Terugkeer BS in boeiend duel 1 HVS verstevigd leiderspositie STERKE OPENING KNS Nieuwkoop wint» streekderby Verlies beide hoofdklassers VTL pechvol KRV verrast MAANDAG 26 NOVEMBER 1973 LEIDEN BS Leiden heeft de „oude" vorm hervonden en dat juist tegen concurrent Typ- soos/Lions. Voor zo'n kleine dui zend, bijzonder geestdriftige supporters zegevierde de thuis club weliswaar pas in de ver lenging, maar had er samen met de tegenstander dan wel een geweldige happening van gemaakt. Met de één, dan de ander aan de leiding betwistte men elkaar, in een alles-biedend spektakel, de zege. „Close" ging men naar de finish, die pas kwam bij 95-95. Een gelijk spel dus en dat betekende dat er verlengd moest worden. BS gooide er toen nog een schepje bovenop en Lions had daar geen antwoord meer op. Het verschil bedroeg evenwel slechts twee punten. Gezegd moet worden dat de nieuwe spelregel bepaald zijn invloed op de wedstrijd ge had heeft. Die regel houdt in, dat wanneer een team in één helft totaal tien persoonlijke fouten heeft, elke volgende fout met twee straf- worpen bestraft wordt. Welnu, Butch Webster, die overigens een meer dan redelijk peil haal de, kreeg vier Seconden voor tijd de bal bij een stand van 95-93. Ongelukkigerwijs hield hij de bal niet vast, maar wilde hij per se schieten. Het mislukte en in 'n poging de bal te heroveren maakte hij een P. Dat beteken de op dat moment twee straf- worpen en tevens een verlen ging omdat konirvgsschutter Freeman geen fout maakte. In de verlenging deed dezelfde re gel BS bijna weer de das om, want met nog een luttel aantal seconden te spelen kreeg Typ- soos alweer twee vrije worpen. Toen stond men wel drie punten achter, maar Freeman wierp, na de eerste worp benut te heb ben, de bal via de ring hard te gen het bord. Niet hij, of een van zijn ploeggenoten pakte echter de bal, maar Reggie Royals. En dat betekende de overwinning van BS Leiden, die overigens wel verdiend genoemd mag worden. De ploeg van Rob de Wit die zich na afloop zeer verheugd toonde over het spel van beide teams had net iets meer inhoud dan de num mer vijf op de ranglijst, dat echter met spelers als Lee, Freeman, Vrolijk en Hoeksema een hechte eenheid vormt. Een eenheid die ook vlot scoort, hetgeen al vrij spoedig bleek. Want ook al zat de defensie van BS ditmaal weer goed in elkaar, men kon toch niet ver hinderen, dat de tegenstander regelmatig en vooral via de loepzuivere schoten van Lee en Freeman constant in de running bleef. Leiden demonstreerde daarentegen ook te kunnen schieten, zodat men behalve bij 34-35, toch gedurende de eerste helft een voorsprong had. Na de hervatting liep BS Leiden vlot uit naar een 62-52 stand, voornamelijk door uitstekend spel van Wallaart (hij wordt steeds beter), Heuts, Petrici en Webster die elkaar dikwijls blndel.in.gs vonden. Maar even rap was de achterstand onge daan gemaakt, toen Lee en Freeman weer met scherp scho ten. Elkaar nauwelijks uit het oog verliezend wel meer fou ten makend dan in de eerste helft ging men in een boeien de strijd naar de finish, die op zichzelf uiterst spannend tot stand kwam. In de voor het pu bliek slopende laatste vijf minu ten, nam BS karaktervol af stand (107-101), maar kwam door de nieuwe regel en enkele foutjes dan toch in gevaar. Zoals al vermeld trok BS toch nog aan het langste eind, hetgeen terecht moet worden genoemd. In tegenstelling tot voorgaande weken, was dit weer waarlijke propaganda voor de basketbal- sport. Dat BS zo mag doorgaan. In de eerste klasse van de afde ling Gouda ging wat de zondag competitie betreft de meeste be langstelling uit naar de belang rijke streekderby tussen Nic. Boys en Nieuwkoop. De laatsten hebben deze ontmoeting met 0-1 weten