Eerste bewoonster opende Leythenrode nrrmn nodig voor buurt Afscheid van mej. v. d, Eerden Bestemmingsplan Haver en Gort55 Simultaanmeester verliest van Catenastudenten Raad Voorschoten laakt G.S. en eigen secretarie SWV bouwt steigers OOK Wat u moet weten 1972 ZATERDAG 28 OKTOBER 1972 LEIDSE COURANT PAGINA 3 LEIDERDORP Met het onthul- een gedicht van Huub Ooster- len van een steen met zilveren huis. [etters heeft mevrouw Logger Mevrouw Logger, de eerste be- Delfgauw het nieuwe verpleeg tehuis en reactiveringscentrum „Leythenrode" geopend. De steen is bestemd voor de hal van het verpleegtehuis en heeft als inscriptie „God van de machten wees onze Heiland wees hier aanwezig dat wij herle ven," het vierde couplet van in D. Koelewijn in Boskoopse raad BOSKOOP - De heer D. Koelewijn volgt de heer T. Bier op in de raad van Boskoop. In aanmer king voor opvolging kwamen eigenlijk ir. Boersma en de heer C. v.d. I.oo. Zij hebben voor de eer bedankt. De geloofsbrieven van de heer Koelewijn zullen in de raadsver gadering van aanstaande dins- dag worden onderzocht. In de raad Komt dan ook aan de orde het aanleggen van een speel- plaatsje bij de r.k. kleuterschool aan de Azalealaan. woonster van Leythenrode, dat op 7 maart in gebruik werd ge nomen, onthulde de steen in de recreatie-ruimte, die de toepas selijke naam ,,de pyramidè" draagt. Voor haar had de vroe gere commissaris van de konin gin mr. Klaasz een toespraak gehouden, waarin hij zijn vreug de uitsprak over het tot stand komen van een zo veelzijdig verpleegtehuis als Leythenrode is. Na de officiële opening had de overdracht van het gebouw plaats aan dr. Bakema, genees heer directeur van „Leythenro de." Alvorens met de rondleiding door het gebouw, het zusterhuis en het reactiveringscentrum te be ginnen werd het bestuur, direc trice zuster Hendriks en dokter Bakema toegesproken door de heer Reugebrink namens de ge meente Leiderdorp, een afge vaardigde van de diaconieën en mr. Bergmeijer namens de stichting samenwerkende zie kenhuizen. Voor de recreatie zaal kreeg het bestuur van de diaconieën een orgel aangebo den. Bovendien was er een bil jart en een avondmaalstel met koffer met een klein stel om het avondmaal ook in de zalen uit te delen. De gemeente Leider dorp schonk „Leythenrode" alle bloembakken, die door het gehe le gebouw staan. Mevrouw Van Oerle uit Oud Ade was de maakster van het wandkleed, dat de architecten aanboden, 's Morgens hadden de bewoners al 'n feest gehad waarbij zij een aquarium aanboden. Het perso neel gaf een zonnewijzer voor in de grote tuin van het verpleeg tehuis. Alle bewoners konden de festiviteiten volgen via een ge sloten televisiecircuit, speciaal voor de feestdag aangelegd. 55 LEIDEN Het antwoord van wethouder Kret op een brief van het buurtcomlté „Van Ha ver tot Gort" heeft het PvdA- raadslid mevr. Kerllng niet te vreden gesteld. Ze vraagt daar- b. de Karagöz-spel in Volkenkunde LEIDEN De Vereniging van Vrienden van het Rijksmuseum voor Volkenkunde heeft voor het winterseizoen een interessant le- zingenprogramma samenge steld. Opmerkelijk hierin is een ilm) voorstelling van het „Karagöz- Shrive spel", het Griekse schimmen spel, op 7 november (dinsdag) in het museum, aanvang 20 uur. öe avond staat onder auspiciën j van de Grieks-Byzantijnse Ver eniging. Kaarten hiervoor zijn tot 1 november verkrijgbaar bij 55—24* het museum- Toegang voor niet-leden is 1,50. Na storting op postgironummer 591194, t.n.v. de Penningmeester van de van «'Vereniging van Vrienden van het Ri)ksmuseurn voor Volken- Met d kunde te Leiden, worden de toe8ezonden. De overi- ksÓim.v«v ge avonden zijn altijd op maan- INleuw Aankondiging hiervan