Norths-dames kanpioen na mo^steroverwinning PernSx niet uit gevarenzone Fe! LI '36 dompelt Fides Pacta dicht bij winst Bodegraven onder HVS ziet titel niet meer zitten MAANDAG 4 FEBRUARI 1974 L4 —.1. lu» aTHVCKjiH^,!. .1^ Weer is een beslissing gevallen in de zaalhandbalcompetitie. De dames van Northa konden feest vieren na de grote 16—1 over winning op de reserves van Athene. In een promotiewed strijd tegen de kampioen van de afdeling Rotterdam zal worden uitgemaakt of zij volgend sei zoen in de derde klasse regio naal mogen uitkomen. Bax/Fo- reholte blijft knokken voor de tweede plaats in de eerste klas. Nu werd Velo in Wateringen met 7—11 verslagen. Voor HVS zijn de kampioenskansen ook verkeken na de gevoelige 207 nederlaag die zij leden tegen koploper Hellas 2. De tweede plaats zal de inzet worden voor de nog resterende wedstrijden. Jong Ade, die ook een goede tweede plaats bezet achter kam pioen Northa, won ook nu weer overtuigend van HPV met 121. Kampioen MMO had weinig moeite met het derde team van Verburch: 17—1 terwijl Nio en San/HVL in de andere tweede klas tot winst kwamen, resp. te gen SOS en Hercules 2. Ook de dames van MSV wonnen weer maar deze wedstrijd geldt niet meer voor de competitie. Bij de heren moest Apollo met 13S haar meerdere erkennen in het Delftse EDH. Het Noord- wijkse MSV sleepte op de val reep de winst weg bij Hercules 2 en Warmunda liet een bijna zeker kampioenschap liggen door met 16—14 van Hermes 3 te verliezen. BAX/FOREHOLTE kwam in Wa teringen tot een regelmatige overwinning op Velo. Na de openingstreffer van Elly Hoek kwam Velo nog op 1—1 maar daarna speelden de Voorhoutsen zich via een sterk offensief naar een beslissende voorsprong. Bin nen 7 minuten tilden Nora v. Niekerk, Elly Hoek, Hanny Bos kamp en Nel Geerlings Bax/Fo- reholte naar 1—5. Daarna is de strijd steedr gelijk opgegaan waarbij Bax/Foreholte, ondanks de soms merkwaardige beslis singen van het arbitrale duo, de marge steeds op 3 h 4 doelpun ten wist te houden. Zelfs toen 2 Voorhoutse speelsters tegelijk voor 2 min. naar de kant verdwe nen. bleek Bax/Foreholte over eind. Via 3—6, 4—3 en 6—10 fi nishte zij op 711. Na rust scoorden Elly Hoek en Anne- mieke de Bruyn 2x, Hannie Bos- als bijzonderheid nog kan wor den aangetekend dat de 7 Stompwijkse treffers allen van afstand werden gescoord en dat trainer Scheelbeek zich in de tijd vergiste. Hi; was nog net op tijd om de einduitslag te verne men. NORTHA begon wat nerveus aan de kampioenswedstrijd tegen Athene 2. Vanaf het begin in hoog tempo spelend maakten zij nog wel eens een foutje maar Mieke Bader hielp de Noord- wijkerhoutsen door de eerste 10 minuten heen met enkele fraaie reddingen. Toen aanvoerster Ada Balk haar ploeg met een afstandsschot de weg naar het doel gewezen had, begon de kamp en Nora v. Niekerk lx. HVS moest het tegen het toch al zo sterke Idem/Hellas 2 zonder topspeelster Sjanie v.d. Bosch doen. Zus Ria hield de naam in ere door 5x te scoren. Dat was echter lang niet voldoende om een op volle oorlogssterkte Haagse kampioensploeg te ver slaan. Integendeel, met subliem spel en razensnelle break-outs nam Idem/Hellas al in de eer ste helft ruim afstand tot 144. Na rust draaide het wat beter bij HVS en Idem/Hellas experi menteerde wat met verschillen de systemen. Het werd tenslotte 20—7 voor de Haagsen waarbij doelpuntenmachin* van Northa snel op gang te komen. Diago nale schoten van Mary v.d. Berg en Anneke Zonneveld zorg den binnen 3 minuten voor 3—0. Athene is er daarna niet meer aan te pas gekomen. Een goed vrijgespeelde Maya v. Paridon aan de cirkel, een break-out van Thea Klaverwijde