i 1 ift EXAMEN-EXAMEN-EXAMEN-EXAMEN-EXAMEN-EXAMEN- S.77Z 7y 1 RAADSLID OOSTERBAAN STELT COLLEGE VRAGEN OVER RAADHUISLAAN Pak tegen verhoging tarief kweekreactor lan Lind balanceerde op rand uitschakeling sport en streeknieuws Politie zoek spoor 11a moord Aanleg van sportvelden Leidschendam gaat door MARKTEN Subsidies voor jeugd in Alphen Parkeerexcessen in raad Hazerswoude WOENSDAG 27 JUNI 1973 LEIDSE COURANT LEIDEN Aan de Noordelnde scho lengemeenschap slaagden LAVO-kantoorasHlstent: R. de Bruyn. L. Ponders, J. Wlellnga, K. v.d. Zwan. D. Overes, W. Verkley, M. Vlerslra. R, Mlnnee. J. van Nleu- wenhuyzen. G. Dol, T. Goedemans. E. Oosthoek, J. Buder, L. van Ame- rongen, L, van Bohemen, C. Peper- korn, J. van Duyn, D. van Duyven- bode, J. Noort, V. Bloot, F. Hoogen- boom, F. Uithol. D. Brandwijk, A. Dronkert. A. Heemskerk, B. Heems kerk. J. Koreman. D. Leplaar, P. Schröder, A. te Winkel, S. v.d. Zeeuw. LEAO'3: L. Epskamp, I- v. Dolder, J. Slkelenboom- E. Bruhne, P. van Donk, A. Hessenng, ,J Kortleve, B. v.d. Laar, G. Plooyer. C. Pont. K. Rijswijk, R. Tjong a Hung. L. Woerdman. R. Bourgonje, P. Bazen, J. Rademaker. T. Wolvers, W. v.d. Bent. J. Boot, E. de Bruin, C, v.d. Does. C. Jansen, C. de Jong. W. Lugthart. H. v.d. Marei, P. Meyvo- gel, G. NIJgh. P. Ouwehand, C. Var kenvisser. A. de Zwart, M. Brug man. J Hilverda. R. Hoogendam, R. Kroon, H. van Sladen. B. Band- sema, D. de Crane, W. van Dijk, M. Goedhart. J. Dollslager. H. de Ornaff, H Kortekaas, H Loke. M. v.d. Pool. M. Sehrama, C. Koeheln. J. Kamp, E. Kerkwijk, M. van Kerkwijk. F. Barnhoorn, T. van Duin. G. Groenewoud, C. Jue, C. Schelvis, B. Wljnands, P. Marlnus. J. Brauckman. G. de Roov, L. van Hameren, M. StokdIJk. L, v.d. Burg. L. Hogewonlng. J. Mosselman, M. Overvllet. W. v.d. Plas, I. Messcma- ker. R. v.d. Bent. J. v.d. Tang, J. Westgeest, K. Bosman. W. de Hay, R. van Hal. F. Hensdljk, A. van El- gen, L. v.d. Hulst, C. de Graaf, J. Muller. J. Sluimer. W. Wljga. A. v.d. Akker. R. Freke. M. v.d. Lan- genherg, M. Slingerland, T. Vooft /j£ T £X77S/a/Y wijk), E. Fechter (Was ik, E Mars. G. Blansjee, S. Braggar. A. Monta ierkei, v.d. Lubbe, F. Btlder- P. Drukker, W. Dijkstra, A. Pelgrim, T. Emnns, B. Pljnacker, A. van Es sen. C. Robbers. S.' v.d. Geyn, J. van RIJnswou. M. Geradts, E. S. Siera, Y. de Graaf. I. Spuyman. D. de Groot, H. v.d. Steeg, R. Groen, In 't Woud, P. Stou- C. Holswllder, C. v.d. Hoogt, .Pvan Houten. E. Janssen.F. de Jong, J. de Koning. L. Koppers, P. v.d. Leer, J. van Leeuwen. LEA(MH. Vonk. J. de Vogel. A. v.d. Linden, euwkoop. E. an Stijn, A. Paardekooper (Leider- nuar). H. Slkklng (Warmond), ,J. Segboer. W. Vogelaar (Voorscho ten). A. Sprong (Noordwijk). M. Steenbergen, W. Stlerum, C. Waaij- er (Lelden). H. Verwelj (Boskoop). J. van Vliet (Rijnsburg), W. Vooljs MAVO Wagenaar, E. Haverkamp. M. Ver- bij. T v/d Burg, I. Dongelmans, L. Blakenburg. I. van Middelkoop. A. Straathof. A. de la Combé, ,W. Noor- hinder, R. v/d Tuin, A. Mtfeslrtk', G. Mossink, J. Mosslnk, B. Verkley. J. Overes. J. Kroft, P. Klein, J. de