wor- iNieuw L-.j- rebel! -den ''--dig ■ïjftig gedaan ;erugbll i de Leidse Courant Collecte voor Nierstichting ^^vEIDEN Van maandag tot en met zaterdag wordt de jaarlijk- po pul M se huis-aan-hu's-collecte gehou- den voor de Nierstichting Ne- i Orkederland. Er zijn nog collectan- *en nodig voor deze inzameling, 'kuituren-Men kan zich telefonisch opge- ien'°kS ven (1710-41304). IKOi, het we'aarlijks sterven er tientallen ^Ganzo mensen aan nierziekten. Voor e komei wetenschapelijk onderzoek ter (S Hl voorkominS van deze ziekten :est m ontbreken de nodige geldmidde- ek. 201 len. Bovendien zijn er nog enNC^; steeds te weinig centra waar ljmlngs niertransplantaties verricht kun- 'et' Oul-nen worden- moden do™™ Oudercomité ün openbaar ^T^lIJPWETERING Het Ouder- a (S.f comité, dat nu precies één jaar ^ffiJÉtoestaat. hield in de rode zaal iws. illfvan het Dbrpshuis een vergade- ens. 12T ring met de ouders van de Iage- ïSWeschooI-jeugd. -S seld verwachting groot aantal be- RÖ- i9«"lanSstel,enden welkom heten, 211, Ook het onderwijzend personeel lek' 23PWas 'n zi^n 8ehee! aa"wezig. De bijdrage aan het Ouderfonds ).55—01» bleek het belangrijkste punt uit de beschouwing over het afgelo pen jaar. ^frijwel alle ouders gingen ermee akkoord, de bijdragen van 2.50 te verhogen tot 10.- per gezin, per jaar. Er meldden zich enke le ouders als kandidaten voor 11.55 K 'het comité. Anderen gaven te rubrli kennen- uit belangstelling de 12-vergaderingen van het comité Hier te wi'len bijwonen. Na de pauze l-econos- hield mejuffrouw Kloeke uit it "Leiden een lezing over „het goe- p de boek voor het kind". 'lek (p 1 VOORSCHOTEN In het Cultureel Centrum in Voorschoten heeft burgemeester J. van der Haar gisteravond met een bijzonder spran kelende toespraak de Antiekbeurs geopend. Deze beurs wordt ge organiseerd door 't Nut. Er is een strenge selectie toegepast en daarom mist deze beurs gelukkig de kitsch, die helaas vele antiek markten siert. Er is een ruime keuze met betaalbare prijzen. Uit schieters zijn wel de voorwerpen uit het werkelijke ..rijke roomse leven'" zoals godslampen, monstrans en kandelaars, die voor zeer hoge prijzen via deze antiekmarkt van de kerk naar de huiskamer pogen te gaan. De beurs is vandaag en morgen geopend. LEIDEN Om contracten te leg gen tussen eerste-jaars-studen- ten organiseerde de Leidse stu dentenschaakvereniging „Black and White" (onder auspiciën van de sociëteit Catena) een schaakséance tegen simultaan meester B. J. Withuis. De heer Withuis, auteur van het onlangs verschenen boek „Jeugdschaak", staat alom be kend als een bijzonder sterk multaanspeler en hij is goede bekende in Leiden door de jaarlijkse V. simultaanséances. Studenten schaakverenigingen worden het algemeen niet hoog aange slagen door schaakmeesters. Groot was dus Withuis' verbij stering toen hij in zijn eerste séance aan vele borden zijn ko ning moest omleggen omdat een aantal spelers uit de hoogste tientallen van de sterke Leidse schaakclubs Philidor en LSG bleek te komen. Withuis voelde zich duidelijk „genomen." Be lust op revanche begon hij rond het middernachtelijk uur aan zijn tweede ronde. Dit keer boekte hij duidelijk betere resul taten. Alleen Philidor-speler A. J. Hendriksen wist hem voor de tweede maal op de knieën te krijgen. Na afloop verklaarde Withuis met veel genoegen aan deze séance meegedaan te heb ben. Als toegift gaf hij nog en kele problemen en eindspelstu dies ten beste voor een select gezelschap. De punten werden gescoord door (het 1ste cijfer is het resultaat, het 2e het aantal partijen): A. J. Hendriksen: 2—2, J. Bakker en L. Konings; l%-2; B. Leeu- we: 11; R. M. Mieremet: 1 2; R. Heyloo, R. Dobbelaar