en een afstandschot van Ineke Streng werden nog aangevuld met twee gave strafworpen van Thea Ter Heide. Dat gaf bij de rust al een voorsprong van 80 op de bordjes en het kampioen schap was nog slechts een kwestie van tijd. Ook in de tweede helft bleef Northa domi neren. Thea Ter Heide kwam driemaal op het juiste moment vrij aan de cirkel hetgeen zij in doelpunten wist om te zetten. Ineke Streng loste tweemaal een keihard afstandsschot dat on houdbaar was en Thea Klaver- wijde trok er weer eens tussen uit in een break-out. Eeen af standsschot van Anneke Zonne veld en een strafworp van Ma rian Bader brachten de produk- tie van de tweede helft even eens op 8 doelpunten. Athene kon daar slechts één treffer te genover stellen. Mieke Bader reageerde goed maar de bal veranderde van richting. Met 161 werd het klasseverschil echter duidelijk in doelpunten uitgedrukt. De champagnekur- ken knalden direct na het fluit signaal van de goed leidende Peter v.d. Starren. JONG ADE speelde wat mat te gen het Haagse HVP maar kon niettemin een ruime overwin ning behalen. De Haagsen speelden wat rommelig, er zat weinig lijn in hun spel en ook de soms ver uitlopende keepster bracht vaak veel verwarring. Bij Jong Ade was het systeem wat beter verzorgd. Goed com binerend kwamen vele kansen en daarvan werden er in de eer ste helft reeds 5 benut. Wil v.d. Geest had haar doel nog steeds schoon gehouden en du« kon ook de tweede helft met vertrouwen tegemoet worden gezien. HVP greep wat steviger in dan in de eerste helft maat Jong Ade ging steeds beter draaien. Zonder moeitet liepen zij naar een royale 121 overwinning. José de Jong, Trees v. Zoen en Coby v.d. Geest 2, Anneke Olij- erhoek 1. MMO behaalde een gemakkelijk* overwinning op het derde team van Verburch. Bij de rust leidde de Hoogmadese ploeg al met Het kampioensteam van Northa. Op de foto (verleden jaar stond t veld, Ria Jansen. Ineke Streng. Emmy Conijn, Hilda van de l Klaverwijde, Ada Balk, Mieke Bader. 81 en na rust werd met de re gelmaat van de klok deze score opgevoerd naar 17—1. Ook nu weer zorgden de gezusters Eist- geest voor het leeuwendeel van de score. SAN/HVL speelde een spannende wedstrijd tegen de reserves van Hercules. Steeds gelijk opgaand hadden de Leidse dames bij de rust een 23 achterstand maai mede door voortreffelijk werk van Wil Schulte in het Leidse doel konden zij bij het laatste fluitsignaal van scheidsrechter van Bemmelen met 54 de pun ten thuishouden. De doelpunten kwamen van Gonnie Eradus en Gerda Stadt, ieder 2 en Carla Jansen 1. WARMUNDA heeft zin kam pioenskans danig verkleind door van het derde Hermes-team te verliezen. Vooral voor rust toen de in de Groenoordhal altijd aanwezig hinderlijke zon in hun voordeel was, hebben de War- monders in taktisch opzicht de wedstrijd verloren. Lang combi nerend lokten de Haagse routi niers de Warmonders van de cirkel en keer op keer konden gevaarlijke cirkellopers worden aangespeeld. Hermes liep uit tot 411 en had bij de rust nog een duidelijke 6—12 voorsprong. Na rust had Warmunda de zon te gen en daarom leek de achter stand een hopeloze zaak. In con ditioneel opzicht was de veel jongere Warmondse ploeg de meerdere en bovendien groeide Ad Wolvers in het Warmondse doel naar grote hoogte. Ziende rogen liepen zij in en vooral Hans v.d. Blom stichtte veel verwarring in de Haagse defen sie. Tot 1415 kwamen zij met nog 5 minuten te spelen. Jam mer echter dat met name Frans de Jonge en Hans v.d. Blom mentaliteit missen. Eigen rech ter spelen, commentaar op de leiding en niet terugkomen na een mislukte aanval waren niet bevordelijk voor de homogeni teit