Blauw Zwart teleurgesteld in NKS ATLETIEKTALENT GENOEG MAAR, DE BENADERING TE NEGATIEF" Rustige dag op de Leidse Hout „Ik kan niet ik mag niet en ik heb al betaald" Deze zomer geen sportkamp in Wassenaar Exposities Veilingen DONDERDAG 11 JULI 1974 Burgemeester van Wassenaar: WASSENAAR De bijdrage van burgemeester mr. K. Staab van Wassenaar in de kosten van zijn ambtswoning komt ter sprake in de openbare raadsvergade ring van deze gemeente op maandag. Burgemeester Staab heeft de gemeenteraad een brief geschreven, waarin hij reageert op het resultaat van een beslo ten raadsvergadering. Tijdens, die besloten vergadering stelde de gemeenteraad, dat de burge meester een bedrag van acht duizend gulden moest betalen als compromis. Oorspronkelijk werd de burge meester aangesproken voor een bedrag van bijna elfduizend gul den. bestaande uit de opgelopen ..schuld" sinds het betrekken van de ambtswoning. Toen de burgemeester de ambtswoning ging gebruiken, werd met raadsleden afgesproken, dat de burgemeester behalve de wette lijk verplichte twaalf procent van zijn inkomen jaarlijks een bedrag van vijfduizend gulden zou betalen om de hoge aan schafkosten van de woning te verantwoorden. De burgemees ter betaalde dit bedrag echter niet, ook niet na herhaaldelijk aandringen door de gemeente raad. In de besloten vergade ring spraken de raadsleden af de burgemeester aan te spreken voor een bedrag van achtdui zend gulden om voortaan de post te vergeten en niet meer op de begroting te willen voe ren. Burgemeester Staab gaat echter niet op dit compromis voorstel in, blijkens de brief die hij aan de raad heeft gestuurd. Brief De letterlijke tekst van de brief luidt: „Mevrouw, mijne heren, Naar ik heb vernomen is er in uw laatste vergadering gespro ken over beëindiging van een extra bijdrage in de kosten van de ambtswoning. Oplossing daartoe zou zijn een betaling van achtduizend gulden. Voor de goede orde moet ik u tot mijn spijt erop wijzen, dat dit laatste officieel nog steeds niet mogelijk is. Informeel kan het thans helaas evenmin meer. Ik kan u echter meedelen dat ver trouwelijk en vrijwillig reeds eerder langs een andere weg in uw geest is gehandeld, en dat aan uw behoefte is voldaan. Ik ben gaarne bereid op onze ko mende vergadering met u van gedachten te wisselen en teken inmiddels met vriendelijke groe ten." Aldus de brief van burge meester Staab. Publicatie De burgemeester gaat derhalve niet in op het compromis van de gemeenteraad. Enerzijds om dat hij dat officieel niet kan doen, anderzijds omdat het in formeel niet meer mogelijk is. Hiermee doelt de burgemeester op de publicatie over het stand punt van de raad in o.m. de Leidse Courant van 21 juni. Ook schrijft de burgemeester, dat de raad eigenlijk tot een overbodig compromis-voorstel heeft beslo ten, omdat hij al langs een an dere weg in de geest van de raad heeft gehandeld. Waar schijnlijk komt burgemeester Staab in de komende raadsver gadering met een stapel reke ningen voor de dag, waaruit blijkt dat hij veel onderhoud aan de woning heeft gepleegd. Onduidelijk Hoe de Wassenaarse gerneente- raad op de brief van de burge meester zal reageren, is ondui delijk. Hopelijk zal de discussie in de openbare raadsvergade ring worden gehouden. Behan deling van dit laatste agenda punt in een besloten zitting is echter zeker niet onmogelijk. Blijft de vraag of de raadsleden de rekeningen van de burge meester zullen accepteren. Het is mogelijk dat men concludeert dat de rekeningen nooit voor re kening van de gemeente zouden vallen, maar behoren tot nor maal onderhoud voor rekening van de huurder". Willen de raadsleden de affaire