de ome lijn MAANDAG 8 OKTOBER 1973 LEIDSE COURANT PAGINA 6 PAULUS DE BOSKABOUTER - De Hooikooi 36 ..Krijg de pip met je verraad", ..Dat heb ik", gaf Krakras toe. „Gommele- is die verhipte Salomo naar toe met mijn schreeuwde Krakras. die steeds brutaler moppie", zei Gregorius. die vanuit de hooi- kostbare toverhooihoorde hij de heks werd. ,,Als jij het vertikt o mmij te hel- kooi alles kon verstaan, ..vetgemesterd vragen. ..Vast naar Oehoeboeroe", zei Kro pen. dan ga ik toch zeker naar een an- mept ik dus worrelen. Paulus had me d'r al kras triomfantelijk. „Heee", sprak Oehoe der?" En toen heb jij Salomo dus verteld voor geschaard, ik bedoel geschuwerd, boeroe op dat moment, „waar komt Salo- van het vetmesten met het toverhooi?" nee. gewaarscherrelewuwerd"„En waar mo nou mee aanzeulen?" SUSKE EN WISKE - „De Gladde Glipper" LUCKY LUKE - „Ma Dalton' Maandag 8 oktober Woensdag 10 oktober Koninklijke Schouwburg 20.15 ,,De ingebeelde zieke" (Toneelgroep Gobe) (J) HOT 20.30 „The Family" (Deel I) (J) Dinsdag 9 oktober (J) HOT 20.30 „The Family" (Deel II) (J) Circustheater 20.15 fret Neder lands Ballet m.m.v. het Nederl. Balletorkest (J) St. Antonius-abtkerk 20.15 Orgel concert door Sander van Marion Theater In de Steeg 20.30 Concert door Janus Maté, viool, en Pe ter Visser, piano (J) HOT 20.30 „The Family" (Deel III) (J) Diligentia 12.45 Lunchconcert Kunstkring Gemeentemuseum 20.15 Poppet- gom Watstrip (Scarabee-films) Poppentheater Frank Kooman 14.30 „De dieren van sultan Hassan Zeiss Planetarium 14.30 „Naar andere werelden" 16.00 „Het Zonnestelsel" Dondeidag 11 oktober Koninklijke Schouwburg 20.15 „Een Poppenhuis" (Haagse Co- medie) (J) HOT 20.30 „The Family" (Deel IV) (J) Diligentia 20.15 Cabret Funhouse (J) APOLLO: De duivel hale je (14) 12.15, 2.30, 7.00, 9.15 ASTA: De wraak van de gehele zwaard vechter (18) 2.30, 7.15, 9.30. BI JOU: The bny friend (a.l.) 2.00. 7.15, 9.30. CAMERA: Een slip pertje met allure (14) 2.15, 7.15. 9.30 CINEAC: Heksen en be zemstelen (a.l.) 9.15. 11.15, 1.30. 3.45 La grande bouffet (18) 7.00. 0.30. CORSO: Het doodskop es- lader (14) 2.00, 8.15. DU MIDI: Cabaret (18) 8.15. Circus op stelten (a.l.) wo. 2.00. EUROCI NEMA: The sound of music: a.l.) 1.45, 745, wo. 3.45, 7.45, Gul liver's reizen (a.l.) wo. 1.30, FLORA Zomerzonden zonder gienzen (18) 2.00, 7.00, 9.15.KRI- TERION: The triple echo (18) 3.00, 7.00, 9.30. METROPOLE: Lady sings the blues (14) 2.00, 8.00 ODEON: Nanu, zoon van de jungle (a.l.) 2.00, 6.45, 9.15 OLYMPIA: Chato's land (18) 2.00, 8.00. PASSAGE: The geta way (18) 2.30, 7.00, 9.30. REX: Hap ki do (18) 9.30, 11.30, 1.30 I 3.30, 5.30, 7.30, 9.30. ROYAL 70:' De wreker van Ave Maria (18) 2 30, 8.00. STUDIO DE LUXE: Frank en Eva (18) 2.15, 7.15, 9.30 STUDIO 2000: The hireling (14) 7.30, 9.45 Di geen voorst. De zonen der musketiers (a.l.) I wo. 2.00 zo. 1.00 DE UITKIJK: 11 conformista (18) 2.30. 