van de ploeg, die juist zo goed aan het terugkomen was. Hans v.d. Blom verdween voor 2 minuten naar de kant en dat was bij deze stard en zo korte speeltijd fataal. Hermes profi teerde van de nummerieke meerderheid en scoorde 14—16. Daarna speelden de vertragend de laatste minuten uit tot het laatste fluitsignaal van de uits ekend leidende scheidsrechter Zwart uit Leiden. Doelpunten voor Warmunda Wil Jonker 5, Frans de Jonge 5, Hans v.d. Blom 2. Ruud van Grieken 1 en Ben v. Nieker 1. schikken over Walter Görtz. In Rijswijk was dat wel te merken tegen de reserves van Hercules. Al in het begin namen de Noordwijkers een voorsprong van 3 doelpunten en stonden die niet meer af. Bij de rust leidden zij met 58 en ook in de tweede helft bleef de marg: op 3 k 4 doelpunten in hun voordeel. Pas in de allerlaatste minuten kwam Hercules in een alles-of-niets of fensief nog zeer dichtbij. Met 16—17 konden de punten ver diend mee naar Noordwijk. De dames, die vorige week zonder verliespunten de competitie beëindigden, speelden met enke le invalsters een wedstrijd om des keizers baard tegen de re serves van MMO. Ook nu trok ken de Noordwijksen aan het langste eind: 610. MSV kon eindelijk De DANAÏDEN—DKOD 13—9 De Danaïden heeft haar revanche op DKOD. De blauw witten speelden een partij op niveau, dat overigens ook enkele keren even bedenkelijk zakte. Maar in een alles vernietigende slotfase werd het Heelsumse DKOD aan flarden gereten, want de Leide- naars zetten er na 57 behoor lijk het mes in (13—7). Ben Crum mocht toen zijn wat dof geworden ster nog wat laten blinken (139). De Danaiden begon en eindigde met Eric Filemon die 's och tends op de zaaltraining, waar bij Bos zijn pupillen wat liet handballen, besloot toch te spe len. Hij had de taak Bart Crum te schaduwen en de Leidse aan voerder, van huis geen verdedi ger, deed het uitstekend, vooral omdat hij zelf later eerlijk be kende: ..Bart Crum is toch wel wat minder geworden". Aan vankelijk leek DKOD op weg de naam van Ons Eibernest doder volledig waar te maken, toen binnen 5 minuten De Danaiden op 02 stond. De ploeg herstel de zich knap en tilde haar spel een kwartier lang boven dat van de gasten uit. Vooral de doorbraak van Nap, wat 4—2 betekende, was van grote klas se. maar dat was de resterende tijd tot aan de pauze bepaald niet, want DKOD leidde halver wege toch weer. De tweede helft was 10 minuten oud toen de blauw hemden nog steeds op het verkeerde spoor zaten (5— 7). Filemon gaf echter wijziging van richting aan, waarna een ingestudeerde vrije worp een schoonheid van een doelpunt van Nieske Bergsma opleverde (7—7). De Leidenaars koersten meteen door naar de eindbe stemming zonder onderweg te stoppen. (13—9). Bart Crum: „Bij 5—7 verspeelden we onze kansen omdat we toen erg slecht gespeeld hebben". SCO RE-VERLOOP: Van Balle- goyen 0—1; Ben Crum 0—2, Van Unen 1—2, Van Nierop 2— 2. Filemon 3—2, Nap 4—2, Anne Heykamp. 43. Marjo Beekhui zen 41. Ben Crum 4—5. RUST. Filemon 5—5 Bart Crum 56, Van Barneveld 5—7. Filemon 67, Nieske Bergsma 77, Van Unen 87, Van Nierop 97, Nieske Bergsma 107, Filemon 11—7, Van Nierop 12—7 en 13— 7. Ben Crum 13—8 en 13—9. Fides PactaBlauw Wit 810. Wat is Fides Pacat weer dicht bij puntenwinst geweest! Bij het schelden van de markt deed Hopster, correct leidend, nog een strafworp van de hand, maar Nandy van Helden had te hoog gegokt. Fides Kon zich te recht bekocht voelen, al kon iemand van het neutrale pu bliek betwisten, dat de zege bij de beste ploeg terecht was ge komen. De zebra's maakten n.l. een grootse indruk wat veldspel betreft. Qua spel was de ploeg van trai ner/coach Hensen