cu Een oldie-but-goldie. Het is flannel, het is grijs, en het is double-breasted. Waar kennen we die brede streep ook alweer van? Was het opa in z'n roaring- twenties? Ons Vendor streepshirt is natuurlijk wel op de huidige slanke lijn gesneden. En let op de hoekmanchetten van de lange mouwen. De stof: polyester/cotton, de kleuren: rood, blauw en bruin. De prijs: D'aloude broek-met-blazer. De blazer is van diolen/wol en is slank gestileerd met een één-rijsluiting en brede revers, die net zo als alle andere randen afgebiesd zijn met brede stiksels. Deijzersterkedie je steeds maar weer terug ziet komen. De V-hals pullover. Deze heeft de „tennis-look" gekregen. Het materiaal is 100% ribgebreid acryl. Hals, boord en manchetten zijn met kontrastkleuren gestreept. Kies uit 5 kleuren combinaties op grond van rood, geel, marine, wit en bleu. 'daten 48/54. ZUr En de uni shirts zijn natuurlijk ook nooit weg geweest We geven ze nu alleen een ander kleurtje. Kies uit mauve, beige, marine, donkerbruin en brique. Overbodig te zeggen dat de belijning geheel aan de huidige eisen voldoet. Kijk maar naar details als borstzak, borstlat en hoekmanchetten. Maten: 36/43, materiaal: polyester/katoen, prijs; De Duke of Windsor 1936, Pierre Cardin 1962 en anno 1973 terug in uw warenhuis. De details zijn misschien iets veranderd, de totale impressie blijft oer- en oerklassiek. Het jasje heeft nu opgestikte zakken, zonder klep, en brede stiksels, de broek heeft z'n asbakken teruggekregen, maar heeft weer wel van die modieuze kapnaden en vleugelzakken.

Leidse Courant | 1973 | | pagina 18