El nu per 2 voordeliger Kaartavond doe het zelf/ zonneschermen Juist voor de uitgebroed! 30.- 39.- 3 5 140.- Inuw warenhuis vindt u kniekousen te kust en te keur Vend'elite de eigen-merk- panty van uw warenhuis 5.- 5.- 4»3$J n 14.90 horpantaf .LEIDSE COURANT MAANDAG 16 APRIL 1973 Met grote droefheid geven wi) u kennis, dat plotseling van ons is heengegaan, voorzien van het Sacrament der Zieken, onze innig geliefde man, vader en opa, Adrianus Bouwmeester P. Bouwmeester - Wesselman Cor-Rina Riet - Arie Piet - Agaat Nic- Ina Thea- Frans Greet - Theo Lien - Herman Jan -Tinie Sjaak - Marga Aad Grarda Petra en kleinkinderen Roelofarendsveen, 14 april 1973 Spoorstraat 37. De Eucharistieviering voor zijn zielerust zal gehouden worden in de Parochiekerk van Maria Presentatie te Roelofarendsveen op dinsdag 17 april a.s. te 10.00 uur, waarna begrafenis op het kerkhof aldaar. Hedenavond 7 uur Eucharistieviering in de Parochie kerk. Voorzien van het Sacrament der Zieken, overleed ge heel onverwacht mijn lieve vrouw, onze lieve zorg zame moeder en oma, Adrians Wilhelmina Roest Leiden: J. G. van Noort Lisse: J. M. C. Distelbrink - van Noort A.Th. M.'Distelbrink Alphen a/d Rijn: J. W. M. van Noort M. B. C. van Noort - Messink en de kleinkinderen Marcel en Frank Thuis geen bezoek Dinsdag wordt zij in een Avondmis om 18.30 uur In de Lodewijkskerk herdacht. Wij vieren de Eucharistie voor haar op woensdag 18 april om 14.00 uur in bovengenoemde kerk waarna de begrafenis plaatsvindt op de begraafplaats Rhijn- hof. A.VANLUYK arts PRAKTIJK HERVAT J. v. Gent arts afwezig van 20 april tot 6 mei. De aanwezig Leldse hulsartsen nemen waar. GEMEENTE LEIDEN Agenda van de openbare verga dering van de Commissie voor het Onderwijs op dinsdag 17 april as. om 16.00 uur in kamer 204 van het stadhuis. Vernieuwingen en aanschaffin gen t.b.v. het Stedelijk Gymna sium, 4 openbare g.l.o.-scholen en een bijzonder neutrale g.l.o.- school. Stichting en wijziging mede werking voor de stichting van resp. een openbare school voor buitengewoon onderwijs aan kinderen met leer- en opvoe dingsmoeilijkheden en een p.c.- school voor b.p. voor onderwijs slechthorende en spraak- gebrekkige kindoren. Beschikbaar stellen van eer krediet voor de bouw van eer jopenbare en r.k. I.i de Vondellaan. op de agenda betrekking hebbende stukken liggen ter inzage bij Bureau Voorlichting, Stadhuis. A. W. van Noort-Roest op de leeftijd van 67 jaar, van ons Is heengegaan. Zij zal een onvervangbare plaats bij ons achterlaten,' Uit naam van het Gezamenlijk Personeel M. A. M. van Noort Leiden, 16 april 1973. WEGENS STERFGEVAL zijn onze zaken Doezastraat 19-21 te Lelden en De Kempenaerstraat 14 te Oegstgeest woensdag 18 april GEHELE DAG GESLOTEN. Firma M. A. M. van Noort tb.v. Ouden van Dagen te Rljpwetering Kaarten om 500 paesateren Dinsdag 17 april Aanvang 8 uur Tevens trekking van de grote loterij In Café „Rustoord" te Rljpwetering BOIl voor vTijblij/tnd. Inlormili. H.Tan VEEN Noordeinde 15-17 Roelofarendsveen li— I L J Wegens uitbreiding van onze correspondentie- en schadeafdellngen vragen wij 2 ENTHOUSIASTE MEDEWERKSTERS (18-20 jaar). Voor deze gevariSerde werk zaamheden is een Muio/Mavo-opleidlng en een typediploma vereist. Belangstelling? een goed salaris, een maand extra als vakantietoeslag én een maand extra als tantième plus reiskostenvergoeding,' liggen binnen bereik als u belt, (toestel 10) of even sch rijft aan Een regencoat die er tegen kan. Vlot. stevig, sportief. Topkwaliteit. Diolen gabardine. Kleuren: beige, rose, grijsgroen, marine, oud- rose en RAF fbwmm M.: 38/50 Daarbij moderne pantalon in acryl. Kleuren o.a.: marine, bruin, oud-rose. rood, beige, appeltjesgroen. maïs en bleu. 4 M.: 38/52 Een echte slankmaker, deze japon van Diolen- LoU-Verschillende dessins en kleur stellingen. M.: 40/50 Het is een regenmantel maar zó jong en modisch dat u er graag de zon in tegemoet gaat. Diolen gabardine. Kleuren: beige, ice, marine en aubergine. tJi: 38/48 