o.i. zelfs de beste ploeg, die we dit jaar in de 5 Meihal aan het werk heb ben gezien. Maar het ontbrak de Amsterdammers aan echte afmakers, want wat hebben ze kansen gemist. De Leidse ploeg speelde daarentegen erg eenvou dig korfbal, maar kon lange tijd zelfs vóór blijven, omdat vecht lust en een behoorlijk schot (Co de Haas) veel kunnen goed maken. Bij 3—1 viel F. P. na een redelijk begin weg, maar kon de marge toch gedeeltelijk vast houden omdat de sterk spe lende F de Jong en de goed steu nende Arnold Krull totaal geen schot hadden. Dat verzuim kwam Blauw Wit duur te staan, want na de pauze zorgde Joke Noordervliet voor 4—2 en na dat moment was het duidelijk, dat Blauw Wit niet gemakkelijk met een zege zou wegstappen. Twee strafworpen van jeugdin- ternational Leonart brachten de Hensen equipe terug, wat de toen sterker wordende Cort van Dijk. die uit vorm zou zijn, be nadrukte. Dik Onderwater, spe lend met de enkel dik in het verband, kon de Amsterdam mers niet houden. Tot 88 bleef het gelijk opgaan, waarna aan voerder Krull ineens „zuiver" werd (8—10). Schitterend balbe- zitspel, waaruit een ten onrecht afgekeurde goal voortkwam, leek Blauw Wits zege vast te zetten, maar Frits de Jong ging tegen Ruud Niessing in de fout. Nandy van Helden bleek ander maal niet geschikt om zo'n be langrijke worp ti nemen, waar door Blauw Wit een gelukkig winnaar werd. Jan Hensens woorden: „We hebben het onno dig moeilijk gehad" waren wel waar, maar één punt voor F.P. was een beste beloning geweest voor de Leidse verbetenheid. F.P. speelde met Gonny Brand en Tineke Schouten voor Diet Rijsbergen en Conne Carree. Mede daardoor konden Niessing en Onderwater niet op de door braak spelen, waartoe alle gele genheid was. Wim Niessing, die wijselijk niet inging op de „pro beersels" van Leonart, hier over: „We mochten van Jan Wals niet op de doorbraak spe len, omdat de Blauw Wit speel sters (o.a. Petra Starink) tel kens onderschepten". Door het zwakke afstandschot van beide Tempo speelde K.N.S.—D.K.C. 8—7 derom door een strafworp van Ton Bey, die nog maar net in het veld stond. Daarmee profi- teeilJe de Oogstgeestse ploeg van het gulle gebaar van scheidsrechter Van Duyl, die nogal vlot een strafworp uitdeel de. KNS had de grootste moeite met de Delftenaren, die vechten voor lijfsbehoud. Brakel moest zelfs 01 ongedaan maken, waarna Slechtenhorst 3—1 pro duceerde. Via 32 liep KNS door de eerder genoemde spe lers naar een wat ruimere voor sprong (52), die echter met de pauze geslonken was tot 54. Het halve dozijn, waarop Brakel zijn ploeg bracht, betekende voor DKC geen genadeklap, want na de goal van Geesje Be- dijn presteerde de Delftse ploeg het om langszij te komen. (7— 7). De drie minuten voor tijd voor Hans Filemon in het veld gekomen Ton Bey werd weer de reddende engel voor KNS. TEMPO—VITESSE 14—7 Leidse spelers kwamen beide zodoende gistermiddag niet uit de verf en ook daarmee mag Blauw Wit zich gelukkig prijzen. SCOREVERLOOP: 0—1 De Jong; 11 Wim Niessing 21 en 3—1 Co de Haas; 3—2 Krull RUST. 42 Joke Noordervliet; 4—3 en 44 Leonart; 4—5 Krull; 55 Niessing; 65 Nan dy van Helden; 66 Van Dijk; 6—7 Krull; 77 Onderwater; 78 Van Dijk; 88 De Haas, 8—9 en 8—10 Krull; 9—10 De Haas. ten, dat het ADO niet wegge speeld heeft. De Sassenheimers hadden in de uitwedstrijd geen kind aan ADO gehad en dit maal dachten de mannen van Hans van Zonneveld ook aan een „walk over'' Die gedachte leek gerechtvaardigd toen Top binnen 20 minuten spel vlot naar 60 wandelden. De tweede helft, die met 6—1 inging, bracht echter een totale omme keer in het spelbeeld, want ADO kwam terug tot 64. De