Lampe maakt 'n luchtige zomer uit wit en zwart en katoen-satin ZOMERPRUZEN BONTMANTELS 't BONTHUIS fvrijdagvoordeel ...en ook op zaterdag de "lovable lollypop look" vande rug af gezien no; LEIDSE COURANT DONDERDAG 24 MEt 1973 Herensandaal Niet van leer te onderscheiden san daal met echt "Worishofer" voet- bed en sterke poro- rubberloopzool. Donkerbruin. Maten 39 t/m 45 Imperiaal De Luxe Universeel. Door epoxy-behandeling volkomen roestvrij. Eenvoudig monteer- baar. Verstelbaar! Nu slechts 31.50 Plastic voorraad/op- bergrek Schroefloos zelf te monteren. Zeer stabiel. 4 legplanken. Afm. 135x30x60 cm. In oranje/wit Extra handig veldbed Is 1-2-3 in elkaar te zetten en mee te nemen. Biedt uitste kende ligging. Alleen in blauw. Nu Damesvest Sportief V-hals vest, 75 cm lang. Voor pand en mouwen met kabelsteek. Mak kelijk wasbare acryl. In 5 modekleuren. Maten 38 t/m 46 Badstof ankiets Zeer elastisch ge breide ankiets van acryl met mousse nylon. Prima pas vorm. Tien kleuren: uni en fantasie. Schoenmaat 40-45. bijp. zeil met spin 13.25 17.95 2 paar Poplin jacket Ideaal vakantiejack van wash-'n-wear polyester/cotton. Blinde sluiting met rits. Helanca rug band. Ruime binnen zak. In o.m. beige en groen 25.- Damespiama 100% Katoenen cloqué zomerpiama met korte mouw. charmante kraag en' lange pantalon. Di verse leuke dessins en kleuren. Mt. 48 t/m 52 14.35; 42 t/m 46 13.50 deze zeldzaam voordelige wandkast/afwaskast- kombinatie Van witte kunststof. Wandkast met 2 deuren. 1 legplank en chroom greepje Onderkast met chroom, nikkelstalen aanrecht. Bak naar keuze links of rechts. Beide kasten 90 cm breed. Ideaal voor bijkeuken, maar ook voor uw weekendhuisje, caravan en dergelijke. Profiteer van deze extra spoel- en bergruimte voor heel kleine prijs! Nu twee dagen lang: wandkast onderkast VROOM DREESMANN De Specialist in Bont J. van Egmond Nieuwe Rijn 53-54 Leiden Telefoon 23308. Beeldig, dat diepe rug-decolleté! Fantastisch flatteus,.ook voor u. Draag het, nu de rugloze jurk in de mode is en pieker niet over de bandjes van uw bra. Met dit nieuwe model heeft Lovable weer alle problemen voor u opgelost. Deze bra. superzacht en toch steungevend, blijft altijd discreet onzichtbaar. Behalve als u hem straks bij ons komt passen natuurlijk. Van katoen-satin, in wit met zwart; met blote rug, halterbelijning, brede lakceintuur èn bolero. Mt. 36 t/m 44 79.-. SCHELLINGEaHOUDT van Katoen-saun, in wn met lwan, mei uiuic iue, -- -*■ --

Leidse Courant | 1973 | | pagina 10