Michels let in Stuttgart vooral op Eddy Treytel Arie Hassink: Ik kan niet leven zonder wielersport DE JONG GEVELD DOOR GRIEP Evert Teunissen moet bij De Graafschap vergrijzing voorkomen HANDBALFUSIE KWIEK SPORT EN AAC '28 T af eltenniscoach Hoefnagel weg bij Deltalloyd NOG GEEN UITSPRAAK INZAKE BETALING VAN SPELERS ARCHIPEL Meeste applaus toch voor Ajax Terug in Olympiads Ronde als mecanicien Sportwereld WOENSDAG 24 APRIL 1974 LEIDSE COURANT PAGINA 11 STUTTGART Op het vraagte ken dat de trainer van VFB Stuttgart, Herman Eppenhoff, achter de bezetting van de doel mansplaats in zijn ploeg moest zetten, reageerde Feyenoord's Wiel Coerver onmiddellijk met eveneens een vraagteken. Di rect na aankomst in het hotel, ver buiten Stuttgart waar Feyenoord onderdak heeft ge vonden hetzelfde hotel waar de Italiaanse ploeg voor het we reldkampioenschap verblijft kroop Theo de Jong in bed, ge veld door een griepaanval. CHulbarts Max Abarbanel was ten aanzien van de ziekte van De Jong moet het voor driekwart Coerver. Het zal wellicht lukken om de middenvelder met injec ties zo ver op de been te helpen dat hij kan spelen. Maar De Jong moet et voor driekwart van krachtvoetbal hebben en z jn weerstandsvermogen zal in elk geval zijn aangetast. Mocht hij niet in staat zijn te spelen, dan zal Jan Boskamp zijn plaats innemen. Het zou overigens ook een tegenvaller zijn voor super visor Rinus Michels die van daag is gearriveerd. Na de ster ke prestatie die Feyenoord te gen FC Amsterdam leverde, heeft Michels het nodig geoor deeld de Feyenoorders nog eens aandachtig te bekijken. Daarbij speelt ook het doelmans probleem. Het is vrijwel zeker dat Jan van Beveren niet meer in staat zal zijn voldoende wed strijdritme op te doen voor het wereldkampioenschap. In het afgelopen weekend faalden Schrijvers en Jongbloed. En zij hebben Michels met een nieuw probleem opgeknapt. Hij wifl dan ook Eddy Treytefl wel eens in actie zien tegen een ploeg die gebrand is op een zege on daarvoor ook alles zal doen. Helaas heeft Michels gis teravond de training van Feyen oord niet bijgewoond. Hij had dan kunnen zien dat Rinus Israël in opmerkelijk goede vorm ver keert. Zijn passes over grote af stand waren van een verbluffen de precisie en zijn ingrijpen ze- DOETICHEM- De huidige trainer van FC Den Haag, Evert Teunissen, gaat niet naar Telstar, maar is nogal plotseling tot overeenstemming gekomen met, De Graafschap, de vereniging die hij zeven jaar geleden verliet. Zaterdag, ochtend heeft Teunissen telefo nisch van een verbintenis met Telstar afgezien. „Dat schijnt bij de KNVB niet in goede aarde te zijn gevallen", zei Evert Teunissen gisteravond, nadat hij in het stadion De Vij verberg was voorgesteld aan spelers en pers. In hoeverre de KNVB een stokje kan steken voor de plotselinge ommezwaai van Teunissen zal nog moeten blijken. Teunissen: „Het zal bij De Graafschap zeker in het begin niet gemakkelijk gaan. Vooral mijn laatste voorganger, Piet de Visser, heeft alle mogelijke succes geboekt dat er te berei ken viel. Met bijzonder goede investeringen, gedaan in sa menwerking met ëen progres sief bestuur, is De Graafschap groot geworden. Zelf heb ik vijf magere jaren bij De Graafschap meegemaakt. Een tijd waarin ik zelfs het gras nog moest maaien". Teunissen verder: „Wat ik destijds gewild had, is door een goed beleid van het be stuur en de vakmanschap van De Visser tot stand gekomen. Ik vind dat uitermate knap. Wat mij te doen staat, is De Graafschap verder uit te bou wen. De ouderen behoeven be paald niet angstig te zijn, maar het is nu eenmaal be kend dat ik ontluikend talent met warmte omring. Tezijner- tijd zal zeker jeugdig talent