opruiming HIFI STEREO KOPEN IS EEN VERTROUWENSZAAK Den Haag zoekt plaats voor taptoe U BETAALT MAAR DE HELFT BIJ PLAATSING EN DE ANDERE HELFT IN 6 MAANDEN ZONDER RENTE OF KOSTEN Geweldigaanbod in platen 795 9.95 5.95 5.95 6.95 3.95 6.95 S ea 6.95 3.95 4.95 8.95 4.95 10.95 8.9! Enorme partij musicassettes en 8-tracks! 6.95 9.95 5.95 6.95 Restantkoopjes in boeken 4.50 Kirst 2.50 2.50 12.50 750 3r 4.- 5!- D." 15.- LE1DSE COURANT DONDERDAG 16 JANUARI 1! )N 2 namen waarop U kunt vertrouwen PHILIPS en van BERGE HENEGOUWEN JUISTE VOORLICHTING - ENORM ASSORTIMENT - LAGE PRIJZEN Aalmaifct 12-14-15-14 - Telefoon 21782 - Leiden B. en W. van Den Haag zullen nagaan of een taptoe In enigerlei vorm In Den Haag mogelijk is. Dit antwoordden zij de Haagse gemeenteraad op vragen van het V.V.D.-raad- slid J. K. de Vries. Deze stelde zijn vragen naar aanleiding van het opheffen van de taptoe-Delft. Ook de V.V.V.-Den Haag had zich daarover uitgelaten en onder meer gesteld dat het Malieveld en het Binnenhof ongeschikte plaatsen zijn voor een taptoe. Den Haag zou er derhalve niet voor in aanmerking komen. Uit de beantwoording van B. en W. blijkt, dat ook het B. en W.-college weinig mogelijkheden ziet zitten in het Malieveld en het Binnenhof. Bij het Malieveld ontbreekt een voldoende bestrating. Het veld is bovendien te open (muziek komt dan niet tot haar recht) en er ontbreekt een historische achter grond. Het Binnenhof is zeker gezien in het kader van de brandveiligheid te klein want ook tribunes zouden er geplaatst moeten worden. Toch staan B. en W. positief tegenover een jaarlijkse taptoe zowel uit oogpunt van een toeristische attractie als ten aanzien van een amateuristische beoefening van de harmonie- en fanfaremuziek. Van dat laatste kan een stimulans uitgaan, menen B. en W. Het college weet nog geen geschikte uitvoe ringsplaats in Den Haag maar wil daarnaar wil zoeken. Partij jazz-lp's Een absolute "must" voor elke jazz liefhebber is dit grandioze assortiment be roemde jazz-albums (ruim 20 titels). Voor deze top-uitvoe- ringen door Miles Davis. Louis Armstrong. Duke Ellington. Art Tatum. Benny Goodman. Teddy Wilson. Fats Waller. Django Reinhardt e.v.a. betaalt u nu geen 21^ maar slechts p.st. Goodbye, my love, goodbye De internationale topper van Demis Roussos riu samen met nog 11 andere superhits op één geweldige elpee. Met o.a. Vicky Leandros. Mouth MacNeal en Julio Iglesias. Normale prijs 21.- Weggeefprijs voor deze super- hit-elpee slechts Bella Espana 18 Zonnige zomerhits herin neren u onm.ddelli|k weer aan uw vakantie in Spanie! Een elpee vól warm bloedige spaanse klanken zoals "Viva Espana". "El porompompero". "Borriquito" en natuurlijk de beroemde arenamuziek "EIGatoMondes". Normale prijs 12.50 Nu voor het"'zonnige" prijsje Sterrengala Wereldsterren vertolken 14 wereldsuksessen! Met o.a Nana Mouskouri. Frida Boccara. Los Mayas. Rika Zarai, Digno Garcia en Marie Laforèt. Normale prijs 12.50 of 14.90 Pak mee. nu slechts (op musicassette 7.95) Assortiment klassieke stereo-elpee's Maak uw keus uit 15 klassieke elpee's uit het beroemde Supraphon-repertoire. Geweldige opnames met o.a. het Tsjechisch Philharmo- nisch Orkest van o.m. de Bolero van Ravel. Sympho- nieen van Dvorak en Schubert en Sheherazade van Rimsky Korsakov. Spotprijs, per plaat slechts Johann Strauss walsen De Wiener Symphoniker ver tolken op deze prachtige elpee wereldberoemde Strauss-wal- sen zoals "Kaiserwalzer". "An der schónen blauen Donau" en "Geschichten aus dem Wienerwald". Normale prijs 9.75 Spotprijs nu slechts Wilson Pickett "Hey Jude" en ''Don't knock my love". Voor iets meer dan de prijs van een 45 toeren- plaatje koopt u nu een van deze fantastische Wilson Pickett-elpee's. Normale prijs 19.50 p.st. Nu slechts p.st. Soul Explosion Deze dubbel-elpee op het befaamde soul-label Stax be vat 28 super-soul-sellers ver tolkt door o.a. Booker T The MG's, Carla Thomas en Eddie Floyd. Normaal betaalt u voor dit dubbelalbum 29.- Weggeefprijs nu slechts (2 platen) Famous country hits Alle C W Stars staan er op! Maar liefst 20 nummers met Johnny Cash. Buck Owens. George Jones. Jimmy Rod- gers. Hank Williams. Kitty Wells. Conway Twitty e.v.a. Normale prijs 17.50 Chico's Herinnert u zich nog? De Chico's; Nederlandse Country op z'n best met 14 Cowboy-liedjes waaronder "Tennessee Waltz", "Tom Dooley" en "Home on the Ranch". Normale prijs 10.