Overwicht aullisten in 'rans kabinet verdwenen t -J WELKE GENERAALS GEDROEGEN ZICH SCHANDELIJK? £eidóa(2owant Het CDA en de SGP Quick kondigt nieuwe spionagezaak aan Woensdag 29 MEr 1974 L. PAGINA 9 (Van onze correspondent) iRIJS Het meest opzienbarende kenmerk van de gis teravond samengestelde regering-Chirac is dat het over wegend Gaullistische karakter van het kabinet voor het ^erst sedert zestien jaren verdwenen is. De nieuwe rege- Ting is een zogenaamde politieke driepoot. Zij steunt op drie formaties, de Onafhankelijke Republikeinen van de 'partij van president Giscard 'd'Estaing, de Gaullisten (hoewel de zogenaamde oude garde vrijwel geheel opzij geschoven is) en de eertijdse Centrum-Oppositie. Voor het overige zijn de ministers zogenaamde technici. erwijl het vorige kabinet van Pierre Messmer, dat vijftien le den telde, negen Gaullistische ministers had, heeft dat van Chirac er maar vier. De enige die van de meer of minder klas sieke Gaullisten overgebleven is minister Galley, die de portefeuille van voorzieningen gekregen heeft. Daarnaast is het feit dat Jean Jacques Ser- van-Schreiber, wiens politieke loopbaan door velen als beëin digd beschouwd werd, de porte feuille van hervormingen gekre gen heeft, de grote verrassing van de dag geweest. Naast hem zijn nog drie leidende figuren van de voormalige centrum-op positie lid van de nieuwe rege ring: Lecanuet (justitie), Abelin (samenwerking) en Durafour (arbeid). De andere ministers zijn aanhangers van de partij van de nieuwe president of zo genaamde technische ministers. Minister van buitenlandse zaken is de ambassadeur van Frank rijk in Bonn, Jean Sauvagnar- gues, maar ten aanzien van de buitenlandse politiek laat deze benoeming op het ogenblik wei nig voorspellen, hoewel alge meen verwacht wordt dat deze niet wezenlijk van die van het vorige kabinet zal verschillen, iiscard heeft met de zeer beperk- rol die hij de Gaullisten toe gekend heeft willen aantonen dat het Gaullistische tijdvak ten einde is. De aanstelling van Chirac (die tenslotte Gaullist is) Is daar paradoxalerwijze het meest overtuigende bewijs van. remier Chirac wordt door de lassieke Gaullisten wel als „verrader" beschouwd, omdat hij het was die de kandidatuur van Jacques Chaban-Delmas tor pedeerde en ten gunste van Giscard d'Estaing ijverde. De Gaullisten hebben deze bittere pil nu moeten slikken, die ech ter nauwelijks verguld werd door de benoeming van enkele andere aanhangers van de par tij, die weinig bekend zijn. Gis card heeft deze partij laten merken dat zij zich nu zal moe ten voegen in een nieuw-ge- oriënteerde meerderheid die niet meer de hare als zodanig is. Kritiek op streekplan Zuidholland Van een onzer verslaggevers DEN HAAG „De opmerkingen -die de Provinciaal Planologi sche Dienst aan het Westland en de Bollenstreek heeft gewijd bevatten onjuiste conclusies en tverkeerd gelegde verbanden. Bovendien ontbreekt een signa leren van knelpunten die het op timaal functioneren van deze belangrijke agrarische gebieden in de weg staan". Deze kritiek heeft de Gewestelijke Raad voor Zuid-Holland van het Landbouwschap op de nota Plandoelen voor het streekplan Zuid-Holland West, een door de PPD opgesteld discussiestuk over de toekomst van dit ge bied. Het Landbouwschap vindt voorts, dat de nota teveel uitgaat van het bundelen van belangrijke functies in Den Haag: „Het streekplangebied wordt zo „Den Haag en Ommelanden", waarbij aan de centrumfunctie van Den Haag teveel andere belangen ondergeschikt gemaakt wor den". Tegen eventuele Haagse woningbouw in Wateringen ver zet men zich. Jaworski: «Belastingen tegen Nixons tegenstanders" WASHINGTON (UPI) - De specia le aanklager voor Watergate. Leon Jaworski, heeft gezegd over bewijzen te beschikken dat bet Witte Huis heeft geprobeerd de belastingdienst te