ESPANOL VEEGDE MET BARCELONA DE VLOER AAN OPNIEUW 2EOE MORA SWIFT „Condities Fischer zijn niet redelijk" Na late inschrijving eerste plaats veer gebroeders Jetten PSV hielp jeugd van FC Den Haag Secretin hield tafeBtennistitei in Frankrijk Kneepkens op die trampoline Offtstacfóês voor sfcEfleidsrecfatters' Van ome sportredactie DEN HAAG In de competitie voor de betaalde jeugdelftallen Is onverwacht de positie van FC Den Haag versterkt, zonder dat •de equipe van trainer Rinus Loof iel! binnen de lijnen verscheen. De verrassing kwam namelijk uit Eindhoven, want in de lichtstad werd AJax naar een nederlaag van 2-0 gespeeld. Deze overwinning viel zelfs nog geflatteerd uit, want de Eindhove naren mochten zeer zeker aanspraak maken op een hogere score. In de eerste speelhelft kwam PSV op een voorsprong van 1-0, door een doelpunt van de veelbelovende 18-jarige Paul Postuma. Een veel sterker PSV maakte er na de pauze nog 2-0 van en dit doelpunt kwam van de oud-Hagenaar Peter Kemper. FC Den Haag verkreeg hierdoor een punt voorsprong op Ajar, terwijl Feyenoord momen teel drie punten achterstand heeft, maar met een wedstrijd meer in het verschiet De Rotterdammers schoten uit hun slof door FC Den Bosch naar een nederlaag van 8-0 te spelen. Ditmaal deed Arie van der Linden (ex-Papendrecht) Wiel Coerver een groot plezier, want wederom knalde de spits in totaal driemaal raak. Na nauwelijks twintig minuten speeltijd liefst ROERMOND In een wed- strid van minder gehalte dan twee wek en geleden in Parijs, heeft Mora Swift in de achtste finales van de Europa Cup op- inieuw gewonnen van US d'Ivry. De ontmoeting die zaterdag in de Roermond se sporthal is ge houden werd door Mora Swift met 14-6 gewonnen, nadat de rust met een voorsprong van 6-3 was ingegaan. Mora Swift had in Marie Louise Puts een van de beste speel sters. Bondscoach Hennenberg wilde haar toevoegen aan zijn handbalselectie, maar de speel ster van Swift weigerde weder om. Marie Louise Puts nam drie treffers voor haar rekening. Ook Suzanne Geerdink, Els Boesten en Thea Körver scoor den drie keer. De andere doel punten kwamen op naam van Annie Slangen en Gert je van der Port. Trainer-coach Jo Ger- ris, die niet de beschikking had over de geblesseerde Margot Puts, toonde zich met het berei ken van de kwartfinale uiterst tevreden. „In twee wedstrijden hebben wij onze Parijse tegen stander met twaalf doelpunten verschil uitgeschakeld. Ik zie nu heus wel kansen voor de kwart finales". In het toernooi om de Europa Cup voor landskampioen is de Deense titelhouder bij de dames doorgedrongen tot de tweede ronde. De ploeg verloor welis waar in Gottwaldov van Gott- waldo (Tsjecho Slowakije) met 16-14, maar had de eerste ont moeting met 13-10 gewonnen. De Duitse kampioene Bayer '04 Leverkusen is geëlimineerd. Le verkussen won de tweede ont moeting tegen het Bulgaarse ZSKA met 11-9, maar had de eerste ontmoeting met 9-7 verlo-' ren. De doelpunten in de uit wedstrijd beslisten ten voordele van de Bulgaarse dames. In Boedapest heeft Vasas Boe dapest zich geplaatst voor de .volgende ronde. Vasas won met 14-9 van het Noorse Vestar Oslo, 'waarvan in de eerste ontmoe ting ook reeds was gewonnen (9-10). De IJslandse kampioen Fimleikafelag Hafnarfjardar is doorgedrongen tot de kwartfi nales van het Europa Cuptoer nooi door een gelijk spel (23-23) tegen de Zwitserse kampioen S.T Omar Gallen. De IJslandse dames hadden de eerste ont moeting met 19-14 gewonnen. PARIJS Voor het eerst sinds 1955, toen René Roothoof zege vierde heeft een Fransman de Internationale tafeltenniskam pioenschappen van zijn eigen land