voorgoed uit de wereld helpen, dan accep teren zij de verklaring van de burgemeester. Belangrijk is in dat geval welke raadsleden aan wezig zullen zijn en welke sleutelfiguren" door vakantie ontbreken. Accepteert de raad de verklaring van de burge meester niet, dan kan weieens een nare ontwikkeling ontstaan, waarbij de raad het in besloten vergadering geuite dreigement om dan de ambtswoning maar te verkopen tot uitvoer zal bren gen. Lissese jeugd gaat varen LISSE- Door de Buurtv/reniging „Wilhelmina" wordt voor de jeugd tussen 4 en 14 jaar een boottocht georgan:seerd naar Avifauna op vrijdag 26 juli. De kosten bedragen 3,- per kind. Aanmelden vóór 22 juli bij fam. P. Buisman, Willemakade 9, Lisse. (Van een onzer verslaggevers) WASSENAAR - Het bestuur van de Wassenaarse voetbalvereniging Blauw Zwart is teleurgesteld over de houding van de Nederlandse Katholieke Sportfederatie (NKS). Jaarlijks organiseert de NKS voor tienduizenden jeugdige sportbeoefe naars zomerkampen op diverse terreinen in Ne derland. Jarenlang behoorde Blauw Zwart tot die kampadressen. De NKS heeft nu echter besloten geen gebruik meer te maken van de terreinen van Blauw Zwart. Onaanvaardbaar voor het bestuur van Blauw Zwart was de wijze waarop het besluit werd ken baar gemaakt. Secretaris W. P. Ruigrok v.d. Werve: „Officieel zijn we van het besluit niet op de hoogte gesteld. Uit een informatiebulletin van de NKS bleek dat onze naam niet meer op de lijst van kampplaatsen voorkwam". Naar het oordeel van kampcommissielid L. M. v.d. Akker van de NKS is dat de normale gang van zaken. „Onze contracten worden gesloten voor een pe riode van vijf jaar. Aan het einde van het vorig jaar liep de verbintenis met Blauw Zwart af". In Wassenaar werd hiermee geen genoegen geno men en nadat met de NKS contact was opgeno men werd Blauw Zwart bij wijze van troost als eerste reserve aangewezen. Het bestuur meende hierop echter afwijzend te moeten reageren. Se cretaris Ruigrok v.d. Werve: „Nu wij niet meer in aanmerking kwamen, wilden we van de gele genheid gebruik maken onze velden in conditie te brengen voor het nieuwe seizoen". Bezwaar Het is het bestuur van Blauw Zwart overigens nog steeds onduidelijk, waarom haar velden niet meer in aanmerking komen. „Duizenden jonge ren hebben hier in de afgelopen jaren een heer lijke vakantie gehad. Wij hebben altijd daadwer kelijk meegeholpen de kampen succesvol te laten verlopen". NKS-woordvoerder L. M. v.d. Akker heeft wel en kele bezwaren tegen het terrein van Blauw Zwart. „In de loop der jaren is ons gebleken, dat de ligging niet aantrekkelijk was voor de meeste deelnemende verenigingen. Bovendien voldeed de accommodatie niet meer aan de eisen van deze tijd". Enigszins verontwaardigd reageert secreta ris Ruigrok v.d. Werve op de bezwaren van de NKS. „De ligging van onze terreinen is fantas tisch. We zitten vlakbij het strand en worden om geven door bos en duin. Bovendien ligt op een af stand van nog geen steenworp de gemeentelijke sporthal. Onze accommodatie is overigens toerei- Strop Het afwijzen van Blauw Zwart als kampplaats kent ook nog financiële consequenties. De NKS betaalt aan huur ongeveer vier gulden per deelnemer. Met een gemiddeld deelnemersaantal van 300 per week gedurende vijf weken komt dit neer op een financiële strop van zesduizend gulden. Daarbij kan dan nog een niet gering bedrag uit de baromzet worden gerekend. In totaal dus een verlies van ongeveer tien mille. Maar de financiën vormen niet de basis van de te leurstelling, die bij Blauw Zwart heerst. Secreta ris Ruigrok v.d. Werve: „De leden van Blauw Zwart hebben zich altijd met genoegen ingezet voor de