rust verdween bij de zwart broeken naar de zijlijn en de nervositeit „viel in". Het werd 7—5, nog wel 8—5, maar weer I kwam ADO heel dichtbij. (8— 7). Met nog tien minuten te spe- len was de spanning gewaar borgd en dank zij baJbezit-s-pel kon TOP de magere 98 veilig j over de eindmeet sjouwen. Voor j Top scoorden Dik Imanse (3x), Wilma Kuhn (2x), Dirk Meyer (2x), Cees Zuurmond en Rob Meyer. de Bodegravers het onderspit. een beste „WINDHOOS" PactaBlauw Wit. Fides in de wedstrijd en nog wel onder lei ding van Hans Baartwijk, die met de Alphenaren al de nodige moeilijkheden achter de rug heeft. Via 4—0, 4—2 werd gerust met 7—3, waarna Tempo door stoomde naar 103. Via 124 en 127 bereikte de Alphense ploeg de ruime score van 14—7. Nico Kanbier (5x). Gerard Marijke Haspers en Ria Praes scoorden. PERNIX—RAPIDITAS 7—9 Pernix is niet uit de gevaarlijke zóne kunnen komen, omdat Ra- piditas de oranje kragen ook in een hele wedstrijd (de partij in Zutphen werd indertijd ge staakt) klopte. De gevaren drie hoek (Pernix, Soesterkwartier, SDO) blijft daardoor aan de staart van de Overgangsklasse B staan tot volgende week. De mannen van Balkhoven maak ten geen grootse indruk, en het zelfde kan ook van Rapiditas gezegd worden. Het verschil zat hierin, dat de „wijzen uit het Oosten" inderdaad wat slimmer speelden en vooral koelbloedig. Vooral in de slotfase, want daarvoor hadden beide ploegen om beurten voordeel gehad. Tot 66, want daarna pakte Rapidi tas het initiatief met de daar aan verbonden voordelen. (6 8). Pernix kwam nog op 7—8, maar de van zichzelf overtuigd zijnde Henk Schimmel, die ech ter weinig liet zien, scoorde uit gerekend de goal, die Pernix velde (79). Doelpunten: Jacob Bakker (2x), Fred Breedveld (2x), Flip v.d. Kooy en Daan Vreeken (2x). TOP—ADO 9—8 Top heeft het aan zichzelf te wij- LEIDEN KATWIJK heeft de de kop in de 2e klasse B KNZB overgenomen van DSZ uit Den Haag. DSZ is een fusie van DZV, SNA en ZIOS. Het is in het Sportfondsenbad te Kat wijk een zeer spectaculaire wedstrijd geworden, die bijge- De op 2 april 1973 getergde korf balvereniging Noorderkwartier kon zaterdag een periode van opnieuw hard werken afsluiten, want het nieuwe clubgebouw was gereed. Vorig jaar werd de bestaande kantine door de hevi ge storm weggevaagd en kon den voorzitter Vos en zijn actie ve leden opnieuw beginnen. Het resultaat vond Piet Biesstraten, die de xe«r toepasselijk naam WINDHOOS met de woorden: „Even de lakens van het bedj DSZ die als grote favoriet aan halen" mocht onthullen, onvoor- deze strijd begon, buitte wisseld voor good-old Ton Ple* zier, die zich in de laatste 2 kwartjes ondersche dde door en kele goede schoten -an de DSZ aanval te pareren. Maar ook hij kon in het begin van dit kwartje niet verhinderen dat Roel Praat de stand op 24 bracht. oond werd door zo'n kleine'300 Nu pas ging Katw.jk alles op de toeschouwers, onder wie de Wethouder van Sportzaken Dhr. Haasnoot en twee gemeente raadsleden. stelbaar. In zijn uiteraard komi sche speech stelde hij: „We kunnen nu gaan twisten welke kantine de mooiste is, maar in dit gebouw, met een leuk aange kleed interieur, zo vlak voor de „poorten van de Groenoord HEL, aantrekkingskracht zou hebben op Leiden Noord, zo dat hij over enkele jaren weer kan helpen bij de verhuizing van NKW als de accommoda tie ontoereikend is geworden. Na hem volgden nog Rob Meyer namens Rijndelfland en dhr. De Bruyn Prince namens het KNKV. In zijn dankwoord be dankte voorzitter Vos Dhr. Wiersma van de Provinciale Sportraad en merkte onder meer op: „We hebben een moei lijke competitie achter de rug met veel zware tegenstanders en