7.15, 9.30. DELFT. CITY: The Canterbury tales (18) 2.30, 7.00, 9.15. CITY SELECT: Angela (18) 2.30, 8.15 wo. 8.15. Circus op stelten (a..) wo. 2.15 DELFIA: De duivel kent geen I Haaletlujah (18) 2.30, 9.15. DOE- I LEN KINO: Hap ki do (18) 2.30, 7.00, 9.00 FLORA: Zorro, de pornoridder (18) 7.00, 9.15. STUDIO D: Frank en Eva (18) 2.30, 7.00, 9.15. De geweldenaar van de mungle (a.l.) wo. 2.30 2001, een zwerftoct doo de ruim te (Filmliga) di. en wo. 23.30. Burgerlijke stand Geboren: Margaretha Lamberti- M. van Tilburg. Marguérite ne, d. v. A. J. Lijnkamp en A. Louise, d. v. W. I. M. Wanders en F. Middelwijk. Peter-Alexan- der Gilbert, z.v. C. S. P. Morel en M. W. Ruiter. Adriana Wil- helmina, d. v. G. J. Vrolijk en A. W. de Wit. Michiel, z. v. W. Taverne en T. N. Biemond. Ni cole Monique, d. v. W. F. M. van der Heijden en V. S. Gerrit sen. Bart Bastiaan, z. v. A. Ha genbeek en S. P. de Jong. Dan ny, z. v. J. L. Hazejager en C. Sol. Suzan Janine, d. v. W. B. Rademaker en M. Mulderil. Marco Hubert, z. v. C. Kievits en E. J. H. Kunst. Eric, z. v. J. A. M. Jansen en W. E. J. Ver- heesen. Barbara An Maria, d. v. H. J. ten Tije en P. A. El- mendorp. Richard Franklin, z. v. C. de Wilde en A. W. Ver steeg. Debby, d. v. R. Pons en G. A. Schlahmilch. Marinus. z. v. W. Bos en N. Zekveld. Iwan Victor Oscar. z. v. G. Bouten en M. Boelhouwers. Dennis. z. v. B. B. Kernkamp en A. M. B. S. Switzar. Alida Maria, d. v. J. C. Huurman en C. Dorst. Brenda Frangoise, d. v. J. M. Baars en W. M. van der Laan. Priscilla Sharon, d. v. E. Jaspers en E. B. Horst. Berry Charles, z. v. A.C. B. Baruch en M. J. E. Prein. Martijn Christiaan, z. v. H. W. M. Borgsteede en R. A. Epskamp. Ondertrouwd: Frangois Johan Marie Levinson en Jacqueline Hendrina Antonia Maria Joore. Aloysius Jacobus Piinacker en Marija Stevanovic. Getrouwd: Johannes Popering, 's-Gravenhage met Marrigje Suurland. Frangois Adriaan de Klerck, Haren met Elly Maria Georgine Exel, Haren Wilhelm August Christian Gcette, 's-Gra venhage met Alida Elisabeth Kneppers. Paul Christopher Feitz met Eveline Magdalena Anderson Haarlem, van den Berg P. F., van den Hurk P. T. 's-Graven hage, van Stempvoort G. J. Veenendaal, Wijermars E. G. M., Kroon L. H. Rotterdam, van Lomwei C. Getrouwd: Ansems J. C. A. Chaam en Reu- rekas M. B. Delft, Heemskerk J. J. 's-Gravenhage en Kruij- denberg Th. P. M. 's-Gravenha ge, Vechtmann F.F.A., Schra- venhage, Lemckert A W. S. 's-Gravenhage, Vols E. 's-Gra venhage en Frommé M. P. A. 's-Gravenhage, Fluit W.F.A. en van van Keulen M. A. E. Voorburg, Fr'eijser W. A. Oegst- geest en Moolenaar H. G. 's- Gravenhage, de Vries, E-M. en van Wijk Y. E. 's-Gravenhage, Franse B. F. 's-Gravenhage en Biesthorst A. R. 's-Gavenhage, Spee J. S. A. M. Delft en Herm- sen B. R. Maassluis, Jansen P. 's-Gravenhage en de Rooij Y. P. P. 's-Gravenhage. Wesstein G A. 's-Gravenhage en Moor A. 's-Gravenhage. Verboom G. H. 's-Gravenhage en van der Vlugt M. G. M. 's-Gravenhage, van der Schoor A. Rotterdam en van den Beukei N 's-Gravenha ge, de Kok G. J. 's-Gravenhage en Grote Ganseij M. E. 