Jong, T Hoogewerf, J. V. Croese, H. Verwoerl, I. Bosnia, J. Haver kamp. P. van Dijk, ,J. Zonderop, G. Egberts. ENAAR Aan het Adalbert ?ge slaagden voor HAVOS. er, R. Bavelaar, A. Beckers. D. :sma, E. v/d Berg. M, v/d Ber- F. Boogaard, A. v/d Holst, P. de Jong, G. Knljneburg, M. v/d Kroft. D. van Leeuwen. F. deCLoos. F. Nolet. F. W. Schoor], M. Schröder. LEIDERDORP i 'de LOI slaag- vj?,S( i Aalst (Hazerswi v/d Vel- elde, R. Versleegh. L. i Vliet, D. Vogels, P. Westgeest, J. Wilden- VOORSCHOTEN Namens de tractie van de VVD heeft raads lid N, Oosterbaan het College van burgemeester en wethou ders de volgende vragen ge- steld: 1. Deelt het college de mening van vragensteller, dat de ver keerssituatie op het eerste ge deelte van de Raadhuislaan steeds meer te wensen overlaat. ,i/a. wil het college nog eens zijn "gedarhten laten gaan over de suggesties nar voren gebracht door 46 omwonende gezinnen op 5 met 1972 en het antwoord, dat het college daarop gaf op 16 ok tober 1972 en waarvan met name punt 4 thans wellcht iets optimistischer kan worden be zien. Aannemende dat het 1520 jaar geleden niet te voorzien was, dat Vlietwijk een dermate dichlc autobezetting zou gaan kennen, is dan thans toch niet het ogenblik gekomen om de be langrijke invalsweg van zo'n grote wijk voor omwonenden en verkeersdeelnemers acceptabel te maken? (Dat is toch ook met Badhuisweg en (voor tijdelijk overlast) met de Prins Bern- hardlaan gebeurd?). 4. Hoe ontwikkelen zich de ge dachten bij het college met be trekking tot de Ringweg om het centrum en komt dit dn het ka- der van de behandeling van het structuurplan nog tijdens de zit tingperiode van deze raad aan de orde? 5, Deelt het college de mening van vragensteller, dat handha ving van de buslijn van primair belang is, zodag asfaltering van althans het eerste deel van de Raadhuislaan onontkoombaar is en herziening van het gehele wegprofiel in overweging geno men moet worden? 6. Is het college dat zich in een vroeger stadium vrij negatief opstelde ten aanzien van vragen mijnerzijds omtrent de ver keersregeling op het kruispunt Raadhuilaan-Leidseweg, nog steeds van oordeel is dat deze optimaal is? Is het met name niet zo, dat de gemeente ter plaatse grond bezit, die kan hel pen de voorzieningen te schep pen voor een betere afwikkeling van het verkeer? 7. Heeft het college opgemerkt, dat zich ter plaatse thans het gebruik ontwikkelt om de ver- keersstrook, die bestemd is voor rechtsaf buigend verkeer mede te Denutten voor rechtuit rijden, omdat de capaciteit van de doorlaat slechts 34 auto's is? 8. Is het college bereid om dit complex van vraagstukken in de commissie openbare Werken en/of Verkeer en Vervoer aan de orde te stellen? Wil het colle ge deze zaak nog eens opnemen met de omwonenden en even tueel met het Wijkcomité Vliet wijk? m bet Adelbert College slaagden /oor MAVO-3 F. v/d Eeden, A. Hop man, M. v/d Horst. R. Knljneburg, Winkelman. Aan liet Adelbert College slaagden voor MAVO-4: T. Altena. M.