deelnemers van de sportkampen. Op ver zoek van de kampstaf stippelden we regelmatig wandelroutes uit en waren zeer behulpzaam bij droppingen. Bovendien was de kantine bijna al tijd geopend en werd de bar door eigen leden be- Het is ontegenzeggelijk waar, dat Blauw Zwart in vergelijking met de andere kampplaatsen opti male gastvrijheid bood aan de deelnemers van de sportkampen. De teleurstelling, niet over het besluit maar de wijze waarop, is 'dan ook begrij pelijk en gerechtvaardigd. Jan van Heek: voor topsport komt meer kijken dan alleen veel training en/of aanleg LEIDEN „Er is talent zat in Nederland, maar de benadering daar van is zo negatief, dat het onmogelijk tot ontplooiing kan komen", luidt Jan van Heek's visie op ons vaderlandse atletiekwereldje. „Voor topsport komt tegenwoordig meer kijken dan alleen veel trai ning en/of aanleg. Medische begeleiding, tartan, sponsoring en goe de opvang zijn zaken die vandaag aan de dag niet langer gemist kunnen worden. Zolang het aan die faciliteiten ontbreekt, blijf je zelfs met je talent verre van de top. En helaas is geen enkele van de genoemde voorwaarden voldoende aanwezig". „slechts" anderhalve week eer ik er weer een beetje bovenop was". In '65 stapt Van Heek over naar De Spartaan en nam omstreeks diezelfde tijd de cen trale training hoogspringen op zich. Daarnaast belastte hij zich met de trainerscursus van de KNAU en uiteraard had hij dan nog zijn baan op de Academie Wanneer Jan van Heek de zaken zo stelt kan er weinig reden tot optimisme zijn. De 34-jarige le raar LO. benadrukt dit nog eens door een voorbeeldje waarin hij zichzelf betrekt. „Ik ben nu ia feite al jaren terug gestopt met mijn actieve loopbaan, omdat ik me geheel op de training heb geconcentreerd. Toch doe ik nog elk jaar mee aan de Nederland- se kampioenschappen en ronder Aan besteedt Jan VK1 Heek dat ik getraind heb. eindig ik ongcveer 65 uur per week. nog elke keer bi] de eerste vier yee]? op het nummer speerwerpen. nAch het valt wel mee" ant- Aansluiting i Een aanfluiting voor de jeugd' dus? „Niet helemaal", lacht Jan van Heek. „Kijk, sport moet je sti muleren en ik heb al een paar facetten aangegeven, hoe je dat moet doen. Bij een aantal spor ten is dat allang ingeburgerd, trouwens voetbal heeft dat als volkssport nummer één wellicht niet eens nodig. Maar atletiek is een hobby voor doorzetters. Je kunt je mensen niet langer af schepen met onvoldoende facili teiten en een medaille voor de geleverde prestatie. Een pro bleem waar wij dan ook nog mee te kampen hebben is: hoe houd je je mensen vast. Het te lang wegblijven van resultaten doet velen besluiten er mee te stoppen. En resultaten komen pas, als je goede mogelijkheden hebt". woordt hij laconiek". Ten eerste doe ik dit bijzonder graag en ten tweede vind ik dit alles ge woon noodzakelijk. Zowel natio naal als internationaal blijf ik volledig op de hoogte, hetgeen mij bij het lesgeven goed van pas komt. Door mijn contacten kom ik in aanraking met veler lei methodes, die ik dan weer op school uitprobeer. Of bij de atletiek. Het mes snijdt dus naar twee kanten. Ik zie de at letiek als een verlengde van de school en omgekeerd. De jeugd iets bijbrengen is voor mij een buitengewoon boeiende zaak". De Spartaan De resultaten bij de Spartaan, met name die van de jeugd, zijn de laatste tijd opvallend goed. Hoe komt dat? „Het is zo, dat de Spartaan altijd al veel jeugdig talent heeft ge had, kijk maar naar een Van Gerven en een Piet Beelen. Op- vaillend was, dat vroeger de be tere atleten van de Spartaan al lemaal lopers waren. Vermoede lijk kwam dat door de invloed van de vorige trainer Van van de