's-Gra venhage, Welter F. M. en de Zoete I. J. A., 's-Gravenhage, Peet A. Ar R. en van Son I. J. L. M. Wassenaar, Bakker E. I. J. Rotterdam en de Roo M. I. WASSENAAR RIJSWIJK Geboren: van Dop, Jeroen A, Gen. Beren schotlaan 123, Houwen, Sheila. Dick de Hoogstraat 38. Overleden: de Kleer, P, 's-Gravenhage. Lind- ström, C. Chr., Coelet, H. W.. Jetzes, Th- G. J. Ondertrouwd: Boer, J. C. Ph., van der Zant E. M.M. Soest, Groen A, Marges H. C. A. G 's-Gravenhage, van Kempen J. G. Delft, Schinkels- hoek M., van den Berg C. J. Oosterhout. Niekerk A., Pak J. Th. 's-Gravenhage, Koot M. J. C., van Steveninck P. 's-Gra venhage, Hendriks B. A., van der Velde L. J., van Gerven S. J., Groen C. J. D., Koeleveld H. Anne liep het dek over naar de kapiteinshut op het achterdek. Ze keek naar James. Albert nam zijn hoed af en maakte een zwierige bui ging. Anne knipperde met haar ogen, staarde de verschijning aan, haalde haar schouders op en verdween naar beneoen. Alberta zette zijn hoed weer op. „Een uitstekende partij, zou ik zeggen. Kuikens uit eenzelfe nest, hè?" James keek hem achterdochtig aan, maar de gelaatsuit drukking van de dandy was even vriendelijk als zijn toon. Hij glimlachte beminnelijk naar James alsof ze levenslang vrienden waren. „Ik zou een uitnodiging op prijs stellen", mompelde hij. „Waarvoor?", vroeg James. „Voor de bruiloft natuurlijk." James snoof. „Het wordt niets bijzonders." „Heel juist", verklaarde Albert. „Er is tegenwoordig veel te veel pracht en praal." Zijn stok tekende een figuur in het stof voor zijn voeten. „Ik neem aan dat juffrouw Elizabeth het feest met haar aanwezigheid zal opluiste ren?" James lachte ingehouden. „O, waait de wind uit die hoek? Op dat punt kan ik u weinig hoop geven. Mijn zuster is al verzegd". „Dames zijn berucht om hun wisepelturigheid". Albert on derdrukte een geeuw. „Elizabeth niet. Die is eigenzinnig. U verspilt uw tijd, Frazer." Bijna had hij eraan toegevoegd „en de mijne ook", maar werd alleen weerhouden door de gedachte dat zijn schip in Frazers dok lag. Hij kon de jonge fat moeilijk van zijn eigen terrein wegsturen. Albert leunde achterover op zijn stok. „Misschien zou u een goed woordje voor me willen doen", zei hij ter loops. „Broederlijke invloed, u weet wel, hè?" Hij keek James stralend aan. James staarde hem aan. „Waarom zou ik verdorie?" „Eigenbelang. U bent een verdraaid gewiekste kerel, Onedin. Heel gewiekst. Dat bedoel ik niet kwaad. U moet het als een compliment opvatten." „Een compliment dt ik missen kan", snauwde James. „Kom ter zake." Albert dacht een ogenblik na en plukte aan zijn ene oor lel. „Om het zo oprecht uit te drukken als ik maar kan u bent getrouwd met de scheepvaart. Hm? Ik dacht dat u misschien de mogelijkheid van nóg een verbintenis zou willen overwegen. De scheepsbouw. Wij hebben de wer ven. dat weet u." Hij geeuwde weer. „Ik dacht maar zo." James kon zijn oren niet geloven. Als dit iets te beteke nen had, was het een formeel aanzoek. De knaap wilde werkelijk met het meisje trouwen. De knul moest wel volkomen blind zijn. „Meent u dat?", vroeg hij. „Natuurlijk. Anders had ik de kwestie niet ter sprake ge bracht." James nam hem scherp op. Achter de schertsenden toon bespeurde hij een onbuigzame wil. Mijn God, dacht hij, hij meent het! Hij had