-J. van Amerongen. F. van Assem. I. Bak ker. F, Berbée. J. van Blaricum. M. Brandt, .1. Brederode, N. de Bree. A. Compler. T. Dolkens, R. Doorn. weerd, P. Drummen. C. Faase. A. Fokke, E. Gladpootjes, R. Goossens, P. Groen, N. de Groot. W. v/d Ham, M. van Hemert, H. de Hoogd, F. de Jong. H. Koene. H. de Kort, E. v/d Marei, H. Rooljakkers, D. Rulgrok, A. Ruygrok, J. Smulders. R. Soetlsna. M. Teunlsse, T. Tle- man, P. Turk. M. van Veen, H. v/d Velde. G. van Velzen. R. Vermeij. M. Vorliam, A. Weber. R. Werner, N. Zandvliet, L. Zoetemelk. LEIDEN MIJDRECHT (ANP) - De rijk politie is nog niet verder gek: men bij het oplossen van i moord op een 82-jarige allee wonende Mijdrechtse veehoud* die maandagavond dood in zi woning werd gevonden. H: bleek dat hij om het leven w gekomen door slagen met ei hamer tegen hoofd en borst, hamer is gevonden. Er zijn veel sporen in de wonir gevonden, maar die kunnen o afkomstig zijn van de buren d het lijk maandagavond hebbt aangetroffen. De rijkspolitie o derzoekt of er iets met de sporen is te beginnen moord tot een oplossing te bre Zuid-West slaagden uwalda, R. Dubbelaar. rlffioen. F. Groen. K. Gi'oot. D. Gijsman. J. van Helj- ningen, H. Heshuslus, F. Hilgevoord, B. de Koning. P. Koop. lap Zuid de MAVO: J. Jol, C. Beider, K. Boonstra, K. Bro- -ichnp iagder Duin, G. Duyvenbr de. J. Duivenvoorden, A. Fllippo. H. van Gerven. H. van Goozen. M. Go- vers. S. Greljdanus. J. Guldemond. Tli. v/d Helm, J. Honsbeek, N. Hou- wellng, P. Janmaat. A. de Jong. E. Koster, K. Lahev. R. van Leeuwen, E. Llgtenberg. M. Merbls. A. Mol- mans, J. Oudendijk. C. Ouwehand, D. T M jfiajif C. Wassink. J. Wis OEGSTGEEST Aan het Rijnlands Lyceum te Oegstgeest slaagde voor het Gym-b: K. Vos (Oegstgeest). LEIDEN Aan de scholengemeen schap Sint Agnes slaagden: MAVO- 4: J. Arts, B. Van Beek, C. Belt, P. Beuk, W. Belj, W. Bodenhausen, I. 'ïe, K. van Dijk, L. van Dijk, Janson, J. Kemper, E. Kerkhof, W. Kooloos, Ch. Kop. C. Koster, A. Kraan, M. Ruiters, I. Lelieveld, J. Meijer, F. Meijer, P. Nijssen. R. v.d. Poel. R. de Roolj, H. Rozier. Ch. Scheepe, T. Segaar, J. van Stijn, I. Dlan Tan, L. Tan, J. Tiche loven, B.van Tol, M. Vendel, R. Vlnkesteljn, R. DE Vroomen, P. v.d.k Wee, L. Welslnk, M. Wltsen- burg, F. Arkensteljn. y Bakker, M. v.d. Straalen, A. van Tienen, M. Vendel, T. Venvey, M. v.d, Voorn, T. Voortman, M. Vreeburg, L. Wer- KEN: R. v.d. Berg, P. L'Ecli Grimbergen, H. Hoogervorst, 1-1. 1-Io- zec, C. Meijer, C. v.d. Ploeg, F. Slokkel, J. Verbiest, F. Wcssendorp. J. Zwarts, K. Brugman, P. van Bee- kum, M. Beerends, A. Deckers, K. Haft, P. Hoek, D. Meyer, H. Muller. HOUTBEWERKEN: R. Chaudron. J. Bredeveld, G. Dreef, J. Flelemon. J. Jansen, C. Korpershoek, J. Lee- Verdel, E. van Westrlenen. METSELEN: A. de Best. J. Borst. W. Glasbergen, A. Harskamp, F. Hoog- eboom, C. Jansen, R. Martin, K. Ouwerkerlc, Z. van Rullen, II. de Star, A. Zandvliet, J. van Alpen, G. Brokaar, M. Fllippo, J. Keerewcer. H. de Jonge, J. Langezaal, W. var, Tongeren, J. Wollers. D. d.d. Wijn