WAT 1974 ONS BRACHT.... <3^1 V- t Vorig jaar was uw tekenaar zo vermetel om op deze plaats een voorspelling te doen over wat 1974 ons zou brengen. Be schaamd over zoveel optimis me moet hij nu aan het eind van 1974 het meeste terugne men. Vandaar dat hij weer terugvalt op het oude beproef de recept en een terugblik geeft op het achter ons liggen de jaar. Laten de oliesheiks maar in de toekomst kijken. Zij weten er méér van. Er is erg veel gebeurd in 1974, maar helaas niet veel goeds. En omdat deze tekenaar zijn prentjes nog altijd voor zijn plezier maakt, heeft hij de gij zeling in Scheveningen, de bo maanslagen in Engeland en al het andere geweld in de we reld dan ook niet of zo min mogelijk in beeld gebracht. Want er bleef nog genoeg over. Zoveel zelfs dat toen hij de pagina bijna vol had hij eigen lijk nog alleen maar over de problemen in eigen land had getekend. Het buitenlandse „nieuws" zult u dan ook maar spaarzaam aantreffen. Dit om u een beetje op weg te helpen, want evenals vorige jaren is er aan deze pagina weer een prijsvraag verbonden. Wie op een briefkaart de ge nummerde onderwerpen weet te raden en u kunt in uw omschrijving heel kort zijn heeft kans op een prijsje. Bij meerdere goede oplossingen beslist het lot. Al wat u te doen hebt is uw oplossing onder motto „Wat 1974 ons bracht..." vóór woens dag 15 januari a.s. in te zenden aan het bureau van dit blad. Op zaterdag 19 januari publi ceren wij de uitslag en de namen van de prijswinnaars. Er is een eerste prijs te win nen van 100,-, een tweede van 50.- en een derde prijs van 25.-.

Leidse Courant | 1974 | | pagina 13