De Danaiden kan Van Nierop node familie missen Goede start Sanocel-Scylla GEMINI-ZORGEN VOOR STUNTS De Zijl/LGB laat in slotfase winst glippen In promotie ere-klasse tafelt Zege ontglipt Bax/Foreholte hUlo DATSUN Ruime zege Diok: 264 Piet Waaning tweede in Skoll-cross. Zaalvoetbal in Lisse rERDAM De Danaiden jft geen revanche op Allen trbaar kunnen nemen. Dat I vooraf ook niet meer ver- gd worden, omdat trainer I naar vervangers voor de «fcoeders Van Nierop had eten zoeken. Casper werd 4 wedstrijden opgeborgen Aad kreeg een schor van één wedstrijd. Boven- ontbrak Irma van Nierop ziekte. De vervangers Hans Oele, Hans v.d. Ciska Peters, een matige wedstrijd ge- i, waarin de snelheid niet iet uiterste werd opgevoerd, zelf was de enige eigenlijk, le normale vorm te pakken Daarbij kwam dat Allen •baar een goed schot had lat laatste moest de Leidse ontberen. De lange perio- waarin De Danaiden de in het aanvalsvak hield, den dan ook niet met vol- nde goals gehonoreerd wor- verloop: 1—0 Trudy Snel; v.d. Boog; 2—1 Bos; 2—2 jl\ 3—2 Rens Snel; 4—2 v.d. lig; 52 Bart Wimmers. li 6-2 Orssel; 6—3 v.d. ~k; 7—3 Trudy Snel; 74 LJ:-5 Oele; 7-0 Nap; 8-6 Boog; 9—6 Orssel; 9—7 j 10-7 en 11-7 v.d. Boog Pacta heeft het erg moei- 1 gehad bij Steeds Hooger, slechts één keer de leiding "t bezeten. Fides begon on- ks dat er 3 minuten voor pas bij de zaal in Apel- m gearriveerd werd. Onder- fr wees zijn ploeg de weg 2 goals. Bij 2—2 creëerde |e Leidse aanval weer een chil van 2, alleen duurde nu wat langer eer Steeds Hooger langszij was. Na de pauze, die met 5—5 ingang, werd het erg spannend. Vijf minuten voor tijd plaatste Wim Meyer de winnende goal, waar na Fides op balbezit ging spe len. Doelpunten: Onderwater (3x), Diet Rijsbergen (2x), Con- ne Carre, Ruud Niessing en Wim Meyer. eyer. Pernix Pernix in Arnhem van Oost Arnhem met 10—6. De Arnhemmers herstelden zich hiermee van het verlies van vorige week. De nederlaag was te wijten aan het betere schot van Oost Arnhem. Eenmaal had Pernix een voorsprong (12), waarna Oost Arnhem zichtbaar geschrokken naar 5—2 spurtte. Na de wisseling kwam Pernix nog even terug tot 5—4, maar via 7—4 en 9—5 zegevierde Oost ARnhem ui teindelijk toch nog ruim met 106. Doelpunten: Peter en Jo ke van Duyn, Wil v.d. Kooy; Jan van Seggelen, Alice Tiele- man en Fred Breedveld. De Algemene speelde bij HKV een merkwaardige wedstrijd. In de eerste helft maakte de Leidse ploeg een matte indruk en miste felheid. In het 2e ge deelte was die er ineens wel en toen moest HKV duidelijk terug en ging fouten maken. Van de 6—2 van de eerste helft werd regelmatig wat afgeknabbeld. Na 72 kwam De Algemene op 7—5, het werd vervolgens 9—6, waarna de Fillemon-equipe op nieuw naderbij sloop (9—8). Toen werd het erg spannend. Truus van Vliet werd nog inge wisseld voor Ans Lambooy en bij HKV werden nota bene Wietze Oele en Nora Borger, uitgeschakeld door Henneke Redel, vervangen. Drie straf- worpen redden HKV tenslotte, want De Algemene liep net een verdiend punt mis (1110). Doelpunten: Ruud van Vliet (3x), Aad Rusman (3x), Wim van Vliet (2x) en Sanny Rus- man (2x1. Zuiderkwartier heeft een hoop goed gemaakt door KNS te kloppen. In de eerdere uitvoe ring dit seizoen won KNS ver rassend, maar ditmaal was Zuiderkwartier op de hoede. De geel-blauwen waren ditmaal de betere ploeg en namen meteen duidelijk afstand van