te winnen dank zij een doelpunt van Jan Vijfhuizen gescoord in de 20ste minuut waarbij de scheidsrechter naar ieders mening een duidelijk bui tenspel staan van Vijfhuizen ontging. Ook de appèls van de Boys grensrechter wenste de man niet te reageren. Na de thee heeft Nic. Boys er gesteund door de wind alles aan gedaan deze gehate achterstand weg te werken, maar de tijden van Leo Bos en Hogervorst zijn voor de Boys verleden tijd. Meerdere Nieuwveense aanvallers ver knoeiden de mooiste kansen. ,.Ze kunnen nog geen deuk in een pakje boter trappen" verzuchtte een der Boys bestuurders en zo was het. Het bleek derhalve 0-1 voor Nieuwkoop. Floreant kwam bij Soccer Boys in •7- de eerste helft aan een 0-1 v<P00 sprong maar de Boskopers ben daar weinig aan wantTwei minuten voor het einde staal de scheidsrechter de wedsti wegens ruw spel van beide p tijen. Ammerstol zag kans ZpQQ wat uit de onderste regionenwe] werken dank zij een 1-0 ov winning op het bezoeke^m, RVC. Bergamabacht toou- thuis tegen Gouderak het "hqen schap waard te zijn en er w tenminste met 4-0 gewonrf Waddinxveen scoorde tegen r dewater eveneens vier m<7n maar de gasten wisten daar r1* tegenpunt tegenover te stel 4-1 dus. Haastrecht bleek 'en koploper goed volgen door r 4-0 thuis te winnen van Schcfroi hoven. Stand afdeling Gouda eerste kl J< se zondag: Bergambacht 8raa Haastrecht 8-13, Waddinxvi 8-13, Oudewater 8-11, NieuwHen 8-10, Gouderak 8-8, Floreant Soccer Boys 7-5, Ammerstol 1 Nic. Boys 8-4, Schoonhoven j RVC 8-1. AD VAN KAAM Vele gripgrage handen strekken zich uit BAX/FOREHOLTE: De Voorhout- se dames leker- gemakkelijk af stand te nemen va.; het Bredase F.BHV. Al ra 4 minuten had El- lie Hoek twajmaal succes met een goed getimede aktie vanaf de cirkel. Nel Geerlings prikte er 3-0 in en ook na e».n Bredaas afstandschot leek er geen vuil tje aan de lucht. Hannie Bos kamp tilde Je stand met een harde knal nai" 4-1. Maar toen kwam plotseling vna» de wis selbank een jeugdige Bredase aanvalster voor wat leven in de brouwerij zorgen. Met enkele keiharde klimmende schoten vanaf de tweïh lijn bracht zij de stand in evenwicht: 4-4. Van af dat moment is het verschil niet meer dar. één doelpunt ge weest tot aan de rust. Driemaal gaf Ellie Hoek Bax/Foreholte de leiding, maar steeds kwamen de Bredasen weer gelijk. Vlak voor rust gaf Nel Geerlings de Voor- houtsen opnieuw een voor sprong: 8-7. Na rust een offensief van EBHV dat hen voor de eerste (en eni ge) keer aan de leiding bracht: 8-9. Het was echter van zeer korte duur v/ant een Vcorhoutse tegenaktie bracht de marge weer op drie: 12-9. Via 13-10 en 15-12 leek Bax/Foreholte defini tief door te drukken maar EBHV bleef knokken cn kwam via 15- 15 in de laatste minuut op 16-16. Hoewel die laatste treffer wat gelukkig tot stand kwam - de bal veranderde via een Voor- houts been van richting - ver diende de Bredase ploeg het puntje wel. Het was een span nende en uiterst sportieve wed strijd. Het goed leidende arbi trale duo hoefde geen enkele strafworp toe te kennen, zodat maar liefst 32 normaio doelpun ten werden gescoord. Na rust scoorde voor Bax/Foreholte Nora v. Niekerk 3x, Nel Geer lings 2x, Ellie Hoek, Hannie Boskamp en Ans Bakker lx. HVS: De Stompwijksen verstevig den hun koppositie door een zwaar bevochten zege op het Rotterdamse UVG. De Rotter- damsen speelden wat gerouti- neerder doch het tempo lag vrij laag. Niettemin namen zij al snel met 2-0 de leiding doordat de HVS-verdediging vooral aan de zijkant nogal eens in een schijnbeweging trapte. Aanval lend kwam HVS ook nogal stroef voor de dag. Alleen Sja- nie v.d. Bosch was beweeglijk. Toen Connie Lelieveld vanaf de tweede lijn raak schoot en Sja- nie v.d. Bosch vanuit de rech