Moderne chique mantel. Zuiver scheerwollen jersey. Sierzijden stiksels. O.a in marine. Haarlemmerstraat 163a (donderdagavond - koopavond) Amerstoort. Breda. Dordrecht. Eindhoven. Den Haag. Haarlem. Hilversum. Leiden. Rotterdam. Tilburg. Utrecht Gezellig gewinkeld, in de binnenstad? Kom dan om i6.00 uur eens rustig genieten 1 van een volmaakte STEItltEXIIEHEL in het HAAGSCH De kniekousmode is dit voorjaar fleuriger dan ooit. Tientallen kleuren in dun en dik mousse nylon, glad en geribd orlon en opengewerkt fil d'ecosse. Zodat u beslist altijd de kous vindt die u zoekt. En dat voor een prijs die een bezoekje aan uw warenhuis dubbel de moeite waard maakt! Vcndcx fantasie knigkqm Gebreid ex fil d'ecosse S£D Gebreid van zeer elastisch mousse nylon in fantasiedessins. Maar liefst 11 kleuren. Schoenmaat 19-41. Ook hier variëren de prijzen: van 3.50 voor de grootste maat. tot voor dc kleinste 2.50 Katoen/mousse in een opengewerkt fantasie dessin. Makkelijk wasbaar. Zes kleuren, waaronder geel, rood en bleu. Schoenmaat 19 - 41. Voor maat 39/41 betaalt u 3.25, voor maat Orlon kniekousen In niet minder dan 18 kleuren hebben we gladgebreide knie kousen in orlon met mousse nylon. Schoenmaat 35 - 41. Per paar 2 5„ Vendex kniekousen Ribgebreide kniekousen van orlon met mousse nylon. Vele mode- kleuren'. Schoenmaat 19-41. Per paar betaalt u voor de grootste maat 4.25, voor de kleinste 2.50 Nvlon fantasie kniekousen Gebreid van dunne mousse nylon in diverse fantasiedèssins. Keuze uit 9 unikleuren. Schoenmaat 35 - 41. Per paar \.75 zeer elastisch mousse nylon. In maar liefst 17 kleuren, zoals mente, lilac en apricot. Schoenmaat 35 - 41. Per paar '1,75 19/22 zelfs maar 1.95 Vond'clito is uw waarborg voor kwaliteit, pasvorm en elasticiteit. Prima pantynylons, gebracht in een uniek maatsysteem."waarin u precies uw maat vi'ndt.- Vcnd'clite extraatje voor 't voorjaar: bij aankoop van 2 stuks krijgt u 1.- voordeel! Palermo 20 denier slippanty Het versterkte broekje is gebreid in slipmodel (ideaal voor de korte mode!) Ingezet kruisje, versterkte hak en teen. In alle modekleuren, zoals marine, geel, rood en bruin. Vijf maten, die overeenkomen met de konfektiematen 36 - 46. Per stuk 2.65. nu 2 stuks Cortina 30 denier pantynvlön Öok hier 9 maten, van 36 - 52. De kleuren zijn solera en inka. De prijzen zijn net als oij San Remo: maten 6-9 per stuk 3.30, nu 2 stuks voor 5.60, matenl-5perstuk3.-, nu 2 stuks mm San Remo 20 denier pantynvlön Nu een passende panty voor iedereen: keuze uit 9 maten, van konfektie- maat 36 t/m52. Vijf fijne kleuren, zoals beige en bruin. Voor de maten 6 - 9 betaalt u per 2 stuks 5.60 (normaal per stuk 3.30), voor de maten 1 - 5, die anders per stuk 3.- kosten, nu 2 stuks f I r">| 1 1 1.1 1 li) nu2stuks M OU nu 2 stuks F Parade 40 denier steungevende panty Gebreid van super- elastisch lycra, dat korrigeert en steun geeft. Geen vermoeide benen meer, ook niet na urenlang staan! De kleuren zijn inka en camel. In de konfektie maten 38 - 46. Normaal per stuk 7.95, nu 2 stuks VROC.it DREESMANH De krant, wordt k tot en mt li .gelezen. ;Elke dag#, Wj.1% In een dagblad zit u dut goed met uw advertenties J Wordt uw haar dunner? Last van roos? Kies dan haar preparaten! WAAROM? Omdat Horpanta beschikt ovei uiterst krachtige haar- tonlcums b. geheel nieuwe, bijzonder huldvriendelijke haar- shampoos met een ongekenl grote wasaktlvitejt (voor normaal, te vet haar en ti droog haar) c. massage-olie d. haarkrème Deze vier vormen tezamen, tijdig gebruik, de meest werk-1 zame haarkuur. leder Horpanta produkt op zichzelf is ook de moeite va het gebruiken waard. Eén van de vele voorbeelden. leed ook aan haaruitval In meer of minder ernst mate. Dankzij het gebruik van de Horpanta preparaten is het prachtige sukscs: Weer een gezonde haardos. Verkr. bij drogist of parf. afd. Indien gewenst zenden wij u gaarne een lijst met verkoop adressen. C.C.I. "Alvermij" Leeuwarden tel. 05100-2753

Leidse Courant | 1973 | | pagina 6