liver Quick Boys niet voldoende tegen Noordwijk Rijpwetering voor sensatie zorgt in 4A Kostbare winst van Ter Leede op De Zwerver maaaamm Vierde klas Zaterdagvoetbal MAANDAG 8 JANUARI 1973 Johan van Duyn van Quick Boys rechtsin duel met Noordwijker Jaap van Kesteren Noordwijk De reactie van Noordwijk op de 1-0 derbywinst tegen Quick Boys was er één waaruit wel tevredenheid, maar geen opgetogenheid klonk: "De punten zijn binnen." Maar daar hield het dan ook zo ongeveer mee op. Goed, individueel toon den de Noordwijkers zich bal- vaardiger en legden wat meer intelligentie in hun spel, maar het op wilskracht en inzet drij vende Quick Boys overblufte bij vlagen de koploper volledig. Alle moeite was tenslotte ver geefs. Trainer Halkes: "We zijn nu wel uit de moeilijkheden, maar het moet nog een keer mee gaan zitten". Nu is het be paald niet zo, dat een keer mee niet zo, dat geluk het enige was, wat Quick Boys miste. De Kat- wijkers hadden niet de kracht om de genoemde vlagen om te zetten in langdurige stormen. Toen de openingsperioden van beide helften geeh succes had den opgeleverd, kreeg Noord wijk de gelegenheid om zich te herstellen. Het aanvalstrio Jaap Heerikhuisen, Leo Pluimgraaff en Koos Klinkenberg had zich geen koelbloedige eenheid ge toond. Die koelbloedigheid kon den ook de wissels Jan v.v. Plas en Kees Dijkdrent (resp. voor Klinkenberg en Heerikhui sen) niet opbrengen. Zo schoot Koos Klinkenberg in de 14e mi nuut van de wedstrijd naast. Jaap v. Kesteren had een diep tepass van Leo Pluimgraaff niet volledig onderschept en achterwaarts gekopt. Johan v. Duyn had de bal dankbaar op gepikt en Klinkenberg in ideale positie gebracht. Een misser van libero Hans Plaatzer iets voor de middenlijn stelde de at tente Pluimgraaf in staat met een vrij veld voor zich op te rukken. Plaatzer achterhaalde de Katwijker echter snel en hield hem bij zijn shirtje vast. Pluimgraaf rukte zich nog wel los (voldoende reden voor scheidsrechter v.Driel om de voordeelregel toe te passen), maar hij kon niet meer tot een krachtig schot komen. Toen Quick Boys in de tweede helft weer bijzonder fel kwam opzet ten, leverde dat wel een vijftal corners op (soms in paniek weg gegeven door Noordwijk) en een aantal kansen, maar geen doel punt. Dat kwam ook niet, toen Jan v.d. Plas zich langs Plaat zer werkte en, oog in oog met Constant Smit, de bal langs de verkeerde kant van de paal schoof. Zoals gezegd kon Noord wijk zich tijdig zonder kleer scheuren oprichten. Dat gebeur de onder de bezielende leiding van Kees Karstens, die ondanks griep en- niet-trainen in de afge lopen week uitgroeide tot de beste man van het veld. Met zijn verdeelpassjes wist hij de rust in de Noordwijkploeg terug te brengen. Dat was af en toe nodig, want in de achterhoede waren het vooral Hans Plaatzer en Hans Westgeest, die onge kend veel fouten begingen. De laatste herstelde zich in de tweede helft overigens uitste kend en ging ook aanvallend een woordje meespreken. Die aanval van Noordwijk had het duidelijk wat moeilijk met de straffe mandekking, die de de fensie van Quick Boys conse quent uitvoerde: alleen Albert Spaanderman wist de bewaking voldoende te ontduiken en hij was het, die voor de middenli nie bereikbaar was voor combi naties, die hij met schoten af- Doelman Constant Smit Noordwijkbrengt stompend redding keei rondde, Hij werd ook matchwin ner. In de 29e minuut van de eerste helft verspeelde Joep den Hollander de bal aan hem. even buiten het strafschopgebied. En kele seconden later was hij voor niemand meer te achterhalen en schoot hij hard langs invaller doelman Floor Schaap (v.Duy- venbode moest wegens griep verstek laten gaan.) Noordwijk zou nog een keer scoren. In de tweede helft (na 25 minuten) schoot Rudie Bröring gestopt schot van Albert S| derman van dichtbij ir rechter