LEIDSESPAARBANK KOOPT UW BONTMANTEL BIJ DE VAKMAN HD Uw gulden omhoog, onze prijzen omlaag! Draai een Dram voor elkaar. 't BONTHUIS J. «an EGMOND Nieuwe Rijn 53-54 - Leiden - Tel. 01710-23305 lliloc. i_uUKA.\ i DINSDAG 23 OKTOBER 1971 Boerenbont serviesgoed Hardglas serviesgoed Uw warenhuis brengt u dit overbekende serviesgoed voor ongekend lage prijzen. Dal zit 'm in de minimale (dus praktisch onzichtbare) schoonheidsfoutjes en bovendien uiteraard in de waardevermeerdering van uw gulden! Hier gaat 't om: 13.non diepe en platte borden per stuk van 2.90 voor Ook dit hittebestendig- en stootvaste glaswerk verkoopt Vroom Dreesmann nu extra voordelig: maar liefst 25- 50% onder de normale verkoopsprijs! Kiest u maar uit: 18.000 melkbekers zonder our per stuk van 1.85 voor 3.500 soenknpnen per stuk van 3.15 v< 100.000 horden en knp-rn-M li' per stuk van 1.40,1.(50 of per stuk van 1.05 voor 20.000 compöteschaaltjes per stuk van 1.- vuur VROOM DREESMANN 24 t/m 30 oktober: Aktie-week van de Leidse spaarbank ter gelegenheid van onder het dubbele motto:„De wereld spaart; spaar de wereld" Welvaart en welzijn zijn geen tegenstelling. We hebben ze allebei nodig. Voor onze welvaart moedigen wij het sparen aan; voor ons welzijn doen we dat met attracties die ons milieubesef versterken. Spaarbankkalender 1974 De spaarbankkalender is uitgebreid tot 6 bladen met prachtige kleuren platen die ons de natuur toont als decorateur, als sierkunstenaar. Vogels, vlinders, vissen, planten, levend koraal vertonen de prach tigste patronen. Bert Garthoff schreef er een boeiende tekst bij. Milieuspel voor het gezin In samenwerking met de organisa ties die het wel menen met ons milieu en onze recreatie brengen wij een amusant en leerzaam fa milie-spel in fraaie kleuren. Let terlijk leert men spelenderwijs de gedragsregels die er voor zorgen, dat we morgen en overmorgen ook nog van de natuur kunnen genie ten. Niet alleen op Wereldspaardag maar het hele jaar door bieden wij aan al onze rekeninghouders een toegewijde dienstverlening in alle geldzaken. salarisrekening pensioeninning betaalcheques spaargirorekening jeugdspaarrekeningen premie-spaarregelingen ambtenaren-spaarregeling termijn- en deposito sparen effecten buitenlands geld verzekeringen hypotheken persoonlijke leningen Jeugdkalenders Voor jongeren bieden wij de keus uit twee zeer attractieve kalenders, die iedere jongere graag op zijn kamer zal wiilen hebben. WW* j: Nieuwe rekeninghouders Nieuwe rekeninghouders met een minimum storting van 10,krij gen een welkomstpremie van f 5, op hun rekening bijgestort. U bent wel wijzer? Oké. Maar laat uw kinderen dan ook niet met vuur spelen. Geef ze geen kans. Da's niet moeilijk. Gewoon de lucifers daar neerleggen waar ze er niet bij kunnen. En doe het nu. Want... „Mag niet" helpt niet "Dat blijkt ongeveer 8000 keer per jaar. Achiduizend kinderongelukken, waarv

Leidse Courant | 1973 | | pagina 14