gewonnen. Het is de 25-ja rige Jacques Secretin, die de laatste negen Jaar Frans titel houder is. In de kwartfinales van de open kampioenschappen won hij van de Brit Trevor Taylor (23-21, 21-16, 20-22, 21-13). Daarna ver sloeg hij de Tsjech Jaroslav Kunz (21-13, 21-16, 16-21, 21-14). In de finale zegevierde hij met 23-21, 21-16, 19-21, 21-10 over de Hongaar Gabor Gergely. Gerge- ly was niet in de vorm, die hij eerder dit jaar demonstreerde, toen hij doordrong tot de finale van het Europees kampioen schap. Het damesenkelspel werd ge wonnen door de 34-jarige Roe meense Maria Alexandru. Met haar verdedigend spel versloeg zij in de finale de Hongaarse Judith Magos met 21-16, 11-21, 18-21, 21-12, 21-17. AALSMEER In Aalsmeer is De uitslagen zijn: zaterdag het nationaal kam pioenschap trampolinespringen gehouden. Twee nieuwe kam pioenen kwamen uit de strijd, Hannie Kneepkens bij de dames en Jos Kerkhoven bij de heren. 1. Jacqueline de Ruiter (S porta Er- melo) 63,50 punten, 2. Marja van Diermen (Sparta Ermelo) 61.10, 3. Tineke Dorgelo (Sparta Ermelo) 58.50 Overlegor gaan (Van onze sportredactie) VOORBURG De Voorburgse voetbalverenigingen hebben te- samen een overlegorgaan opge richt. Dit orgaan, het OW (Overleg Voorburgse Voetbal verenigingen) moet de geza menlijke belangen van de Voorburgse voetbalverenigin gen gaan behartigen. Het bestuur van het OW wordt gevormd door vertegenwoordi gers van de voetvalverenigin gen en gaat zich voornamelijk toeleggen op de kontakten met de sportraad, het verbeteren van de onderlinge samenwerk ing en de gezamenlijke inkoop van materiaal. Arthur de Gast (Pro Patria Zoeter meer) 59.40. 2. René van de Bos (GVAV/Rapiditas) 59,20 1. Hanneke Kneepkens (Majoni Team Resteren) 59,80 punten, 2 Mar ja Marinus (Spnrta Ermelo) 59,70, 3. Marjan Vierenhalm (Majoni Team Resteren) 59.20 heren: 1. Jos Kerkhoven (Olympia Aals-» meer) 63.30 punten, 2. Hil van Dier men (Sparta Ermelo) 61.60, 3. Joop Dammers (Olympia Aalsmeer) 56.70 synchroonspringen: [aria Ineke Bronsveld/Karin Mollema (Pro Patria Zoetermeer) 31.10, 3. Tineke Dorgelo/Carry de Geyter (Sparta Er melo) 29.95 1. Maria Marinus/Jonine Gewald (Sparta Ermelo) 33 95 punten, 2. Fia Oosterhout/Irma Hendriks (Pro Pa tria Zoetermeer) 33.40, 3. Hannie Kneepkens/Janine Pruijs (Majoni Team Resteren) 33.15 heren: I. Jos Kerkhoven/Jan van der Zwaard (Olympia Aalsmeer) 35.35 punten, 2. Joop Dammcrs.'Ron de Ruiter (Olympia Aalsmeer) 16.55 BARCELONA - FC Barcelona, de grote favoriet voor de Spaanse landstitel heeft tegen de plaatselijke rivaal Espanol een gevoelige nederlaag van 5-2 gele den. Barcelona's directe rivaal, Real Madrid, profi teerde ten dele van deze misstap van Barcelona door zich met weer een punt van de landskampioen te distantiëren. De Madrilenen speelden de uitwedstrijd tegen Granada met 3-3 gelijk. na rust door Kickersberger ge lijk maakte, werd Duisburg langzaam maar zeker terugge drongen. De treffer van Koted- de in de 73e minuut was dan ook verdiend, maar een onacht zaamheid in de Offenbacher de fensie werd door Dietz onbarm hartig afgestraft en hij bezorgde daarmee Kickers het eerste pun tenverlies in deze competitie op eigen veld. Rot Weiss Essen nam tegen Bayem een voorsprong door Borgsmüller en Dorre. Nog voor rust scoorde 'Der Bomber* tegen. Toch was Bayern steeds de sterkste ploeg, maar de aan vallen waren veelal te onzorg vuldig van opzet om succes te kunnen hebben. Vijf minuten voor het eindsignaal voorkwam Muller dat zijn ploeg de derde thuisnederlaag in dit seizoen zou moeten incasseren. Muller had echter wat goed te maken want na 20 minuten in de twee de