v.Driel keurde de fer echter af wegens Bröring hierover later: was absoluut geen hands, scheidsrechter zag het zelf niet, maar hij keurde het punt af door vlaggen vanj grensrechter." ROEN VAN DER GEI LEIDEN.Rijpwetering heeft voor een sensatie gezorgd in 4A door SJC met een 1—0 nederlaag naar Noordwijk terug te sturen. La chende derde hierbij werd koploper Randstad Sport, dat zijn voor sprong vergroot zag worden. Zelf wonnen de Voorschotenaren met tegen Warmunda. De gelijke spelen waren overigens weer troef in 51 van Altior. Poreholte raakte ook een kostbaar punt kwijt: 00 4A. Ook bij VTL-Van Nispen (2—2), Hillegon—UDO (0—0) en VVSB —Concordia (1—1) kwamen er geen winnaars uit de strijd te voor schijn. In 4B blijft Alphen het goed doen. Nu won het van BMT met 5—1 van Altior. Foreholte raakte ook een kostbaar punt kwijt: 00 sensationeel slot. Ook bij Floreant—ESTO (4E) was er de laatste minuten veel te beleven: 1—2. SJZ sleepte een opmerkelijke winst in de wacht bij het thuis nog ongeslagen Woerden; 1—2. NSV werd na een korte opleving weer teruggeduwd door Moerkapelle: 3—1. ForeholteWarmunda 00 (4A) In een spannende wedstrijd, die het aanzien volkomen waard was, speelde Warmunda wat be houdend, waardoor Foreholte meer in de aanval was. De uit vallen van Warmunda waren niettemin erg gevaarlijk en le verden meer kansen op. Beide doelmannen, Boudewijn Willem- se en Ton Rijnsburger (War munda) staken echter in goede vorm en hielden de score blank. Cor v. Steyn zag een hard schot gestopt door Rijnsburger en aan de andere kant strandde de doorgebroken Jaap Meskers, die weer rechtsbuiten stond, op Wil- lemse. Leo v. Kesteren ver scheen eenmaal alleen voor de Warmunda-goalie, maar hij schoot over. Toen Foreholte ook na rust weer kwam opzetten en een doelpunt uitbleef, gingen de Voorhouters wat geforceerd spe len. De beste kansen waren dan ook voor Warmunda in de slot fase. De lange invaller Jaap Zwaan kopte tegen de lat en Koos Kieviets reageerde te Iaat op een onverwachte kans. Rijpwetering—SJC 1—0 (4A) In een van beide kanten uitste- kene wedstrijd, liet SJC in de eerste helft de kansen liggen om een voorsprong te nemen en kwam Rijpwetering tot een goe de tweede helft, waarin SJC bij na geheel werd overspeeld. SJC kwam in de eerste periode op zetten via de vleugels en dat le verde wat gevaarlijke momen ten op voor het doel van Rijp wetering. Na 10 minuten greep doelman Dik Hoogenboom half mis, maar het daaropvolgende schot verdween naast. Even la ter liet Arie Weyers een hard schot los. dat tegen de lat be landde. Het schietgrage SJC kwam echter niet tot succes. Vlak voor rust had Leo v.d. Zwet bijna succes voor Rijpwe tering met een onverwacht schot, dat goed door doelman Jan De Ridder werd gestopt. Na rust was Rijpwetering baas in eigen huis. Die ommekeer kwam vooral, nadat Hans Witte- man voor Jan v. Haastregt was ingevallen. Hij bracht meer vaart in de aanvallen van de Rippers. Hij liet al snel een schot los, dat naast ging en hij raakte even later de lat. Match winner werd Henk Zonderop die in de 40e minuut op maat werd aangespeeld door Hans Rijswijk, en raak schoot. SJC toonde hierna niet voldoende kracht meer om het doelman Ton Borst (in de pauze ingeval len) lastig te maken. VTL—Van Nispen 2—2 (4A) Direct na de aftrap nam Van Nis pen de leiding, toen er een over treding werd gemaakt tegen Henk v. Maris en Gerard v.d. Meer de vrije trap benutte. Even later kwam een vrije schop van Henk v. Maris tegen de paal. VTL herstelde zich snel en kwam via Maarten Jongejan weer langszij. Wederom nam Van Nispen de leiding, toen een snelle combinatie tussen Henk Witteman en Henk v. Maris Pe ter v. Eeden in staat stelde om te scoren: 1—2. Tien minuten voor rust schoot Dik Moens VTL van verre naar 2—2. In de tweede helft was Van Nispen wat meer in de aanval, maar het strandde vooral op de goed spelende doelman Kamping. Ook VTL kreeg in de slotfase nog kansen via Moens en Jonge jan. Hillegom—UDO 0—0 (4A) Hillegom en UDO maakten er geen al te beste partij van. UDO, dat in de aanval vooral Oude Velthuys en Strijk miste, speelde, naast Kees v. 