en L. Verhoeven: y22. De heer Withuis behaalde een resultaat van ongeveer 70 procent. VOORSCHOTEN De Voorscho- tense gemeenteraad was zeer kritisch ten opzichte van Gede puteerde Staten en de eigen gemeente-secretarie. Aanleiding was de brief van G.S. van 27 september j.I. waarin medege deeld werd dat goedkeuring ont houden werd aan het raadsbe sluit van 28 april tot verkoop van bouwgrond in het complex „Noord-Hofland". Deze afwijzing is uitvoerig in de pers gekomen door de „open heid" van de provinciale griffie. Gebleken was dat G.S. op 6 sep tember verzocht hadden om antwoord cn B. en W. niet rea geerden. Wethouder Koetser (VVD) deelde de raad mede deze brief eerst gezien te hebben bij de publica tie van de mededelingen aan de gemeenteraad en constateerde dat een betere communicatie tussen de verschillende secreta rie-onderdelen dringend nodig is. Wanneer het college niet op de hoogte is van een brief, dan kan dit college ook niet reage ren. Verschillende raadsleden hadden reeds hun ernstige bezorgdheid geuit over de tegenwerking, welke steeds bij G.S. ondervon den wordt zodra het om de af bouw van de wijk „Noord-Hof land" gaat. Drs. Mennema noemde Gedeputeerde Staten dat logge lichaam, dat met al lerlei inspraakcommissies, die allemaal weer vele vingers in de pap steken, kans ziet om al twee jaar lang de gehele wo ningbouw in Voorschoten lam te leggen. Ir. Franken (KVP) be treurde dat G.S. het weer nodig vinden om in te grijpen en een achterhaalde zaak om Noord- Hofland en de Leidse Stevenshof- jespolder te doen integreren, ter wijl deze Leidse wijk de eerste 10 jaar niet gerealiseerd zal wor den. Wethouder Koetser (VVD): „Ik heb op 12 oktober een brief gestuurd naar B. en W. van Lei den om overleg. Het Leidse Col lege heeft nog steeds niet geant woord of het moet zijn dat deze brief ook nog zweeft op de ge meente-secretarie. Graag ziet de gemeenteraad een spoedig gesprek van de wethouder met G.S. tegemoet. De wijkcontact- j raad „Noord-Hofland" zal op 6 november met de wethouders en de leden van de commissie openbare werken een gesprek hebben. „Er mogen geen jour nalisten bij zijn", aldus wethou der Koetser (VVD), ..de wijk- contactraad moet zich rustig kunnen uitspreken". heer Kret bij de behandeling van de brief in de commissies stadsontwikkeling en openbare werken niet gerept heeft over het raadsbesluit van 6 septem ber 1971 tot instelling van een buurtonderzoek. Dit raadsbesluit drukt de wil uit tot het vervaardigen van een bestemmingsplan voor de Ha- ver- en Gortebuurt. Waarom heeft de wethouder nu alleen ge zegd, dat daarvoor voorlopig geen tijd is? De resultaten van het ESS-onder- zoek zijn voor „halverwege 1972" toegezegd: wanneer ko men ze? wil mevrouw Ker- ling weten. De heer Kret heeft in de betreffende vergadering gesuggereerd, dat er weinig ge gevens over de wijk bekend zijn: mevrouw Kerling noemt als voorbeelden het proefschrift Voorzien van het H. Sacrament der Zieken overleed, na een langdurig doch geduldig gedragen lijden, onze goede vader, groot- en overgrootvader WILHELMUS VAN ELK s paus op de leeftijd van 75 jaar. Namens de familie: J- VAN ELK •cnNs8 OEGSTGEEST. 27 oktober 1972. en. (tfj Balistraat 6. lW*AVR' Thuis geen bezoek. riond-fq Onze dierbare vader is opgebaard in de aula van Begrafenis- in- lid* ^sociatie „Ad Sanctos", Lange Mare C9 te Leiden. Bezoek 2 De f aldaar: zaterdag en zondag van 16.00 tot 16.30 uur. *XÏ5S% Wij vieren de H. Eucharistie voor z(jn zielerust op maandag 23.02 30 oktober om 14.30 uur in de parochiekerk van de H. Willi- brordus, Rhjjngeesterstraatweg 39 te Oegstgeest, waarna de journan begrafenis op het r.