TIJDPERK CEULEMANS WANKELT WEER Incident Shin Nittetsu in Europa te experimenteren om Extra veel deelnemers in EK driebanden Kloor en De Klerk geschorst Ruiterfinale duurste van Olymp. Spelen JAPANS KAMPIOENSTEAM TEGEN GAGGENAU ZONDE... Rolhockeyer Habraken wil meer geld van Italiaanse formatie WOENSDAG 11 DECEMBER 1974 LE1DSE COURANT. PACINA 13 Raymond Ceulemans aan stoot. De Belg was gisteren natuurlijk de attractie op de openingsdag van het EK driebanden. (van onze sportredactie) DEN HAAG Leo Kloor is voor twee wedstrijden en Hennie de Klerk voor drie wedstrijden ge schorst door de strafcommissie van de KNVB. De twee RV- C'ers hebben deze schorsing te danken aan de waarschuwing die ze ontvingen in de wedstrijd tegen Gouda. Voor Leo Kloor komt de schorsing niet eens zo gek uit. As. maandag, na de wedstrijd RVC—AFC staat voor hem een belangrijk gebeu ren op het spel. Hij treedt in het huwelijk met Ineke Pronk. Deze plechtigheid zal plaatsvin den op. het stadhuis aan de Javastraat 's middags om 14.40 MONTREAL De finale de landenwedstrijd voor ruitere- quipes, gevolgd door de slui tingsceremonie, is voor de toe schouwers het duurste onder- .deel van de Olympische zomer spelen van 1976. De duurste plaatsen in het sta dion kosten dan rond de hon derd gulden. De laatste dag van de atletiekwedstrijden onder meer staat dan de marathon op het programma is al even zeer een dure aangelegenheid. De toegangsprijzen lopen dan tot 32 dollar (80 gulden). Voor de spelen van Montreal zijn vier miljoen toegangskaarten beschikbaar. Ongeveer 35 pro cent daarvan zal buiten Canada worden verkocht In het alge meen kosten de kaarten meer dan in het verleden het geval was. De gemiddelde prijs is zes dollar. Het goedkoopst af zijn de bezoekers van de roei-, .ka no- en voetbalwedstrijden voor zover zij genoegen nemen met de minst aantrekkelijke plaat sen. Voor. twee dollar kunnen zij getuige zijn van het Olympi sche gebeuren. Een zelfde prijs is verschuldigd bij de scherm- wedstrijden. De verkoop van kaarten, die van een bijzonder soort papier zijn gemaakt, be gint in de loop van februari 1975. Wielerextra (Van onze sportredactie) BREDA Ton Vissers, de direc teur Nederland van de Zwitser se fabriek Alsaver zal volgend jaar in opdracht van zijn hoofd directie vijf wedstrijden beroepsrenners in Nederland organiseren. Vissers heeft eerst gewacht tot de kalender defini tief was samengesteld omdat hij organisatoren met oudere rechten op bepaalde data niet in de wielen wilde rijden. De vijf wedstrijden om de B.B.-bo- kaal (Becks Bierbokaal) zullen op vijf aaneensluitende zomer avonden worden verreden. Twee in Limburg, een in Stein en een in Bom, vervolgens Udenhout en Bladel in Brabant en tenslotte nog een wedstrijd op de Zuidhollandse eilanden. Hiervoor zijn Puttershoek, Strijen of Maasdam kandidaat. De nieuwe wielerploeg van Alsa ver, waarvan de Belg Lomme Driessen ploegleider is en Ton Vissers als manager zal optre den, zal op 6 januari in de Glazen zaal van de RAI in Am sterdam officieel worden voor gesteld. Trappers gewipt TILBURG Tilburg Trappers heeft gisteravond in Tilburg ook de tweede halve-finalewed- strijd van het toemooiom de Europa Cup (seizoen 1973/1974) verloren. Voor 3000 toeschou wers was de Tsjechische kam- pioen Tesla Pardubice met 8—3 te sterk. De tussenstanden wa- ren: 3—2, 3—0 en 2—2. Tesla I had zondag de eerste wedstrijd I met 71 gewonnen. De Tsje chen komen in de finale uit tegen CSKA Moskou. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM De wedstrijden om het Europees kampioen schap driebanden in sporthal Schiebroek te Rotterdam begon nen gistermiddag met een incident. Het is gebruikelijk, dat fotografen gelegenheid krijgen hun plaatjes te schieten, zodra de biljarters aan tafel verschijnen om zich in te spelen. Voor voorzitter Christiaanse van de organiserende vereniging Ca-« land duurde de procedure schijnbaar te lang. Hij wilde de fotografen wegsturen. Ondanks herhaald verzoek weigerden de fotografen hieraan gehoor te geven. Zij lieten zich niet met een kluitje in het riet sturen en bleven hun werk voortzetten. Eerst vijf minuten later toen de nog niet aan de beurt geweest zijnde biljarters eveneens vereeuwigd waren, ging een tweede verzoek aan de fotografen uit Deze voldeden toen hieraan. Duur Het laat zich niet aanzien, dat de beheerders van sporthal Schiebroek gedurende de zes dagen durende biljartmarathon erg rijk zullen worden aan de consumpties. De bediening is matig en bovendien zijn de prijzen van dien aard, dat tallozen reeds op de openingsdag een ander etablissement moesten opzoeken. Vöor een plastic bekertje waterige koffie en het water in Rotterdam heet toch al niet zo best te zijn wordt een gulden berekend. Op warme hapjes is de sporthal niet ingesteld, wat een verblijf van 's middags een uur tot midder nacht er bepaald niet aangenaam op maakt. Jockeyrel in Frankrijk PARIJS Vier Franse top-joc- keys zijn de afgelopen dagen gearresteerd op verdenking een ren volgens gemaakte afspra ken te hebben laten verlopen. Maandag werd de 24-jarige oud-kampioen van Frankrijk Pierre Costes in verzekerde be- waring gesteld. Dinsdag wer den" ook Jean Pierre Renard, Jean Paul Cirabegna en Jean- Pierre Pailiperron in staat van beschuldiging gesteld en gear resteerd. Het betreft een wedstrijd die op 9 december 1973 is gereden. Van de toen 24 gestarte paar den vielen er vijftien, der alle favorieten, direct al ROTTERDAM - Met 12 deelnemers uit 10 landen (Nederland, België, West-Duitsland, Frankrijk, Oos tenrijk, Denemarken, Zweden, Portugal, Spanje en Italië) is gistermiddag in sporthal Schiebroek te Rotterdam het 33ste Europese kampioenschap drie banden begonnen in een tijdsbestek van 41 jaar. In de periode voor de tweede wereldoorlog werd' slechts driemaal om deze titel, die op 25 november 1933 voor het eerst in bezit kwam van de Zwitser Eberhard gestreden. Sinds 1946 is E.K. driebanden vaste prik op de internationale biljartkalender. Rot terdam, toch een vermaarde sportstad, valt niet voor het eerst in de geschiedenis de eer deze titel strijd te organiseren. wel zo groot, dat drie jaar van- tevoren een aanvraag bij de C.E.B. moet worden ingediend. Deze zaken worden in Europees verband geregeld door de Belg Julien van den Berge die Ne derland weer onderaan de lijst 'zal zetten, zodat het nog wel ettelijke jaren kan duren, alvo rens ons land weer met de or ganisatie van een Europees kampioenschap wordt belast". GERRIT ZWIERS Na de triomftocht van de Belgi sche virtuoos René Vingerhoedt die van 1950 af een reeks van negen overwinningen slechts tweemaal doorbroken zag door de Oostenrijker Johann Scherz, is Raymond Ceulemans de ma tador in deze spectaculaire spelsoort. De opmars van de sympathieke Belg begon op 7 maart 1962 in Kaatsheuvel. Slechts in 1972 slaagde zijn landgenoot De Paepe erin een wig te drijven in de hegemonie van Ceulemans, die in 1968 een algemeen gemiddelde over tien partijen bereikte van 1.538 en het al eens tot 1.527 heeft ge bracht Raymond Ceulemans is er overi gens op de eerste speeldag al achter gekomen, dat hij in het bijzonder met de Westduitser Dieter Mïiller en landgenoot