KNS (40). Het nerveus spelende KNS maakte te veel plaatsfou- ten om het Zuiderkwartier bij zonder lastig te kunnen maken. Voortdurend hield ZKW de voorsprong angstvallig in de gaten en KNS kon dan ook met verder komen dan 3 punten achterstand. Halverwege be droeg het verschil nog steeds 4 punten en toen moest het KNS wel duidelijk zijn geworden, dat er geen winst in zat. Ook de tweede helft, die met 7—3, begon, bleef Zuiderkwartier de strijd controleren en belandde zo 6 minuten voor tijd op een veilige 11—7 voorsprong. Dat KNS toen nog in de gelegen heid was om de eindcijfers op 11—9 te bepalen, kon Zuider kwartier niet verontrusten. Voor ZKW scoorden: Jim van Daim (4x), Eric van Lunteren (3x), Gijs Kloos, Carla Akse, Joke Zierikzee en Sary Solle- veld. Bij KNS zorgden Hen Brakel (4x), Hans Kluts (2x), Hen Slegtenhorst (2x) en Lies- beth LaLau voor de produktie. Crescendo heeft het koploper Sperwers bijzonder lastig ge maakt. Althans in de 2e helft, want in de eerste 30 minuten had Sperwers een regelmatige 14 opgebouwd. Maar anders was het in het vervolg, toen Aad Schouten, die de met va kantie zijnde Piet l'Amie ver ving, wel een strafworp benut te en Crescendo „losbrak". Eerst kwam het jonge Sperwers nog op 2—5, maar daarna kwam Crescendo. Ook Lenie Kok had 2 pogingen van 2,5 meter nodig om te scoren, waarna Aad Schouten vier mi nuten voor het einde 4—5 op het scorebord liet aanbrengen. De gelijkmaker bleef uit, omdat Sperwers de laatste 2 minuten de bal in eigen gelederen hield. Doelpunten Tessie Driessen, Aad Schouten (2x) en Lenie Kok. Ons Eiland hield het favoriete Quick op een knappe 6—6. Een prestatie omdat de Dordtse ploeg de elementaire begrippen van het korfbal overboord zette en er eens „flink tegen aan ging". Reeds 12 minuten na de hervatting was het al 6—6. In de laatste seconden zag Wim Nijenhuis de bal uit de korf tollen. Doelpunten: Nan en Co- bi Deegenaars (elk 2x), Wim Nijenhuis en Sary v.d. Meeberg. Fluks verloor ternauwernood van OSCR, omdat de Noordwijkers te laat op dreef kwamen. Bij 48 in de 2e helft werd Fluks agressiever en haalde op tot 7—8. Fluks had met 2—0 voor gestaan. Doelpunten: Van Drongen (2x), Verloop, Dijkstra (2x), Gerry Barnhoorn en Lies- beth Haasbroek. Van o e volleybalmedewerxer ;tfhts een enkele maal slaagde PVC erin het blok Groen doorbreken. Hier komen Alie Oudshoorn (3) en e van Zeeland te laat. LEIDEN Het Leidse volleybal wereldje heeft dit weekend enige kleine wondertjes te ver werken gehad. Ge mini/K, tot voor een aantal weken nog in degradatiegevaar, heeft de goe de weg nu toch wel ondubbel zinnig gevonden. Het alom ge-, vreesde Apollo, tweede op de ranglijst, kreeg met een tot in de toppen van de vingers ui terst geladen thuisploeg tema ken en bleef tot uitzinnige vreugde van het door de goede resultaten steeds talrijker wor dende publiek vele malen het antwoord schuldig op de goed georganiseerde aanvallen. Ge- mini zegevierde met 3-1. Gemini zorgden een regelrechte sensatie. Door een schitterende 3-0 overwinning op AV"40 wer den de eerste punten van het seizoen binnengehaald. De Leidse damesteams, die op lan delijk niveau uitkomen. Groen SC en Gemini/K, kwamen bei de tot een 3-0 zege. Zoals we vorige week al meldden, kon Apollo na Gemini's recente resultaten rekenen op een warm onthaal in de Voorscho- tense Vliethorst. Het geheime wapen