worden ingebouwd. Verder ben ik overeengekomen dat' geld uit de transfers ook weer in de transfers zal worden gestopt en niet zal worden aangewend om mogelijke tekorten op de exploitatie te dekken". Evert Teunissen: „Telefoon gesprek niet in goede aarde gevallen". De nieuwe trainer van de Doet:nchemse eredivisieclub heeft nog een pijl op zijn boog: „Het is mij gebleken dat De Graafschap in thuiswedstrij den uitermate sterk Is. Ik waardeer de positieve instel ling, waarmee in uitwedstrij den is gespeeld, maar ik ben toch van mening dat juist daar het nodige moet veranderen." Overhaast De komst van Teunissen bij De Graafschap is overigens niet zonder (spelers) proble men tot stand gekomen. Voor zitter Tom Fackeldey gaf rui terlijk toe dat het „allemaal wat overhaast en daardoor niet conform de voor inspraak geldende richtlijnen was ge- De spelersraad heeft bij het bestuur het profiel van een nieuwe trainer op tafel gedepo neerd. Het bestuur op zijn beurt constateerde dat Evert Teunissen het meest aan de ei sen baeantwoordde, koos voor Teunissen, verzuimde de spe lersraad de gelegenheid te ge ven de achterban te raadple gen. Zodoende vernamen de spelers gisteravond eerst een uur voordat Evert Teunissen aan de pers werd voorgesteld wie als nieuwe trainer uit de bus was gekomen. De spelersgroep maakt niet de indruk niet content met de komst van Teunissen te zijn. Sytze Veen: „Het ging niet zozeer om Teunissen dat de spelers het bestuur op de vingers tikten, maar om de procedure. Guus Hiddink was aanvankelijk wel gekant te gen Teunissen, omdat deze hem twaalf jaar geleden eer der als trainer dan als voetbal ler zag". Voorzitter Tom Fackeldey heeft Evert Teunissen als op dracht meegegeven om De Graafschap een stuk omhoog te stuwen in de eredivisie. Of schoon Teun'ssen een overeen komst heeft getekend voor een jaar is er een gentlemen-agree ment voor wat een meerjarige verbintenis betreft. Fackeldey: „Het is de be doeling de spelers bij elkaar te houden, ze zodanige aanbiedin gen te doen dat blijven bij De Graafschap aantrekkelijk is. Zoals het spelersbestand nu is, zit er over een aantal jaren een risico van vergrijzing in. Dan zal in een keer een groot aantal spelers vernieuwd moe ten worden. Dat kan niet. Daarom zal vooral aandacht aan de jeugd in de streek wor den besteed. Teunissen's taak omvat daarom de training, het managerschap, de begeleiding van de jeugd en de scouting.". GERRIT SWIERS ker en perfect. Niettemin zal hij vanavond niet in de basisopstel ling staan. Wiel Coerver zal de zelfde ploeg laten aantreden die zaterdag van FC Amsterdam won met 5-0. De ploeg van VFB Stuttgart Is, omdat de geschorste Ohlicher en Ettmayer weer beschikbaar zijn, drastisch gewijzigd ten op zichte van het elftal dat twee weken geleden in de Kuip met 2-1 verloor. Het grote vraagte ken voor trainer Eppenhoff is doelman Gerhard Heinze die een band in de rechterelleboog heeft verrekt en gistermiddag nog in het ziekenhuis vertoefde. Zijn eventuele plaatsvervanger is Roleder. Eppenhoff verklaar de dat zijn ploeg bepaald niet als dolle mannen in de aanval zal gaan. Eppenhoff: „We be ginnen behoudend want we wil len eerst zien wat Feyenoord doet. Ik heb ook gehoord van de briljante wijze waarop zaterdag Is gespeeld en dan is het dom om meteen de risico's te ne- mCn HERMAN VAN BERGEM. De spelers van Feyenoord zochten gisteren naar de gebruikelijke ont spanning. Zij vonden die in de vijver vlakbij het hotel, waar de ploeg verblijft. In de boot van links naar rechts: Schoenmaker, Is rael, Vos, Rijsbergen, Spranger en Wery. Ramljak is „aangever". De opstellingen van VFB Stuttgart en Feyenoord zijn: VFB Stuttgart Heinze (of Roleder) Weidmann Zech Entenmann Elmer Martin Handschuh Ettmayer Stickel Ohlicher Brenninger Scheidsrechter Paterson (Schotland) Feyenoord Kristensen Schoenmaker Ressel Van Hanegem De Jong (of Boskamp) Jansen Vos Ramljak Van Daele Rijsbergen Treytel (Van onze sportredactie) DEN HAAG De mogelijk heid bestaat dat de Haagse handbalverenigingen Kwiek Sport en AAC '28 tot een fusie zullen overgaan. Op de achtergrond van deze beslissing speelt de gedach te de eventuele nieuwe ver eniging, die dan uit bijna 500 leden zou gaan bestaan, sterker zou staan ten op zichte van de gemeente. Een zegsman: „Handbal ligt niet zo gunstig, omdat er nu eenmaal door een natuurlijk proces minder belangstelling voor veldhandbal ontstaat. Op ons veld aan de Genemuiden- straat hebben we de beschikking over één handbalveld. Er be stonden plannen om dat ene veld aan de daar spelende voetbal vereniging te geven en ons een verhard handbalveld aan te bie den. Het verharde speelveld dat we debben verkeert in een slechte staat. Het werd afgelo pen weekeinde door de scheids rechter afgekeurd. Met een nieuwe grote vereniging zouden we tegenover de gemeente ster ker staan, waardoor we met onze 500 leden, die dan de groot ste handbalvereniging van Den Haag zou vormen, meer gewicht in de schaal kunnen leggen". Bij AAC '28 bestaat de angst dat de gemeente bij het door gaan van de fusie Hermes- Hygiea (waarover elders op deze pagina meer) zou beslui ten Kwiek Sport en AAC '28 te doen verhuizen naar het Stok- roosveld. „We zijn buurtgebon den verenigingen. Als we zouden moeten verhuizen verliezen we een groot deel van onze functie als buurtvereniging". DEN HAAG. Als de ledenvergade ringen accoord gaan zal hand balvereniging Hermes volgende maand kunnen beschikken over twee damesteams van Hygiea. De selectie van Hygiea (van welke vereniging de softballaf- deling lonkt naar samengaan met VODO) hoopt met de fusie de problemen ontstaan door ge brek aan kader en training te hebben opgelost. Voor Hermes, dat dit jaar startte met een damesafdeling, bete kent de eventuele aanwas een welkome versterking. Het reste rende 3de team van Hygiea, de vereniging was ooit een gerepu teerde handbalgrootheid, met daarin de „oüde garde" voelt niets voor een verhuizing en zal als de ledenvergadering volgen de maand kiest voor Hermes waarschijnlijk stoppen. PARIJS Ajax heeft gisteravond In Parijs met 1—0 verloren van het Franse elftal. Bij de rust was de stand nog 00. Ajax is voor het Franse voetbalelftal een Uitstekende oefenpartner geweest met het oog op de interlandwedstrijd tegen Tsjechoslowakijc zateil iag dn Praög. De Ansterdamemrs die een goede indruk achter lieten op de ruim 50.000 toeschouwers in het Pare des Princes, kregen in de eerste helft kansen genoeg om de formatie van hun oud-trainer Stefan Kovacs op een achterstand te zetten. Pas 5 minu ten vóór het einde moest Stuy zwichten voor een schot van Michel. Het meeste applaus was -na afloop echter :och voor de verliezer. (Van onze sportredactie) DEN HAAG Ton Hoefnagel Is weer een illusie armer. Ander half jaar lang was de ex-bonds- coach van de Nederlandse Ta- fellennisbond trainer/coach van meervoudig kampioen Delta Lloyd. Sinds enkele dagen is die functie echter vacant. Hoefnagel en Delta Lloyd zijn uit elkaar gegaan. Over zijn plannen voor de toekomst valt niets met ze kerheid te voorspellen. „Ik heb enkele aanbiedingen maar met het nemen van een beslissing wacht Ik rustig af". Voor Ton Hoefnagel was het avontuur bij Delta Lloyd een come back. Hij had voor de „periode Tigerman" de tafelten- nistop van Nederland onder zijn hoede, met wisselend succes. Ton Hoefnagel: „We startten met