Laurent Boulanger geen grap jes behoeft uit ta halen. Zelf geconfronteerd met een moeilij ke start in zijn partij tegen de Italiaan Antonio Oddo, werd Ceulemans met de neus op de feiten gedrukt door de stoicijn- se Dieter Muller die de moeilijk te doorgronden Oostenrijker Johann Scherz met een gemid delde van 1.428 tot zijn bezin ning liet komen. Boulanger scoorde daarna tegen Hebert zelfs 1.538. Jan Lageweg, als hoofd bbestuur- slid van de K.N.B.B. belast met de publiciteit rond de biljart- sport, is er gelukkig mee dat de Europese driebandenstrijd dit maal twaalf deelnemers telt. „Indien spelers voldoen aan het internationale moyenne volgens de reglementen van de C.E.B. (Europese bond) hebben zij recht van inschrijving. De vol gorde van deelneming wordt bepaald door het proportioneel gemiddelde in de laatste drie jaar. Ik juich een zo groot aan tal deelnemers toe, omdat nu ook de landen kunnen meedin gen, die nog niet aan de huidige moyennes toe zijn, maar niette min voldoen aan de Europese gemiddelde-grenzen". „Het valt uiteraard niet mee", gaat Jan Lageweg verder, „een zo gigantisch toernooi dat zes speeldagen in beslag neemt, te organiseren. Toch ben ik ervan overtuigd, dat spelers als de Italiaan Antonio Oddo en de Zweed Sten Hebert die tijdens hun nationale kampioenschap pen een gemiddelde van respec tievelijk 0.706 en 0.725 bereik ten, incidenteel voor een verras sing kunnen zorgen. Niettemin blijf ik erbij dat toelating van deze spelers, waardoor het toer nooi met twee speeldagen is verlengd, een zware druk legt op de organisatie die ditmaal in handen is van de 50 jaar be staande Rotterdamse biljartver eniging Caland". Doordat het Rotterdamse ban kiershuis Albert de Bary een belangrijke bijdrage schonk, heeft B.V. Caland het aange durfd de organisatie van deze wedstrijden ter hand te nemen. „Ondanks de hoge kosten welke aan het organiseren van een dergelijk evenement zijn ver bonden", zegt Jan Lageweg, „is de belangstelling daarvoor toch De Nederlander Rini van Bracht begon sterk. Hij won zijn twee partijen. Cijfertableau "Rotterdam" De uitslagen van het dinsdagmid dag in de sporthal Schiebroek te Rotterdam begonnen toer nooi om het Europees kam pioenschap driebanden, dat tot en met zondag a.s. zal duren, zijn: Schers Korte Vinagre v. Bracht Müllcr Boulanger Scherz (Oost) 44444444445 42 5 1.071 Nadal 60 42 8 1.428 Oddo 60 52 11 1.153 Bitails 40 52 5 0.769 Hebert 57 80 6 0.712 Ceulemana 60 80 0 0.750 Na de eerste dag U 28 55 3 0.509 pnt. - h.s. - alg-gem.: 60 55 6 1.090 Boulanger 39 0 1.538 r M tiller (Did) v. Bracht (Ned) Vinagre (Port) Brosens (Ned) Korte (Den) Oddo (Ita) Ceulemans (Belg) Boulanger (Belg) Hebert (Zwe) Bitalis (Frn) Cc uier Bracht 60 50 6 1.200 Bltalla 1 39 0.282 43 50 S 0.860 60 33 15 1.818 28 3 3 3 0.848 60 55 4 1.090 56 55 6 1.018 CO 50 8 1.200 39 50 5 0. 60 42 6 1.428 33 42 5 0.785 28 66 4 0.500 60 56 11 1.071 25 40 4 0.625 4 9 1.481 4 6 1.263 4 11 1.176 4 11 1.132 Koersen van Hilversum De uitslagen van de dinsdag avond in Hilversum gehouden draverijen zijn: 2000 m.: 1. KaUi, (J. S. vnn Leeu wen) 2.52.8 1.26.4; 2. Martina Nor- ma, 3. Kermi G. Wlnn.: 4.40, pi. 2.30, 1.80, 3.70; kopp. 9.70; trio 477.10 „Zwartroodstsartprijs" 1500 m.: 1. Nunl Wiebal (J. Oosting) 2.14.5 1.28.5; 2. Nina uit Laren, 3, New Pride. Winn.: 2.60; pL 1.40, 3.10; kopp. 8.30 „Braamslulperprljs" (Eerste afde ling) 2000 m.: 1. Lammert, (J. Wagenaar) 2.47.3 1.23.7; 2, Lconie- ke, 3. Issue Volann Wlnn. 6.60; pl. 2 20, 2.10, 4.20; kopp. 21.40; trio 393.00 Vermeulen) 3.01.8 1.30.9. 