-k. kerkhof te Oegstgeest. I Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de parochiekerk. Nieuwkoop Tijdens een feeste lijke vergadering in het parochie huis zijn gisteravond de heren H. van Koert, E. H. van Dam en C. Simmerman gehuldigd wegens hun vijftig jarig lidmaatschap van de bouw- en houtbond van het NKV. Districtsbestuurder Bouwman bewonderde de moed en vastberadenheid in moeilijke jaren en spoorde aan tot door vechten. Uit handen van be. stuurslid Van Woerden ontvingen de drie jubilarissen een kist si garen en hun dames bloemen. De heren Th. van der Voorn, Jac. van Koert en B. Simmer man werden gehuldigd omdat zij 25 jaar bij de bond zijn. Door Eensgezind" werd aan alle ju bilarissen een serenade gebracht. CNV-Bollen vóór federatie met NW en NKV LISSE Met grote meerderheid hebben zich de afdelingen Bol lenstreek van het Christelijk Nationaal Vakverbond gister avond uitgesproken voor het aangaan van een federatief ver band met NW en NKV. De bijeenkomst stond onder lei ding van de heer Hendriks, al gemeen secretaris, die een uit eenzetting gaf van de huidige si tuatie en van de voor- en nade len van een federatie van vak bonden. De heer Hendriks zei, zo'n federatie van groot belang te achten omdat de toekomst van het CNV in het geding is. NKV en NW hebben al beslo ten, ingaande 1 januari 1973 een federatie te vormen. Een fede ratie is geen fusie: elk van de vakcentrales kan zijn voorwaar den blijven stellen en. wan neer die in de praktijk niet worden nagekomen, uit het fe deratieve verband gaan. Premie- wominffen Hazerswoude erjf in trek HAZERSWOUDE Zo'n tachtig personen uit de gemeente Ha zerswoude hebben aan het ge meentebestuur te kennen gege ven in principe belangstelling te hebben voor de aankoop van een premiewoning. Van dit soort huizen zullen er vijfendertig in de wijk Zuid verrijzen. Er wordt naar gestreefd om begin 1973 met de bouw te starten. In de tweede helft van november zal een voorlichtingsbijeenkomst worden georganiseerd, waar het plan èn de prijzen ter tafel zul- en worden gebracht. Na 40 jaar onderivijs onderwijzend personeel school bestuur en vrienden van de An- onderwijzend personeel school bestuur en vrienden van de An- naschool hebben gistermiddag afscheid genomen van mej. W. ■J. M. v.d. Eerden, die dertig jaar aan de school verbonden is geweest. Ze ging de school ver laten wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Het afscheid was een feestelijk tintje gegeven. Om half drie was er een eucharistieviering in de St. Pancratiuskerk waarin pastoor dr. C. van Bockxmeer voorging en die werd opgeluis terd door een leerlingenkoor o.l.v. het schoolhoofd, de heer W. Vermeulen en door het schoolorkest o.l.v. de heer A. Scholten. Na de mis was er in de feestelijk versierde aula van de school een ongedwongen sa menzijn met mej. v.d. Eerden en haar familie. Namens het schoolbestuur keek secretaris Berntzen terug op de veertig jaar waaraan de scheidende onderwijzeres haar bijdrage had geleverd: in de ruim dertig Sas- scnheimse Jaren heeft men haar leren kennen als jong van hart en geest. Ook de heer Vermeu len prees haar om de goede contacten die ze in de school met leiding en collega's onder hield. Bewondering uitte hij ook voor het christen-zijn van mej. v.d. Eerden waarin zij de kinde ren is voorgegaan. Ook andere sprekers getuigden van hun I waardering die ze tastbare vorm gaven door het aanbieden j van attenties. Nieuw orgel in Groene Kerk OEGSTGEEST Morgen wordt in de Groene of Willibrordkcrk het nieuwe koororgel in gebruik genomen tiidens een kerkdienst die om 10.30 uur begint en wordt geleid door ds. W. E. Verdonk. Het instrument wordt bespeeld door de cantor-organist Egbert van