1973 TE KIJK E KIEURS IN DE SPORT makkelijker houdingen om door het water te gaan. Enith Brigitha heeft er Historisch gevecht van Rudi Lubbers. Sinds jaren een Nederlander tegen een topbokser. Rudi ite mee en won zilver en brons in de wereldstrijd. moest buigen maar was er niet een zoals er twaalf in een dozijn (ronden) gaan. Twee snelle vogels: Johan Cruyff en de machine. Hij zaaide eerst paniek in eigen gelederen door zijn vertrek, nu in die van zijn Spaanse tegenstanders. De elf die de laatste stoot gaven om Duitsland te bereiken. Een kleurrijk gezelschap Ze zetten het sein voor vertrek naar eind ronde van het wereldkampioenschap op groen, dragen Oranje en strijken ieder een aantal „rooie ruggen" als beloning op Andreiko, zo staat hij bekend, poogt tegenstanders in verwarring te brengen met onderzoekende blikken in diens richting, wandelen of op andere wijze. De onderzoekende blik van Sijbrands is op het bord gericht en was meer waard, de wereldtitel 1973. kjax nog niet dat de Europa Cup te zwaar zou gaan wegen. "Hoofdzaak" in Belgrado was dat Juventus was verslagen, orgde Hulshoff geen kopzorg. Dat kwam pas later toen het volgende seizoen Ajax de kop kostte. nummer hk was het best op stoot voor de wereldtitel 47-2. Bij thuiskomst een span- Dat had niemand verwacht. Maar NAC veroverde de KNVB-beker door een zege (1-0, doelpunt Vaderlandse pikeurs kunnen er wat van. In het Europees kampioenschap werd Van ius "stra^achende echtgenote en Van der Pol, wereldkampioen in 1948. Bish op foto) op NEC. Het Europa Cupavontuur was echter snel voorbij. Dooyeweerd (links) tweede, de Noor Thoresen (midden) een. Belg Martens derun

Leidse Courant | 1973 | | pagina 21