helft zag hij een elfmetertrap door de Essense doelman Bla- sey gestopt! Espanol, dat al vanaf het be gin van de competitie op een achterstand van 2 punten van Real staat, speelde voor slechts 40.000 toeschouwers een magnifieke partij voetbal. Binnen een half uur stond FC Barcelona reeds met 2-0 ach ter door doelpunten van rechtsbuiten Cuesta. Migueli kon daarna de achterstand tot 2-1 verkleinen, maar acht mi nuten later was het 3-1, toen verdediger Aminano keihard inkogelde. Dezelfde speler zorgde ook voor het vierde doelpunt van Espanol, nadat Clares eerst^voor 3-2 gezorgd. Vijf minuten voor tijd gaf linksbinnen Maranon Barcelo na de genadeslag: 5-2. De stand: Real Madrid 9-15. Espanol 9-13, FC Barcelona 9-12, Granada 9-11, Elche 9-11, Gijon 9-11. Doelman Dave Latchford van Birmingham en Martin Peeters (midden) in duel om de bal. Uiterst rechts verdedi ger Ray Martin. De wedstrijd tussen Tottenham en Birmirv- ham City eindigde in een gelijkspel van 0-0. (Van onze sportredactie) DEVENTER De scheldsrech- terscommissle van de K-N.VJï. afdeling Gelderland heeft dc verenigingsbesturen. Jeugd be sturen, trainers, leiders, spelers en scheidsrechters een brief ge stuurd waarin nieuwe richtlij nen worden gegeven oen het voetbal In de afdeling „geson der en netter" te maken. De scbeldsrechterscommlsste Is verontrust over de toeneming van het aantal strafzaken tot op dit moment, er sljn slechts tien speeldagen geweest, la het aantal strafzaken met 910 per eent toegenomen. De voorzitter van de scheids- rechterscommissie, de heer J. Visser schrijft in zijn brief: „On ze poging om de voetbalsport weer gezonder en netter to ma ken gaat nu bestaan uit het bevorderen en verkrijgen van een nauwe en betere samen werking tussen de betrokken leiders bij een wedstrijd. Dat wil zeggen de scheidsrechters (bondsofficials) bij de aanvoer ders, spelers, trainers en leiders. In de praktijk betekent dit bij voorbeeld. dat, wanneer met een speler moeilijkheden dreigen, (dus er nog niet zijn) die op een waarschuwing of wegzenden kunnen uitdraaien, de scheids rechter de aanvoerder verzoekt ."ia leider of trainer voor deze speler een wisselspeler in te zet ten. Een eventuele strafzaak en schorsing wordt hiermee voor komen en men heeft de gelege- heid deze speler voor de toe komst te corrigeren. DUKLA PRAAG WEER GELIJK PRAAG Dukla Praag, woensdag in Praag de tegen stander van FC Twente In de derde ronde van het toernooi om de UEFA-CUP, heeft giste ren voor de Tsjechische compe titie opnieuw gelijk gespeeld. Op eigen terrein kwam de club t^gen Zborjovka Brno niet ver- der dan 0-0. Dukla beset na de veertiende speeldag de gedeel de achtste plaats met 14 pun- Italië Juvcntus speelde een goede ge nerale voor .de wedstrijd van aanstaande woensdag tegen AJax. In Turijn versloeg Juvcn tus met 1-0 AS Roma waardoor de Noord-Italiaanse club met 11 punten uit 17 wedstrijden al leen aan kop van de ranglijst gaat. Lazio, dat tweede staat, bereikte eenzelfde resultaat tegen Gag- liari. De grote sensatie op deze zevende speeldag in de Italiaan se competitie vond plaats in Bo logna, waar Torino, de runner- up van dit seizoen met 1-3 de volle winst op FC Bologna club behaalde. Torino, stadgenoot van Juventus, deelt nu met 10 punten de tweede plaats met Lazio. AC Milan kreeg aanslui ting bij de kopgroep door een overtuigende overwinning van 2-0 tegen het weliswaar onder- aanstaande Ascoli. De stand: Juventus 7-11, Lazio 7-10, Torino 7-10, Bologna 7-9, Napoü 7-9, AC Milan 7-9. Fiorentina 7-9. Duitsland Kickers Offenbach heeft op de Kickers Offenbach 20. Hertha BSC en Eintracht