VIDEORECORDER fasson Leg ze vast op de band ik PELTEN hui RG vi administratief medewerker ZOMERPRIJZEN BONTMANTELS 't BONTHUIS J. van EGMOND Nieuwe Rijn 53-54 - Leiden - Tel. 01710-23308 Wilt U er meer over weten? 0VERDUIN nutricia/zoetermeer de koning boekdrukker \eel nieuws worde zomer J ènnog lagere prijzen! wwwr^mr 15,- 24. 30, 15,- 49, 20, 33, 24,- AUTOMONTEUR een vrouwelijke assistent Zuijdhvjjck w met een betrouwbare Kamsteeg occasion kamsteeg occasions _LtlU3t COURANT VRIJDAG 21 JUNI 1! bontbewaring moderniseren repareren al die boeiende voetbalwedstrijden van de wereldkampioenschappen 1974. Dat kan heel gemakkelijk wanneer u in het bezit bent van een Philips Met dit grandioze apparaat kunt U elk programma opnemen, zowel in kleur als zwart/wit. Zeer eenvoudig te bedienen, o.a. door toepas sing van het handige cassettesysteem. Alle gemaakte opnamen kunnen later desgewenst worden uitgewist, waarna u de cassette opnieuw kunt gebruiken. Wij willen u er graag alles over vertellen en eventueel demonstreren in onze showroom waar U, zoals altijd, van harte welkom bent. V 1793 LEIDEN BREESTR. 109 TEL. 20802 ALPHEN V. MAADENSLOOSTR. 23 TEL. 73082 Meer dan 180 jaar een begrip voor kwaliteit en service Vestigingen te: Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Enschede, 's-Gravenhage, Haarlem, Leeuwarden, Leiden, Middelburg, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Winterswijk en Zierikzee. de Tombe administratieve kracht Wij zoeken op korte termijn voor ons kantoor te Leiden een administratieve kracht. Enige type-ervaring is gewenst. De werkzaamheden worden verricht in een plezierige en aangename werksfeer. Goede honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden. Telefonische of schriftelijke sollicitaties naar ons kantoor Zoeterwoudsesingel 50 te Leiden, tel. (01710) 211 45. Melse&co accountants VOOR DE VAKANTIE Tricot dames nachthem- den 15.95 Batist nachthemden zonder mouw en korte mouw Katoenen heren pya- ma's Tricot heren pyama's 't Betere ondergoed voor kinderen-dames en he- Hooigracht 62 Tel. 25650 Bereikbaar met bus 13-14-15-17-60 Van Nutricia in Zoetermeer komen de bekende produkten als Olvarit baby-, kleuter- en kindervoeding, Chocomel, Nutrcma, Elcemel en andere produkten. Ten behoeve van produktie- afdelingen en laboratoria zoeken wij voor onze bedrijfsschool jonge mensen, die binnenkort schoolverlaters zullen zijn en opgeleid willen worden voor: - procesoperator(regulist) - laborant Zij krijgen, afhankelijk van de vooropleiding, een 2- of 3-jarige opleiding in het leerlingen stelsel, dat wil zeggen een dag per week theorie aan een streekschool en aan de hand van een praktijkprogramma, instructies aan de bedrijfsschool en ervaringen opdoen (dus het geleerde in praktijk brengen) in produktieafdelingen in laboratoria. Het examen, dat wordt af genomen. staat onder toezicht van de landelijke stichting Vakopleiding Procesindustrie (Vapro). Het bestaat uit twee delen: - het theoretisch gedeelte op een streekschool - het praktisch gedeelte in het bedrijf. Tijdens de opleiding wordt een bruto salaris betaald per vier weken voor: 16 jarige ƒ471,26 17 jarige ƒ589,13 18 jarige 708,14 (Salaris is incl. wettelijke loonbijslag.) Wanneer u interesse hebt voor deze functie, kunt u een sollicitatiebrief schrijven aan de heer C. van Etten, Afdeling Personeelzaken, N.V. Nutricia. Postbus 1, Zoetermeer. U kunt ook telefonisch een afspraak maken onder nummer 079 -16 39 00, en tevens onze voorlichtingsavond op 27 juni a.s. bezoeken in ons hoofdgebouw te Zoetermeer, Stationsstraat 186, om 20,00 uur. n.v. verenigde bedrijven nutricia is een gespecialiseerd voedingsmiddelenconcern, waarin ondergebracht Nutricia Zoetermeer. Nutricia Cuyk, Nutricia Bottema Klundert, Preservenbedrijt Breda en SVZ-groep UITZENDBUREAU Telef. 