tijd nodig om dit te overdenken. De verlokking van scheepswerven, die hem zo uitdagend in het voor uitzicht werden gesteld, viel niet weg te cijferen. De Frazers waren niet alleen rijk, maar ook zeer invloed rijk in scheepvaartkringen. Als zijn zuster met de zoon trouwde...het was een vooruitzicht om van te duizelen. Albert wachtte geduldig op een antwoord. James besloot tot voorzichtigheid. Het was nog vroeg genoeg. Hij moest zich niet te happig tonen. Bovendien vroeg hij zich af, en niet voor de eerste keer. wat mannen in vredesnaam zo fascinerend aan Elizabeth vonden. In James' ogen was ze een leeghoofdige kletskous en zo temperamentvol als een renpaard. „Chmgchm." Hij kuchte zijn droge kuch. „U zou waar schijnlijk ontdekken", zei hij, „dat mijn zuster op dit punt haar eigen mening heeft." „Ik zou meer dan te leurgesteld zijn als dat niet zo was", hernam Albert heel op zijn gemak. „Maar hinderpalen zijn er om overwonnen te worden. Vindt u ook niet?". Hij streek zijn snorretje op. „Mits ik de vrije hand heb natuur lijk" De betekenis was duidelijk. James gromde. „Mijn zuster is oud en ongetwijfeld wijs genoeg om haar eigen zaken op haar eigen manier op te knappen. Ik neem aan", voegde hij eraan toe, „dat u en zij al officieel kennis gemaakt hebben." Albert raakte zijn snorretje weer aan. „Nog niet officieel", zei hij. „Officieel nog niet. Ik kijk met verlangen naar dat genoegen uit." James riep een voorbijgaande duvelstoejager aan, gaf hem snel enkele aanwijzingen en een penny om hem tot spoed aan te zetten. „Ze komt zo van boord", zei hij tegen Frazer en verdiep te zich weer in zijn tuigage-tekeningen. Albert keek langs de statige masten omhoog. „Een hele gedaanteverwisseling." „Hm?" Nu hij de ene zaak had afgedaan, wilde James zich op de andere concentreren zonder hinderljke inter rupties van verwaande amateurs. Hij was ervan over tuigd dat het schip nog een paar extra stagzeilen en een vlieger kon voeren. Misschien ook een topgaffel? Hij moest beslist eens met de zeilmaker spreken. Hij werd zich ervan bewuet dat de jonge blaaskaak zijn tong nog steeds roerde. „U hebt er een paar ra's te veel op zitten, lijkt me", zei hij. „Wou u een snelle overtocht maken?" „Dat is mijn zaak", zei James grof. Albert wees met zijn stok naar een stel baliekluivers dokwerkers die bij de haven rondhingen in de hoop op een los karweitjes die in de verte op 'n waterklerk af gingen met een dophoed met omgekrulde rand op. De versleten celluloid manchetten die zijn beroep ken merkten, staken uit de mouwen van zijn te korte col bert. „Het schijnt óók de zaak van uw vroegere werkgever te zijn. Is dat niet een van Callons pennelikkers, die daar achter het kantoor op de loer ligt?" James gromre bevestigend. „Ik heb hem al gezien. Het is Drummond, een van de klerken. Hij zal hier niet véél wijzer worden." „U Iaat niets los hè?" veronderstelde Albert. „Heel ver standig; heel verstandig". Hij liet zijn verveelde blik over het schip weiden. „Ik denk dat het schip het best zal zeilen met de wind een paar streken van achteren." James gromde