gaard. SCHILDEREN: S. Aabspocl, J. Bloi W. Kortekaas, M. van Polanen. Ramp. C. Walen. LEIDEN Aan J. Dirk--. M. STRAATMAKEN: W. S. van Haasle- :h, M. den Hol- HAZERSWOUDE Op don derdag 28 juni a.s. zullen ii Sint Michaëlshuis te Hazers woude-dorp tijdens een fees telijke bijeenkomst de ver keersdiploma's worden uitge reikt aan de leerlingen var de Hazerswoudse basisscho len. In het programma, om 10 uur is gepland, ver toont een vertegenwoordige van het Verbond voor Veili] Verkeer Nederland een SASSENHEIM De drum band Adest Musica heeft in her weekend een eerste prijs behaald in de ere-afdeling Marswedstrijden (208 pun ten) en eenzelfde prijs ere-afdeling showwedstrijdei (246 punten) op een vrij con cours in Wassenaar ter gele genheid van de jaarmarkt Van de 25 korpsen behaald» Adest Musica het hoogst» aantal punten 'met als gevolj dat voor de tweede maal ii successie de wisselbeker' werd meegenomen naar Sas senheim. Deze successen zijf een vervolg op het resultaat bij het bondsconcours vorig# week, waar dezelfde prijzei werden weggesleept. Voor hun vertrek naar de aarde maakten de drie 1 astronauten van Skylab I nog een paar controle rondjes rond hun satel liet. Tijdens dat cirkelen s werd bijgaande foto ge- maakt waarop duidelijk i het provisorisch aange- brachte zonnescherm zichtbaar is. LEIDSCHENDAM Met slechts twee VVD-stemmen en die van mevrouw Schmllz van D'66 te gen heeft de raad van Leid schendam vannacht om kwart over één het voorstel aanvaard om langs de Burgemeester Ban- ninglaan twee extra-sportvelden voor het juniorenvoetbal aan te leggen. Er waren beloften van geen ge- bouwer. op de velden, geen tri bunes, geen geluidsinstallatie en het niet gebruiken als hoofdveld van voorzitter Kolfschoten voor nodig om een aantal aarzelende raadsleden te overtuigen. Belof- ten die overigens reeds uit de j raadstukken waren gebleken er j men kan zich dan ook wel af vragen of hel aarzelen geen voorproefje was voor de verkle- zingen van volgend jaar. De tri- J bune was met voor- en tegen standers bezet en het spel i •moest waarschijnlijk goed ge- speeld worden, de VVD stemde i bijvoorbeeld met twee man voor en met twee tegen. Kritiek was er on de aanpak van het voorstel en het onaangekon digd beginnen van de werk zaamheden, kritiek die echter door burgemeester Kolfschoten werd ontzenuwd met de mede deling dat spoed geboden was als de velden, met het nieuwe seizoen moesten worden ge bruikt. Enthousiast was eigenlijk alleen de prot.chr. heer de Ruijter die enige tijd geleden de suggestie voor de aanleg van de velden had gedaan. KVP-fractieleider van der Laan wilde de velden op werkdagen 's middags openhouden maar de voorzitter zei dat de velden dan spoedig niet voor de sport wa ren te gebruiken. Burgemeester Kolfschoten bena drukte dat niet het minder goe de onderhoud van de hoofdvel- den de aanleg nodig maakt, maar de toenemende druk van de meer dan du«zend leden van de beide sportverenigingen. BODEGRAVEN Onder leiding van