misbruiken om Nixons politieke tegenstan ders dwars te zitten. Hij vraagt districtsrechter John Sirica twee documenten be schikbaar te stellen die van groot belang kunnen zijn voor onderzoek naar deze misbrui ken. Het gaat om bandjes van oen gesprek tussen Nixon en zijn medewerkers Haldeman en Dean, op 15 september 1972. Deze bandjes zijn bij een eerdere gerechtelijke procedure al door het Witte Huis aan Sirica over handigd, maar Nixon eiste toen dat een deel ervan niet toegan kelijk zou zijn omdat het be trekking had op 'het handelen van de president bij zijn officië le verplichtingen en geen be trekking had op Watergate'. Si rica willigde toen deze eis in. Jaworski vraagt Sirica nu dit besluit ongedaan te maken en de bandjes ter beschikking te stellen van twee grand juries, die bezig zijn met een onder- Eend broedt hoog in boom Leeuwarden (ANP) - De 12-jarige Siebe Kuipers uit het Friese dorpje Harkema heeft de vondst van zijn leven gedaan: een eend, die hoog in de boom in een vogelnest vijf eieren aan het uit broeden was. Volgens deskundigen komt zoiets in Ne derland hoogst zelden voor. De eend werd ontdekt toen de jon gen zijn kwijtgeraakte vlieger aan het zoeken was. Apothekers-assistenten Arts maakte misbruik van bevoegdheden AMSTERDAM (ANP) - De Alge mene Apothekers Assistenten- bond vindt dat de arts, die mee heeft gewerkt aan het apothe- kersonderzoek van de Consu mentenbond, door recepten voor de bond uit te schrijven, mis bruik heeft gemaakt van zijn bevoegdheden, e assistenbond heeft de geneeskundige Inspec tie gevraagd een onderzoek 1 te stellen naar de handelwijze van de arts. Bij het onderzoek bood de Consu mentenbond steekproefsgewijze recepten aan bij apothekers en controleerde daarna hoe nauw keurig het recept werd uitge voerd. Bij een aantal apotheken constateerde de consumenten bond onnauwkeurigheden. De apothekers-assistenten zijn van mening dat de betreffende arts „op grove wijze misbruik heeft gemaakt van zijn bevoegdheid door recepten uit te schrijven en deze in apotheken ter ge reedmaking te doen aanbieden, zonder dat hieraan de behande ling van een ziekte of kwaal ten grondslag lag". Ambrogio Fogar uit Milaan die met zijn jacht Surprise om de wereld zeilt, met zijn beschadigde boot in de haven van Sydney. Hij had i geen idee van dat voor hem een grootscheepse speurtocht in de Tasmanzee op touw was gezet. Vragen over uitlatingen staatssecretaris DEN HAAG (ANP) - De WD-fractie wil van staatssecretaris Stemer- dink (PvdA) vernemen welke generaals bij precies op het oog heeft als hij spreekt over „de generaals die de afgelopen jaren hebben gemeend zo'n schandelijk gedrag ten toon te spreiden". e liberale Kamerleden Keja, Vonhoff en Ploeg hebben de staatssecretaris van Defensie daartoe schriftelijke vragen ge steld. Zij willen weten waarom de bewindsman het noodzakelijk vond om via het staatsrechtelijk ongebruikelijke middel van een ingezonden stuk in een ochtend blad te reageren op perslagge- ving in dat blad over een door hem uitgesproken rede op „een vergadering van militaire belan genorganisaties". Letterlijk zei mr. Stemerdink daar volgens de Kamerleden: „Niemand in Ne derland heeft kans gezien een meer negatief beeld van de krijgsmacht te scheppen dan de generaals die de afgelopen ja ren hebben gemeend - al onder minister e Koster, toen wij, de PvdA, niet aan het bewind wa ren - zo'n schandelijk gedrag ten toon te spreiden". Keja cs willen voorkomen dat „schandelijk gedrag" ten on rechte wordt toegeschreven aan alle officieren die onder een vo rige bewindsman de generaals- rang hebben bekleed. In Amsterdam: Protest PvdA en CDA te«en advertenties AMSTERDAM(ANP) - De lijst trekker van de PvdA In Amster dam, Han Lammers, heeft bij de codecommissie voor het re clamewezen een klacht Inge diend tegen het