't Wout en Henk Kanbier, met Wilbert Grimbergen als veelbelovende invaller voor de Vreede. Hille gom speelde wel sterk aanval lend, maar stuitte op de defen sie van UDO, waarin Jos Witte man als libero een uitstekende partij speelde. De counters van UDO waren verre van succes vol. Na rust ging de strijd ge lijk op, maar het aanvalsspel van beide elftallen was te door zichtig om tot succes te kunnen leiden. VVSB—Concordia 1—1 (4A) VVSB mocht na afloop van de wedstrijd tegen het onderaan- staande Concordia niet ontevre den zijn met het gelijke spel. De Noordwijkerhouters konden niet imponeren. Jan v.d. Lippe ont brak in de basisopstelling. Zijn vervanger Jan Nulkes kon niet voldoende kracht in de aanval leggen. Na een half uur was het v.d. Engel van Concordia, die bij een snelle aanval onver wacht schoot. Zijn schot ver dween over doelman Theo Ba der heen in het doel. Na rust liepen de aanvallen van VVSB wat sneller, mede doordat Jan v.d. Lippe was ingevallen. Con cordia bleef bij vlagen evenwel sterker. Halverwege de tweede helft wist Marcel Heemskerk, die in de plaats van Jan Nulkes was gekomen, met een mooi schot onder de kruising doel man v. Dommelen te verslaan: 1—1. Randstad Sport Altior 5—1 (4A) Randstad Sport behaalde de grootste overwinning van dit seizoen. In de eerste helft zag het er nog niet zo naar uit, maar na rust ging de ploeg vrij uit spelen en liep regelmatig van Altior weg. Binnen 5 minu ten was het 1—0 via Lucas v. Koppenhage. Randstad ging daarop wat defensiever spelen en gaf het middenveld prijs. Bij een uitval zorgde Henk v.d. Zwan voor de 2—0 ruststand. Direct na rust maakte Wim v.d. Luyck er 3—0 van. Guus Kamp man kon de eer voor Altior nog redden door tegen te scoren, maar via Henk v.d. Zwan en Alberts liep Randstand Sport verder uit. Alphen—BMT 2—1 (4B) Alphen en BMT speelden een wedstrijd, waarvan vooral het begin vreemd was. Nadat BMT tweemaal paal en lat had ge raakt, was het Alphen, dat in de persoon van Jan Ykema direct daarop terugsloeg: 1—0. In de tiende minuut maakte Klaas de Bruin er 2—0 van. BMT speelde evenals Alphen goed voetbal en doelman Rikken had heel wat harde schoten te verwerken. In de 40e minuut stond hij evenwel machteloos 2—1. Alphen, dat in de basisopstelling al begonnen was met twee invallers, t-.w. Gerrit Beltman en Gerrit ger- risten, liet na rust Wim Hoogen- dorp vervangen door Jan Bin- nenkamp, die opdracht kreeg om de spelverdeler van BMT uit te schakelen. Dat lukte goed en BMT kon niet meer in zijn spel komen. Voor Jan Ykema en Klaas de Bruin waren er nog kansen. Wassenaar—Groeneweg 1—2 (4B) Wassenaar was aanvankelijk be ter en dat resulteerde na 35 mi nuten spelen in een 10 voor sprong. Een boogbal van H. Be- kooy verdween draaiend in het doel. Een half uur na rust liet doelman Clements een bal glip pen en de Jong was er als de kippen bij om te scoren. Sensa tie was er in de slotfase. In de 43e minuut werd een vrije trap van Groeneweg ingekopt en vlak voor tijd maakte aanvoerder Bogaard van Wassenaar nog ge lijk uit een scrimmage. Het doelpunt vond echter geen gena de in de ogen van de scheids rechter. Het werd wegens bui tenspel afgekeurd. Moerkapelle—NSV 3—1 (4E) NSV miste duidelijk Kees Vork. Al in de 2e minuut werd duide lijk, dat de organisatie ontbrak in de defensie, en voorzet van Louis Tameris werd niet opge vangen en Simon de Hertog pro fiteerde daarvan: 10. NSV weerde zich evenwel fel. Wim v. Lith kopte in het zijnet en doel man Jonker van Moerkapelle had even later geluk toen een