2. Myste ry Devil, 3. Mario. Wlnn.: 23.30; pl. 7.90, 15.70, 3.60; kopp. 1606.80 .JJeggrmuscbprljs" 2440 m.: 1 Ka- rosa H. (W. Velis) 3.27.6 1.25.1, 2 Lange Ros, 3. Leon van IJmul- den. Winn.: 3.30; stal plaats: 2.00, 1.50, 2.60; koppel 4.70; trio 138.- „Super Drtvereprljs" 2020 m.: Kid Eemshom (Mevr. M. Elzinga) 2.48.0 1.23.2, 2. litis HoUandia, 3. Mucho Pride. Wlnn.: 2.60; pl. 1.20, 1.20, 1.20; koppel 4.30; Jloodbonitjeprtjs" 2000 m.: (twee- „Grasmusprijs" 2440 m.: 1. MLlody Baker (J. Wagonuar) 3.29.7 1.26.7, 2. Lazuur, 3. Kimbcrly Kid J. Winn.: 4 -, pL 3.50, 1.80, 5.50; kop pel 13 60; „Braamslulperprtja" (tweede afde ling) 2000 m. met autostart: 1 Jay Lee (W. v. Overeem) 2.47.2 1 23.8, 2. Lowino K, 3. Lidya du Bois. Wlnn.: 7.80, pl. 2.70, 3.00, 2.00; koppel 14.70; trio 462.60 „NachtrgaalprIK' (tweede afde ling) 2040 m.: 1. Marc D (G. H. de Jong) 2.57 8 1.28.9, 2. Marton S, 3. Mca. Winn.: 6.00, pl 3.10, 3.10, 2.50; koppel 30.00. Totale omzet: 366.362.00. Schers Müller Vinagre Korte Brosens Nadal Oddo Hebert t 15 1.400 2 8 1.078 t 5 0.934 2 6 0.778 0 0.829 0 5 0.826 0 4 0.504 0 4 0.455 DEN BOSCH. De Japanse kam- RetOlirtie DioensDloee Shin Nittetsu heeft 9? pioensploeg Shin Nittetsu heeft het er gisteren een keertje van genomen. Het hele plan de cam pagne, dat door organisator Ro bot/VCT zorgvuldig was opge steld werd overhoop gehaald. De Japanners wilden naar Am sterdam. Uit. Mag het na een week, waarin vijf Oosteuropese topploegen het uiterste vergden van de zoveel geroemde krach ten van de Japanse kampioen? Een uur later dan gepland kwam de delegatie terug in het Bossche sportcentrum De Vliert, het onderkomen tijdens het Nederlandse gedeelte van de Europese toemee. Om me- competitie' teen naar de kamers te vertrek- belangen ken. Alleen Tsuyoshi Kai, de kleine directeur van de grote staalfabriek Nippon Steele bleef. „De spelers", zei hij op haast verontschuldigende toon, „zijn moe. Ze hebben rust no dig om de geest weer op te frissen". Zoals zo vaak zou gebeuren ver anderde het gezicht van Tsyos- hi Kai in een grote glimlach. De mensen moesten niet denken, zo verzekerde hij, dat zijn ploeg de toemee in Nederland als een uitje beschouwt. Hij herinnerde nogmaals aan het toernooi in Leipzig, waar Shin Nittetsu op een teleurstellende derde plaats eindigde overigens in een gezel schap dat niet sterker had kun- Alle spelers, ontdekt bij „talen voorop. We zoeken nu naar een mixture". mm De kleine directeur wijst dan Dat alleen al maakt de Europese alhoewel hij zelf moet opkijken toemee, die op 2 december be- H g^LjSgfj tegen zijn spelers, van wie Kat- gon en 18 december in Gent ((1 ff Sumi Oda met 1.99 meter de wordt besloten, goed. Boven- 4; V 'vAW langste, toch zeker niet mag dien en dat moeten de Europe- .*<- klagen op het nadeel van de se ploegen goed beseffen, heeft T0M lengte, maar voegt er onmiddel- trainer Hiromi Oku aan een J lijk aan toe dat Japan zich niet stuk door geëxperimenteerd. neer wenst te leggen bij de Het is ook de opzet geweest van JÊL verloren positie. „Ook onze het retourtje Tokio. Tsuyoshi vorm is groeiende. Alleen zoe- Kai: „Experimenteren was ons ■BwHBflL flHHH ken we naar sterkere mensen, uitgangspunt. Straks als we te- 11W .Q Hir^to,,r °ok boeten we nog meer op rug zijn in Osaka (de thuis- Tsuyoshi Kai, de directeur lengte letten" plaats van de ploeg, red.) heb- van de Japanse staalfabriek., Intussen spioneert Shin Nittetsu ben we nog een maand om ons vertegenwoordigt het volley- ijverig in Europa. Toernooien voor te bereiden op de Japanse balteam, dat vanavond Ir - dlecompetmezijn Voorburg speelt tegen Gag. ontzettend groot. Niet voor 9®nau. niets staat het leven moeien. In het belang van de volleybalsport, waarvoor alles moet wijken. Daarom is het ook te begrijpen, dat Nippon Steel zoveel geld uitgeeft om ook bui ten Japan ervaring op te doen. De strijd in de competitie die Shin Nittetsu dit jaar voor de tweede achtereen volgende keer winnend afsloot is zo zwaar, dat elk nieuwtje welkom is. Tsuyoshi Kai: „We willen ster ker worden. Daarom kijken we wat de andere landen doen.