G IDEjJONGï fasson lassers, monteurs, plaatwerkers, spuiters. CALCULATOR goed dat er politie is! ~>r randstaeJ .uitzendbureau Ponstypiste medewerkster Fasson heeft vaak erg leuke banen voor meisjes en mevrouwen. Zoals deze bijvoorbeeld: shipping-assistente (f.o.b.) eksport-assistente (b.b.h.) secretarial-pool-assistentes (p.t. of f.t.) bon voor 'n baan bij Fasson fl 16 Op woensdag 5 april 's ochtends 10.40 uur parkeren drie mannen een gestolen auto voor de AMRO-bank in de Van Weedestraat te Soest. De bestuurder blijft zitten, de andere twee stappen de bank binnen. Er zijn geen klanten. Beide overvallers han teren een Flobert-buks met afgezaagde loop. Een hunner posteert zich bij de uitgang. De ander bedreigt de drie personeelsleden en dwingt een vrouwelijke bediende, f 17.700.- in zijn tas te stoppen. Terwijl hun auto wegstormt, richting Baarn, neemt een voorbij- gangster het kenteken op. Op dat uur zijn reeds méér polit iemannen en materieel op de weg dan normaal: men houdt, er reeds rekening mee, dat het drietal in de buurt is. De gemeentepolitie Soest geeft alarm via de INRAP provinciaal mobilofoonneten waarschuwt apart telefonisch Baarn en Utrecht. Om 10.50 uur krijgt Baarn de melding, dat op de August Janssemveg een auto. tegen een lichtmast is gedavei'd. - Het is de wagen van de bank overval. De drie overvallers (één gewond) slaan op de vlucht in verschillende richtingen. De controleposten, die Baarn en Soest afgrendelen, worden ten dele opgeheven en samen getrokken. Een Cessna van de Dienst Luchtvaart der Rijkspolitie cirkelt boven de omgeving. Twee wachtmeesters der Rijkspolitie uit Bunschoten signaleren twee van de vluchtelingen op een sportvelden-complex. Zij worden omsingeld en geven zich over. Het is nu 1120 uur, veertig LEIDSE COURANT -ZATERDAG 28 OKTOBER 19-72 Bank ^haakmat lii*mdevai minuten na de overval. Het tweetal arrestanten heeft geen gulden van de buit bij zich. Een vage tip: de derde man vlucht door de bossen richting Hilversum. De val klajA ook voor hem dicht. Twee agenten uit Hilversum verrassen hem in een bos terrein. Hij heeft de gehele buit op zak. De zaak. is rond. Het is 11.45 uur, één uur en vijf minuten na de overval. In actie waren: één politie-vliegtuig, 16 politiewagens, 5 politie motoren, 54 man gemeentepolitie uit Soest, Baarn en Hilversum (2 hoofdinspecteurs, een inspecteur, 3 adjudanten, 8 brigadiers, 40 agenten en hoofdagenten, rechercheurs inbegrepen) plus de groep van de Rijkspolitie uit Bunschoten. De samenwerking ivas voorbeeldig. Dit zijn een paar nuchtere cijfers. Cijfers die meer dan woorden zeggen, wat er aan zo'n krante- bericht vast zit. Cijfers die nooit in de krant komen. Maar die wel aantonen, dat de politie meer doet dan bekeuringen uitdelen. Of het verkeer regelen. Of een dronken auto mobilist arresteren. Of een burenruzie sussen. Toch is de politieman geen wonder op twee benen. Hij is gewoon een mens, die van zijn werk houdt, van zijn vrouw, en van een goed TV-programina. Een man, die net als ieder een in onze maatschappij zijn taak vervult, al is zijn werk afwisselender dan dat van zijn meeste leeftijdgenoten. Een taak waarin hij soms gevaar, soms onbegrip, maar ook waardering ontmoet. Een taak die steeds ge richt is