Goor. Het jeugd- en jonge renkoor van de Willibrordcanto- rij zingt onder leiding van Theo Goedhart. Na de dienst geeft de adviseur Willem Talsma een kort recital. Roelof ar endsveen In de hal van de bloemenveiling ..EMM-Roelof- arendsveen" organiseerde het bestuur van de Vrije Jeugd Recreatie vrijdag een sport- en spelavond. Er werd door 110 kinderen aan deel genomen voor de volgende spelen, nl. ringsteken, spijkerslaan, stelt lopen, doelschieten, sprietlopen, langzaamfietsen, hinderniswedstrijd, korfballen, balrollen, ringgooien, kegelen, zaklopen en busjesgooien. Na een spannende en enthousiaste strijd bracht voorzitter M. Aker boom dank voor de medewerking van 25 leiders en de beide dames Bakker en De Koning van de EHBO. Vervolgens reikte hij de prijzen uit aan de winnaars waarvan de uitslag was: Jan v. Klink 72 p., Theo Spruit 71. Tekla Termeulen 68. Berna Krijger 67. Harry van Amsterdam 66, Peter v. d. Meer 65, André Akerboom 65, Sjors van Klink 65, Dick Hoogenboom 65, Henny van Klink 64. STOMPWIJK De Stompwijkse Watersport Vereniging (SWV) hield gisteravond een ledenver gadering, die in het bijzonder was gewijd aan de aanleg van steigers in de Stompwijkse- vaart. Besloten werd, voorlopig Besloten werd. deze kosten (ca. wikkeling van twee grote re- creatiegebieden rond Stomp- wijk. SMV, die nu twee jaar be staat, kan de kosten voor het vijftien steigers aan te leggen, waaraan 30 boten kunnen me ren. Het aanleggeld zal 50, per seizoen bedragen. 4000,—) te bestrijden door uit gifte van renteloze obligaties ad 25.die op korte termijn aan de man gebracht worden. Ver der hoopt het bestuur, dat SWV een gemeentelijk subsidie zal ontvangen. Leiden Dat de Groenoordhal toch geschikt is voor meer dan de veemarkt bleek gisteren bij het concert van de Marinierskapel. Het werd door een groot aantal bezoekers bijgewoond. De hal bleek zich uitstekend te lenen voor dergelijke muziek. De opstel ling van podium en tribunes en de aankleding met palmen gaven een feestelijke en gezellige sfeer. Zoals te verwachten was. maak te de Marinierskapel onder leiding van majoor J. P. Laroo muziek r? van hoog niveau. „Salvo''' goed op dreef RIJPWETF.RING Het volleybal team Salvo I heeft een wed strijd tegen Sportclub Lisse met 3-0 gewonnen. Uitblinkers waren Cor Bouwmeester en Louis War merdam. Nadat de eerste set met 15-5 in het voordeel van Salvo was geëindigd, won Salvo de tweede set met 15.10 Deze tweede set was tien minuten on derbroken doordat het spel een van de Lisse-spelers zo hard te gen het hoofd sloeg, dat die er door buiten bewustzijn raakte. Ook de derde set was ten slotte voor Salvo: 15-7. In dit spel-deel was Ton v.d. Poel vervangen door Dick Zoetemelk. Salvo 2 speelde gelijk (2-2) togen Lev- thon. Setstanden: 9-15, 15-9, 13- 15 en 15-1. De dames verloren in Voorschoten met 3-0 van Ge- mini; setstanden: 15-5, 15-12 en 15-7. Chauffeurs zien af van protestrit KATWIJK De vrachtwagen chauffeurs van Katwijk hebben besloten hedenmiddag geen pro- testrit door do gemeente te houden, zoals de afgelopen we ken telkens het geval is ge- De chauffeurs komen nu bijeen in de sporthal Cleyn Duyn waar zij met elkaar do verschillende lang-parkeermogelijkheden zul len bestuderen. De chauffeurs, die reeds twee maal in een lange file en luid claxonerend door de gemeente reden, kregen voor vandaag geen vergunning ven de burge meester voor een protestrit' omdat er teveel overtredingen leg een oplossing gevonden kan worden, die alle partijen zal be vredigen. van Minkowsky en een onder» zoek door een z.g. praktikantep- werkgroep van de Delftse TH. Voor wat betreft de rehabilitatie van wijken zou de gemeente raad een prioriteit gesteld heb ben voor De Kooi en Noord: bij welk raadsbesluit is dat ge beurd. wil mevrouw Kerling we ten, Ze vraagt ten slotte of b. en w. 