zuur. „Welk schip doet dat niet?" Albert glimlachte. „Een stoomschip misschien?" James snoof nijdig. Albert trok een wenkbrauw op. „Ik vermoed dat u zich niet erg aangetrokken voelt tot de drijvende ketels?" Dat deed James niet. „De wind", zei hij, alsof hij een schoolkind een les uiteenzette, „blaast gratis voor ie dereen. Jullie stoomschepen zijn duur cm te bou, c tn nog duurder in de exploitatie Ze vragen dure br stof, die op zijn beurt weer waardevolle laadruimte in beslag neemt. Ze vliegen in brand, ontploffen en kap seizen. Meneer Frazer, ik heb helaas weinig tijd voor onnutte discussies." Wassenaar-GEBOREN: Danielle M. dv G. de Jong en J. Mulder ONDERTROUWD: H. Beltman fKatwijk) en H. F. Jager; C. G. Ruijgrok; J. L- P. Rekelhof en Th van Wissen en M. J. Th. C. M. A. Vogels; G. M. Agfr- berg (Gilze en Rijen) en L. W. A. Fischer; A. J. van Klaveren (Hoge en Lage Zwaluwe) en E. A. Kik; M. D. de Graaff en R. C. Heller; J. de Wolf (Veere) en F. Hagg. GETROUWD: J. B. Beukers en R. E. A. Franken; J. J. Ange- varen en M. Hajenius; W. A. Westgeest en T. J. M. Vogels; N. P. H. Brehler en M. J. G- van Dillen; N. S. W. Hijdra en J. C. H. J. van der Kroft; A. C. Le rdam en M. M. Meijer; R. J. M Noordoven en M.C. Wol kenfeit; G. G. Policarpo en R. G. Wagemaker; C. de Wilde en C. de Grooth; T. Folmer en A. T. von Oven. OVERLEDEN: W. C. Bischoff van Heemskerck, Wassenaar; M. J. V, Verroen, 's-Gravenha- WASSENAAR Geboren: Alber- tus J. S. z. v. C. B. A. Slats en M. T. van Berkesteijn; Esther L.. d. v. A. M. L. Buch en C. van der Plas; Deirdre D. M. d. v. A. Schipper en A. Kreii- nenveld. Ondertrouwd: C. W. .1. Aarts en M. Y. Baars; M. J. Heijne (Voorschoten) en .J Stolk; W. D. Hajenius (Bun schoten) en L. C. van der Schroeff; Th. A. Aanhane (Noordwijk) en M. D. van Gis bergen. Getrouwd: J. F. van Dort en A. G. Erwich; H. L. Barreveld en B. T. Kingma; L. C. N. van Steijn en J. M. T. E. van Wissen; F. H. M. Ruijgrok en J. G. H. M. Kortekaas; J. S. Huininga en W. J. M. van Leeu wen: J. B. C. Zuiderduin en J. van Polanen; M. G. Altorf en A. W. M. Versluijs: P. G. .H Hendriks en C. G. M. Cleophas- C. J. H. Stikkelman en G. C. Ruijgrok; T. Heijl en M. A. A. Severe; F. H. Dorrius en P. de Leeuw; R. V. Steensma en J. P. Drijfhout van Hooff. Overleden: Gijsbertus van der Splinter: Wed. M. L. Wittenberg geb. van den Kieboom. WASSENAARGeboren: Alber- tus Johannes Stefanus, z. v.: C. B. A. Slats, en: M. T. van Ber kesteijn: Esther Leonora, d. v.: A. M. L. Buch, en: C. van der Plas; Deidre Diana Maria, d. v.: A. Schipper, en: A. Kreijen- veld; Ondertrouwd: Aarts, Carl Wil helm Johann, Wassetnaar, en: Baars, Marion Yvonne; Heijne, Martinus, Julianus, Voorschoten en: Stolk Jacoba; Hajenius. Willem Diederik, Bunschoten LEIDSCHENDAM LEIDSCHENDAM Geboren: Joseph L. R. z. v. Kenens L. .J H. en van Olthof G. M.; Cathari- van Luiten E. M. C.; Joost z. v. Roelin J. T. en van Zaaijer M. M. M.; Petrus J. A. z. v. van en Akker A. A. J. en van Mala- hovszki V.; Esther d. v. Huij- ding H. en Van Van Amerongen W.; Sandra M. d. v. Groenewe- gen J. G. J. en