reclamebureau dat advertenties verzorgt waar in wordt gewaarschuwd tegen de mogelijkheid dat na de ver kiezingen In Amsterdam een programcollege zal worden ge vormd. Lammers schrijft dat deze adver tenties - over een volle pagina - die een politieke boodschap be vatten en een tweetal concrete stemadviezen verstrekken, een duidelijke afzender missen. Hei CDA-bestuur in Amsterdam heeft meegedeeld dat het zich distancieert van de serie adver tenties. De opstellers van de ad vertentie hebben daarvoor geen toestemming gevraagd of ver kregen van het CDA-bestuur. FuËbright NEW YORK (AP) - De gouver neur van Arkansas Dale Bum pers, wiens ster rijzend is in de Demokratische Partijpolitiek heeft gisteren in de voorverkie zingen de demokratische nomi natie voor een zetel in de se naat verovc-rd op William Ful- bright, een van de Amerikaanse politici met grote invloed op het buitenlands beleid. Hiermee is een einde gekomen aan de 30-ja- rige loopbaan van de senator. Administratieve hulp Kamerleden vergt 1,3 miljoen DEN HAAG (ANP) Met de voorgenomen individuele admi nistratieve hulpverlening aan Tweede-Kamerleden zal voor het volgend jaar een bedrag van 1,3 miljoen gemoeid zijn. Aldus blijkt uit de raming van de voor de Tweede Kamer ii 1975 benodigde uitgaven, welke het presidium heeft opgesteld. Het is de bedoeling, dat elk ka merlid over een part-time admi nistratieve kracht kan beschik ken en wel zodanig, dat voor de 150 kamerleden 50 mensen no dig zijn. Uit de raming blijkt voorts, dat overgegaan zal worden tot het publiceren van kamerbulletins op de dagen, dat de Tweede Ka mer in openbare vergadering bijeen is. Deze bulletins, be stemd voor de kamerleden, de pers en het publiek, bevatten in formaties over werkzaamheden van de kamer. TRAGISCH EINDE KOPER- DIEVEN GILA BEND, Arizona - Minstens vier Amerikanen die voor de FBI op de vlucht waren na diefstal van koperen hulzen van een militair schietterrein in Ari zona, zijn door ontbering omgekomen in de woestijn van Arizona, waar de tem peratuur oploopt tot ruim 48 graden Celsius. De vier maakten deel uit van een groep van achttien die gisteren naar het schiet terrein was gegaan en voor een halve ton aan koperen hulzen had weggenomen. Agenten van de FBI, kre gen er de lucht van en, ge leid door een helikopter, be gonnen ze aan een omsinge- 'ing van de groep. Zeven mannen wisten aan de om singeling te ontkomen met achterlating van hun vrachtwagen met eten en drinken. Zij renden de woestijn in. De lijken van ie vier werden gevonden. Literaire prijsvraag. In Eindho ven zal in september een literai re dag voor jongeren gehouden worden. Dan zullen ook de win naars van de prijsvraag uitge- sohreven door dn Stichting Lite raire dagen Eindhoven-Antwer- pen bekend worden gemaakt. Jongeren tot 21 jaar kunnen hieraan deelnemen. Een oceaan van lessen MEDEDELINGEN VAN het Centraal Bureau voor de Statistiek over de bevoegdheidssituatie bij het voortgezet onderwijs brengen weer een paar interessante cijfers. Niet in de eerste plaats de cijfers welke betrekking hebben op het percentage docenten dat op de verschillende niveau's wettelijk be voegd is voor het geven van de lessen welke hen zijn opgedragen: dat percentage is bij het voortgezet onderwijs in het algemeen vrij stabiel gebleven (veertien procent) met dien verstande dat er in de sector van de exacte vakken een kleine verbetering is gekomen, terwijl het bij de sociaal-culturele vakken oploopt tot negentien pro cent. Wij hebben de publikatie ditmaal doorgelezen op het punt van het to taal aantal gegeven lesuren in de verschillende hoofdgroepen. Bij VWO—HAVO—MAVO werden op jaarbasis in totaal ruim negenhon derdduizend lesuren gegeven: een oceaan dus van uurtjes waarin instructies wordt gegeven en aan vorming wordt gedaan. En die oceaan is nog maar