wederzijds vertrouwen en ons uitgangspunt was een plan ning op langere termijn. Door allerlei omstandigheden vielen de resultaten tegen. Na de bles sure van Leo Lucas bleek hij slecht in vorm te zijn. Daarna speelde ook de meniscusblessu re van Bert Schoofs in mijn na deel. Er zijn toen allerlei vreemde dingen gepasseerd. Leo Lucas en Carel Deken pas ten zogenaamd niet in de ploeg en voor mij gold precies hetzelf de". Voor Hoefnagel zijn de teleurstel lende prestaties te wijten aan een serie beleidsfouten, waar van het opstellen van Leo Lucas er een was. „Het bestuur heeft zich dn hem vergist". Een ande re grote moeilijkheid voor Ton Hoefnagel was de verstandhou ding Bert Schoofs-Carel Deken. „Dit bleek een al jaren bestaan de vete te zijn, die aan het be gin van het seizoen zelfs leidde tot de opmerking van Bert: hij eruit of anders ik. Prettig om te werken is deze sfeer uiteraard niet". Karstens vijfde in proloog ALMERIA De Belg Roger Swerts heeft gisteren dc proloog van de ronde van Spanje ge wonnen. E«n tijdrit van 4.2 kilo meter, In 5 minuten en 17.7 se conden. Gerben Karstens was met een vijfde plaats de beste Nederlander. De uitslag van de proloog Ik: 1. Swerts (Belg) 12 kilometer In 6 minuten en 17.7 seconden, ineque (Spa) 6.».3 S Ag>>slliih<) (l*>rt) .i'S 9. Lusn (Spn) 6 29 Jacobs tekende bij Roda JC ((Van onze korfbalmedewer ker) DEN HAAG. Het bestuui j van de Amsterdamse korf- balvereniging Archipel, j met name sekretaris Wim Bakker, bevindt zich mo menteel in een uiterst las- i tig parket. Het blijkt dat I drie vooraanstaande spe- 1 Iers te weten, Jacques Schipper, Tom van Rhee en internationaal Janne Engelberts via een sponsor geld hebben ontvangen om te bewerkstelligen dat deze drie spelers ook het vol gend seizoen de gelederen van de Noordamsterdamse vereniging blijven verster ken. 'lm Bakker was er van op de hoogte dat Schinper, Engelberts en Van Rhee contact hadden met coach Jan v.d. Bol van Luto die er wel brood in zag zijn ploeg met „de drie van Ar- chinel" te versterken. Van der Bol zegde hun een bedrag van 3.500,- toe. Van der Bol zag echter in dat door zijn ronsel praktijk en Archipel in enorme moeilijkheden zou komen, hij kreeg gewetenswroeging en schakelde bondscoach Adrle Zwaanswijk in die zou moeten trachten de zaak weer in het reine te brengen, Zwaanswijk voerde een aantal gesprekken met de betrokkenen, maar hef was niet zijn overredingskracht die de drie op hun besluit deed terugkomen, maar het aantrek kelijke bod van 4.000,- van se cretaris Wim Bakker. Dit geld werd gefourneerd door een Am sterdamse groothandelaar in vleeswaren die echter anoniem wenst te blijven, omdat het hier gaat om 12.000.- zwart belas tinggeld. Het bestuur van Archi pel was van de handelwijze van zijn sekretaris niet op de hoogte en was ook uiters verbaasd dat een Amsterdamse journalist de zaak over de betalingsaffaire aan het rollen bracht. Deze Journalist was door een der be trokkenen op de hoogte ge bracht met het oogmerk Luto en met name Jan van der Bol openlijk te beschuldigen van ronselarij met betaling, hetgeen door het korfbalverbond niet is toegestaan. Onmiddellijk na de publicatie in een hoofdstedelijk dagblad werd door het K.N.K.V een commissie ingesteld die on der leiding van Bondsvoorzitter C. van Dijk de betalingsaffaire ging onderzoeken. Ondanks het feit dat alle betrok kenen tijdens de eerste onder zoekingen van de commissie keihard bleven ontkennen lukte het Cor van Dijk, tevens me' medewerking van de journalist te bewijzen dat de drie speler op voorhand reeds f 1.500.