van van der Spek G.; Paulus M. z. v. Hoog- steder H. H. en van Broekmans M. V. W.; Arnout R. z. v. Jaarsma C. J. G. en van Liberg A. M.; Oscar C. z. v. van Ange- ren J. A. M. en van Oosters A. C.; Pieter J. z. v. van der Pol en van Ultée M. A. T.; Ewoud F. z. v. Buurman F. en van lp- pel A.; Martijn L. z. v. van den Bergen L. en van Roelvink A. A. G. M.; Micha z. v. Stolte J. P. en van Kennedy A. M. H.: Edward N. z. v. de Bruijn A. N. A. en van van der Meer J. ,C; Maddy d. v. Bakker P. en van Strang M. C.T.; Pieter H. z. v. Tipker A. en van van der Poel J. A.; Jozef C. T. z. v. van der Togt C. J. N. en van van den Bosch H. V. M.; Nicolaas J. z. v. Olieman J. N. en van Lin- deijer C. P. Ondertrouwd: Vreeswijk, Paulus J. M. en Colpa. Titske A. W. M. M. en Smink, Maria E. M. M. en Smink, Maria fc... Voorburg; van Heijningen. Joannes B. M. M. Monster en Hendriks, Jacoba W. Leidschen- dam. Getrouwd: Kolfschoten, Theodc-us J. M. 's-Gravenhage en Eijk- man, Emérance H. M.n 's-Gra venhage; Bergkotte, Gerrit H. Rotterdam en Bouterse Arm* L., Maartensdijk; Vroon, Barte- le E., Apeldoorn en Littooij, An thony L., 's-Gravenhage; De«- sauvagie, Ludo H. B., te Zoet®»-, meer en Noldus. Eleanor# Y„ Leidschendam-GEBOORTEN: Margaretha L dv Lijnkamp AJ en van Tilburg AM; Michiel zv Taverne W en van Bi mond TN; Jeroen R zv Tellings CFM er. van Thijssen MAGL; Victo ria L dv Clough B en van Old- field BA; Andrëia L dv Broos W. en Carvalho Vieira M; Ni cole M dv van der Heijden WFM en van Gerritsen VS; Arjen R zv van 't Hof JA en van van der Veur JN; Danny zv Hazeja ger JL en van Sol C; Raimond A zv van Koert RAP en van Beaufort JM: Dennis C zv Ver hagen AW en van van der Krogt PJM; Bart B zv Hagen beek A en van de Jong SP; Na thalie E dv van Doorn FM en van Goethals EC; Suzan J dv Rademaker WB en van Muide- rij M; Danielle D dv van Ber- kel P en van Reede MJ; Esme ralda C dv Wijnands J en van Elfering CAM. ONDERTROUW: van der Hout. Jorinus E en van Raalte Jac queline R, Maasland; Patty, Jan en Brinkman, Cornelia. Amstelveen; van der Krogt, An- tonius PF, Zorterwoude en van den Bosch, Maria C; van Min de, David J en Verhey, Corne- liam. HUWELIJKEN: Giezen. Johan nes, Leiden en Bunnik, Maria H; Ammerlaan, Adrianus P Zoetermeer en Looijesteijn, Jo hanna H, 's-Gravenhage; On- vlee, Gerrit M en Maurits, Ire ne M; van Loon, Josephus JJA. 's-Gravenhage en Spigt, Joanna EHM; Aarts. Franciscus L en van der Ham, Maria AC; Bru- na, Marcus HE, 's-Gravenhage en Bakker, Marie LWR; van Hagen, Petrus AA, Leiden en Koster, Lysette Voorburg; van Dullink, Robbert Voorburg en de Gier, Theodora AM; Neete- son, Robertus FCE, Rotterdam en van Oei, Marion A, Voor burg; Noot, Robbert CC, 's-Gra venhage en Stikkelman, Andrea, Voorburg. OVERLIJDEN: Delgijer, Maria EG; S'utterland, Arie; Brouwer, Jan. ZOETERMEER ZOETERMEER Geboren: Ro nald Abraham Johannes, zoon van: A. J. Smeijers en E. F. Vissers; Frank Eiso, zoon van P. J. H. C. Wiersma en G. Suske; Harm Adekbert, zoon van: J. B. M. Wesseling en I. J. R. van Agtmael; Pieter Iza&k Cornelis, zoon van: P. I. J. van