vliegend schot van Ton de Jong juist naast verdween. Na 20 mi nuten was er voor Jonker geen houden meer aan: Harrie de Jong schoot uit een corner van Ton de Jong van dichterbij in. NSV had even na rust het ini tiatief en leek te gaan scoren. Simon de Hertog deelde echter via een ongelukkige trap van Johan Gees een rake klap Uit: 2—1. Het gebrek aan mentaliteit en overtuiging was duidelijk bij NSV, dat wel ten aanval trok. Twee minuten voor tijd maakte Louis Tameris er 3—1 van. WoerdenSJZ 1—2 (4E) Theo v. Klink was bij SJZ na lan ge tijd terug en dat deed de Zoeterwoudse ploeg zichtbaar goed. Het miste tot nu toe een aanvallende middenvelder en Theo v. Klink is zo'n speler. Al in de 3e minuut ontving Sjaak v. Slingerland een dieptepass en omspeelde de doelman: 0—1. Na tien minuten was het 2—0 door dezelfde speler. Bij een vrije trap stonden Louis v. Veen en Loek Helder te overleggen wie hem zou nemen, toen v. Slingerland onverwacht in schoot. In de tweede helft ging Woerden druk uitoefenen. Theo v. Klink moest een keer de bal van de lijn koppen en in de 30e minuut was het raak, toen doel man Fengler onderuit was gelo pen en Schoenmaker in kon schieten. Bij een snelle uitval had Sjaak v. Slingerland bijna succes, maar hij werd net bui ten het strafschopgebied onder uit gehaald. Floreant—ESTO 1—2 (4E) Floreant verloor verdient van ESTO. De jonge ploeg van Bo degravers toonde zich sterker. Gijs Jacobi bracht met een fraaie schijnbeweging de doel man van Floreant uit balans: 01. Floreant kwam terug via schoten van Piet Groot en Wim Nieuwwerf, die goed draaide. Na rust was Floreant meer in de aanval. Kees de Jong moest plaats maken voor Dré v. Vliet, die in de spits ging lopen. Dat bracht meer vaart in de aanval. De laatste had bijna succes met een kopbal. Het venijn zat in de staart: vlak voor tijd zorgde Corrie Straver voor de gelijk maker. Het gelijke spel ontging Floreant echter, want onmiddel lijk daarna werd Frank Weer denburg teveel ruimte gegeven en dat betekende 1—2. Ter Leede De Zwerver 10 (IA) Een met volledige inzet strijdend Ter Leede heeft het in talrijke getale opgekomen publiek welis waar geen hoogstaand voetbal geschonken, maar het boekte toch op De Zwerver een kostba re zege, die de Sassenheimers aardig van de gevarenzone doet verwijderen. Om tot dat resul taat te komen had Ter Leede heel wat kansen nodig. Al direct nam het in dit spannende duel het initiatief, maar zowel Sluy- mer, Boot als v.d. Zwart voor zag zijn schoten van te weinig kracht. Zelfs een strafschop bleek voor Ter Leede nog te moeilijk. Die werd na 24 minu ten toegekend toen Sjoerd Boot door de doelman was onderuit gehaald. Maar een black-out van uitblinker Dick van Biezen, leidde ertoe dat de 0 vooralsnog ongeschonden op het scorebord bleef: hij schoot ver naast. Even zag het er somber uit, toen even later Nico v.d. Vange door de uitstekend leidende scheids rechter De Blok werd opge schreven, na onderuithalen van een tegenstander. Ter Leede liet zich echter niet van zijn stuk brengen en ging na rust met even tomeloze ijver in de aan val. Na 27 minuten kwam de beloning. Uit een corner van Kees v.d. Zwart zorgde Cor Vreugdehill voor een feeststem ming in Sassenheim. Die stem ming maakt al spoedig plaats voor angstige gevoelens toen De Zwerver een hevig slotoffensief inzette, maar nu toonde doel man Van Harskamp zijn talen ten. Ook het in stelling brengen van kanon Gerrit Slagboom baatte De Zwerver niet. Rijnsburgse Boys/VRC 0-1 (2B) Het veel sterkere Rijnsburgse Boys wilde eigenlijk te graag doelpunten maken en het moet dan ook na afloop zeer te leurgesteld geweest zijn toen het geen enkel punt had be haald. Men speelde te gehaast en zonder overleg en moest zich door een mêlee van spelers wer ken alvorens het doel te kun nen bereiken. VRC wist daar te genover