Antor. Dekker, leraar lich. opvoeding aan de Kath. Mavoschool, Is een werkgroep in leven geroepen werkgroep hoopt hij demon voor schoolsport. Door deze stratiewedstrijde'n en toer nooien te houden. Als start punt gaat donderdag een school wandelmars beginnen voor alle basisscholen. De start is bij de Groene Zoom, Velling Katwljk/RlJn, 25 Juni Was- 1 peen p. kist; AI 15,70—18,00, All j 12,80—15,60, bospeen .73—81, andijvie, 21—22, sla G-rl7, selderie 12—25, pe terselie 15—22, krulpelersclle 13—18, prlncessebonen 2,30—2,40, bosuien 23, uien 17—51, radijs 32, tuinbonen 4347, pootuien 49—51, rabarber 35—37, spinazie 20—26, prei I 1,24— 1,25, prei II 63. Aanvoer waspeen 35,000 kg. In Leidschendamse raad LEIDSCHENDAM In de raadsvergadering van gisteravond heeft het PAK-raadslid J. J. Roovers gepleit voor het duidelijk aangeven op de electriciteitsnota's waarvoor de door het rijk vastgestelde ta- fiefsverhoging van 3 procent dient, namelijk voor de financiering van de snelle kweekreactor in Calcar. Nieuwe LOM- school aan Oudhoornse- ALPHEN Wanneer de raad haar medewerking wil verlenen, zal met ingang van een augus tus de te stichten Lom-school zijn intrek nemen in het school gebouw aan de Oudshoornse- wcg. Het schoolbestuur denkt de school te kunnen starten met 44 leerlingen. Het ligt echter in de lijn der ver wachtingen dat het aantal leer lingen zal stijgen tot S4 leerlin gen. Het gebouw zal bestaan uit zes klaslokalen, een vaklokaal en een gymnastieklokaal. In ie der klaslokaal zullen ten hoog ste 24 leerlingen worden toege laten. /oorts zal de raad zich donderdag moeten gaan beraden over het slichten van een een-klassige R.K. kleuterschool ten oosten van de President Kennedylaan. De school zal ruimte moeten bieden aan 30 kleuters en zal een speei-werklokaal omvatten. Leiderdorp In de B-afdeling van het Munniktoernooi in Lei derdorp deden zich gisteren sen sationele ontwikkelingen voor. De betere C-spelers bleken het de B-spelers vrij lastig, zo niet te lastig, te kunnen maken. Zo maakte de zestienjarige Broos- hooft bijna geschiedenis, aange zien hij slechts op het kantje af van de favoriet voor de eindze ge Jan Lind verloor. Lind, die zoals gewoonlijk sterk offensief spelend begon, maakte opmer kelijk veel fouten, hetgeen tot gevolg had, dat Brooshooft moed vatte en met stijlvolle passeerslagen en lobs zelfs kans zag de eerste set met 75 te veroveren. In de tweede set kwam hij met 3—0 voor, doch voor een Lind is een dergelijke achterstand niet onoverkome lijk. De derde set leverde een 4—2 voorsprong voor Brooshooft op, maar wederom herstelde Lind zich en wist, vooral door zijn routine, de partij alsnog met 5—7, 64, 64 in ziin voor deel te beslissen. De vraag werpt zich wel op, of Madera voor een Lind in deze vorm toch niet te sterk zal blijken. Bij de dames was er sprake van min of meer dezelfde situatie, zij het dan, dat hier de verras sing wel voltooid werd. Ellen Gerrese, derde geplaatst (eigen lijk tweede na het uitvallen van Milou Penseel), ging