af en toe een gele kaart. Toch zijn we ongeslagen aan de eindstreep gekomen". Vele aan wezigen, waaronder o.a. Mevr. Den Haan, konden z'ch daarna maar moeilijk losrukken uit de sfeer, die nu al in de WIND HOOS aanwezig begin van het le kwartj numerieke meerderheid (Hugo Boomstopel had voor een mi nuut de kent op moeten zoeken) uit. Hans Bax scoorde 01. Deze zelfde Hans Bax scoorde met een omhaal (het mooiste doelpunt van de wedstrijd) nog in de zelfde minuut 02. In het 2e kwartje weeden eerst, van ie dere partij 1 speler -loor de kor- rekt ledende scheidsrechter Marée. uit het veld gestuurd en nog geen 3 seconden later kon de beste speler van DSZ, Hans Bax, het zelfde doen. Na enkele spectaculaire reddingen van LZ keeper Versluis, kon KAT WIJK toch deze numerieke meerderheid u tbu ten. Arres Parlevliet bracht de stand op I2. Na dat KATWIJK daarna de volger.de meerderheid niet benrtte, mocht Hugo Foomsto- pel voor 1 minuut op de kant - in ■•ware ove—red-'"*» overder- 'Veer v/as he' Fr>-s die de stand op 1—3 bracht. Vlak voor het einde van het 2e kwar tje bracht Hugo Boomstopel de stand op 23. In het 3e kwartje aanval goo;cn. Dit resulterde de 4 minuut in een doelpunt van Leen Parleviet. [)ok in het 4c kwartje speelde KATWIJK zeer aanvallend, maar DSZ defensie hield zeer lang stand, pas met nog 45 se- voor van oud LZ'86 speler Ko Oudshoorn, die de bal lang en goed in bezit hield. Maar om dat de defensie an BPZC lang bleef hangen en er niet uit kwam. kon Ko Oudshoorn de bal slecht kwijt. Hij kreeg alleen steun van Jan Pak en Pim Ba telaar. De laatste bracht de stand met een afstandschot op 0—1. Nog in bet zelfde kwartje, maakte BZPC geen gebruik van een mar meer situatie, ontstaan doordat Wim van Zijl voor een minuut uit het water was ge stuurd. conden te spelen, bracht Hans De beste man van LZ'86 Jan de de Putten de twee ploegen Graaf bracht beide ploegen op op gelijk gehoogte. wat de sensatie nog niet afge'o- pen, DSZ raakte op on^enull'ge wijze de bal in de defensie kwijt, waarvan Hugo Boomsto pel meteen profiteerde door zijn ploeg de verdiende voorsprong te geven. Met nog tien seconden te spelen was de stand nu 54 in het voordeel van KATWIJK DSZ bracht de stand nog wel op 55 maar dit geheurde na het eindsignaal. heeft de streekderby tegen BZPC uit Bodegraven gewon nen. Deze wedstrijd die weinig aantrekkelijk was, wat z'jn oor zaak vooral had in de zwakke leid-'ng van sch«"'d--ocht »r Har sem, die alleen de bal volgde en niet het overige sp-l in het eng hield. Daardoor vielen er nog al vele onT d-» P1- de - r*> RUUD VAN VLIET werd keeper Henk Vooyz ver recV piet keek. het eerste kwartje hadden de mannen van BZPC coach Gijs van de Leden het initiatief aan zich, vooral door het goede mid- dezelfde hoogte, met een schit terde afdraaibal. Joop Siera kreeg in het 2e kwartje de kans LZ'86 op een voorsprong te brengen, maar zag zijn straf worp gestopt door BZPC keeper Piet kluitstra. Pas tone in het 3e kwartje PBZPC speler Theo Bekker voor 1 nrnuut de kant op moest, kon LZ'"\ na enkele goede redeeingen van Piet Klui- stra, de stand op 21 brengen. Daarna moest ook keeper Piet zk u'stra voor 1 minuut de kant op; ook deze numirieke meer derheid wist LZ'86 uit te buiten. Jooo Siera bracht de stand op 31. Nu pas kreeg LZ'86 het spel goed in handen. dit kwam voo~r' dco dat z j ge!:ontrolee-d op dp ranval gingen spelen. Na nve --'•ding van Pim - 'tracht Jan d° Graaf. - meerderheid c- 1. Tuen Vermeu- i d Vz' ga sccorde nog wel. iaar het verschil b'.eef drie doelpunten en daardoor was de eindstand 5—2 in het voordeel van LZ'86.

Leidse Courant | 1974 | | pagina 16