Braunschweig 19. HSV Hamburg en MSV Duisburg 18. Bor. Mönchen Gladbach en Schalke '04 17, Eintracht Frankfurt cn VFL Bo- chum 16, Fortuna Dusseldorf 15. Manchester City heeft door een triomf van 4-1 pp Leicester City de leiding genomen in de eerste divisie van de Engelse league. Liverpool verspeelde namelijk een punt door een gelijk spel (1-1) tegen West Ham United. Manchester City heroverde de topplaats, die het twee weken geleden ook reeds bezette door Leicester kansloos te laten. Twee doelpunten van de onbe kende spits Barney Daniels en een van Tueart en Bell zorgden voor een daverend resultaat Leicester miste de internationa le doelman Peter Shilton, die afgelopen week voor een record bedrag is verkocht aan Stoke City, heel erg. Ipswich Town verloor niet alleen de eerste po sitie, maar zakte zelfs af naar de vierde plaats door een neder- 3. Everton 22 (18); 4. Ipswich Town en Derby County 22 (19); 6. West Ham United en Stoke City 21 (19). Schotland In Schotland nam Celtic, dat zo langzamerhand een abonne ment op de Schotse titel bezit, de leiding ondanks een ontgoo chelend gelijkspel van 1-1 tegen Hearts of Midlothian. De plaat selijke rivaal Glasgow Rangers, dat op eigen veld de eerste nederlaag van dit seizoen on derging (9-1 tegen Hibernian Edinburgh) volgt op de tweede plaats. België veertiende compeliliedw in de laag van 2-0 tegen Derby Conn- Bundesliga via een moeilijk be- <v Liverpool, de bekerhouder, vochten en paa in de alotlaae <*hter op naar de tweede verkregen gelijk spel tegen plaats. Ondanks het gebjke spel- MSV Duisburg (J-3) dc leiding 'ee5" f5" verrassendgoed spe- kunnen behouden. Op de twee- lend West Ham Untied. Anf.eld de plaats en met slechts een z°als ds meeste vel- punt achterstand is de Berlijn- den - er werden zelts twee eer- se club van Kessler, Herlha dtvtsiewedstnjden afgelast - BSC, terecht gekomen dank tij bijzonder zwaar te bespelen en een overwinning van 2-1 op FC a»°"d weirng goed spel toe. De Kaiserslautem. De Kesslerboys »fr,den Gcmaakt mJé" moeten deze plaats echter delen vlak voor het verstnj- met Eintracht Braunschweig £en van de eerste helft. Stoke dat vrijdagavond In Hamburg City met de nieuwe oanvnnst HSV een doelpuntloos gelijk Shilton tussen de palen, hield Wolverhampton Wanderers op 2-2. De Wolves werkten tot twee maal toe een achterstand weg, 'de tweede maal door een straf schop in de laatste minuut Ken Hibbett schoot raak. Het gaat er naar uitzien dat e Anderlecht en RWD Molenbeek kwamen op de vijftiende speel dag in de Belgische competitie niet tot winst. Anderlecht moest in het Astridpark tegen Winterslag een gelijkspel van 0-0 toestaan en RWD Molenbeek kwam In Antwerpen tegen de- plaatselijke FC niet verder dan 3-3. Club Brugge is door een zege van 2-0 op stadgenoot Cer- kel opgeklommen naar de derde plaats. FC Antwerp-RWD Molenbeek was een boelende krachtme ting. Ileyligens gaf de thuisclub een voorsprong, maar Koens maakte gelijk. Door Kodat kwam FC Antwerp wederom aan de leiding, maar weer trok Koens de stand recht. Na een half uur schoot Caers (FC Ant werp) In eigen doel. Na de rust benutte Kodat een strafschop (3-3). Anderlecht heeft voor eigen pu bliek vruchteloos aangevallen tegen het stug verdedigende Winterslag. De beste kans kreeg Rcnsenbrink, toen hij na de pauze een strafschop mocht ne men. De linksbuiten van Oranje faalde echter. KARPOVOVER SCHAAKSTRIJD: MOSKOU De 23-jarige Anatoli Karpov, die in de schaaktweekamp zijn landgenoot Viktor Kortsjnoi in 24 partijen versloeg, is om zijn over winning gehuldigd. „In de kwalificatieronden voor het huidige wereldkampioen schap heb