slechts enkele uitvallen te stellen. Een van die uitvallen was de inleiding tot een vrije schop waaruit het enige doel punt zou ontstaan. De ongevaar lijk lijkende vrije trap werd door de keeper verkeerd beoor deeld en een vrijstaande speler van VRC kon daarna moeiteloos scoren. De nederlaag was te wijten aan eigen schuld maar ook aan het weinige geluk dat de Boys hadden in deze wed strijd. Bij elk schot zat er al tijd wel een voet of hand tus sen. De mooiste inzet was van Paul Swaan vlak na rust, maar met een schitterende reactie wist de keeper het schot te ke ren. SlZO-Zwaluwen '30 6-1 (3A west I) In de eerste helft zag het er niet naar uit dat SIZO een zo gro te overwinning zou behalen. De ploegen waren volkomen aan el kaar gewaagd en de rust brak dan ook aan met een 1-1 stand. Reeds na 7 min. had SIZO een 1-0 voorsprong genomen. Bob de Jong wist zijn solo doeltreffend af te ronden. Vlak daarna kon Zwaluwen weer gelijk komen, maar het wist de fout in de ach terhoede niet doeltreffend af te ronden. Dat kon men wel in de 30e minuut, toen een fout van de laatste man afgestraft werd. Blokdijk liet met een lob de keeper kansloos. Na rust zagen we een fel SlZO-offensief, waar tegen Zwaluwen door gebrek aan conditie niet bestand was. Al in de le min. wist Snapers na een 1-2 combinatie met Hoogka mer 2-1 te scoren. Vlak daarna scoorde Leo Ham uit een voor zet van Bob de Jong. SIZO bleef aanvallen en het 4e doelpunt bleef dan ook niet lang uit. Hoogkamer rondde een voorzet van Bob de Jong doeltreffend af. SIZO liet daarna het tempo niet zakken maar bleef druk ken. Snapers zou met nog twee doelpunten de eindstand op 6-1 bepalen. RCL-Altius 1-2 (3B, West I) Twee fatale blunders van keeper Brandt heeft RCL de overwin ning gekost. Een zeeraanval lend spelend RCL verschafte zich goede kansen en zag reeds na 14 minuten een schot van Teske net naast gaan. RCL combineerde veel en dwong Al- tius om constant met acht man in de verdediging te blijven. Een van de weinige uitvallen werd in de 38e min. door keeper Brandt verkeerd beoordeeld, wat een 1-0 achterstand bete kende. In de tweede helft zagen we hetzelfde spelbeeld met een nog feller RCL, dat de overwin ning duidelijk rook. Dit kwam vooral door de snelle gelijkma ker van John de Lange die daarvoor twee man omspeelde. Na 15 minuten kreeg RCL de genadeklap. Bij een vrije trap in het strafschopgebied bleef Brandt als vastgenageld aan de grond staan waardoor een Al- tiusspeler vrij kon inkoppen. RCL verschafte zich daarna wel goede kansen, maar voerde zijn combinaties te ver door en ver gat te vaak om te schieten. Ver der dan een groot cornerover- wicht kwam het dan ook niet- meer. PPSC-Koudekerk 1-0 (3A) Koudekerk was na het vroege te gendoelpunt (reeds in de 2e min.) lange tijd aangeslagen. Pas halverwege de eerste helft kwam het pas weer in zijn spel. Het kreeg daarna steeds meer vat op het spel, hoewel de voor hoede niet zijn beste dag had. Na rust had Koudekerk duidelijk het beste van het spel, maar de improductieve voorhoede stond een beter resultaat in de weg. Hoe meer de wedstrijd vorderde des te geforceerder werd er ge speeld en steeds meer spelers gingen naar voren, waardoor ui teraard gaten moesten vallen in de achterhoede zodat PPSC met uitvallen nog gevaarlijk kon worden. Vlak voor tijd kon Kou dekerk toch nog aan een gelijk spel komen, maar Deemoed wist de penalty, uitgeloofd voor het onderuithalen van Herman Vergunst, niet in een doelpunt om te zetten. SVOW-Schevenlngen 1-2 (4A) In een vrij fors duel, dat ondanks de zwakke leiding niet uit de hand is gelopen, heeft SVOW aan het kortste eind getrokken. Voor rust was SVOW iets ster ker, hoewel van een gelijkop- gaande strijd 'gesproken kan worden. SVOW zou de rust toch met een voordelige 1-0 voor sprong ingaan. Jan Borgers zorgde daar