vorige trainer Van Reeuwijk, die nu eenmaal zelf een loper was. Ik probeerde de zaken wat recht te trekken en gaf daarom een meer all-round training. Toen bleek dat er ook op de technische nummers be hoorlijke prestaties geleverd konden worden, bijvoorbeeld door Mieke van Doorn en Han- neke Glas, beiden geselecteerd voor he tNederlands team. De basis van succes ligt echter bij de allerjongsten, de C-D jeugd. En juist daarzitten onze beste trainers. Mensen met een enor me feeling, die sfeer weten te scheppen en keihard werken. Tekst: Ad van Kaam F oio: Theo Ringers Wat zij afleveren hoeft alleen nog geperfectioneerd te wor- Waar heeft Jan van Heek als trai ner behoefte aan? Wat bij bij de Spartaan nodig hebben is een goede medische begeleiding. Weliswaar hebben Af en toe kan ik wel eens een beroep doen op prof. Biersteker uit Utrecht, maar niet perma nent natuurlijk. En goede medi sche begeleiding is ontzettend belangrijk, want een atleet die vier, vijf keer in de week traint dient minstens eens per twee maanden gecontroleerd te wor den. De medisohe indicaties kan de trainer dan weer benutten om op bepaalde zwakke onder delen de nadruk te leggen, ze te ontwikkelen, of ze te ontzien. Nu moet je het ails trainer heb ben van je feeling. Tenslotte kan je niet verwachten, dat elke oefenmeester een volledig afge studeerde fysiotherapeut is. Ge richte training is het allerbe langrijkste van de atletiek. An ders kom je geen stap verder". Geld „Het is", zo zegt de trainer van De Spartaan, „voornamelijk een kwestie van geld. De KNAU atletiekbond heeft veel te weinig financiële mogelijkheden, zodat welhaast niets gereali seerd kan worden. En dan na tuurlijk nog de interesse. Die is voor atletiek nu niet bijster groot, hetgeen te merken is aan de subsidie die wij krijgen". Jan van Heek is het trainerschap blijkbaar op het lijf geschreven. Nog voordat hij zelf actief aan atletiek ging doen, was hij al trainer bij de AV Holland. Om dat hij met voetbal moest stop pen vanwege tweemaal een ge broken kaak en troubles met zijn knie (Van Heek speelde in Roodenburg en kwam vele ma len uit voor het Leids elftal) ging hij het maar eens op de sintelbaan proberen. Hij koos direct het zwaarste nummer tienkamp en werd in zijn eer ste jaren zesde tijder.s de Ne derlandse k:.mp minschappen. Het jar.r tfaaicp vu.3 hj t\-.:d achter Eef Kame.Jt.k, wed' pom e hij de da :,p volgmnae j vji jaar wist te consolideren. Vao Leek her.nr.ert zich zijn eer-1 ste tienkamp nog als de dag van vandaag. „Ik viel in dat weekend maar liefst tweeen-1 twintig pond af en het duurde I Wegwedstrijd De Spartaan in Lisse (Van onze correspondent) LISSE - Zaterdag 20 juli a.s. zal op het fraaie parcours aan de Spekkelaan de traditione le 25 km-wegwedstrijd van ,,De Spartaan" worden geor ganiseerd met als inzet de zilveren V.V.V.-wisselbeker. Vele lange afstandlopers heb ben zich al laten inschrijven voor deze wedstrijd, die op het nieuw geasfalteerde par cours zeker snelle tijden zal opleveren dan voorgaande jaren. Naast de 25 km voor senioren is een 15 km voor veteranen uitgeschreven, die het parcours slechts drie maal zullen afleggen. De se nioren lopen het parcours vijfmaal. De wedstrijd begint om half vier. Voor de deelnemers die de wedstrijd tot een goed einde brengen is een herin neringsmedaille gereser veerd, terwijl voorts een prijzentafel met mooie prij zen is opgesteld. Gebr., Van Noort sterk bij kogelslingeren (Van onze correspondent) LISSE Tijdens atletiekwed strijden te Steenbergen heeft de Spartaan-jun or Peter van Noort bij het kogelslingeren een afstand bereikt van 44.56 m hetgeen hem naast een n:tuw cluibrecord tevens op de tweede plaats van de lan de "jke besten'ijst b-acht. Na J. Harevgers van Thor (Roosendaal) 46.74 m troont Peter nu op een 2e p'aats. Z'n broer Nico sl'ngerde t;j- dens dezelfde wedstrijd de kogel 37,20 m. weg, hetgeen hem landelijk op de 4e plaats bracht. 