- Weggeefprijs slechts Maskers De beste van de Maskers zoals "Dracula". "Sloppin" in Las Vegas" en "Ik heb genoeg van jou" samen met nog 13 andere nu bij elkaar op deze geweldige elpee. Nor/nale prijs 10^ Spotprijs nu slechts 20 Giant hits Superpop-elpee met niet minder dan 20 toppers door de originele artiesten zoals The Beatles. Neil Diamond. Jimi Hendrix, Melanie. Donovan. Janis Joplin. The Byrds etc. Normale Prijs 17.50 Nu slechts Willy Schobben vertolkt op onnavolgbare wijze op zijn trompet 12 gouden ever greens zoals "II Silenzio", "Carnaval de Venice". "Salo- niki" en "Helsinki". Normale prijs 9.75 Nu slechts Udo live! Dit fantastische dubbelalbum .met toppers zoals "Merci Chérie", "Dein letzter Brief". "Immer wieder geht die Sonne auf" en "Wass Ich dir sagen will" nu van 22^- voor slechts (2 platen) Ivan Rebroff Voor dit allerbeste Rebroff- album met o.a. "Eine weisse Birke", "Kosaken mussen reiten", "Ach Natascha" en "m.d. Troika i.d. grosse Stadt" betaalt u nu geen 18.90 maar slechts 1U Glenn Miller story Deze geweldige Glenn Miller- elpee met o.a. "In the Mood". "American Patrol". "Moon light Serenade". "Little Brown Jug" e.v.a. kost norjnaal^ 12.50 Nu slechts Dubbel-album Neil Young "Journey through the past" Dit fantastische pop-album van Neil Young kost normaal 29.-. Nu betaalt u voor deze dubbel-elpee slechte (2 platen) Freddy "Heute" Duitsland's populairste schlager-zanger zingt op deze fijne eljaee 12 van zijn laatste suksessen. Normale prijs 21-- Nu slechts mT^\^m Een ongelooflijk assortiment musi- J cassettes en 8-tracks vertolkt door j de originele artiesten in werkelijk alle genres van klasssiek tot jazz. van nederlands tot frans, van beat tot underground en van achter grondmuziek tot zuidamerikaans, Normale prijs musi cassettes van 14.90 tot 22.-. Nu reeds vanaf Normale prijs 8-tracks van 14.95 tot 25 - Nu reeds vanaf s Reinsert systematische encyclopedie Een door talrijke specia listen samengestelde, systematisch ingedeelde, encyclopedie. Geschre ven in een boeiende, vlot leesbare en heldere stijl. Er zijn zes delen: 1 Het dierenrijk 2. Filosofieën godsdienst 3. Geschiedenis der Oudheid 4. Geschiedenis van Europa 5. Geschiedenis van Azië. Afrika. Amerika en Oceame 6. Sterrenkunde Elk deel is rijk geïllu streerd met foto's en afbeeldingen in vier kleuren en bevat een alfabetische trefwoorden lijst. Gebonden in kunst lederen band Per deel van 41 voor Karin Kramer: Hilde-serie Over Hilde de Graaff, het meisje dat zelf haar eigen weg wil vinden. Er zijn 3 delen: 1Hilde 2. Hilde doet een stap vooruit 3. Een boe ket voor Hilde. Voor meisjes vanaf 10 jaar. Deze 3 delen samen Kirst: 08/15; De kazerne - De oorlog - Het einde Vandaag De beroemde soldaten- romans van Kirst in paperback-uitgave. Per deel van Ji 8 90 voor Guareschi: Don Camillo en de kleine wereld Het heerlijk humoris tische boek over de eigenzinnige dorps pastoor Don Camillo en de communistische bur gemeester Peppone. Gebonden; van 875 Pop '74 gepresenteerd door Ad Visser. Album met informatie en foto's over 20 topgroepen Van 7.50 ~i Scarry: Leuke vrienden van overal Een boek van Richard Scarry is een feest voor de kinderen. Onvergelij kelijke tekeningen in kleuren. Om nooit ge noeg van te krijgen Groot formaat, stevige, kleurrijke band. Van 17.90 Wim Meuldijk: Pipo de Clown En wie weet nou niet wie Pipo is Die is toch een verschrikkelijke appel flap! Stripboeken van 3.95 per deel nu drie voor Walt Disney's Donald Duck en andere verhalen Driedubbeldik album met Naar keuze gekke, leuke en spannen de stripverhalen. Alle te keningen in dit boek zijn in kleuren uitgevoerd. Een echt winterboek Nu slechts 4_650 Pockets voor jong en oud 3 voor 3 voor 3 voor Kies uit veel titels en onderwerpen: romans, detectives, populair- wetenschappelijk, puzzelboekjes, enz. Stripboeken o.a. Felix de kat. Popeye, Flintstones. Kinderboeken tegen sterk verlaagde prijzen Bernal: De wetenschap als maatschappelijk proces Een internationaal vermaard werk over de wederzijdse beïnvloeding van wetenschap en maatschappij vanaf de prehistorie tot onze tijd. Met honderden illustra ties. Éénmalig aanbod van deze vier grote paperbacks tesamen ii pakket van 60.- voor Voorts boeken over: dieren geschiedenis land en volk fotografie techniek: electriciteit, transistors, geluid op band. Handvaardigheid koken enz. VROOIVm DREESM ANN i

Leidse Courant | 1975 | | pagina 10