ik 60 partijen ge speeld en een moeilijke weg moeten afleggen alvorens ik overwon en het recht kreeg te kunnen spelen om het wereld kampioenschap 1975. Ik hoop dat alles zal worden gedaan op dat er een eerlijke en sportieve strijd kan worden geleverd in deze tweekamp en de onpleziei- rige gebeurtenissen die zich hebben voorgedaan tijdens de- tweekamp Spasski—Fischer van 1972, zich niet zullen herhalen". In een vraaggesprek (met Radio Belgrado zei Karpov te geloven dat Fischer zijn titel wil verde digen en hij daarom de voorbe reidingen wil gaan treffen voor de grote strijd, te leveren in 1975. De Amerikaan had al eer der gezegd zijn titel niet te wil len verdedigen omdat de inter nationale schaakbond had ge weigerd enige van zijn condities te aanvaarden. Hij had voorge steld dat het aantal te spelen - partijen onbeperkt moest zijn, dat remises niet zouden meetel len en dat de tweestrijd moest eindigen zodra een der spelers Karpov hoopt niet dat de onplezierige gebeurtenissen in de vorige tweekamp zich zullen herhalen. De voorwaarden van Fi scher worden door zijn uitda ger ernstig bekritiseerd. 10 partijen had gewonnen. Werd het tenslotte 99 dan zou de kampioen zijn titel moeten be houden. De bond zei toen de tweekamp te willen beperken tot 36 partijen waarop Fischer liet weten dat hij niet zou gaan spelen. Karpov zei de voorwaarden van Fischer niet redelijk te vinden. „Die wedstrijd zou ons hele le ven lang kunnen duren en daar om pas ik ervoor". De Joegoslavische grootmeester Svctozar Gligoric, die hot vraag gesprek leidde, vroeg Karpov of hij een ontmoeting zou willen hebben met Fischer om dc wed strijd te gaan bespreken. „Ja", antwoordde de Rus, „ik zou dit willen doen in een neutraal land om daar de zaken te bespreken die ons beide aangaan. Ik geloof wel dat wij zo'n land kunnen vinden". Karpov zei. alhoewel met tegen zin, dat hij wel een radio-dia loog met Fischer zou willen voe ren met Gligoric als bemidde laar, maar dat hij liever recht streeks met de wereldkampioen zou gaan beraadslagen. spel afdwong. Kampioen en Europa-Cuphou der Bayern München ontkwam ternauwernood aan een nieuwe thuisnederlaag tegen Rot Weiss Essen (2-2). Door een typische Gerd Müllertreffer werd het in' de laatste minuten toch nog ge- voor de stad Manchester nieu- lijk. Fortuna Diisseldorf, woens dag tegenstander van FC Am sterdam in de derde ronde van het toernooi om de UEFACup leed een onverwachte nederlaag verloor daardoor de we roemrijke voetbalmaanden op komst zijn, want ook In de tweede divisie leidt een elub uit de mijnstad, het befaamde Manchester United. De busby- club heeft vier punten voor- aansluiting met de middenmoot, sprong op Sunderland en Nor- Kickers Offenbach had bij rust wich City. een achterstand van 1-2. Toen stand: 1. Manchester City 24 punten echter Kickers negen minuten (19 wedstrijden); 2. Liverpool 23 (18); WASSENAAR De gebroeders Kasteel Oud Wassenaar gehul digd als winnaar van de zeven de Starrallye, die gehouden Is ln de nachtelijke uren van vrij dag op zaterdag met nog een dagtraject op zaterdag. De strijd met dertien klasse mentsproeven twee moesten er worden afgelast speelde zich af in Zuid-Gelderland, Oost-Brabant en Noord-Lim burg. De 120 equipes hadden de weersomstandigheden mee, waar werden geconfronteerd in de speciale etappes, die beslis send waren voor het klasse ment, met soms bizarre par koersen, die menigeen voor een onprettige verrassing stelden. In de proeven verschilden de om-, standigheden voor de rijders no gal eens. Ieder was vrij in het kiezen van zijn route. Het kon gebeuren, dat bij een tijdsver schil van