- hadden ontvangen. Dit was aanleiding voor de com missie om de spelers onmiddel lijk te schorsen terwijl Jan van der Bol en Wim Bakker verbo den werd om een functie in hun vereniging te bekleden, dit han gende het onderzoek. Inmiddels heeft Tom van Rhee reeds aangekondigd dat hij stopt en overstapt naar de Am sterdamse voetbalvereniging SWIFT. Overigens zou Van Rhee toch niet langer lid van het K.N.K.V. kunnen blijven daar hij twee Jaar geleden eveneens bij een betalingsschan daal betrokken was. De grote vraag is thans welke stappen het hoofdbestuur van het K.N.K.V. tegen de vereniging LUTO gaat ondernemen. De uitspraak die deze week werd verwacht is voorlopig uitgesteld. De commissie van onderzoek heeft zo'n enorm dossier opge bouwd dat het onmogelijk is om in korte tijd tot de juiste straf maat te komen. THEO VAN TIENHOVEN. NEEDE Vanavond staat Arie Hassink, die vorig jaar in Olympla's Ronde door Neder land vier dagen drager was van de leiderstrui, in Den Haag aan de start van de langste etappe wedstrijd in Nederland. Welis waar niet als renner, maar als mecaniciën van de Amstelfor- Met de herinnering aan de trieste geschiedenis. Vorig jaar behoor de Arie Hassink tot de amateur- top. Een carrière als profrenner was een toekomstdroom, die realiteit had kunnen worden. In de bergetappe van Ulestraten naar Brunssum sloeg het nood lot toe. Enkele kilometers na de start smakte Arie Hassink in de straten van een Zuidlimburgs dorp tegen de grond en raakte irnstlg aan zijn hoofd gewond. Ooor deze val moest hij de anje leiderstrui afstaan, valpartij .waarbij do coureur it Neede was betrokken, had een oorzaak. Arie Hassink voel de zich al enkele dagen niet fit en klaagde voortdurend over pijn in de borst en over adem halingsmoeilijkheden. Rondedok ter Ab Rozyn kon niets vinden en Hassinks huisarts evenmin. Hassink bleef last ondervinden van de ademhalingsmoeilijkhe den. Na zijn voortreffelijke rit ten in de Nederlandse amateur ronden werd hij door bonds coach Joop Middelink geselec teerd voor de Oranjeploeg in de Ronde van Engeland. Vol goede moed stak de Gelderse coureur de Noordzee over en was van plan om ook in de Milkrace „voorin te rijden". Na twee etappes kreeg hij weer last van hevige pijnen in de borst. De tourarts in de Milkrace kon ook niets vinden. Arie Hassink ging piekeren. Laatste wedstrijd Vermoeid, moedeloos en ontgoo cheld staakte de anders zo le venslustige renner de strijd en reisde hij teleurgesteld terug naar Nederland. De vol" nde ochtend zat hij opnie: zijn huisarts in de spreo' :mer. Weer kon deze niets nden. Arie Hassink reed op tweed» Pinksterdag zijn laatste wed strijd. In het Westduitse Gutersloh zege vierde hij met zijn zieke li chaam. Dokter Ab Rozyn, de sporta-ts uit Norg, stuurde de klagende Amstelrenner naar een specialist. Om kwart voor drie 's middags stapte hij het ziekenhuis van Enschede bin nen. Alleen voor een onderzoek. Een half uur later lag hij in bed. Zijn moeder zat op hem te wachten en kreeg onverwacht* de mededeling: ..Arie moet in het ziekenhuis blijven. Hjj heeft een aanval van tbc en een zeer ernstige vorm van pleuritis." Viereneenhalve maand heeft Arie Hassink in het ziekenhuis gele gen. Aan de vooravond van Olympia's Ronde door Neder land zegt Arie Hassink: „Na de moeilijke maanden in het zie kenhuis en het nakuren wil ik binnenkort weer op de racefiets stappen om mijn plaats te hero veren. Of ik ooit de top weer zal bereiken, betwijfel ik." Arie Hassink ziet er weer gezond uit. De ingevallen wangen zijn weer opgevuld en het bleke ge zicht heeft plaats moeten maken voor een frisse roze kleur. „Toen ik Gerry Ki .cman enke le weken geleden op de televisie in actie zag tijdens de Am.stel Goldrace, kreeg ik een brok in de keel. Vanaf dat moment heb ik