* Japan heeft er veel voor over topspeler in Japan geheel in het teken van volleybal. „We trai nen", legt de 51-jarige directeur nog steeds glimlachend uit, „al tijd vier tot zes uur per dag. Er is geen tijd voor vakantie of vrije weekeinden". Het is be grijpelijk dat zelfdiscipline niet alleen een belangrijke maar ook haast onmogelijke vereiste is. Kai: „Dat is het grootste probleem. We proberen de trai ning dan ook zo wisselvallig, mogelijk te maken. Eerst condi tie, dan gecombineerd i zijn. „Een beetje teleurstel lend", vervolgde de beminnelij ke directeur in gebrekkig En gels, „maar het belangrijkste is dat we van de Europese kam pioen CSKA Moskou hebben gewonnen". tenjachten" op scholen, zijn werkzaam in de fabriek, waar van zij de kleuren verdedigen. Werken een paar uur per dag wel te verstaan en dan nog op het administratieve vlak. Zij mogen zich niet teveel ver te leren. Zeker met het oog op de verloren hegemonie tijdens de laatste wereldkampioen schappen, waar Polen vriend en vijand verraste. „De Oosteu ropese teams", beseft Kal, „zijn vooruit gegaan. Vooral hun kracht is een belangrijk wa pen. Bij ons stond altijd de snelheid en de combinatie in Leipzig en Gent, waarvoor de Japanse kampioen een uit nodiging kreeg, waren bij uit stek geschikt. Nederland kreeg de eer de tussenliggende ruimte op te vullen. Starlift Blokkeer, als nationaal kampioen de eer ste gegadigde, wees de invitatie af. Robot VCT (de wedstrijd werd gisteravond gespeeld) en Gaggenau (vanavond in De Vliegermolen) waren er snel bij om de rol van sparringpartner over te nemen. Die clubs benut ten gretig de unieke mogelijk heid het veel geroemde Japanse spel Nittetsu heeft vier inter nationals: Nakamura, Yanagi- moto, Oda en Tanaka in huis te halen. Tsuyoshi Kai: „We zijn voor het eerst in Europa en willen ook wel eens kennis ma ken met het Nederlandse spel. We zijn benieuwd". En beleefd voegde hij er nog aan toe: „Ik denk dat het peil hoog zal zijn". Waarna hij zich buigend terug trok. Ook Tsuyoshi Kai was moe. KEES KOOMAN Boek ,,judo" vertaald in Russisch (Van onze sportcorrespondent) EINDHOVEN Het bekende boek judo" van de Eindhoven- se sportleraar Hein Essink, is in het Russisch vertaald. Het werd uitgegeven door een uit geverij in Moskou en de oplage is voorlopig bepaald op 50.000. Judo is in de Sovjet- Unie sa men met rugby en hockey op de grasmat een van de jongste sporten. Eerst vanaf 1961 wordt door Rus sische judoka's aan de interna tionale toernooien deelgeno men. Sinds die tijd heeft ook deze sport in Rusland een grote vlucht genomen. Acht keer wonnen de judoka's van de U.S.S.R. het Europees kam pioenschap voor landeteams. De vraag rijst derhalve waarom nu juist een Nederlands boek werd vertaald en niet een Ja panse uitgave, de bakermat van het judo. Wladlen Andrejev, de seniorcoach van de Sovjet-se lectie, heeft hiervoor de volgen de verklaring. In het boek van Hein Essink wordt judo met Europese ogen bezien. Hij ver overde zelf tweemaal het Euro pees kampioenschap en is ver tegenwoordiger van een van de beste Europese scholen. Anton Geesink