0 DONDERDAG reesstraat 19: soclëteltv oor gehandi capten 14.00—17.00 uur. Leids City Centrum: koopavond 19.00—21.00 uur. VRIJDAG Groenoordhal; optreden Hell Driven op het parkeerterrein irehtsteeg: Leidse Antiekmarktvan- MEDISCHE DIENSTEN Centraal apotheek, Breestraat 74, tei. Galerie-bibliotheek, Lulfelbaan 1, Was- Zwart 't.e.m. 14 augustus. Openings tijden van de bibliotheek. Kunstzaal Heuff, Hoflaan 7, Wasse naar: Charlotte Jolles bronsplastie ken, Albert Dolmans schtlderjjen. Christlaan Heeneman roldrukken. T.e.m. 20 Juli. Openingstijden: ma. t/m za. van 10—17 uur. di. ook van 20—22 uur. 's zondags na afspraak. Tel. 01751-12185. Koord Studio Oude Rijn 88, Leiden: Expositie Benzo Boekhoudt, tekenin gen, schilderijen en aquarellen. Ope ningstijden: ma.vrij. 1523 uur, zo 15—18 uur. Atelier „De Scherf", Nassaulaan 4, Oegstgeest: tel. 50220: Ans v. d. Heijde-Kart exposeert eigen werk o.a. glasbujgen. tijksmuseum van Oudheden, Rapen burg 28: Werkd. 105 uur, zon. 15 Joh. de Wlttstrant 40, Galerie Kabinet Gaper, wisselende expositie di. t/m za. 2—5 30 uur, do. bovendien 7—9 Galerie De Luwte, Baljuwstraat, Kat wijk aan Zee: expositie van schilde rijen, etsen en tekeningen van Peter Cox. Openingstijden van 7—9 uur nam. (zondag en dinsdag gesloten). Ned. Legermuseum: Geopend van andag tot en met vrijdag 95 uur. zon- en feestdagen 15 uur. De Lakenhal: dag. 105 uur. Zondag tijksmuseum voor Volkenkunde, Steenstraat 1, tel. 32641: ma. t/m za_ 9is uur, zondag gesloten. Ten toonstelling „Zuidzee uit de doe ken". het leven en werken op het Zuidzee-eilandje Moce (Fiji-groep). tllksmuseum der Natuurwetenschap pen, Steenstraat la: tel. 23084, •'m za. 10- en 13—17 Hoff tentoonstelling. Galerie van der Vlist. Botermarkt tel. 22806; di. t/m za. 10—18 30/6 Hans Landzt Op het kruispunt Pensant Snoep- weg/Acaoialaan/Van der Valk Bouwmanweg in Leiderdorp ont stond gistermorgen een enorme ravage, doordat de inhoud van een vrachtwagen aan het schui ven ging. De chauffeur van de vrachtwagen, die eigendom is van de Leiderdorpse firma Van der Zwan, sloeg vanaf de Aca cialaan linksaf de Persant Snoepweg richting Leiden op. Doordat de lading, die bestond uit meer dan tweehonderd dozen met houtvezel, niet goed genoeg was vastgebonden, kwam bij deze manoeuvre het grootste deel op de grond terecht: Foto: Kees v.d. Burg) VEEMARKT DEN BOSCH (10 juli) Totale aanvoer: 8319. Runderen 2241, graskalveren 222, vette kalveren 162, nuchtere kalveren 2898, schapen 594, lam meren 1525, geiten 6, slachtvar- kens 653, lopers 24 en slachtrun- deren 1416. Prijzen (in guldens): melk- en kalfkoeien 11752325, guiste koeien 1000—1600, kalfvaarzen (Roodbont) 1500-2275.. (zwart bont) 1150-1850, klamvaarzen 1350—1675.' guiste vaarzen 1150 -1550, pinken 775-1125, gras kalveren 400—725, nuchtere kal veren voor fok en mesterij (Roodbont) 200-330 (zwartbont) 175—280, weideschapen 90—130, zuiglammeren 70100, vaarzen le kw. 5.70—6.20, 2e kw. 4.80— 5.50; koeien le kw. 5.10—5,80, 2e kw. 4.45—5.05, 3e kw. 4.15—4.40; stieren le kw 5.6.5-6.00, 2e kw. 5.30—5.55; worstkoeien 4.05—, 4.60. vette kalveren le kw„ 4.004.25, 2e kw. 3.70—3.95, 3e kw. 3.35—3.65; nuchtere kalve-, ■ren 1.25—1.55, slachtzeugen le kw. 1.62—1.68, 2e kw. 1.56—1.61/, 3 kw. 1.48—1.54; slachtvarkens/ 1.76—1.86. Vette schapen 130 —165, vette lammeren 120—150. Overzicht (resp. aanvoer, han del