't r.iet haar eens zijn, dat er zeker binnen een jaar een dui delijk plan voor de toekomst van de Haver- en Gortewijk ont wikkeld moet worden om aller lei ongewenste toestanden t« voorkomen. WASSENAAR De Chr. Sportvereniging „Irene" gaat beginnen met het geven van lessen in modem ballet meisjes en dames vanaf 14 jaar. De lessen zullen gege ven worden vanaf 27 oktober 's avonds 7 uur in de speel zaal van de Chr. kleuter school aan de Johan de Win straat. Daar worden ook I lichtingen verstrekt, terwijl men voor informaties ook kan bellen no. 5262. WASSENAAR De buurtver eniging Kerkehout en omge ving houdt op vrijdagavond 3 november te 20 uur de jai lijkse algemene vergadering in het clubgebouw der S V Wassenaar. Van de bestuurs leden is de heer E. Boel niet en zijn de heren E. v.d. Ham. H. Lommers, Schoorl en A. Tesink wel herkiesbaar. Er staat nog niet vast wie kandidaat zal zijn voor het voorzitterschap. Na het huishoudelijke gedeel te van de vergadering zal er nog gekiend worden. SASSENHEIM In de Pancratiuskerk geeft het christelijke oratoriumkoor „Com nu met Sangh" zijn jaarlijkse uitvoering, koor zal „Deutsches qiem" van Johannes Brahms uitvoeren. Muzikale mede werking verleent het Gewes telijk Orkest Zuid-Holland. Het concert wordt gegeven op dinsdag 14 november i begint om 20.15 uur. NOORDWIJK De carna valsvereniging „De Noortuk kers" houdt op 11 november een gala-avond ter opening van het carnavalsseizoen. Het feest wordt gehouden in het Lido-theuter in Noord- wijk 1*1 begint om 20.00 uur. ALKEMADE Mevrouw Smit-Goeman, binnenhuisad- viseuse zal op woensdag 1 no vember voor de Bond Plattelandsvrouwen een zing houden, getiteld „Hoe wonen wij", in „De Woelige Baren", aanvang 20.00 uur. Tevens gaat in hetzelfde ge- houw op donderdag 2 novem ber de cursus „koken en bakken met kennis van ken" van start. De cursus begint om 20.00 uur. LISSE Speeltuinvereni ging „Wilhelmina" organi seert woensdag 1 novt ber een feestelijke avond in gebouw Rehoboth. Het kin dertoneel zal „Waarom de maan een knipoog gaf" op voeren, waarna er gelegen heid is tot kienen en sjoelen. De feestavond begint on 20.00 uur. WASSENAAR - In Astri brengt de toneelvereniging „Incognito" de klucht - consul van Cocorico". Tij- dens de pauze zal de vereni ging een enquête houden over de wensen van bat pu bliek ten aanzien van het re pertoire van de toneelvereni ging. LISSE Door de actie kruistochten Nederland wordt maandag 20 oktober n r vu n Ie 111 -i I i«-ns t go- houden in gebouw „Wel kom". Spreker tijdens dc dienst is ds. Gravendeel. De dienst begint om 20.00 uur LISSE Aan de Leidse On derwijsinstellingen zijn de dames J. Aangeenbrug en D. Daudy geslaagd voor het di ploma doktersassistente. LISSE Het gemeen schapscentrum „De Poel" organiseert deze winter een cursus handenarbeid onder leiding van mevrouw Van Geliekom. Gegadigden kun nen zich opgeven bij de heer N. van Rooijen, tel. 13102. ALPHEN In opdracht 1 voor beheer van de Stichting Bouw en Beheer Serviceflats is momenteel aan de Ster renlaan in aanbouw een viceflat, die nu al de naam kent „Driehoorne". De bouw van deze flat vordert naar wens. De flat bereikt maandag a.s. haar hoogste punt. Aan dit heuglijke feit zal op wat meer originele wijze om 15 30 uur op hot bouwterrein in Ridderveld, aandacht worden besteed. LISSE In de mededelin gen over de Leesbibliotheek te Lisse dient men te weten, dat de nieuwe prijs van 3,50 voor jeugdabonnemen- 1 ten alléén geldig is voor de j jeugd van 1417 Jaar! I

Leidse Courant | 1972 | | pagina 3