een klein zeetje als men daarbij ook nog de les- suren van het basisonderwijs en andere vormen van voortgezet on derwijs zou voegen. Over het hogere en universitaire onderwijs zwijgen we dan nog maar. VAN DE 900.000 zijn er ruim 347.000 besteed aan talen waarbij Neder lands natuurlijk met ongeveer 30 procent voorop gaat; de exacte vakken volgen met ruim 219.000, de sociaal-culturele vakken (menswetenschappen) halen bijna de 148.000 en de economische vakken moeten het met 42.360 uren doen. Dat betreft dan allemaal uren van het basisonderwijs en andere vormen van voortgezet on- gevoelens op de tweede plaats komen. Komen lichamelijke opvoeding en creatieve vakken helemaal niet aan hun trekken? Dat valt nog wel mee; lichamelijke opvoeding huult de 71.000 uur en de expressievakken ruim 75.000. Samen dus onge veer zestien procent van het totaal. Een nader onderzoek zou even wel kunnen uitwijzen, dat de ruimte voor die vakken bij de ver schillende richtingen niet in evenredige mate verdeeld is. MAAR WAT MEER OPVALT, is dat in de sector expressicvevakken het aantal onbevoegd gegeven lessen procentueel heel hoog ligt; nog steeds boven de twintig procent. Nu betekent „onbevoegd" lang niet altijd ondeskundig; wel blijkt dat de opleidingsmogelijkheden tot dusverre te klein geweest zijn en dat het dus alle zin heeft ervoor te zorgen dut op dit terrein de moge lijkheden worden vergroot. De aandrang om meer uren te krijgen zal evenwel ook rekening moeten houden met het aanbod dat nu en in de naaste toekomst te venvachten valt. Beter werk voor garagebedrijven IN DE JAARSTUKKEN VAN EEN GROTE AUTOHANDEL laren we dat de verkoop van nieuwe auto's in de nabije toekomst met enig optimisme tegemoet wordt gezien, mnar dat de reparatie-afdeling van het bedrijf te kampen krijgt met werkgelegenheidsproblemen en dus met economische zorgen. De reden zou zijn, dat door de aan banden gelegde maximum-snel heid de auto's minder slijten en dat de klonten dus met een ruime re tussenperiode aan de garagebedrijven rullen verschijnen. Waar mee dus indirect ook erkend wordt, dat het rijden met hoge snelhe den niet alleen qua benzineverbruik niet best is voor de portemon- naie. OVERIGENS DACHTEN WE dat op den duur de garage bedrijven toch niet om werk verlegen zullen zitten. Want wanneer binnenkort de overheid - zoals de plannen zijn - overgaat tot het strong contro leren van oudere wagens en de bezitters duarvan verplicht tot een periodieke keuring, is er werk aan de winkel. In de eerste plaats omdat menigeen wat meer zorg aan wat oudere wagens gaat besteden en in de tweede plaats omdat, als het ogen blik van een verplichte keuring nadert, iedereen die het risiko van een af te keuren auto niet nemen kan, op het laatste moment wel eieren voor zijn geld zal kiezen. Wat in de praktijk betekent dat een deel van dat geld wel bij de garagebedrijven terecht zal komen. OP DIE MANIER ontstaat er voor de garagebedrijven een bijzondere vorm van werkgelegenheid; kans op beter werk, dachten wc zelfs. Geen werk dat voortvloeit uit jakkeren over de wegen en daardoor ontstane snelle slijtage, maar werk dat de wagen voor normaal rij den in goede staat houdt. Of gaan de auto-bedrijven dar. weer klagen, dat de afzet van nieuwe wagens niet zo snel gaat, als ze om nieuwe topcijfers te hulen eigen lijk wensen? Uw mening De laatste tijd word ik van ver scheidene kanten aangehouden met de vraag, waarom toch de Prot. Chr. fractie en de S.G.P. voor de komende vier jaren niet meer één lijst vormen. Nu deze vraag ook de laatste dagen nog telkens wordt gesteld, wil ik er graag in het openbaar op ant woorden, omdat ik begrijp, daarteo de meest aangewezen figuur te zijn (in 1962 en 1966 ben ik namelijk zoals sommigen zich terecht herinneren de grootste pleitbezorger geweest voor die samenwerking). Het