en prijzen): melk- en kalf koeien gewoon behoorlijk stijf prijshoudend, guiste koeien normaal iets levendiger ruim prijshoudend, jongvee ma tig lui moeizaam te hand haven, vette kalveren groter stil lager, nuchtere kalveren minder iets gunstiger stij ver, schapen en lammeren groot stil lager, slachtvee als vorige week redelijk weinig verandering, slachtzeu gen normaal rustig min- Altior-jeugd in Weert Van onze correspondent) TER AAR/WEERT - De jeugd van de Ter-Aarse vereniging (Van onze tennismedewerker) Lpiden - Gisteren werden er op het Leidse Hout toernooi weinig interessante partijen gespaeld. Geplaatste spelers kwamen niet of nauwelijks in het strijdperk en het wa ren eerstoronde partijen die de aandacht moeste i trekken, l i bet hrrenenkelspel B wes één van de laat- siü partijen in de eerste ronde d.e tussen Munniker Ad v.d. Berg en Ton Creyghton van Unicum, t ee spelers met een geheel ander speltype Creyghton altijd erg gesle- pe~. met veel effect en weineg risico spe- ie <d, terwijl V d.Berg een aanvallend „hardh.t" en topspin spel heeft. Waar V.d. Berg last van de wind had wist Creyghton juist g'bruik van de wind te maken en kon zodoende op beslissende mo menten doordrukken en met zijn gevaarlij ke slice-backhand de partij in winst omzet ten: 6 '1, 63. De andere twee herenenkels die nog restten in de eerste ronde waren Lodewijk Kallen bergW. Karsten (63, 61: toch ook een goede prestatie van de rum 60-jarige Kar sten) en R. StamP. Kallenberg (75, 7 -5). In het herendiiY-'cIs?.:! g -gen de g-broeders J. en C. Ass iberg vc ;rss£,:d j et) v. n start tc ,an het als der: gepiartste Mun- nikduo Van Leeuwen/. o Crc-t. De I oorr- wijkers namen een 52 voorsprong in de eerste set, vooral door hun goed gespeelde servicegames; toen echter Van Leeuwen en de Groot twee games achtereen maak ten waren de beide Asselbergen ineens nergens meer; achter elkaar maakten Van Leeuwen en de Groot de partij uit: 7—5, 60. Bij de dames in B is nog weinig belangwek kends gebeurd. Hier zijn Josine v.d. Koogh en Suzan van Wezel respectievelijk als eer ste en tweede gepriatst, marr ge n van beide is reeds op het gravel gekome Bij de veteranen werden aardig wat par; en afgewerkt. Zo won de Kvw.'jker Dj L van Jansen (Le ase II et 62, i- en wonnen Karsten/v.:'. I ock co der vee: moeite ven Roodenbiivg/ 6- Oud-nationaal kampioen Kuchen won sa men met De Groot van v d. Jerg/Kahs (J —0, 6—2) en in de laatste partij van giste ren versloegen Wingerden en Alex Mulder broer Hans Mulder en Ravelli: 6—3, 6—2. „Altior", die momenteel in Weert bivakkeert, heeft op het sportpark N.K.S. bij goed, maar winderig weer een flink sportprogramma afgewerkt. De uitslagen van de gehouden wedstriiden zijn als volgt: Handbal: Altior-Heythuysen 6-4, Altior-A.S.V. 10-10. Voetbal: Al tior-Heythuysen 1-4, Altior- A.S.V. 0-4. Verspringen: Happie v/d Pijl 4m.7Ó. Kees Bader 4m.60, Peter Ubink 4m.l0. Veld- cross over een afstand van een kilometer: Robert Egberts 3min.35, Japie v/d Pijl 3min.36, Ton van Tol 3min.37. Volleybal: speeltijd twee maal tien minu ten: Altior I-Wivos 7-32, Altior I-Lenig en Snel 19-31. Altior II- Westlandia I 21-10, Wivos II-A1- tic.r II, 11—23. Ti'dens de wedstrijden kregen de ion"enc bezoek van Pater Cox, geestel'ik adviseur en van de t—ee 'e-gd'eiders; J. v/d Bos pn J. >rp'nering. De middag donrneb*"e.cht in het re r-p?.t'evamp ..De IJzeren Man". F,- »e-""komst bbek de tent de w:nd n'et te hebben doorstaan e-i ws in elkaar gezakt. Na de schade hersteld te hebben, werd de warme maaltijd gebruikt en werd de avond verder voortge zet met dammen en tafeltennis.

Leidse Courant | 1974 | | pagina 4