Friesche V!ag helpt U slank te blijven 2.17 voel de tinteling van de Toendra bij C&A Het Halvamel Slankboek iét voor llTklaar zeg dat meteen Halvamel tijdelijk van2.27voor Comfortabel corduroy met royale korting. HONDERD BOKSERS IN HOLLAND TOERNOOI halvamel een chauffeur Het prijsverschiku in deBijenkorfj^Jl 6 LEIDSE COURANT FRIESCHE <3> VLAG mkh' (Ie lijn in uw koffie Voor een van onze kleinere vrachtwagens vragen wij met groot rijbewijs Aanmelden Mostert Middelstegracht 89 Leiden, tel. 22085 DEN HAAG - Aan het vijfde Holland-bokstoemooi, dat van 18 tot en met 25 oktober wordt gehouden, zullen ruim honderd boksers uit zestien Europese tanden deelnemen. Tot de deel nemers behoren tien boksers, die enkele weken geleden in Havanna uitkwamen in het eer ste wereldkampioenschap voor amateurs. Bij die tien zijn twee derdeprijs-winnaars. Het zijn de Joegoslaven Dragomir Vor- kovic (middengewicht) en Raj- ko Milic (zwaargewicht). In de Joegoslavische ploeg, die in to taal zeven boksers omvat, is ook de zilveren medaillewin- naar in het lichtgewicht van de Europese kampioenschappen (1973), Jovanovic, opgenomen. De overige Cubagangers zijn: de Polen Andrezj Jagielski (veder) en Riszard Tomczyk (licht), de Oostduitsers Gettenbach (vlieg) en Bachfeld (licht), de Ieren Larmour (vlieg) en Rodgers (weiter) en de Fransen Leroy (lichtvlieg) en Banier (lichtge wicht). de bedoeling dat de Neder landse Boks Bond voor het toernooi twintig boksers in schrijft. Een definitieve selectie is nog niet gemaakt De zestien deelnemende landen zijn: Bel gië (7 boksers), Denemarken (6), West Duitsland (7), Engeland (4 of 8), Frankrijk (4 of 6), Ierland (5), Oostenrijk (4), Spanje (4), Rusland (4), Bulgarije (7), Joe goslavië (7), Schotland (4), Tsje- cho Slowakije (4), Polen (5), Oost Duitsland (4) en Neder land (20). Er zal in alle elf gewichtsklassen worden ge bokst met minimaal zes deelne mers. De grootste deelneming is bij het licht- (9), halfzwaar- (9), zwaar- (10) en weltergewicht (13). Evenals dat het geval was bij de voorgaande toernooien in 1966, 1968, 1970 en 1972 zullen de wedstrijden op verschillende plaatsen in Nederland worden gehouden. Voor de eerste maal in de geschiedenis van het Hol- landtoernooi vindt ook een wedstrijdavond in het buiten land plaats. Dat is op 23 okto ber in Wesel (West-Duitsland). Het toernooi begint op 18 okto ber in sporthal De Vang in Zaandam. Het programma ziet er verder als volgt uit: 19 okto ber Veendam, 20 oktober Dord recht, 21 oktober Amsterdam (Frans Ottenstadion), 22 okto ber Den Haag (halve finales), 23 oktober Wesel (W-Dld, halve fi nales), 24 oktober rustdag en 25 oktober finales in het Frans Ottenstadion in Amsterdam. BNG met 11 pet lening DEN HAAG NV Bank voor Nederlandsche Gemeenten is van plan over te gaan tot de uitgifte van een 11 pet 10-jarige obligatiele ning 1974 per 1982-1984 tot de koers van 100 pet. De bank zal het bedrag van de lening vaststellen na sluiting van de inschrijving, evenwel tot geen hoger bedrag dan 250 min. De lening zal worden afgelost in drie nagenoeg gelijke jaarlijkse termijnen, waarvan de eerste vervalt op 15 november 1982. Vervroegde aflossing is gedurende de gehele looptijd niet toegestaan, aldus de