechts 0.4 sec. meer nodig had. Bij de jongens gin gen op dit nummer de prijzen naar Jan Sluis (BZ&PC) en Johnny Tol (Donk) die 1.39.6 en 1.39.7 nodig hadden. De beste prëstatie werd geleverd door Yvonne van der Meer op de 100 m. rugslag voor meisjes onder 16 jaar, met haar tijd van 1.20.6 werd zij eerste op dit nummer en promoveerde naar de A-klas- se waarmee zij zich bij de 12 snelste meisjes van de kring voegde. (Van onze sportredactie) Katwijk KRV heeft het za terdag tegen RCL niet gemak kelijk gehad. Met een gehaven de achterhoede en zonder Janny Pronk, waardoor ook de voor hoede een veer had moeten la ten, behaalde de Katwijkse ploeg tenslotte een 31 over winning, na eerst in de eerste helft een 01 achterstand weg gewerkt te hebben. RCL is de eerste helft tegen KRV zeker een gelijkwaardige tegenstandster geweest. Zij pro fiteerde goed van het gemis aan eenheid in de Katwijkse gelede ren en buitte reeds na vijftien minuten spelen een Katwijkse verdedigingsfout resoluut af. KRV kon zich na deze eerste tegenvaller niet van de algehele malaise losmaken en het zou dan ook tot vlak voor rust du ren, voordat Nel van Beelen de ploegen op gelijke hoogte wist te brengen. Na rust onderging het spel van KRV enkele positie ve verbeteringen en toen kon den de Katwijksen ook gemak kelijk weglopen van RCL. Vlak na rust bracht Nel van Beelen de stand op 21, waarna Corry Nijgh de eindstand bepaalde op 3—1. DAMESVOETBAL In dezelfde afdeling boekte SVLV in Leimuiden een ruime overwinning op Kickers 2, (50), boekte Lugdunum een zelfde resultaat tegen het twee de team van KRV, en sloten Oegstgeest en Zevenhoven vre de bij een 0—0 eindstand. Alp hia tenslotte speelde een matige wedstrijd tegen Valken '68. Een fel Valken trok zich al snel na het beginsignaal terug in de eigen verdediging en Alphia had moeite om dit hechte bolwerk te omspelen. Desondanks kregen de Alphia dames voldoende kansen, waarvan er ditmaal echter slechts drie benut wer den. Anneke van de Vangen bracht door het benutten van een penalty een 1—0 voordelige ruststand op het scorebord, ter wijl na rust Gea Slof en Bep Lagerweij de eindstand op 3—0 in het voordeel van Alphia be paalden. In de zondagafdeling verraste SJZ I vriend en vijand door Randstad Sportladies een 2—2 gelijkspel af te dwingen. En daarmee mochten de Voorscho- tense dames dan nog blij zijn, want SJZ kreeg in de slotfase nog voldoende kansen om Randstad Sport een nederlaag te bezorgen. De wedstrijd begon overigens goed voor Randstad Sport. De verdediging van SJZ werd snel onder druk gezet en de beloning hiervoor was al na tien minuten een feit. Marjon Konings zette Randstad Sport op 10. Ook na deze periode kreeg Randstad Sport nog vol doende kansen om deze voor sprong uit te breiden. Paal en lat en zeker niet in de laatste plaats de doelvrouwe van SJZ stonden een grotere voorsprong van de Randstad Sportladies in de weg. Randstad Sport vergat de mogelijkheden dus uit te bui ten. SJZ vergat dit echter niet te doen. Nog voor rust profiteer de Anneke van Wensveen van een van de toch wel vele fouten die de Voorschotense dames maakten en bracht SJZ op gelij ke hoogte. Na rust leek SJZ ook nog op de overwinning af te stevenen, want dezelfde Anneke Wensveen zette vlak na rust SJZ op 21. Een stand die echter spoedig genivelleerd zou wor den door Henny Steensma. SJZ vergat daarna door te drukken en de verkregen mogelijkheden te benutten. Vooral Anneke Wensveen kreeg nog uitstekende kansen om de overwinning van SJZ in de wacht te slepen. Kop- loopster Weteringse Girls maak te tegen Sportclub Lisse geen misstap, ook al lag ook bij deze wedstrijd een verrassing in het verschiet. Binnen tien minuten moest Weteringse Girls namelijk tegen een 20 achterstand aan kijken. De Weteringse Girls na men echter onmiddellijk het ini tiatief over en liepen gemakke lijk uit naar 92. Doelpunten- maaksters: Marjon de Groot (5x), Joke van Klink (3x) en Anita van der Meer. Overige uitslag: UDO-SJC 02. De overige wedstrijden werden afgelast.

Leidse Courant | 1975 | | pagina 10