op het beschermen van zijn medemensen. Ook u kunt hem nodig hebben. Morgen al. Vannacht nog. leiden: n. rijn 44 alphen: liszthof 18 katwijk: parsstraat 19 01710-44841 8.30—17.30 uur U1720-91873 14.00—17.00 uur 01718-71215 14.00—17.00 uur De JONG'S Machinefabriek N.V. vraagt voor spoedige indiensttreding: Sollicitaties mondeling of schriftelijk te richten aan de afdeling Personeelzaken. Rijndijk 2, Hazerswoude. Tel. 01714-2241. Rijndijk 2, Hizcrtwoudi OOSTHOEK BETON heeft op korte termijn plaats voor een: Leeftijd plm. 30 jaar. Kandidaten zullen moeten beschikken over goede contactuele eigen schappen en zowel technische als commerciële kwaliteiten moeten bezitten om deze taak, het maken van voorcalculaties en het meer- en minderwerk bepalen, goed te laten functioneren en met onze cliënten goed afgeronde gesprekken te kunnen voeren. Zij die een goede opleiding hebben genoten en ruime ervaring hebben in het calculeren kunnen naast de goede sociale voorzieningen een goed salaris verdienen. Geïnteresseerden gelieve hun schriftelijke sollicitatie te richten tot onze afdeling Personeelszaken. HOGE RIJNDIJK 389 TE ZOETERWOUDE POSTBUS 3, LEIDERDORP TEL. 01710-43545. Aanrecht-specialisten Wij zijn een jong modern ingericht bedrijf. Sinds ruim een jaar werken wij pu met een IBM-computer systeem 3/model 6. Om de capaciteit te vergroten, breiden wij uit met een IBM-3-bandponsmachine model 5496. Voor de bediening daarvan zoeken wij een Sollicitaties aan: ERBI-NEDERLAND B.V. zoekt op korte termijn een SECRETARESSE Zij moet naast het Nederlands, ook Duits en Engels in woord en geschrift beheersen. Omdat het bedrijf dynamisch is en expansie drang heeft moet zij over een vechtersmenta liteit beschikken. Leeftijd speelt geen rol, wel wordt ervaring gevraagd. De arbeidsvoorwaarden zijn goed te noemen en zullen geen struikelblok vormen. J. W. de Gruijter B.V. Hoofdstraat 81 Sassenheim. aan Rijksweg 4 Amsterdam - Den Haag heeft op de administratie plaats voor een jeugdige Enige jaren MAVO-schoolopleiding en behoorlijke typevaardigheid zijn vereist Goede salariëring en arbeidsvoorwaarden. Schriftelijk of mondeling solliciteren, het laatste na vooraf gemaakte telefonische afspraak, bij de Hoofd administrateur. tel. (01710) 4 52 22. NIEUWE AUTO HUREN autoverhuur TIB TAB 4t.aagtenstraat 14 III I VI telefoon: 01710-25709-53627 leiden Auto-financieringen, auto-verzekeringen en schaderegeling geschieden vlot en coulant door onze vak kundige medewerkers. RAPENBURG 1 LEIDEN-TEL.(01710) 4 28 41 (6 LIJNEN) VRIJSTAAND CHALET-achtig pand te LEIDEN Het pand is in tweeën bewoond en heeft binnendoor een verbindingsdeur. In totaal 11 kamers, 2 keukens, douche en moderne badka mer. Vraagprijs Gëgevens bij: n.v. makelaarskantoor 240.000,— holland tel. 01751-5675* tichting Bejaardencentrum t. Jeroen Medio maart a.s. hopen wij in NOORDWIJK het nieuwe bejaardencentrum St. Jeroen te openen. Het biedt plaats aan 171 bejaarden waarvan 32 in bejaardenwoningen. Sollicitanten worden gevraagd voor de volgende vacatures: Hoofd Verzorging Hoofd Huishouding Adm. Assistent(e) Vereist zijn diploma M.A.V.O. of gelijkwaardige opleiding, alsmede enige jaren kantoorervaring. Het bezit van het Praktijkdiploma Boekhouden strekt tot