vlak voor tijd voor. Na rust was SVOW wel meer in de aanval, maar was Schevenin- gen, vooral door de onzekere achterhoede van SVOW, toch gevaarlijker. Halverwege de tweede helft kon Scheveningen profitieren van een volkomen misgrijpen van de achterhoede. De spitsspeler kon vrij opruk ken en gemakkelijk 1-1 scoren. Een vrije trap van Ed Lange- rijs vlak daarna was een beter lot beschoren dan de buitenkant paal. Vlak voor tijd veroorzaak te Piet Pech onnodig een penal ty. Hij talmde zolang met terug spelen dat hij de hem aan lende spelers zodanig moest deren dat een penalty het rt taat was. Einduitslag 1-2. Lisser Boys-Monster 0-0 (4B) Het verder ongevaarlijke Mon I wist de jonge ploeg van Li I Boys zodanig te intimideren zij geen punt uit 't vuur kon slepen. Hoewel het spel op neer golfde had Lisser B duidelijk het betere van het en wjst.het zich betere kat te scheppen. Maar toen door harde spel achtereenvolg Isaac de Koker, Frans O vei vest en van Ooyen moesten vallen met min of meer erns blessures was de ploeg erg handicapt. Vlak voor tijd den zij echter toch nog toe nen slaan maar Boot en He van de Weert misten de op legde kansen die zij kregen. Oegstgeest-Duinoord 2-1 (4B) Binnen 10 minuten in de eei helft waren alle doelpunten de wedstrijd gemaakt. Toen de 15e minuut Duinoord e voorsprong kon nemen, door< hun spits na een fout van rechtsback vrij kon inkopp wist Oegstgeest meteen na f aftrap gelijk te maken. De k;Eci per kon een voorzet van Van v Valk niet onder controle krijf en Perfors was ter plekke t het karwei af te maken. 10 nuten later had Oegstgeest 4 derom succes toen Perfors e| bal, terug gelegd door Wienu goed inschoot. Gaandeweg wd de wedstrijd steeds hardd waardoor enige strubbeling! ontstonden. Na rust had Oegi geest verder afstand kunnen r- men en dit zou voor het sp» beeld wel terecht zijn geweesij doch nu bleef Duinoord het gj lijkspel ruiken. De overigei. wel actieve voorhoede wist toij niet meer te scoren. Kees v. d. Zwart, tijdens één van de vele aanvallen van Ter Leede TAW-TOGR 2-3 (4B) TOGR is in deze gelijkopgaanó wedstrijd als overwinnaar u| de strijd gekomen. Na 5 min: ten reeds kwam TAVV aan d leiding. Na een 1-2 combinat».. met Dick van Veen scoor® Cock Verzaal via een vuist va de keeper. TOGR had op 't mi: denveld het spel volledig in hat den en kon zodoende het Bpi regelen. De gelijkmaker kei dan ook niet uitblijven en na minuten was die er dan ook vil een afstandsschot. Vlak na rust wist TOGR de le ding te nemen. Uit een scrirn mage voor het doel belandde d - bal bij de spitsspeler die gemak; kelijk kon scoren. Ook in d( tweede helft waren de ploegei aan elkaar gewaagd, maar d- wedstrijd stond op een minde hoog peil dan in de eerste helft; In de 20e minuut wist Dick val Veen de gelijkmaker te scoren Bij een rommelige situatie vooj het doel, liet de keeper de bs! los en van Veen was ter plaat se. In de blessuretijd die wel ta melijk lang duurde nam TOC.K uit een vrije trap de beslissend! voorsprong, 2-3. Capelle-ARC 2-1 (4B) Na een vrij goed begin van CapeH le kwam ARC beter in zijn spe. en werd het steeds sterker. Ven velend voor ARC was wel da: zij niet over een schutter be schikte, zodat de uitslag be paald anders had kunnen zijnS' ARC was veel in de aanval er schiep zich goede kansen, maar de voorhoede heeft er teveel kansen nodig. In de 20e min. was het da ntoch raak. Cock Versluis, scoorde uit een scrimmage. In de tweede helft zou blijken dal Capelle wel een schutte-- had meegenomen. Ook nu was ARC; veel in de aanval, maar on-j danks dat kon het r.iet echt een vuist maken. Capelle was daar entegen veel gevaarlijker en; schiep zich goede kansen. Twee: keer zou de schutter van Capel le toeslaan. In de 2e e" in de 20e minuut wist Boudewijn bei-- de keren te scoren.

Leidse Courant | 1973 | | pagina 14