terhoek de gelijkmaker in de touwen joeg, ging het wat beter lopen bij HVS. Toch was het UVG dat steeds het initiatief nam in de score. Na 2-3 en de gelijkmaker van Connie Lelie veld liet Ria v.d. Bosch een unieke kans onbenut en via een strafworp ging de rust in met een 3-4 stand voor UVG. Na rust begon HVS sterk maar het leverde niet meer dan de gelijk maker op (alweer Connie Lelie veld). Toke v. Santen zag een fraai doelpunt afgekeurd we gens cirkel en Sjanie v.d. Bosch Het hangen aan de lat van deze Nic. Boys speler verandert niets i het feit dat de bal net over gaat. Wil van Rijn van HVS haalt uit voor een schot. Aahvoerdster Van de Bosch (3) schermt af. schoot een strafworp naast. Op nieuw kon UVG de leiding ne men en nu maakte Sjanie v.d. Bosch geen fout bij de straf worp: 5-5. Een afstandschot verraste Truus Olsthoorn en weer keek HVS tegen een ach terstand aan (5-6) die bijna be slissend had kunnen worden. Een strafworp van UVG werd afgekeurd wegens voetfout en dat gaf Trees v. Santen de kans HVS opnieuw langszij te bren gen: 6-6. In de allerlaatste mi- nuut slaagde Sjanie v.d. Bosch erin via een break-out haar ploeg voor de eerste keer op een voorsprong te zetten en daarmee de volle winst te beha len: 7-6. JONG ADE: De Oud-Adese da mes begonnen wat aftastend te gen HVP in Den Haag maar toen zij na 3 minuten een 1-0 achterstand moesten incasseren begonnen zij er stevig op los te schieten. Twee minuten later hadden zij met 3-1 de leiding door treffers van Helma v.d. Geest, José de Jong en Anneke Olijerhoek. Een voorsprong die nog werd vergroot via Helma v.d. Geest en een strafworp van Alphen-VVP 0-6 Scheidsrechter Sterkenburg liet zich in deze wedstrijd nu niet bepaald van zijn sterke zijde zien, want het duel liep hem meermalen uit de hand. Alphen miste te veel kansen, met name Uerrit van Geen wist geen raad met twee levensgrote mogelijk heden. Graaf Willem II/VAC-VTL 2—0 VTL is 80 van de 90 minuten in de aanval geweest, maar het doelpunten maken valt de Vliet- bewoners nog steeds erg zwaar. Zo werd er een stp^fs^hop ge mist, 'terwijl een vrije trap die in het doel verdween moest worder overgenomen, daar de arbiter nog niet gefloten had. Graaf Willem II kwam door twee gelukkige goals via uitval len aan een onverdiende 20 zege. Moordrecht-RKNSV 1—4 Een oppermachtig NSV behaalde *en volkomen verdiende zege Joor doelpunten van Van Lith en Johan Goes voor rust en Kees de Jong en Herman de Kartog na rust. 5 minuten voor tijd redde Groeneveld de eer. ESI O-Woerden 1-5 ES IC had tegen de verwachting ^In -niets in te: btóngen tegen 'woerden. Suhilait scoorde 4 goals, het andere Woerdense doelpunt werd gemaakt door De Groot, terwijl v.d. Pol voor ESTO tegenscoorde. Gonnie v.d. Geest tót 2-5. Een Haags offensief bracht de stand weer in evenwicht maar het was weer Helma v.d. Geest die Jong Ade met een voorsprong liet rusten: 5-6. In de tweede helft gingen de dames van trai ner Steur over op een 6-0 verde diging waarmee HVP bijzonder veel moeite had. Jong Ade liep vrij gemakkelijk weg naar 6-11 en het had nog hoger kunnen worden als de HVP-verdediging niet zeer hard had ingegrepen. Terecht namen de Oud-Adese dames niet te veel risico's en be perkten zij zich tot het behou den van de winst: 7-11. Na rust scoorden Anneke Olijerhoek, Trees v. Zoen, Coby v.d. Geest en José de Jong. MMO: De dames uit Hoogmade maakten er een schuttersfeestje van tegen hekkesluiter Elandia. Hoewel zij eerst nog met 1-0 achter kwamen en 2-2 gelijk, liep MMO al voor rust duidelijk weg: 8-2. Na rust probeerde Elandia het met een andere keeperster maar zij hadden geen Rike Borst beschikbaar en dat was tegen het Hoogma- dese schuttersgeweld wel nodig. Cobia Elstgeest