Gronheid zekerheid. LEIDSE SPAARBANK negen uur Over inruilauto's gesproten: Bon opening nieuw hoofdkantoor Doezastraat Bel 01710-22244 voor UW tekst Op 14 december nemen wij ons nieuwe kantoor aan de Doezastraat 35/37 in gebruik. In dit kantoor zullen ook de directie en de administratie worden gehuisvest. Ons kantoor Oude Rijn blijft vanzelf sprekend gehandhaafd. De beide centrumkantoren zullen doorlopend geopend zijn van 9.00-16.30 uur. (bovendien vrijdagavond van 18.30-20.00 uur) In ons kantoor Doezastraat is een nachtkluis aanwezig. In verband met de officiële opening van ons hoofdkantoor aan de Doezastraat zullen onze kantoren op dinsdag 12 december na 3 uur gesloten zijn. Met ingang van donderdag 14 december a.s. wordt de standplaats van ons Rijdend Bijkantoor aan de Jan van Houtkade opgeheven. voor al uw geldzaken leintjes worden telefonisch aangenomen I natuu r li jk bij Leiden-Delft Nieuw: db-inruilauto's. DAF db-inruilauto's zijn inruilauto's met de bekende BOVAG-garantie en met DAF-garantie. Dat is dubbel-betrouwbaar, dat geeft dubbele zekerheid. Deze zorgvuldig gecontroleerde inruilauto's DAF en andere merken J verkeren in uitstekende staat en worden afgeleverd met het veiligheidsinspectiezegel van Veilig Verkeer Nederland. Gratis boekje over inruilauto's. Wat u moet weten over inruilauto's vindt u in ons boekje „z.g.a.n.", een verhelderend woord over inruilauto's met vele waardevolle tips voor de aspirant-koper. Stuur de bon op en u hebt het snel in huis. DAFdb -inruilauto's voor alle zekerheid. Stuur mij uw boekje over gebruikte auto's en over de db-garantie. Opzenden in envelop zonder postzegel aan DAF,5 antwoordnummer 2000, Eindhoven.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 12