bsloten om systematisch te werken aan mijn come-back in de wielersport." De lange renner uit Neede, die vorig jaar grote triomfen vierde In Marokko, Frankrijk, West- Duitsland en Nederland, fietst elke dag dertig kilometer, wel op eigen risico, want zijn spe cialist in Enschede wil er niets van weten. Examen „Zonder de wielersport kan ik niet leven. Elke week ga ik naar een wedstrijd kijken, praat met de jongens en de renners komen ook wel eens bij mij op bezoek. Verder studeer ik, want als Ik mijn come-back niet kan maken, moet ik toch een vak kennen. Enkele uren vooi start van Olympla's Tour In de Herman Costerstraat te Den Haag doe ik examen voor het middenstandsdiploma." Hoe de uitslag van dit examen ook zai zijn, Arie Hassink is vanavond bij de start van de langste amateurronde van Ne- der'nnd Z in com0-ba"k staat vast. Arie Hassink Is in voor gaande 'Ten alt'|d een verh'o- geweest en hij is te eerzuchtig om zo m"»nr ef«"be'd te nemer van zijn meest geliefde sport: de w'elersport. WIL VAN DER PLAS DEVENTER Truiner Bert Jacobs van FC Utrecht gaat volgend seizoen naar Roda JC. Jacobs heeft het contract met de Limburgse eredivisieclub die momenteel in degradatiegevaar verkeert, getekend. Hilversum HILVBRSUM De ululugcn van do gisteravond In Hilversum) gehouden draverjen zijn: DuolJerwaurdprlJ* (le ufd.) over 3440 m: 1. Longshot (MeJ. M. Poort) 1.26.3. 2. Lu Bamba, 3. Lurk Niu> dlndunt Toto: Wlnn 6,- pl 2.- 1.60 6.80 kopp 8.10 trio 401. -10. P.L.C. Domprijs (le ufd) over 2000 n>: 1. Mlo Amoro (A. de Wrede» 1.29.1. 2. Moreno Fortunn, 3. Mel to- nuld K Winn 4.70 pl 1,40 1.20 1,70 kopp 4.80. Hurt MbbrlffpriJ» (le ufd.) over 2000 m: l. Kora Marijke (A KnIJnen- burg) 1.22.7. 2. Kombn. 3 Karoiljn Wlnn 2.70 pl 1.80 2.10 2.60 kopp 6.10 trio 97.90. Dooljeruurdprlja (2e afd.) over 2040 m: 1. Mary Nimble <H. J. Grift) 1.27.6. 2. Mlly B. 3. Leone Be. Wlnn 2.40 pl 1.30 1.30 2.MJ kopp 4.-. M. C. EkclierprIJ» over 2440 m1. lUgglrv* (W. Duivenvoorden) 1.23.9, 2. Ike Hollandln. 3. Ivan Axklt. Wlnn 22.30 pl 1.80 1.80 1.40 kopp 69.» trio 338.». J. C. If. Ileljenbrorkprlj* over 2000 m: 1. Lovltu (J. OoKiIng) 1.22 8, 2. JcuneKse Royal. 3. Joke Mnrlnn. Wlnn 4,90 pl 3.40 6.90 4.- kopp 2*8,70. S. GarfprlJ. over 3000 m: 1 linathnn Dooyeweerd) 1.22.0, 2. lg„r lo 1139.». Hart NibbrlgprtJ* (2« nfd.) over 2000 1. Luren» Trota (P. Smit) 1.23J, trio 617.40, P. L. Domprljft (2e nfd.) over 2000 m: 1. Mickey <J. Wagonnnr) 136.6, 2 Monte S. 3. Mnrlmix Carlo» Wlnn 1.S0 pl 1.10 1,30 1.» kopp 8... De tolnUeatoromzet bedroeg 372,574,-. LENINGRAD De vijfde partij in de halve finales om het we reldkampioenschap schaken tus sen de Russen Karpov en Spass ki is zonder spelen remise ge worden. De stand is nu 1-1. GRONINGEN De eredlvisle- wedstrijd FC Groningen—Haar lem is op verzoek van Haarlem verschoven van zondag naar za terdagavond. Aanvang 20.00 uur. BRUSSEL Het bestuur van de Koninklijke Belgische Atletiek Bond heeft de schorsing van wereldrecordhouder Emlel Put- temans met een maand verkort. LONDEN In de eerste divisie van de Engelse League zjin gis teravond drie wedstrijden ge speeld. De uitslagen zijn: Bir mingham City—Oueens Park Rangers 4-0; EvertonMan chester United 1-0; Wolver hampton WanderersLeicester City 1-0. DEN HAAG In de korfbal ploeg. die zondag in Amsterdam zal aantreden tegen België, zijn enkele wijzigingen aangebracht. Anne Strooker (Fortuna) en Janne Engelberts (Archipel) spelen niet. Vier nieuwe namen zijn toegevoegd aan de selectie: Trudie van de Berg. Majka Dui venvoorden (Ons Eibernest) en Mary van der Baan (Blauw- Wit) bij de dames en John Boogers (Deetos) bij de heren.

Leidse Courant | 1974 | | pagina 11