VERLOVEN? VERHEUL LEIDSE COURANT Familieberichten Met diepe droefheid geef ik U kennis, dat op 28 augustus 1973 in het ziekenhuis "De Weezenlanden" te Zwolle na een plotselinge ernstige ziekte, zacht' en kalm is ontslapen, mijn innig geliefde zorgzame moeder HENDRIKA KOOMEN Weduwe van Marinus Johannes Esseveld. op de leeftijd van 79 jaar Sassenheim. J. C. Esseveld. J. P. Gouverneurlaan 24. De rouwdienst zal plaatsvinden zaterdag 1 september a.s. in de Hervormde Kerk te Sassenheim. aanvang 1.00 uur n.m. waarna de bijzetting zal plaatsvinden, in het familiegraf op de Hervormde begraafplaats te Warmond. Aankomst 2.00 uur n.m. Voorzien van het H. Sacrament der Zieken overleed na een moedig en geduldig gedragen lijden, mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoon moeder, oma en onze lieve dochter, Susanna Johanna Klein-Rombout op de leeftijd van 55 jaar. Mede namens verdere familie: Leiderdorp: J- 6. Kléin Breda: A. P. J. Klein I. Klein-de Winter Hilversum: ;L. G. Klein A. J. Klein-de Graaf 'A'lphen a/d Rijn: P. J. Kfein M. J. Klein-Weijers Leiderdorp: j. G. j. Klein en Annette en kleinkinderen. Leiderdorp, 29 april 1973 Rietschans 32. De overledene is thuis opgebaard. Avondmis in de Jozefkerk aan de Herensingel te Leiden op vrijdag 31 augustus om 19.30 uur. - Wij vieren de H. Eucharistie voor haar zielerust op zaterdag 1 september om 10.30 uur in boven genoemde kerk, waarna om circa 11.45 uur de'be- grafenis, plaatsvindt op de begraafplaats 'Rhijnhof, R.K. gedeelte. GEMEENTE LEIDERDORP BESTEMMINGSPLAN „ZIJLLAAN EN MEIJEPOLDER' 1968" WIJZIGING VOORSCHRIFTEN De burgemeester van Leiderdorp maakt ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 28, lid 6 van de Wet. op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat van 31 augus tus 1973 af gedurende één maand voor een ieder ter? gemeentesecretarie ter inzage liggen: 1. het besluit van Gedeputeerde Staten van Zuid-Hol land van 13 juni 1973, G.S. no. 165. waarbij gedeelte lijk goedkeuring is verleend aan de bij raadsbesluit van 13 novembr 1972, no. 457. vastgestelde wijziging van de voorschriften, deel uitmakende van het be; stemmingsplan „Zijllaan en Meijepolder 1968" 2. het onder 1. genoemde raadsbesluit. Aan de wijziging van de voorschriften is goedkeuring onthouden voor zover betreft de begripsbepaling „handel" in artikel 1 onder s en aan de woorden „handel en" in de aanhef van artikel 7, lid 1. Aangezien de wijziging van de voorschriften over eenkomstig het ontwerp daarvan is vastgesteld en niemand zich tijdig met bezwaren zowel tot de ge meenteraad als tot Gedeputeerde Staten heeft ge wend. zijn ingevolge artikel 29 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening alleen de gemeenteraad en de inspecteur van de ruimtelijke ordening bevoegd tot. het instellen van beroep bij de Kroon, zulks gedu rende de bovengenoemde termijn. Gelijke bevoegd-, heid komt toe aan een ieder, die bezwaren heeft tegen de onthouding van goedkeuring door Gede puteerde Staten. De beroepschriften dienen aan H. M. de Koningin te worden gericht en kunnen wor den ingediend bij de Minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening, Van Alkemadelaan 85 te 's-Gravenhage. Leiderdorp, 30 augustus 1973 De burgemeester voornoemd, M. A. van der HAVE. N.B. Het bestemmingsplan „Zijllaan en Meijepolder 1968" wordt omgrensd door de Zijl, de secundaire weg no. 5. de Engelendaal, de Laan van Ouder- •zorg, de Van Poelgeestlaan en de Van der Marck-! straat/Zijloordkade tot het punt van samenkomst met de Zijl. uw luwelicr - Adviseur is MODEHUIS DE GROOT deelt haar clientèle mede dat haar nieuwste modelle.n in de Najaarsshow 1973/1974 op vrijdag 7 september a.s. 's avonds om 20.00 uur in Holiday-lnn te Leiden worden getoond. Kaarten 7.50 inclusief consumpties, telefonisch te bestellen in onze zaak, Breestraat 113 - Leiden, telefoon 01710-20706. Nadere informatie geeft da PTT u graag op de post kantoren u kunt ook de klantenservice Posterijen' bellen, tel. 0017 (gratis). Op alle postkantoren kunt u kosteloos een tarieven- blad op zakagendaformaat krijgen of - als u veel post verzendt - een uitgebreider tarievenboekje. telefoontarieven zijn: abonnementsgeldwordt met f 1,- per maand verhoogd tarief voor extra vermeldingen/regels in da telefoongids: wordt f 10,- per regel telegramme binnenland zijn: per telegram van 7 woorden f 4,20 en per ieder volgend woord f 0,50

Leidse Courant | 1973 | | pagina 8