van Gemini, voor het eerst toegepast in de wedstrijd tegen Excellent, bleek deze keer feilloos te werken. Wiebe Pera, sinds die gedenkwaardige 3-2 enige spelverdeler, speelde een „berepartij". De haarscherpe set ups, die er vorige week niet helemaal uit kwamen, vormden ditmaal de basis voor rake smashes. Steek set ups lokten het ^.polio-blok telkens weer naar de verkeerde plaats. De vechtlust, die de hele ploeg be zielde, deed de rest. Gemini wasnimmer geïntimideerd door een onverhoopt opgelopen ach terstand en bleef vechten tot er aan het eind van de set een positieve score op het bord ver scheen. In de eerste set werd zelfs een 9-14 achterstand om gebogen naar 17-15 setwinst. Geïnspireerd door dit succes veroverde Gemini ten slotte de volle drie punten via 15-12, 10- 15 en 15-13. Gemini/K 2, waarvan we vorige week nog moesten melden, dat het na een halve kompetitie puntloos onderaan stond, haal de de eerste punten op niet mis te verstane wijze binnen. AV 40, een goede middenmoter, was waarschijnlijk naar Voor schoten gekomen met de ge- dacl dit varkentje wel eens te zullen wassen. Gemini bleek echter, versterkt door invaller/- spelverdeler Johan Questro, een niet te nemen hindernis. De setstanden 15-11, 15-8 en 15-13 waren het resultaat van een sterke partij volleybal, waarin Hans Oudeman weer eens zijn glansrol als hoofdaanvaller ver vulde. De meisjes van Groen SC hebben hun vijfde plaats zonder al te veel kunnen consolideren. Hoe wel de hele ploeg wat grieperig in het veld kwam, was de wed strijd tegen het Haagse PVC na koud drie kwartier verleden tijd. Setstanden: 15-5, 16-14 en 15-1. Groen SC liep door non chalance in de tweede set nog een 8-14 achterstand op, maar na een out van coach Henk van Klaveren was de setwinst niet temin snel een feit In deze wedstrijd was het vooral Iris Arendse, die opviel door een harde service en een onhoudba re smash. De meisjes van Gemini/K kwa men in de uitwedstrijd tegen het zwakke Lekkerkerk even eens tot een eenvoudige zege. De setstanden 15-11, 15-8 15-10 vormen hiervan een goede ill us- :1 )nze waterpolomedewerker ii dorp Na een competi- ii op van 6 weken zijn do ili rpoloploegen in de hoofd- la erste klasse het afgelopen teinde weer begonnen. De d JLGB speelde zaterdag in :i mbad De Does met 4-4 ge- tegen AZPC uit Amers- eft voor de ZIJL/LGB in de strijd tegen AZPC meer in iten dan een gelijkspel. De lenaars namen steeds een rsprong en kregen wel kan slaagden er niet m afstand te nemen van de g uit Amersfoort. Hierdoor AZPC, dat zaterdag aan- zonder routinier Piet de irte steeds goed bijblijven. [Je slotfase kostte dit de ZIJ- AZPC toch nog om gelijk te maken en 1 punt in de wacht te slepen. Bij de ZIJL/LGB was Leo Onderwater met 3 treffers erg goed op schot. Voor het vierde Leidse doelpunt zorgde Rob Schouten. Bij AZPC scoor de Piét van Helsdingen 2x en Jan Maarten de Jong en Loe Geutjes. AZC behaalde zaterdag een mooie overwinning op DZV. In zwembad De Dillen wonnen de Alphenaren met 8-6. In het be gin van het duel leek DZV naar een kansloze nederlaag te wor den gespeeld, want al in het eerste speldeel kwamen de AZC-ers met 41 voor. De ge routineerd spelende Delftenó ren kwamen echter mooi terug en in het begin van het derde partje kwamen de ploegen op gelijke hoogte: 4-4. AZC liep toch weer uit en toen Cees van de Broek in het vierde speldeel 