Lekkere koö 16««e met de nieuwe snelfilterautomaat van Douwe Egberts. ere millimeter heeft attentiewaar de Prijsprimeur.3dagen38.- Bij Kreymborg Uit de schone vloerenhoek van de Bijenkorf. de Bijenkorf WIJ HEBBEN EEN LEUKE JOB 1) 3 serveersters 2) 1 meisje voor de afwas 3) 1 zelfstandig werkende kok 4) 1 man voor de algem. dienst Douwe Egberts koffie lekkere koffie. - 6 LEIDSE COURANT DONDERDAG 22 MAART 97: Deze klant vanu leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo Intensief gelezen, als de krant. Logisch want die kunt u niet missen, geen dag. Siemens Supcrsfofzniger. Met groot zuig vermogen (750 Watt), Met mondstuk voor harde en zachte vloerbedekking. Snoer rolt zichzelf op. Adviesprijs 328,-. Bjjenkorfprys 298,*. Philips draaifop- sfofzuiger HR 6221. Regelbare zuigkracht. Stofreservoir 5,5 liter. 219,-. National MC 1300 C. Snoer rolt zichzelf op. Het stofreservoir maakt een stofzak overbodig. 299,.- Op onze afdeling Elektrische Apparaten vindt u ze allemaal keurig bij elkaar: stofzuigers, vloerwrijvers en shampoonauten. Op die manier kunt u makkelijk vergelijken. Een gemak dat al een beetje begint in deze advertentie. De Pryswinners gelden tot 31 maart. Siemens Rapid. Te gebruiken als hand-, steel- of vloerstofzuiger. Adviesprijs 139,-. Bjjenkorfpryg 109,- Als Prijswinner 99,75. Hoover shamponccrmachine. Geeft uw tapijt een zeer grondige schoonmaakbeurt. Ook to gebruiken om vloeren in de was te zetten en uit te wrijven. Adviesprijs 309,-. Bjjcnkorfprjjs 289,-. Hoover. De bekendè Wop-veeg-zuiger met roterende borstels. Junior en Senior. Adviesprijs Junior 279,-. Bijenkorfprijs 239,-. Als Prijswinner 219,-. Adviesprijs Senior 349,-. Bijenkorfprijs 299,-. Als Prijswinner 269,-. Hoover slede stofzuiger. Adviesprijs 199,-. Bijenkorfprijs 169,-. Onze Hoover demonstratrice demonstreert alle Hoovers op de afdeling. Slank gesneden pantalon van sterk Donegal tweed. In'beige en blauwgrijs. Horizontale steekzakken, handig verborgen in de band. Zit strak van boven, valt wijd naar beneden. Modetrend van nu! Prijs 45-, nü drie dagen bij Kreymborg voor 38.-. Fr Haarlemmerstraat, Leiden.Donderdagavond - koopavond. in een bedrijf vol gezellige mensen Vandaar deze advertentie. In ons bekende restaurant is plaats voor: Wij zoeken ook nog enkele weekendhulpen om bij te springen in het restaurant en voor assistentie bij de „vaat". RESTAURANT „DE HANEPOEL" HUIGSLOTERDIJK 257 ABBENES TELEFOON 02524- 384 Speciaal voor de snelfiltermethode werd dit nieuwe apparaat ontworpen. Een ideale automaat om snel handig verse koffie te zetten. Bovendien gezellig in de keuken door de moderne, strakke vormgeving en de glazen schenkkan. Twee belangrijke punten. Voor een lekker kopje koffie zijn de zettemperatuur en de filtertijd van groot belang. Zonder dat u r een hand naar hoeft uit te steken, regelt de nieuwe D.E.- snelfilterautomaat deze beide faktoren perfekt. Altijd versgemalen koffie. Als u zelf uw koffie maalt, doet u dat natuurlijk vlak voor het zetten. Dan gaat er zo min mogelijk van het geurige aroma verloren. Roodmerk van Douwe Egberts is dan een goede keus, want daarvan weet u zeker dat het door de grote vraag altijd vers is. Als u liever gemalen koffie wilt, kant-en-klaar voor de snel- filter, neem dan vacuum-verpakte koffie van Douwe Egberts. 8 lekkere kopjes koffie. Met de nieuwe snelfilterautomaat kunt u in één keer acht koppen koffie zetten. Per twee kopjes doet u een afgestreken maatschep koffie in het papieren filterzakje (formaat 4 van Douwe Egberts). U giet koud water in het reservoir, schakelt het apparaat met het knopje in en... kort daarna staat de verse koffie voor u klaar. Geurig en wel! En precies op de juiste schenkklare temperatuur, dankzij een ingebouwd verwarmingselement. 4000 D.E. punten f 44,-. Stuur per aangetekende brief (met uw naam, adres en de vermelding „snelfilterautomaat, bestelnummer 422") 4000 waardepunten naar Douwe Egberts, Postbus 2076, Utrecht. Tegelijkertijd maakt u f 44,- over op giro 79.900. Binnen enkele weken is de snelfilterautomaat in uw bezit. U kunt het apparaat ook afhalen tegen inlevering van de 4000 waarde punten en betaling van f 44,- bij onze geschenkencentra te Amsterdam, Amsteldijkl3; Den Haag,Theresiastraat 32; Rotterdam, Meent 85; Utrecht, Keulsekade 143 Joure, Slachtedijk 16. En vanaf begin april ook Arnhem, Stationsplein 25. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30-16.30 uur. yes» AfV:ï.-pVÏ'*'f. 'vj.- l;v'

Leidse Courant | 1973 | | pagina 6