aanbeveling. Telefoniste/receptioniste Voor een jonge kracht gewend met mensen om te gaan is dit een afwisselende functie, waarvoor accuratesse, tact en verantwoordelijkheidsgevoel is vereist. Salariëring volgens landelijke richtlijnen. Interne huisvesting in comfortabele appartemen ten mogelijk.. Uitvoerige schriftelijke sollicitaties te richten aan het Bestuur van de Stichting, Postbus 78, Noordwijk. Er varen schepen over alle wereldzeeën met Fasson- produkten in het ruim. Bij die produkten horen verschepings- instrukties, die voor elk land van de wereld anders zijn. Goede papieren bij ons produkt bete kenen een veilige overtocht en een snelle ontscheping. En een tevreden klant in Rome," San Paolo of waar dan ook. Het meisje dat voor die (belang rijke) papieren gaat zorgen, is onze shipping-assistente. Ze heeft Mavo, Mulo of MMS en kantoorervaring plus typen. Ze gaat goed verdienen, heeft 18 dagen vakantie, 6,8% vakantietoeslag zodat ze zelf wat van de wereld kan zien, en we betalen een redelijke reis kostenvergoeding want ze gaat werken in Hazerswoude/Rijndijk. Solliciteren door middel van een brief-in-een-fles hoeft niet. Stuur gewoon de bon in. En wacht even af. Fasson maakt in Nederland een goed produkt dat overal ter wereld wordt gebruikt. Onze eksportgroep houdt zich bezig met de wereldwijde verkoop ervan. Je kan dus zeggen dat onze groep haar bezigheden buitenshuis heeft. En daarom is het goed te weten dat een goede eksport-assistente haar bezigheden buitenshuis heeft: de reisverslagen, de korres- pondentie, de dingen die geregeld moeten worden, enzovoort. Erg afwissèlend allemaal. Onze eksport-assis tente b.b.h. is tussen de 18 en 35, heeft Mulo/Mavo, typen en kantoorervaring. Ze gaat goed verdienen, heeft 18 dagen vakantie, 6,8% vakantietoeslag en we betalen een redelijke reiskostenvergoeding wanneer ze van buiten komt, want ze gaat werken in Leiden. Ze kan solliciteren door de bon in te sturen. En even af te wachten. Fasson heeft voor veel sekre- tariaatswerk dat gedaan moet worden een secretarial-pool. Dat is: een gezellige afdeling waar meisjes en mevrouwen hun sekretaressevaardigheid te gelde maken. Dat kan voor hele dagen of een aantal uren van de dag. En leeftijd speelt daarbij geen rol. We stellen u voor, 's middags bij ons te komen werken op uur-basis plus alle sociale voorzieningen en vakantiedagen plus vakantie geld. Dan bent u secretarial- pool-assistente p(art) t(ime). Of hele dagen tegen een goed salaris, 18 dagen vakantie, 6,8% vakantiegeld en een redelijke reiskostenvergoeding. Dan bent u secretarial-pool- assistente f(ull)t(ime). Solliciteer door de bon in te vullen. En wacht even af. I1 1 L.C. naam I I ervaring als gewenste baan plaats -. leeftijd opleiding p.t. f.t. Vul de bon in, zet op de envelop Fasson, Antwoordnummer 730, Leiden en post 'm. Plak geen postzegels, die betalen wij. Bel voor inlichtingen met Fasson (Nederland) nv, Rijndijk 88, Hazerswoude/Rijndijk, telefoon 01714-31 41, de heer W. Leentvaar van personeelszaken. Bussen uit Alphen en Leiden stoppen voor de deur. Een van de belangrijke produc van 2ellklevend materiaal ter w Toepassingen vrijwel in alle sel hoofdkantoor in Lelden.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 16