7-4 scoorde was DZV definitief op afstand gezet. Bij AZC waren Cees van de Broek en Ed Gesman met elk 3 doelpunten goed op schot voor de overige 2 treffers zorg de Ruud de Hey. Bij DZV wa ren dit Hans Aalbers 3x en Ruud 2x en Bart Selbeck. LZ'86 won zondag in Utrecht knap met 7-6 van AZSC en blijft hierdoor zijn plaats in de kopgroep van de eerste klasse behouden. Het is een spannen de wedstrijd geworden in zwembad Den Hommel tussen LZ'86 en UZSC. Bij de Leide- naars liep het vooral aanval lend erg goed en zij namen dan ook steeds een voorsprong. UZSC kon nog wel steeds terug komen, maar toen Jan de Graaf en Dik Houthof in de laatste periode LZ'86 van 5-5 naar 7-5 schoten gelukte het UZSC niet meer om deze achterstand nog te overbruggen. De Leidse doelpunten waren van Joop Siera en Dik Houthof 2x en Wim van Zijl. Jan de Graaf en Jan Bredeveld. Katwijk won zaterdag in zwem bad de Miereweide met maar liefst 8-0 van Rijnmond. In de eerste twee speldelen kon Rijn mond de Katwijkers nog wel goed tegenstand bieden en bleef de schade beperkt tot een 1-0 achterstand. In het derde partje liep Katwijk echter snel uit en was er voor de uitgeblus te Rotterdammers weinig eer te behalen. De Katwijkse doelpun ten werden gemaakt door Hans van de Putte en Tjeerd Roosjen ieder 2x Paul van de Putte, Hans Parlevliet, Dik van de Bent en Piet de Vries. BZPC versloeg in Zwembad De Kuil voor eigen publiek de ploeg van de Rijn met 8-4. BZPC keek al vrij snel na het begin van de wedstrijd tegen een 2-0 achterstand aan. In het verloop van het duel kwam BZPC toch nog sterk terug en won uiteindelijk nog vrij ge makkelijk. Bij BZPC scoorden Co Oudshoorn, Pim Batelaan en Cees Teekens 2x en Gerie Hogendoorn en Jan Pak. In de hoofdklasse ontlopen de ploe gen afgezien van IIZC/De Rob ben en ZIAN/Vltesse elkaar nog weinig. De stand is nu: 1. HZC/De Robben 21. 2. ZIAN 16, 3. Neptunus 13, 4. Meeuwen 13, 5. Zwemlust 13, 6. De Zij l/LGB 11, 7. AZC 10, 8. VZC- Ritm. 10. 9. DZV 8, AZPC 7, 11. Nereus 6, 12. HZPC 4. Carla Akse scoort het eerste doelpunt voor Zuiderkwartier in de belangrijkste derby tegen KNS. Van onze handbalmedewerker WASSENAAR/VOORHOUT De dames van Bax/Foreholte. stonden vijf minuten voor het eindsignaal op winst tegen het Geleense Fortuna dat op de tweede plaats staat in de lande lijke eerste klasse. De Limburg se gelijkmaker werd vanuit de cirkel gescoord maar het zwak leidende Hengelose duo had het niet gezien: 5—5. De wedstrijd begon hoopvol voor de Voorhoutse dames. Ellie Hoek schoot al snel raak en even later tilde Hannie Bos kamp de score naar 2—0. Daar na kwam Fortuna terug. Beide verdedigingen sloten goed maar de Limburgsen waren gevaar lijker vanaf de cirkel en kon den nog voor het draaien de achterstand naar een 23 voor sprong ombuigen. De tweede helft had weer een goede start voor Bax/Foreholte. Ellie Hoek kwam enkele keren fraai door de Geleense verdedi ging en scoorde 3 magnifieke doelpunten: 5—3. Een van de treffers kwam zelfs tot stand in een periode waarin Bax/Foreholte met een speel ster minder in het was. Een strafworp bracht de stand op 54 en enkele minuten voor tijd kwam de dubieuze gelijk maker. Hoewel het een ver dienstelijk puntje betekende kreeg Bax/Foreholte toch min der dan het verdiende. De dames van Northa speelden een zeer slechte wedstrijd tegen het nog puntloze Verburch 2. In