en Cobi v.d. Salm hadden vanaf de cirkel re gelmatig succes en Mieke Rij- kelijkhuizen zorgde voor de va riatie vanuit de tweede lijn. De 20-4 overwinning werd bereikt door: Cobia Elstgeest 9x. Cobi v.d. Salm 5x. Mieke RijkeÜjk- huizen 3x. Adrie v. Leijden, Margré Elstgeest en Corrie v.d. Meer lx. NIO: had geen kind aan het der de team van Athene en behoef de zich niet tot het uiterste in te spannen om een dozijn doelpun ten in het Haagse net te depone ren. De Haagsen waren niet bij machte daar een treffer tegen over te stellen 12-0. Apollo: speelde voor rust een goe de partij tegen Wings in Den Haag. Vlot combinerend wisten zij openingen te maken in de JJaags^ verdediging en ook te benutten. De 8-10 voorsprong was dan ook zeker verdiend. In de tweede helft verdedigden de heren van Wings echter zo fana tiek dat Apollo, dat nog steeds Benno Nieuwenhuizen en Ton Kienhuis mist, slechts zelden een scoringskans kreeg. Met 16-13 moesten zij dan ook hun tweede nederlaag incasseren. San/HVL kan ook nog steeds niet tot grote daden komen in de eerste klasse. Hoewel Theo Zwartjes 'n goede partij keepte, moesten zij 14 treffers incasse ren waar zij slechts 11 tegen over konden stellen. Het Delftse EDH speelde vooral fysiek ster ker en beschikte over betere schutters. Warmunda had Aad Wolvers on der de lat voor Rinus van Buu- ren. Hij deed dat zeker verdien stelijk al moest hij 16 keer vis sen. De Apollo-reserves waren bijzonder goed op de hoogte van de schotkracht van Frans de Jonge en hem werd dan ook weinig kans geboden. Trainer speler Wil Jonker was echter zeer produktief met 10 treffers en ook Hans Blom had viermaal succes. Gevoegd bij de elk twee treffers van Ben v. Niekerk en Frans de Jonge kwam Warmun da toch als overwinnaar uit de bus (18-16). Hiermee namen de Warmonders de kop van de Oegstgeestenaren over. NORTHA: De Northa-dames had den een goede start tegen F.DH uit Delft en namen met 4-0 de leiding. Daarna lieten zij zich echter met de rug tegen de muur drukken en enkele defen sieve foutjes stelden EDH in staat terug te komen: 4-4. Tot het einde bleef de strijd gelijk opgaan en hoewel Northa condi tioneel sterker was had het bij zonder veel moeite met de goed schuivende EDH-verdediging. Met 6-6 moesten de Noordwij- kerhoutsen het eerste verlies- puntje incasseren. De heren hadden tot de rust moeite met het Haagse HVP en kwamen niet verder dan een 9-9 gelijke stand. In de tweede helft bleek echter dat de ~°naars hun kruit versch -Iden. De conditioneel er Noord- wijkefbojXter: toen door de vele brea de puntjes thuis houden: 20-i- COR BAKKER AKC—DE DANAÏDEN 9-7 Dat de Danaïden het moeilijk zou krijgen in de „Hel van Almelo" wist de Bos ploeg al ruim van tevoren, maar een dergelijke keiharde botsing tussen techniek en inzet hadden de Leidenaren niet voor mogelijk gehouden. Vooral het Almelose dames kwartet zette er de beuk in, wat het Leidse spel danig ontregel de. Geen moment konden File- mon c.s. het ware gezicht laten zien, omdat de Leidse blauw- hemden gewoon hardheid mis ten. Aanvankelijk wees niets op een negatieve score voor De Danaïden, dat zaterdagavond de oefencampagne afsloot met 19-6 tegen Achilles, want Nieske Bergsma opende. De enige voor sprong van de scholleren was snel verdwenen. Sander van Unen en Gerard Nap konden vanaf 2'/, meter echter niet ver hinderen, dat AKC op een voor delige 5-3 met de rust uitkwam. Na de wisseling was de Danaï den geklopt. Sander van Unen maakte 7-3 niet helemaal ongedaan, maar de achterstand groeide niet. Vooral niet nadat Nap na 8-5 de marge van twee weer herstelde. Na de vervanging van Nieske Bergs ma (vrij ernstige enkelblessure) door Pam Koome ruilde coach Bos zichzelf in voor Boot, de