Lekkere koffie... i\ goed gezet. Kies nu uit 3 volautomatische koffiezetapparaten van Douwe Egberts. ipsii Dames Douwe Egberts koffie lekkere koffie. Aan de naturel pitkatoen-mode hangt Lampe met trots't Harmony-label. OJL- vw c i DUNDEKDAG 16 MEI I9I Met zo'n modern koffiezetapparaat van Douwe Egberts zet u snel en handig een heerlijk kopje koffie. Heel eenvoudig: u doet de juiste hoeveelheid gemalen koffie in de filter, u giet koud water in het reservoir, u schakelt het apparaat in, enin 'n paar minuten staat de verse koffie voor u klaar. Geurig en wel. Door de moderne, smaakvolle vormgeving en de leuke glazen schenkkan is het Douwe Egberts koffiezetapparaat een sieraad in uw keuken. 1. De nieuwe Kleine Snelfilterautomaat voor 2 tot 4 kopjes koffie. Bestelno.419.Nu: 2000 punten f 39,75 (snelfilterzakjes no. 2) Div. pers. as:»" E~~ 1j°TL!TAÜ U"1!""."!! Woningen Kamers Onr. r.r~ 2. De Grote Snelfilterautomaat Daarmee kunt u in één keer 8 kopjes koffie zetten. Bestelno. 422. 4000 punten -f f 45,- (snelfilterzakjes no. 4). 3. Het Volautomatische Koffiezet apparaat Voor 2 zetmethoden: rondfilter of snelfilter (met filterzakjes no. 4). Bestelno. 426 (grijs) of 427 (groen). 4000 punten f 49,75. Bestellen Wanneer u een van deze apparaten wilt bestellen, stuurt u dan per aan getekende brief (met uw naam, adres en vermelding van het bestelnummer) uw waardepunten naar Douwe Egberts, Postbus 2076, Utrecht. Tegelijkertijd maakt u het aanvullende bedrag over op giro 79.900. Binnen enkele weken heeft u dan het nieuwe apparaat in uw bezit. Wilt u direkt over uw koffiezet apparaat beschikken, dan kunt u het ook afhalen tegen inlevering van de waardepunten en bijbetaling bij onze geschenkencentra te: 1. Amsterdam, Minervaplein 17, hoek Stadionweg* 2. Rotterdam, Meent 85 3. Den Haag, Theresiastraat 32 4. Utrecht, Keulsekade 143 5. Arnhem, Stationsplein 25 6. Eindhoven, Hooghuisstraat 31 7. Heerlen, Apollolaan 32 8. Joure, Slachtedijk 16 Attentie: nieuw adres. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Menige vrouw vertikt 't gewoon om nerveus achter elke modetrend aan te hollen. Maar dat wil niet zeggen dat de mode haar Siberisch laat. Integendeel. Ze weet dondersgoed wat er gaande is. Ze zoekt graag naar kleren met nieuwe details,- nieuwe stoffen, nieuwe dessins. En ze is verrukt als ze 't harmonische evenwicht vindt tussen jong en stijlvol, modieus en vrouwelijk. Wel, speciaal voor dit type vrouw heeft Lampe een deel van haar kollektie geselekteerd. En aan die uitgebalanceerde selektie hangt voortaan een .labeltje: „Harmony". Als duidelijke wegwijzer, als signaal van 'n vrouwelijke mentaliteit in mode. Die eer valt nu de naturel pitkatoen-mode te beurt. De natuurlijke stoffen met hun even natuurlijke tinten geven precies weer wat Harmony wil zijn En sluiten prachtig aan bij de modekleur van deze zomer: warm oranje. Niet alleen in de dessins, maar ook in de accessoires. Harmony, de trots van Lampe. Deux-pièces van beige pitkatoen. Met oranje en blue imprimé. Klokkende 8-baans rok. Mt. 36 t/m 44: 99.- Blouse van polyester/katoen. Deux-pièces van écru pit- Zomerse japon van écru Met grappig ingezette mouw. katoen. Ingezette kantgarnering.' pitkatoen. Blote rug met bind- Mt. 34 t/m 44: OC Mt. 36 t/m 44: QQ. sluiting. Dus ook met beha te dragen.Mt.36 t/m 44: 7Q. Gebloemde banenrok. 3 IX7" Mt. 36 t/m 42:35.

Leidse Courant | 1974 | | pagina 10