in een meer dan twee uren durend ge vecht door de knieën tegen Jo- sien Teeuw, die wonderlijk ge noeg niet eens op de B-lijst staat. Nadat beide speelsters ie der een set met 6—1 gewonnen hadden, was het Teeuw, die het stugst volhield en daarmee via 75 de overwinning greep. Bij deze verrassende uitslagen bleef het echter niet. Paul Theu- nissen, nog C-speler, rangeerde de in de overgangsklasse A competitie spelende Pasma, voor wie het gisteren allemaal niet zo hoefde, na een snelle 5 2 achterstand met een 75, 6—2 uit het toernooi. De even eens nog niet tot de B-spelers behorende Erik de Groot lever de ook een goede prestatie. In een uiterst spannend duel ein digde hij tegen v.d. Zee met 6 —8. 64, 6—4 aan de gunstige kant van de score. Op baan twee werd een pikant duel ge speeld. Madera, nummer één in B, moest aantreden tegen Ver- degaal, de nummer één in C. Verdegaal schuwde de aanval niet en leed zodoende een niet onverdienstelijke 64, 6—2 ne derlaag. Naast deze verrassingen werden ook nog drie partijen tussen B- spelers onderling gespeeld. Deze hadden een vrij normaal ver loop. Kallenberg versloeg v.d. Berg met 6—1, 6—3, Visbeen won moeilijk met 68, 6—0, 6 4 van De Visser en Theunis- sen blikte Crepin met 62, 61 In het herendubbel B hadden de zo langzamerhand goed op el kaar ingespeelde Ruijsenaars en Creygton opvallend veel moeite met v.d. Zee en Wielsma (62, 3_6, 6—4). Voor -Beckwith/v.c. Nat, eerste geplaatst, is een eindzege in het herendubbelspel C niet meer dan een illusie geweest. Met 6 4, 3—6, 6—3 maakte het duo Fawzi/De Raadt een einde aan sun goede voornemens. In het damesenkel D mag de zege van Marieke van Oostrom op mevrouw Grimbergen niet on vermeld blijven (64, 36, 6 3). Enige overige uitslagen. DEB: v.d. MevBorman 69, 61; v Wezel-Krol 9-7. 6-2 HEC: VerdegaalGoudberg 62, G 4; De Groot—M. de Bakker 6— 1, 12—10. DEC: v.d. BijlSne- terse 60, 62; WassinkAi- bers 6—3, 6—3. HED: v.d. Loo Siersema 64, 64; Geelker kenPiet 64, 26, U4; Er adusGelevert 75, 62; Gibe- rius—Roebert 64, 6—3. Het raadslid suggereerde de ta- j riefsverhoging maar te laten j rusten omdat de wet die de vo- I lige regering uitvaardigde in I het kabinet-den Uyl geen kans zou maken. Volgens de heer Roovers laten veel gemeenten de zaak daarom ook maar rus- ten. Het te gebruiken plutonium is zeer gevaarlijk en om rampen j te voorkomen zou voor de streek rond Calcar in Duitsland j al een evacuatieplan zijn ont wikkeld. Wethouder Bunnik zei dat de wet in het college niet ter sprake was gekomen „bo- I vendien wil ik geen wethouder zijn die de wet niet houdt" Bij het GEB zouden volgens de I wethouder grote moeilijkheden met nieuwe formulieren en wij ziging van de computer ont staan. Hij beloofde naar de wens van de heer Roovers te zullen „streven" maar het raadslid vond dit in verband met „deze verschrikkelijke zaak" te weinig „dat zijn piet luttige bezwaren tegen immense gevaren". De wethouder zegde ook een spe cificatie op de eindafrekening toe en bij de voorschotsnota's