vervanger van Van Nierop. De wissel was echter tevergeefs toen Schorn meteen 9-6 inschoot en daarmee de mogelijk te ver wachten offensieve paden van de Leidse Hagenaar tot de helft kon reduceren. Dat Nap nog 9-7 inschoot was niet belangrijk meer. Captain Filemon: „De lange reis speelde ons toch wel parten, voora] toen zich in Amersfoort nog een ongelukje (Yvonne Devilee vergat haar bagage) voordeed. De concen tratie was weg. wat begrijpelijk was, en toen wist ik wel dat het niet veel kon worden". De voor naamste oorzaken van de neder laag zette Filemon op een rij tje: „Ten eerste misten we ge woon hardheid en ten tweede konden we gistermiddag nog niet eens een gat in een pakje boter schieten". Vele ploegen zullen nog wel gaan vallen over de „tukkers". DETO—FIDES PACTA 14-11 Fides Pacta heeft de eerste de beste gelegenheid om winst op te strijken laten liggen. Deto ook een verse en nieuwbakken hoofdklasser, was -in eigen om geving uiteraard in het voor deel. maar profiteerde overi gens ook van de buitenkans, die de Leidenaars de Eindhovena- ren boden. Vooral in een derge lijke belangrijke partij had Fi des steunpilaar Wim Meyer nooit mogen ontbreken, maar hij was toch de grote afwezige in het rijtie spelers, dat zich aan het oubliek voorstelde. De Leidse hoofdklasser gaat het seizoen spelen met een plnetr van 10 man en ditmaal stond Wim Mever er b"iten. Wim Meyer zelf gaf als zommentaar: „Ik was ovenoens toch h>ht ge blesseerd". Toch verscheen de Leidenaar nog in het veld, maar zijn verblijf van 10 minuten zet te ook geen zoden meer aan de dijk, al scoorde hij nog wel één goal. Halverwege zat Fides Deto nog goed op de hielen (8- 7), maar in de 2e akte speelde Fides min of meer een bijrol, al bleef de partij spannend omdat de Wals equipe zich weigerde over te geven. Fides Pacta ver loor uiteindelijk met 14-11 en de Leidse goals kwamen van de ge broeders Niessing, waarvan Ruud 4 maal en Wim 3 maal, en van Diet Rijsbergen (2x), Nandy van Helden en Wim Meyer. ZUIDERKWARTIER—PSV 11-9 Zuiderkwartier heeft verrassend de eerste winst binnengehaald. De geelblauwen debutanten gin gen opportunistisch van start en het moet gezegd. Het zwak ver dedigende PSV kreeg dan ook een paar goals om de oren. Via 0-1 schoten Carla Akse en Al- kansen missend, waarbij Ruud van Vliet met drie gemiste doorbraken op rij en een straf worp opviel, werd een moeiza me 1-1 met de rust bereikt (goal van Van Vliet). Maar na de pauze gooide de ploeg op ad vies van coach Van Leeuwen het spel meer open en het spits uur onder de korf was verle den tijd. Binnen 18 minuten kreeg het publiek, wat het de eerste dertig minuten had moe ten ontberen. Goals. Tot 3-3 kon Ons Huis volgen, daarna ging het tempo aan de Rotter damse conditie knagen en weg was De Algemene. Weg naar 9- 5, waar het met 12 minuten spel nog voor de boeg op uit kwam. De mooiste treffer, een door braak van Wim van Vliet, be sloot het eerste enigszins rom melige, optreden van de Leide- Een grondduel uit de wedstrijd KNS—De bert de Groot (2x) de Eindho- vense voorsprong aan flarden en toen leefde ZKW in een roes. Via 5-2 kwam ZKW op een enor me voorsprong met de rust uit (7-3), wat menigeen toch meer dan de wenkbrauwen deed fron sen. De kater kwam voor de geelblauwen echter in de 2e helft, al bleef ZKW toch over eind. Het qua spel veel beter spelende Philips achttal miste echter iets, wat ZKW wel had. Gewoon nuchtere, koele afma kers. Daarom bleef de Leidse ploeg overeind in een toch nog spannend wordende 2e half uur. Via 7-5 en toch weer een ruime 9-5 werd het 9-7, het had zelfs 9-8 kunnen worden maar 2>4 meter bleek nog te ver voor een PSVer. ZKW bereikte 10-7, maar weer gloeide PSV op (10-9) PSV was echter opge