antwoord is, dat CHU en ARP landelijk met de dKVP grote vorderingen hebben ge maakt op het gebied van de principiële en programmatische samenwerking. Zelfs ondanks politieke verschillen t.o.v. het kabinet-Den Uyl is die samenwerking niet meer weg te dneken. Er is een Christen-De mocratisch Appél geboren. Plaatselijk was in 1970 al een pro grammatische overeenstemming bereikt tussen KVP, ARP en CHU. Ook nu bleek dit moge lijk. Bovendien spraken de Leid- so kierverenigingen zich duide lijk uit voor verdergaande sa menwerking in CDA-verband. Het zou ongjcloofwaardlg geweest zijn, als dit in Leiden niet tot uitdrukking zou zijn gekomen. En daarom is op dit punt door gezet. Wij hebben tot ons Ic-edwezen moeten constateren, dat onze SGP-partner deze stap niet heeft kunnen volgen. Wc weten mnar al tegoed, dat ook in onze eigen gelederen niet iedereen Ex-premier Trudeau van Canada is momenteel op verkiezingstoernee en bezocht als zodanig een bejaardentehuis in Toronto, waar hij gepakt" werd door een bejaarde bewoonster. Trudeau's vrouw Margaret ziet lachend toe. BONN (AP) - De spionagezaak die het einde betekende van bonds kanselier Brandt heeft weer een wonding ondergaan nu het geïllu streerde Münchense blad Quick gisteren meldde dat de Oostduitse spion Günter GuiUaume een medeplichtige heeft gehad die nog steeds een voorname functie bekleedt in de regering van de Bonds republiek. Een woordvoerder van de regering heeft naderhand gezegd met be langstelling van de hoofdredacteur van het blad, Heinz van Nou- huys, te hebben vernomen dat hij door eigen staf in deze zaak ver zameld materiaal ter beschikking wil stellen van de officier van justitie te Karlsruhe Siegfried Buback, die ook met de zaak-Guillau- me belast is. Twee dagen geleden had het zakenblad Capital vrijwillig besloten een artikel dat deze week zou worden geplaatst, te schrappen. Dit arti kel zou een rapport bevatten van agenten van de Amerikaanse CIA die Günter Nollau, hoofd van de Westduitse contraspionagedienst, ervan zouden verdenken een Oostduitse sp;?n ♦- /'jr.. De hoofdredacteur van Capital, Ferdinanu Slr/.c::o.., bs*. besloten het artikel niet te plaatsen en had ook ontrhg gsr-men n^t van Amerikaanse en Westduitse zijde was gezegd dat het verhaal niet klont? Uitgiftekoers emissie Brederode UTRECHT (ANP) De koers van uitgifte van de eerder aangekon digde claimemissie van 3.884.G00 (certificaten van) aandelen door Verenigde Bedrijven Bredero NV is vastgesteld op 360, zo heeft de onderneming bekendgemaakt. Het prospectus verschijnt op 30 mei. Hogere winst Schuttersveld ENSCHEDE (ANP) Koninklijke Textielfabrieken Gebr. Van Heek NV „Schuttersveld" heeft over 1973 een nettowinst beh 2,3 min te gen 1,6 min over 1972. Voorgesteld wordt een onveranderd divi dend van 7 pet uit te keren. De gang van zaken in de afgelopen maanden van 1974 is bevredigend geweest, aldus het bedrijf. Jaarbeurs: zes ton winst UTRECHT (ANP) De Koninklijke Nederlandse jaarbeurs ir Utrecht heeft vorig jaar een batig saldo genoteerd van 636.000, zc blijkt uit het woensdag gepubliceerde jaarverslag. In 1970 was ei nog een fors verlies van 5.4 min, in 1971 een winst van 781.000 en in 1972 een verlies van 257.000. Het evenwicht tussen kosten en opbrengsten, dat zich sinds het aan loopverlies na het betrekken van het Beatrixgebouw nog niet had hersteld, is inmiddels bereikt. De algemeen directeur van de jaar beurs, drs. J. H. D. van der Kwast, zei in een toelichting op het jaarverslag, dat de resultaten dit jaar weer beduidend beter zullen zijn. CMC versterkt marktpositie BUNNIK (ANP) De coöperatieve melkcentrale CMC in Den Hang heeft in 1973 haar marktpositie versterkt, zowel bij de zuivelproduk- ten als bij de corvsumptiemelk en de speciale monaprodukten. Be stuur en directie delen dit mee in