bank. De inschrijvingsdatum is 18 oktober en de stortingsdatum 18 novem ber, met bijbetaling van drie dagen renten. Officiële notering op de Amsterdamse effectenbeurs zal worden aangevraagd. Overeenkomst Philips-MCA goedgekeurd EINDHOVEN De raden van bestuur van Philips en MCA (Music Corporation of America) in Los Angeles hebben hun goedkeuring verleend aan de onlangs aangekondigde overeenkomst tussen de twee ondernemingen voor de vervaardiging en verkoop van een Philips-MCA optische videoplate'nspeler en bijbehorende beeldpla ten, aldus Philips. De overeenkomst maakt het mogelijk de door de twee bedrijven gedane ontwikkelingen op het gebied van het optische beeldplaten- systeem te combineren en te komen tot volledige uitwisselbaarheid van optische beeldplaten. Philips zal de Philips-MCA videoplatenspeler vervaardigen en via haar verkooporganisatie verkopen. Tegelijkertijd zal MCA de programma's voor de videoplaat samenstellen en verkopen. Hogere omzet Macintosh STEIN De geconsolideerde om zet van Macintosh Confectie NV is in het eerste halfjaar van 1974 met ruim 4 pet gestegen ten opzichte van de overeen komstige periode van 1973. De nettowinst over dat eerste half jaar was evenwel, in het bijzon der tengevolge van een verdere teruggang van de in Nederland behaalde resultaten, lager dan raad van over dezelfde periode in 1973, aldus een mededeling van de raad bestuur. Op grond van de in het derde kwartaal gerealiseerde omzet wordt verwacht, dat de omzet stijging over het gehele jaar 1974 ca. 8 pet zal zijn. Ook de eind 1973 aangevangen reorga nisaties beginnen geleidelijk hun resultaten of te werpen. Deze twee factoren doen volgens de raad van bestuur over het tweede halfjaar van 1974 een beter resultaat verwachten dan over het eerste halfjaar werd behaald. Desalniettemin is de raad van bestuur van oordeeldat voor het gehele jaar 1974 rekening moet worden gehouden met een lager resultaat dan in 1973 werd behaald. In 1973 steeg de omzet met ruim 1 pet. .De nettowinst daalde van f 7,3 min tot f 4,6 min. telefoontjes 071-22244 i slechts 2 x betalen l slechts 3 x betalen Dieren en planten Doe het zelf Huwelijk Speels effekt met stukjes naturel en roodbruin Jong capuchon-jasje van asmarageit in patchwurk patroon verwerkt. koesterend konijn, naturel l)e moderne sjaalkraag en brede manchetten van kleur, met een garnering gegarneerd met toscaans lam, alles bijeengebonden van vossestaart. (36-40) 250.- met een echt leren ceintuur. (36-44) 398.. Te koop aangeboden HEUGAFELTTEGELS. Alle kleu- iirect leverbaar. 5 jaar ga- 3. Gemakkelijk te leggen. Tijdelijk Stanley mes cadeau bij "inkoop van min. 20 tegels, mits Woninginrichting. Mare i. Vrouwsnsteeg 9. Tel. 23913. Hoog model WANDELWAGEN terlenka zak mand. Zo goed f Als u zo graag een volkstuintje wilt overnemen, Bel 071-22244/" Een pak voor mannen die van makkelijk zittende, maar toch stijlvolle kleding houden. Het jasje heeft de klassieke blazervorm met rugsplit. De pantalon heeft brede riemlussen, steekzakken en een achterzak met een lummeltje. Zwart, bruin of navy. Maten 44 t/m 51, ook in lengtematen. Normaal 198.-, als tijdelijke €B #9^^ prijswinner B dCl. J Afd.herenmode

Leidse Courant | 1974 | | pagina 6