brand, want toen ideereen op het eindsignaal stond te wach ten, schoot Nico van Leeuwen, gebruik makend van de ver warring, 11-9 in en Zuider kwartier was binnen. Het schot en dat telt had het gewonnen van het betere spel. Doelpun ten Albert de Groot (2x) Rob den Hertog (3x), Joep van Dam (3x), Nico van Leeuwen (2x) en Carla Akse. DE ALGEMENE-ONS HUIS 10-5 De Algemene had alleen in de eerste helft veel moeite met Ons Huis. dat versterking had gekregen van ex Trekvogels speler Frans Vermeulen. Veel naars, bij wie nieuweling Hen- neke Redel geen enkele drem pelvrees vertoonde en Gusta van Leeuwen een kapitale wed strijd speelde. De komende wed strijden moeten de snit er in het Leidse spel nog inbrengen, maar daarover maakt trainer Filemon zich geen zorgen. Ruud (3x) en Wim van Vliet (2x), Jan Sjardijn (2), Gusta van Leeu wen (2x) en Aad Rusman scho ten de 10 goals bij elkaar. PERNIX SOESTERKWAR- TIER 14-5 Pernix had het in het begin nog goed tegenspel biedende, maar later ver, ver terugvallende Soesterkwartier vrij snel over bluft. Vooral het Amersfoortee damesviertal was mentaal diep in de put gezakt en de weg was dan ook vrij voor de Leidse schutters om er een bruisende schietpartij van te maken. Soes- terkwarter opende zowaar na 15 minuten en via 2-2 kwam de rust met 6-2. In het tweede half uur had Pernix vrij spel i nog 8 maal verschenen de Leidenaars in de schiettent. Het pleit voor Soesterkwartier, dat het moedig bleef strijden. Treffer.: Flip v.d. Kooy (5x), Fred Breedveid (4x), Wil van Elk (2\). Alice Tieleman (2x) en Agnes de Pooy. KNSDE REGENBOOG 10-7 KNS had eveneens een goede ope ning. De Regenboog, op het veld sterk in de lift dp laatste weken, kwam in de zaal echter minder goed uit de voeten, if leen in de eerste periode kw KNS na 4-1 even in troebel »1 ter. toen de voorsprong tei liep tot 4-3. Vit de rustsct van 5-3 liep KNS naar 7-3 en en zelfs 10-5, waarna de oraj hemden de teugels enigszins j ten vieren. De Dordtenaren fiteerden, maar de „Orail zege kwam nauwelijks in j vaar. (10-7). Bij KNS ontb Hans Kluts, die in de reset speelt. Hoopvol voor KNS; misschien de rentree van Brakel in KNS 2, welke pj hij echter 5 minuten voor j moest verlaten. Wim Bn sluit daarmee een stilstand een jaar af. KNS treffers: Brakel (3x), Ton Bey Liesbeth la Lau (2x) en Filemon. HPV—ONS EILAND 8-8 Ons Eiland viel tegen bij F dat in de laatste minuut voorsprong van 8-7 nog verdwijnen. Daarmee kwa de roodbroeken heel goed we een partij korfbal, waarin t ploegen bijna al het kruit in eerste gedeelte verschoten, was de ruststand en die wa stand gekomen via 2-0, 4-2 en 7-5. Tegenover de goals Nan Deegenaars en Wim N huis (laatste minuut) s HPV er slechts een, waai 8-8 bereikt was. Doelpui Piet Beekman (3x), Nan Di naars (2x), Wim Nyenhuis en Sarry v.d. Weeberg. DERDE KLASSE Tempo startte erg overtuigen eerstejaars in de derde kl Hoewel captain Wijnand nog niet helemaal content over het spel, loog de uitsl niet om (7-13). Avanti was ter ook nieuw in de KNK dat weet men in het Alp kamp ook wel. Doelpunten Turkenburg (4 maal), G Praes (4x). Nico Kanbier Wijnand Kindt (2x) en M Haspers. Fluks stelde in de afdeling teleur door KOAG te verliezen. De bouwde 3-1 verdween al si na rust kwam KOAG zelf de leiding (3-4). Fluks nog tot 5-4 voor, maar slotfase liep het Noordwijl fensief verkeerd af (5-7) Drongelen, Tineke Corbe ter v.d. Berg (2x) en Passchier scoorden. Ruud vai LEIDEN De enige weds de afdeling was tussen stad Sport en KRV in de helft had Randstad Sp beste kansen maar Kon jcoren komen. Na ie th KRV verre weg de sterk: verschil was dat KRV scoren kwam, drie doe een van Hobstein één Koning en één in eigen —3.

Leidse Courant | 1973 | | pagina 16