de eerste helft wisten zij een snel opgelopen achterstand nog goed weg te werken, maar in de tweede helft zakte het spel peil zo bedenkelijk dat de Noordwijkerhoutsen, ondanks drie toegewezen strafworpen, niet meer scoorden. Verburch begon overrompelend en omdat Northa aanvankelijk moeite had met de slechte ver lichting, was het al spoedig 2-0. Northa begon daarna druk uit te oefenen en hoewel er slordig werd geplaatst en onzuiver ge schoten, konden zij toch door Hilda v. d. Berg, Marian Bader en 2 goals van Thea ter Heide met een 34 voorsprong gaan rusten. Wie dacht dat Northa in de tweede helft zou doordruk ken kwam bedrogen uit. Er werd zeer slecht geplaatst en de inzet was ver te zoeken. Tot driemaal toe werd zelfs een strafworp om zeep gebracht en dat bleef natuurlijk niet onge straft. Verburch 2 behaalde met 74 de eerste overwinning van dit seizoen. De heren van Northa speelden een goede wedstrijd tegen con current CWP dat met 1 punt achterstand de tweede plaats bezette. Een zogenaamde 4 pun- ten-wedstrijd dus. Het was een gelijkopgaande wedstrijd waar in de punten met CWP meegin gen naar Den Haag. De Hagenaars waren in de begin fase schotvaardiger en brach ten dat tot uitdrukking in een 5—2 voorsprong bij de rust. Northa was technisch iets beter maar had vooral in de gebroe ders Vrolijk te zelfzuchtige spe- Iers waardoor vele goede kan sen onbenut bleven. Niettemin kwam Northa met 10—10 gelijk maar door een van de vele black-outs van scheidsrechter Kaakebeen werd een speler voor 2 minuten uit het veld gestuurd en van deze numerie ke meerderheid kon CWP in de allerlaatste seconden profitere- n: 1011. De Hagenaars draai den daarmee de rollen om en leiden nu met 1 punt voor sprong op Northa. San/HVL: behaalde in Den Haag een verdienstelijk gelijkspel te gen HMSH. De Hagenaars, die weer eens een van de gebroe ders Dolkers moesten missen wegens een schorsing, namen in de eerste helft de leiding maar de Lcidenaars bleven goed bij: 9—7. De tweede helft ging gelijk op met goede doel punten. Beide teams waren vol komen aan elkaar gewaagd zo dat de gelijke stand van 18—18 de juiste uitslag was. Hans He kezen en Piet Hiestand waren met ieder 8 treffers goed op schot. WARMUNDA dames blijven on geslagen aan kop gaan. Het wachten is op de twee beslis sende duels tegen het eveneens nog ongeslagen Apollo. Nu werd Olympia in Wassenaar het kind van de rekening, al zag het daar in de eerste helft nog niet naar uit. De opbouwspeelsters maakten te weinig gebruik, van hun mogelijkheden (5—5). De tweede helft liep het een stuk beter en toen was er geen hou den meer aan. Warmunda liep naar een royale 9—15 ning. ,e onze tafeltennismedewerker lc*fHT Sanocel Scylla heeft .eerste duel in de promotie klasse winnend afgesloten. enstander JCV heeft het ise team danig tegenstand oden, maar tegen de drie- [n >1 winst van Gerard Bakker [nk de Vughtse ploeg niet op- 'assen. Wibo van Gennip pm goed voor de dag met •erwinningen, evenzo iller Bert van Schie, die het de punt voor zijn rekening n. Einduitslag 46. eserves van Sanocel Scylla oen hindernis Veluwe 2 zon al te veel moeite (82). Ed Ëux was oppermachtig en won dan ook driemaal; Rob van der Zeeuw en invaller Theo Bakker lieten elk tweemaal hun tegenstander de negatieve zijde van de score zien. Scylla 3 heeft in een matige wedstrijd met 46 verloren van Accent