vele uren voor de «en het traject iets beter of slech ter was dan voor de ander. Vooral daar in de proeven frac ties van seconden beslissend waren, beïnvloedde dit toch wel enigermate de eindklassering. De gebroeders Jetten waren de aanvoerders van de drie Opeis Ascona, die zich onder dc eerste vier klasseerden. Daarbij was ook Bcrgsteyn, die door zijn vierde plaats officieel kampioen van Nederland werd. Doordat de gebroeders Jetten pas op het allerlaatste moment hadden in geschreven, ontging Opel de teamprijs. Deze wa3 nu voor DAF. Al is Pele dan gestopt met zijn carrière als actief voetballer, hij blijft toch zeer nauw bij „zijn" sport betrokken. In het stadion van Tokio gaf hij les aan enkele Japanse spelertjes om ook hen iets van zijn fabelachtige techniek bij te brengen. pnt; 4. Bcrgstcyn-Tbomas met Opel Ascona, 2467 pnt; 5. Lcndcrink- SchulU met Saab, 2491 pnt; 0. Leydi- Geuzenbroek met DAF, 2509 pnt; 7. Van de Pol-Van der Horst met DAF, 2534 pnt; 8. Van Brussel-Beckers met DAF, 2537 pnt; 9. Bijvclds-Bcsscm met Datsun, 2553 pnt; 10. Evers-Eich- holtz met Simca, 2561 pnt. Toer klasse: 1. Waayenbcrg-Vermeu- len met Simca, 809 pnt; 2. Luyting- ScKampers met Opel, 875 pnt; 3. Witte-Van Rouum met Opel, 876 pnt De uitslagen zijn: Sportklassc: 1. An ti r* cn Ad Jetten met Opel Ascona. 2362 pnt; 2. Luybrechts—Van Traa met Morris, 2413 pnt; 3. Franken- hout-De Jong met Opel Ascona, 2433 Nederlaag voor turners NKGB PRINSENBEEK De turn- ploeg van dc Nederlandse Kath olieke Gymnastiek Bond heeft gisteren in de sporthal De Linde te Prinsenbeek met 241.60 tegen 256.85 punten verloren van Spanje. De Spanjaard Agustin Sandoval eindigde als eerste in het individuele klassement met 52.85 punten. Schuiten en Pijnen derde GENT Jullen Stevens en Graeme Gilmore hebben de zes daagse van Gent gewonnen. Het Australisch/Belgische kop pel had een ronde voorsprong op drie paren. Schuiten cn Pij nen eindigden als derde. De tweede plaats was voor Sercu en Renz. Van Leeuwen en Balk werden tiende. Frans Kooyman verspeelde kampioen schap SCHAESBERG De zeventien de KNM V-kamp loens trial ln Sehaesberg nabij Heerlen is bij zonder spannend veriapen. Het organiserende MCZL Kolibrie had tien zware non-stops uitge zet ln een parkoers van vijftien kilometer co de glibberige Lim burgse Löss stelde de 42 deelne mers voor grote problemen. In de eerste van dc totaal drie te rijden ronden ging de in dc voorcompetitie als eerst geklas seerde FYans Kooymans iets te nonchalant te werk, waardoor hij meer straf pun ten opliep dan zijn naaste concurrenten Hans van Marwijk en Simon Koote. Deze beiden maakten in de laat ste twee ronden geen al to grote fouten waardoor ze ook Kooy- man voor hot kampioenschap voorbij streefden. Uiteindelijk won Van Marwijk voor Koote zodat ze gelijk in punten eindig den voor de nationale titel. Door de betere prestatie in de KNVM kampioenstrial legde van Ma- rijk echter beslag op de Neder landse titeL HAVELANGE TREEDT AF RIO DE JANEIRO FIFA- president Joao Havclange heeft zaterdag in Rio de Janeiro ver klaard per 1 Januari te zullen aftreden als voorzitter van de Braziliaanse sportfederatie, de CBD. Havclange, die deze zo mer in Frankfurt tot hoogste gezagdrager ln de wereld-voet balbond werd gekozen, als op volger van Sir Stanley Rous, zou nog tot begin 1976 als voor zitter van de CBD in functie kunnen blijven. Maar hij heeft gezegd dat beide functies niet te verenigen zijn. Met Havelange heeft vice-president Sylvio Pa- chcco zich teruggetrokken. Hij maakt nu de grootste kans te worden benoemd tot vborfitter.

Leidse Courant | 1974 | | pagina 11