het jaarverslag over veertig we ken van 1973. Voortaan zullen boekjaar en kalenderjaar samenval len. De omzet bedroeg 514 miljoen. Er werd in die veertig weken 772 miljoen kilo melk aangevoerd, waarvan 630 miljoen van de ruim 8.000 eigen leden. Dat werd verwerkt in 24 fabrieken met 3.590 me dewerkers. De kwaliteit van de aangevoerde melk verbeterde volgens het jaar verslag verder. Ze ging voor 55 procent naar de consumptiemelk- sector (16 fabrieken), voor 35 procent naar de zeven eigen zuivelfa brieken. die stap heeft kunnen meema ken. Wij betreuren het des te meer, i omdat wij ide afgelopen jaren I hrbben mogen samenwerken met Ir.M.Houtman, die ook nu lijsttrekker van de SGP/GPV-, combinatie is. Hèutman heeft zich ontpopt als een eminente stadsbestuurder, die voor de komende jaren vo- luit verdient zijn zetel te xehou-| den. Hij verteg enwoordigt een principe én een visie die in ons stadsbestuur niet gemist ag worden, en combineert dat met een opvalinde kennis van zaken. Daardoor is hij een van de meest vooraanstaande leden can dc gemeenteraad geworden. Uit het verkiezlnr.sprogram van de SGP/GPV-combinatle komt duidelijk naar voren dat op tal van grote en kleine punten overeenstemming bcstnat met het CDA. Dat kan ook niet an ders: Wij zijn niet Ineens el- knars politicdke tegenstanders geworden! Zo goed als wil ho pen, als CDA met veel zetels In de Rand te blijven, hopen wij ook dat wij Ir. Houtman in de Raad zullen terugzien. Zij die In deze dagen een verhaal horen dat er een breuk zou zijn, kunnen erop aan dat dat niet het geval Is. A.J.Kret Wethouder Stadsontwikkeling en Verkeer, (CDA) WeeroverzJcht ALPHEN AAN DEN RIJN Hedenavond is cr een uitvoering van het zang koor van de Nederlandse aan werkt ook het Rijn- Protestantenbond. Hier- streeks Accordeon Orkest mee. De avond wordt ge houden in de Oudshoornse kerk en begint om acht uur. NIEUWVEEN De ge meenteraad van Nieuw- veen vergadert heden avond vanaf acht uur. De riolering aan de noordzij de van de Kooistrastraat, bestemmingsplannen en de centrale antenne in Schotelveld komen onder anderen aan de orde. BOEDAPEST Jong Hongarije heeft in Boedapest, dankzij een overwinning van 40 op Oost- Duitsland, de Europese beker voor landenploegen gewonnen. Het elftal dat in de kwartfinale Jong Oranje uitschakelde met een doelpunt verschil, had de eerste finalewedstrijd in Oost- Duitsland met 32 verloren. mist 19 temperaturen ton luchtdruk in miüibaron opklaringen ^hagd -w-w warmtefront hoQO-drukgebied bewolking •5=s» sneeuw T-r kou-front L lagc-drukgebiod ft* regen windrichting b=b» verplaatsingsrichting DE BILT Een depressie, die gisteren nog bij Schotland log, verplaatste zich naar Zuid-Zwe den en trekt nu verder naar het oosten. Aan zijn achterzijde be gon vannacht koude en onsta biele lucht ons land binnen te stromen. Al in de loop van van ochtend konden zich enkele buien vormen. Dit weertype houdt niet lang stand. Voor morgen wordt gerekend op een rug van hoge luchtdruk, die van west naar oost over ons lond trekt. De regenkansen zijn dan ook klein. Over de Oceaan na dert een storing, die morgen bo ven de Britse Eilanden wordt verwacht. Invloed ervan op het weer bij ons lijkt op korte ter mijn niet waarschijnlijk. Wel zullen de temperaturen een lich te stijging te zien gaan geven. Vooruitzichten voor vrijdag: Ver anderlijk weer met enige stij ging van temperatuur. Weersvooruitzichten in cijfers: Voor vrijdag: Aantal uren zon: 2 tot 11, min. temp omstreeks 9 graden, Max temp.: om streeks 13 graden. Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 80 procent. Kans op een geheel droog etmaal: 50 pro cent. WEERRAPPORTEN h. bcw. Luchlh. Kld. Frankfort G.ncvo lli'lklnkl Innsbruck K'iprnhngcr xw. bcw. 1. bcw. 1. bcw. xw bcw. onbew. xw bcw. h. bcw.

Leidse Courant | 1974 | | pagina 9