Swift 1. Hans de Roode en Hein Chrispijn konden elk tweemaal tegenscoren. De spanning was volop aanwezig tijdens het duel tussen Quick 2 en Scylla 4, maar zoals dat zo vaak gebeurt werd de wedstrijd door geen van beide partijen winnend af gesloten. Erik Noest en Joly Sojinuh haalden elk tweemaal de winst binnen, Oostenrijker deed dit eenmaal minder. Scyl la 5 tegen Xerxes werd niet verspeeld. De dames van Sano cel Scylla hebben geen tegen stand van betekenis ondervon den in hun uitwedstrijd tegen Accent Swift en gingen daarom ook terecht met de forse 010 winst naar huis. Avanti had een sterk begin van de competitie door de uitwed strijd tegen Blue Star met 2—8 winnend af te sluiten. Theo Louwers zette voort wat men van hem gewend is en won drie enkelspelen. Van Wetten en Van der Werf volgden goed met elk twee overwinningen. De da mesteams van Avanti volgden het goede voorbeeld van de he ren. Avanti 1 kon Interlance zonder al te veel problemen opzij zetten en de 9—1 eind stand door driemaal winst van Annemiek Smits en Els Vree burg, tweemaal winst van Lies- beth Smits en het dubbel kwam dan ook bij het sterkste team terecht. Het tweede damesteam deed het nog iets ruimer en versloeg Orient met 0—10. An neke de Boer, Mirjam van der Poel en Annelies Timmermans sloten gezien de uitslag allen winnend af. De Treffers zijn nogal ongelukkig de competitie ingegaan. In het dueMegen Middenstandbank 2 dat met 3—7 ~wëri3~verloreh, werd liefst negen maal in drie games gespeeld. Elk van het drietal kwam eenmaal tot win st. Jac. van Ruiten won van Gompelman; Cees Vesseur en Hans van der Zwet versloegen Kap. De reserves van de Tref fers hebben hun eerste duel winnend afgesloten. DeltaLloyd 3 liet de Treffers 2 met een 4—6 overwinning huiswaarts keren. Koos van Beek en Jos van der Veer wonnen ieder tweemaal; Piet Warmerdam deed dit een maal en ook het dubbel was voor de Treffers. Het gedegra deerde damesteam van de Tref fers heeft ook in de hoofdklasse nog niet waargemaakt wat men in feite mag verwachten, winst. De thuiswedstrijd tegen Be Quick werd met 46 verloren. Slechts Nelly van Paridon met drie enkelspeloverwinningen en de overwinning in het dubbel was alles wat men kon behalen. Oegstgeest heeft met 9—1 van Vriendenschaar gewonnen. Jaap Polak moest een verlies- partij toestaan. TOV heeft een moeilijke start gehad tegen het sterke ULTC Iduna Habé 1. De 28 neder laag is te verklaren omdat Jac. van Veen met de grootst moge lijke moeite in drie games van Heijne won. Alkemade deed ditzelfde maar in een game minder. Van der Ploeg kwam niet tot winst. Docos heeft geprobeerd het hoogst bereikbare te halen uit de wedstrijd tegen Tempo Team 4, namelijk de winstver deling, doch Gerard van der Klaauw was niet in zijn norma le doen en won slechts een maal; ook de fel strijdende Ton L'Ami kwam eenmaal tot winst. Fred Bracké moest wederom drie verliespartijen incasseren. Hét gedegradeerde NSSS heeft heel even aan winst mogen den ken in de uitwedstrijd tegen STT 66 bij een 23 tussen stand; uiteindelijk werd met 64 verloren omdat Paul Dek ker tweemaal won. Bert van Paridon eenmaal en de winst in het dubbel het vierde punt ver tegenwoordigt Officieel Datsun-dealer voc LEIDEN e.o. Herengracht 79. tel. 33861-20907 ROELOFARENDSVEEN Alkemadelaan 1. tel. 01713-2866 Enthousiasme bij jeugd-zwem- men Van onze zwemmedewerkster