01710-31710 Korevaarstraat 33 Leiden iidABu Wij vragen voor spoedige indiensttreding een Voor kwaliteitswerk op H.C.A. mogelijkheid bestaat om o len tot OFFSET-DRUKKEF J. Karstens drukkers HOOIGRACHT 35 - LEIDEN mantelspecialist Halter T-shirt met verschillende kraaltjes motieven. K. katoen. n jcel, groen,rood en zivart. M:S/M/L Acetaat/poli/ester japon. Driekleur- stellingen. M: 40/40 Turticklilousc met lange en korte mouw. toer» polyester jersey. Diverse dessins en kleur stellingen. M: 38/52 Polyester katoenen japon. In verschillende dessins en kleuren combinaties. M 30/48 Diolen/Cotton gabardine regen- coat. Diverse modellen. O.a. in beige. M: 38/4S Pantalon in denim, dune, buggy en corduroy. 7O0"'o Icaioen. In kobalt, bleu, groen, rood, beige, geel, marine en zwart. M: 30/40 Kamgaren l>antalun jnilycsler/ viscose. In o.a zwart en kobalt. M: 40/5(1 Acryl jcrsqi pantalon. In o.a. geel en cerise. Leiden: Haarlemmerstraat 163a. Voor directe indiensttreding gevraagd Beschikt u over VAKKENNIS en een pret tig karakter, u kunt dan (eventueel met diploma) solliciteren naar een zelfstandi ge plaats in een niet te groot teamver band bij Autobedrijf Den Hollander b.v. Off. Peugeot-dealer Kon. Julianalaan ongenummerd Katwijk aan Zee. Soil, bij de heer Ouwerling, uitsluitend na telefoni sche afspraak tel. 01718-71041, 's avonds 01718- 12276. HET VERPLEEGTEHUIS EN REAKTIVERINGS- CENTRUM ^7.-; „ZUYDTWIJCK" JËÊÊW A vraagt voor haar Wm afdelingskeukens Het salaris, waarover nader kan worden gespro ken, zal mede afhankelijk zijn van leeftijd en ervaring. Voor het verrichten van diensten op zaterdagen en zondagen wordt een onregelmatigheidstoeslag vergoed. Opname in het pensioenfonds (indien ouder dan 25 jaar), 7 1/2% vakantietoeslag, reis- en kledingvergoedingen behoren mede tot de secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Verpleegkundige Dienst. Mevr. N. de Ruijter-den Draak. verpleeghuis en reaktiveringscentrum Aaltje Noordewierlaan 50 te Leiden Aan iedereen die in de maand juni bij ons een occasion koopt, betalen wij een groot gedeelte van zijn vakantie-kilometers. Dat geldt voor min. 600 km en max. 2.000 km Dit prachtige aanbod is natuurlijk niet de enige reden om bij ons een occasion te kopen Belangrijker is: de betrouwbaarheid, de grote keuze en de viervoudige Kamsteeg garantie. Bij Kamsteeg vindt U betrouwbare occasions en U krijgt goedkope vakantie-kilometers op de koop toe. Kom eens langs en profiteer van ons unieke aanbod. Geversstraat 30, Oegstgeest 01710-51940/52661 Tramstraat 67, Katwijk 01718-15141 v. d. Valk Boumanweg 2, Leiderdorp 01710-99212 Fasson is een van de grote fabrikanten van zelfklevend materiaal ter wereld, dat in vrijwel alle sektoren van het bedrijfs leven wordt toegepast, vooral in de grafische industrie. Een belangrijke afdeling binnen Operations Planning Department is grondstofplanning. Op deze afdeling wordt de grondstofvoorziening van zowel onze fabriek in Leiden als in Hazerswoude verzorgd. Voor deze afdeling zoeken wij een die onder meer tot taak zal krijgen: - het verwerken van mutaties in de grondstofvoorraden - het bewaken van de grondstofvoorraden - impuls geven tot het bestellen van de benodigde grondstoffen om de vijf belijmingsmachines in staat te stellen zonder oponthoud té produceren. Deze werkzaamheden zal hij na een inwerkperiode, grotendeels zelfstandig moeten kunnen verrichten. Wij denken aan een man van ongeveer 20 jaar met een middelbare schoolopleiding. Enige ervaring in planning strekt tot aanbeveling. U kunt uw sollicitatie schriftelijk richten aan Fasson (Nederland) B.V.. Rijndijk 86 te Hazerswoude of telefonisch aan de afdeling Personeelszaken (01714 - 90 08). Amersfoort, Amsterdam, Arnhem, Breda, Dordrecht, Eindhoven, Groningen, Den Haag, Haarlem, Hilversum, Leiden, Botterdam, Tilburg, Utrecht, Zwolle. Winkelcentra: Amslerdam-Boven 7 IJ, Eindhoven-Wocnscl, Haarlem-Schalkwijk, Leidsenhage, Botterdam-Zuidplein, Utrecht-Hoog Catharjne.

Leidse Courant | 1974 | | pagina 10