en Wim Ruska, die bei den in dezelfde school werden opgeleid, zijn de eerste Euro peanen die tijdens Olympische en wereldtoemooien de Japan se hegemonie doorbraken. An drejev zegt bovendien, dat het boek van de Nederlandse des kundige er ook uit springt voor wat betreft duidelijke samen stelling, als ook pittige stijl en goede illustraties. Matra beperkt activiteiten PARIJS De Franse Matra fa brieken zullen geen activiteiten meer ontwikkelen op het gebied van races voor sportrenwagens. Jean-Luq Lagardere, directeur van Matra, heeft verklaard dat de fabriek zich uit deze tak van de autorensport terugtrekt in verband met de moeilijke posi tie waarin zijn bedrijf verkeert en gezien de nieuwe bepalingen van de internationale automo bielfederatie. Matra eiste dit jaar zowel het wereldkampioen schap merken op als de zege in de 24 uursrace van Le Mans. De mogelijkheid blijft nog open dat Matra zal blijven deelne men aan de strijd om het we reldkampioenschap der cou reurs formule I wagens. Er wordt gedacht aan samenwerk ing met de Amerikaanse Sha dow die de beschikking zou kunnen krijgen over 12 cilinder Ma tra-motoren. Sommige mensen hebben dit beeld van de politie: Anderen weer dit: Wie heeft ergelijk? Inbreken mag nict.Vrouwcn aanranden en doorrijden na een aanrijding evenmin. Cccn zinnig mens die bezwaar maakt alt J de politic daartegen optreedt. 'n Universiteit bezetten, parkeren op de j «toep en vissen zonder acte, mag ook niet. j Als de politic ddir iets tegen doet, klinken er nogal eens protesten. Misschien wel begrijpelijk. Maar het is onredelijk als de politieman mikpunt van j die protesten wordt. Hij beeft de wetten j niet bedacht.Hij moet er wèl voor zorgen dat ze worden nageleefd. Dat is een deel 3 van z'n taak. Soms leidt die taak tot een nogal hardhandige arrestatie. Soms tot het wegwijs maken van een toerist. Daarom zal de een de politicman j zien als een boeman. En de ander als een soort weldoener. Ze hebben allebei ongelijk. een vlek in uw vast tapijt? CARPA ONTVLEKT SNEL vraag maar aan uw drogist Imp, Best Cosmetics-Utrecht Sportwereld GELSENKIRCHEN Schalke'04 heeft de wedstrijd tegen Ein- tracht Frankfurt voor de Bun- desliga, zaterdag in verband met de toestand van het terrein uitgesteld, gelijkgespeeld: 1—1. BREDA Aan de medische com missie van de KNWU is toege voegd de Bredase sportarts Hein van Opstal. De commissie bestaat verder uit de artsen Bom, Brunner, Rozijn, Schat tenberg en Visser. Van Opstal zal de KNWU-afvaardiging be geleiden die in januari zal deel nemen aan de wereldkampioen schappen cyclocross in de Zwit serse plaats Mclchnaur. EINDHOVEN Theo Habrnken, de Eindhovense International van rolhockey heeft weer be zoek gehad van een delegatie van de Italiaanse rolhockeyver- eniging Grosseto. Theo speelde deze zomer als semi-prof voor de Azzurri's, die mede door zijn spel en inzet en niet in het minst door zijn vele doelpunten kampioen werden van de twee de divisie. Getekend heeft Habraken echter nog niet. Er zou deze keer wat meer geld op tafel moeten ko men zegt hij. Tenslotte is het team gepromoveerd en speelt in de volgende competitie een klasse hoger. Nog deze maand zal er over een mogelijke ver lenging van het contract wor den beslist. Gaat Habraken niet naar Italië, dan zal hij zich voor 1 januari weer melden als spe ler van Lichtstad, de Eindho vense nationale kampioen. Voor Lichtstad een welkome versterking uiteraard, omdat de wedstrijden voor de strijd om de Europacupvoor de deur staan. Begin januari zal de lo ting worden verricht

Leidse Courant | 1974 | | pagina 13