LEIDEN - In het kader van de zwemvierkamp met BZ PC (Bodegraven), DES (Den Haag) en de Zijl/LGB (Leiden) orga niseerde DJK uit Amsterdam 'zondagmiddag de derde ont moeting. Deze werd wegens ruimtegebrek in de Overdekte gehouden i.p.v. in Amsterdam. In deze vierkamp wordt er ge zwommen in de leeftijdsgroe pen onder de 10, 12 en 14 jaar en dames/heren. De nadruk wordt erop gelegd, dat van de vaak grote aantallen kinderen in de lagere leeftijdsklassen niet alleen de allerbesten aan de start komen. Als speciale attractie werd er in het programma een recreatief (d.w.z. niet meetellend voor de einduitslag) nummer opgeno men voor zwemmers en zwem sters onder de acht jaar. Deze kleine kampioenen wisten het publiek tot meer enthousiasme te brengen dan de geroutineer de oudere zwemmers. Bij de meisjes verdiende I. Lelie veld (DJK) haar eerste gouden medaille, bij de jongens was het G. v.d. leden (BZPC) die met 42.3 op de 50 metervrije slag zijn rivalen ver voorbleef. (Z/L) 1.33.4 2)PSpicrrnbur«Z/L> 134 4. Id»m J.o. 12 l)H Ri)»b*r|fn(ZiL) 132 2) J Sluit (BZPC) 133 3; 200 i n (Z/L) 2 29.8 3) P v d Boach <Z/L> 2.30 3. 1 23 8 3) K.v Tol(5 .lag damn I) I P drn Bo*f (Z/L) 1 28.2 3) M (Z/L) 1.30.6, idem heren 1) P Wolle 1.14.4.2 2) A v.Bclkum (Z/L) 1.180 Van onze sportredactie DEN HAAG - De rugbyers van DIOK hebben geen enkele moeite gehad met de reserves van HRC. Het werd in deze thuiswedstrijd, die. door de slechte toestand van het veld in de Leidsche Hout. in Den Haag werd gespeeld, 26—4. DIOK had die zege vooral te dan ken aan een goede scrum en' aan Bob del Prado, die niet was af te stoppen. Hij bracht de ruststand via drie tries op 160. De Haagse ploeg kwam even terug, maar DIOK herstel de zich snel en liep moeiteloos uit naar een ruime 264 zege. Van onze atletiekmedewerkster Breda Piet Waaning van de Lisser atletiekvereniging De Spartaan is tweede geworden bij de internationale Skoll- cross, welke werd georgani seerd door de Bredase vereni ging Sprint. Na een felle strijd met bekende internationals als Cor Vriend (P.S.V.) en Bram Wassenaar (Ciko) moest Piet Waaning alleen Bram Wasse naar in de eindsprint voor zich laten. Cor Vriend werd derde. Joke van Gerven won bij de dames met ruime voorsprong op de cross over twee kilome ter. Corrie Konings (Thor) en Fieke Kamps (Sagitta) werden resp. tweede en derde. Van onze sportredactie Lisse Dit weekeinde speelden poule 3 en 4 in de bekercompe titie van het zaalvoetbal. De eerste wedstrijd kende een gro te uitslag: DAF Broekhuizen verloor met maar liefst 0—8 van Kleine Beurs. In dit duel waren Van de Velde en Van Lierop de topscqrcrs met 3 doelpunten. Schrama en Tromp maakten de acht vol. Koploper Van Seist Stars ging ook flink te keer en won met 5—0 van LBO. Henny Ransdorp scoorde tweemaal, Thijs Beel- en, Kees Hoogkamer, en cap tain Arie Bon eenmaal. Tussen Sporthuis de Jong en Baaluwe Reigers ontspon zich een spannende strijd die na een 0—1 ruststand door Sporthuis de Jong met 3—1 gewonnen werd De doelpunten kwamen van Van Seist, Van der Vlugt en Hoogewoning. Van Goor scoorde de enige treffer voor Blauwe Reigers. Houthandel Huiskamp won maar net aan met 43 van FC Rans dorp. Voor de Houthandel scoorden Ransdorp in eigen doel, Van der Kraan, Van der Vlugt en Van Steyn. Baak, Troost en Ransdorp troffen het Huiskampdoel.

Leidse Courant | 1975 | | pagina 15