der Wee- Ie en J. G. H. Derksema; Anne- marie, dochter van: J. F. Reiis en M. W. Poldervaart; Danielle, dochter van: H. Kouwenhoven en A. J. Beerman; Raymon, zoon van: L. Janszen en E. Slagter; Jacqueline Magdalena, dochter van: W. A. M. de Jong en M. Schakel; Michiel Alexan der, zoon van: T. M. Leeuwen- burgh en G. E. Sierks; Audry Belinda, dochter van: C. B. Cornet en G. I. Rozenboom. Ondertrouwd: Cornelis Brouwer, 's-Gravenhage, en Antonia Jo hanna van Hien; Johannes Riet bergen, Leiden en Brigitta Joanna Geertruida Maria van der Ham; Jan Theo Masset, en Yvonne Cornelia Joanna Lim burg, 's-Gravenhage; Joannes Wilhelmus Petrus Kee en Maria Margaretha Kuipers; Adrianus Joanes Bisschops en Johanna Cornelia Kalmijn. Gehuwd: Wilhelmus Johannes I Maria van Lon, met Margare- I tha Carolina Spaans; Johannes I Sentel met Jacoba Tjerkje van Zegen. Overleden: Augusta Menningh, weduwe van: H. Dam; Patrick Herman Willem Gijsbertsen; Roelfina Fennechina Brill. Overleden: de Boer, Johanes H. F. geb. dd. 27 okt. 1889, wonen de te 's-Gravenhage; Tempel man, Dina E. S. geb. d.d. 3 jan. 1886, wonende te Voorburg; van Roode, Anna B. geb. dd. 7 okt. 1887, wonende te Voorburg; van Maanen, Maria J. H. geb. dd. 23 mrt. 1911, wonende te 's-Gra venhage; de Vries, Minne. geb. dd. 7 jun. 1892, wonende te Dnk- kum; Engelsman. Dieneke W.,geb. dd. 26 nov. 1924, wonen de te Voorschoten; Maul, Wil lem F. geb. dd. 8 apr. 1911, wo nende te 's-Gravenhage, van Holland, Willem, geb. dd. 30 dec. 1889, wonende te Leid- schendam; de Groot, Johannes C.. geb. dd. 22 jan. 1893, wonen de te Leidschendam; Rotteveel, Frederika W„ geb. dd. 10 jan. 1891. wonende te Voorburg: St. Martin, Etienne, geb. dd. 6 sep. 1885, wonende te Leidschendam; Burgstad, Teuna. geh ?i. 12 mei iS90, wonende te Zoeter meer; van Nierop, Catharina, J. geb. dd. 29 dec. 1897, wonende te Leidschendam; de Klerk, Lena. geb. dd. 10 mrt. 1893, wo nende te 's-Gravenhage; Ooster veen, Karei H. geb. dd. 17 aug. 1893, wonende te Voorburg. GEBOREN: Perquin, Angelique W. M. Nijker- ken Chantal N. A.; Droog Pa trick; van Paassen. GETROUWD: Reuvers B. J. en van Beek W. J.; Staller J. W. 's-Gravenhage en Dijkstra G. 's-Gravenhage; Jan sen R. A. en Huijsman K. Helle- voetsluis; van den Broek W. M. G. Th. Delft en Vissers J. A.; de Vries A. Groningen en Sa muels A. A. M. Groningen; de Vos W. W. Rotterdam en Pel- laers M. S. 's-Gravenhage; Tijs- sen P. Th. M. en Zuijdwijk .1. Chr. 's-Gravenhage; Djibouti, PALA FOORT 8 LAND 8 t< l.u. Galvcsti.il. ARCHIMEDES fi Barbados, ARISTOTELES 7 tc P AMSTEL- DIJK ANTILLA BAY 7 IIEELSI.'M 6 -V :H::KCHT 8 CHEVRON THE HAGUE 7 vn Ko penhagen nr Freccrlcla. HIRK'I 8 tc La Halal. CRANIA 8 vn Cardon nr Stanlow DOSINA 7 vn C r.ua.. nr Bonny, GANYMEDES 7 810 no HERCULES 7 tc Bar. HERMES S te tutunlfi H AS Mosülmi. KYLIX 8 vn I erii'ir Helslngborg. LAARDEHKERK Bahrein ar r«hn, LADO\ - ;P ba. MAASBREE 8 tc Mena al LOYD DEJIMA 7 MEDES 7 vn Sav rc, tR' HENQ 7 vn Geo arlbo. PERICLES 7 Bilbao. ULYSSES ir Rotterdam. VITRTA elalde nr Mena al Ahma

Leidse Courant | 1973 | | pagina 6