nog een afzonderlijke circulaire maar het mocht niet helpen. Het raadslid meende dat iedereen zelf moest kunnen beslissen of hij de toeslag wilde betalen. Wethouder Bunnik: „niet beta len betekent parasiteren op de Leidsemdamse gemeenschap". Nee, antwoordde het raadslid Roovers, dat betekent de conse quenties trekken van je gewe tensbezwaren. De principiële discussie eindigde met de indie ning van een amendemant dat met de stem van mevrouw Schmitz van D'66 en de drie van PAK voor werd verworpen. De raad verteerde ruim 14 dui zend gulden voor de festiviteiten bij het regeringsjubileum van Koningin Juliana. HAZERSWOUDE Op donderdag 28 juni a.s. komt de gemeenteraad van Hazerswoude 's avonds om acht uur in openbare vergadering bijeen. De agenda noemt o.m. het voorstel tot wijziging van de Al gemene Politieverordening in verband met parkeerexcessen, name lijk het tegengaan van „hinderlijk" parkeren, welk begrip weinig ruimte biedt voor niet „rijklare" voertuigen. Het is dan ook verboden dergelij ke voertuigen langer dan 24 uur onafgebroken op de weg te la ten staan; voorstel tot vaststel ling van een verordening studie faciliteiten, regelende de toeken ning van tegemoetkoming in stu diekosten en studieverlof aan ambtenaren van de gemeente Hazerswoude voor zover met de studie, naar het oordeel van burgemeester en wethouders di rect of indirect een gemeente lijk belang wordt gediend; voor stel voor het kruispunt Jan Lie- vensplantsoen/Dorpsstraat in plan Zuid III een andere voor rangssituatie te laten gelden, namelijk één die wil dat het verkeer gaande via de Dorps straat voorrang wordt verleend ten opzichte van het verkeer ko mende uit het Jan Lievensplant- soen; voorstel tot het verlenen van medewerking voor het her stel van de stormschade aan het schoolgebouw Dorpsstraat 252: idem voor identieke schade aan het schoolgebouw Groenestem 12 en een noodlokaal bij het schoolgebouw Da Costasingel 42; idem voor de gedupeerde kleuterscholen (Groenestein 12a en Jacob Reviusstraat 1); voor stel tot intrekking van de veror dening op de heffing en invorde ring van gelden voor het hebben van een standplaats met een woonwagen binnen de gemeente Hazerswoude ALPHEN Over het jaar V wordt, wanneer de raad er c derdag mee akkoord gaat, zeven stichtingen en groe een basissubsidie toegeke Vier instellingen komen in merking voor een speciaal sidie. De Jeugdraad heeft burgeme en w. geadviseerd aan de St ting R.K. Jeugdwerk, „De landsche Nachtegalen", spanningscentrum. .(Gou hoek", „De Bonte Kraal Gereformeerd Jeugdwerk, K Aarlanderveen en de h< Jeugdraad Oudshoorn wijk een basissubsidie toe te keni De bedragen liggen tus 111,10 voor de herv. Ju draad en 616,50 voor het j formeerd Jeugdwerk. Een zonder subsidiie zou wor. toegekend aan „De Holland: Nachtegalen", ,,'t Bunkert ..Snider" en Het Leger Hells. LEIDSCHENDAM houder J. M. Krar.enburj van huisvesting en volksge zondheLd houdt wegens kantie op de vrijdagen 13 juli geen spreekuur.

Leidse Courant | 1973 | | pagina 4