Stank over Amsterdam Urno Kekkonen, vredesapostel voor Europa 25 Koperschip mag naar Le Havre £eidoe(SoiiAci/ni U5J Wtè bjt mA DINSDAG OP BEZOEK Beslag opgeheven Dessing aan kant gezet Eindhoven een hsrtcentrmii mjw 'jyftWB»' Huisvrouwen eten liever spruitjes dan postelein V J ATERDAG 21 OKTOBER 1972 LEIDSE COURANT Van één onzer redacteuren DEN HAAG Van de 72-jari- ge Finse president dr. Urno Kekkonen, die dinsdag in ons land verwacht wordt voor een staatsbezoek van vier dagen, mag als voornaamste kwaliteit zijn vredespolitiek worden genoemd. Hij is daarmee de voortzetter en uitbouwer van de neutrali teitspolitiek van zijn voor ganger, wijlen Juho Paasiki- vi, die na de door Finland verloren oorlog de betrekkin gen van zijn land met de machtige Russische nabuur wist te normaliseren. Kekkonen heeft die lijn, nood zakelijk voor het voortbe staan en de onafhankelijk heid van zijn land, voortge zet. Van zijn politiek, die er kenning heeft gevonden in oost en west, is het meest opmerkelijke het actieve ka rakter. De Finnen spreken van „actieve neutraliteit", waarmee niet alleen bedoeld wordt dat het land zich door zijn verdragen met de Sov jet-Unie buiten de conflicten van de grote mogendheden mag houden, maar dat deze zeer duidelijk is gericht op vermindering van de span ning in ons continent en op actieve bevordering van de vrede. Het is dan ook geen wonder dat Finland zich het gastland heeft mogen noe men van de eerste Salt-be- sprekingen over verminde ring van de kernbewapening tussen de Sovjet-Unie en de Verenigde Staten. Een twee de ontspannende bespreking moet de Europese veilig heidsconferentie worden, die op 22 november in Helsinki zou moeten beginnen. Een klein land van nog geen vijf miljoen inwoners, hoewel op een grondgebied dat tien maal zo groot is als Neder land, speelt dus een belang rijke rol voor de toekomst van Europa. Kekkonen zelf is als staatshoofd verant woordelijk voor de buiten landse politiek van zijn land. Hij heeft onder Paasikivi en ook zelf als president actief meegeholpen aan de ontspan ning, ondermeer door zijn vriendschappelijke relaties met wijlen Nlkita Kroetsjev met wie hij in zijn sauna be sprekingen hield. President Kekkonen kan terug zien op een rijke ervaring als politicus. Hij was vijf maal premier van zijn land voor hij in 1956 voor de eer ste maal tot president werd gekozen (later herhaald in 1962 en 1968). Een vierde ambtstermijn voor Kekkonen behoort zeker tot de moge lijkheden. Deze lange, spor tieve man, die o.a. een natio naal kampioenschap in het hoogspringen won in 1924, stamt van vaders- en moe derskant van boerenfamilies. Hij werkte als journalist tij dens zijn middelbare school tijd en vocht in de burger oorlog aan de zijde van de anti-bolsjewieken. Hij is een groot liefhebber van jagen en vissen en beoefent nog steeds de skisport. AMSTERDAM (ANP) Honder den ongeruste Amsterdammers hebben gisteravond politie, brandweer en GGD gebeld, om dat ze het op straat benauwd kregen van een penetrante stank. De stankwolk bleek af komstig te zijn van het Ama- tex-terreln in de petroleumha ven langs het Noordzeekanaal. Op het terrein van het tankop- slagbedrijf werden drie overi gens lege kleinere tanks aange troffen, die tot voor kort gevuld waren met het afvalprodukt chloorfenol. Volgens de directie van Amatex was de inhoud van de tanks donderdag geleegd in een tankboot die vertrokken is. De gemeentelijke havendienst sprak kort na middernacht het vermoeden uit dat de stank is veroorzaakt door een poging tot reiniging van één der drie ge leegde tanks. Voorlopig werd aangenomen, dat zich in de loop van de dag een overdruk aan gassen heeft ont wikkeld in de afgesloten tank, die zich door het automatische ventiel een uitweg heeft ge baand. Mede als gevolg van de zeer harde noordwestelijke windstoten verdween de overlast na enkele uren boven de stad Amsterdam zelf. Op het terrein van Amatex bleef de penetrante lucht echter nog in zeer sterke mate aanwe zig- Volgens de GGD kon de stank, zoals die in deze dunne concen tratie over de stad dreef, geen gevaar voor de volksgezondheid opleveren. Wel zou zij smaakbe- dervend zijn. Notaris biedt huurkoper nog jeen bescherming ËN HAAG Het landelijk werkverband huisvestingsnood, dat overigens met voldoening kennis genomen heeft van de verbetering die in het ontwerp 'van wet tot tijdelijke regeling /van huurkoop van onroerend goed zijn aangebracht, heeft er niettemin een aantal kritische «kanttekeningen bij gemaakt. De in het wetsontwerp genoemde ichakeling van een notaris [biedt de huurkoper nog geen be scherming, soms is het tegen deel het geval, aldus het werk- ierband. notaris is meestal lijdelijk. [Soms komen in een overeen komst voor de huurkoper belas tende bepalingen voor, waarvan !de huurkoper verwacht had dat de notaris hem ertegen zou 'waarschuwing. De Broederschap Notarissen moet volgens het werkverband een dwingende in- structie uitvaardigen, waardoor dergelijke dingen worden voor- komen. werkverband vindt ook dat de verkoper schriftelijk opgave moet doen van bepaalde gebre- het te verhandelen on roerend goed. Enige speciale bescherming ontbreekt voor landgenoten die de juridische Nederlandse taal niet of onvol doende meester zijn. En juist in lie groep zitten vaak degenen voor wie de bescherming van de wet bedoeld is, meent het verkverband huisvestingsnood, izwaar heeft het werkverband egen het terugbrengen van de intruimingstermijn van negen naanden in het oorspronkelijk intwerp tot zes maanden. Men ïad deze termijn liever u ireid gezien tot tenminste waalf maanden. 'REAUX 52540* EST nwa- ans 70 geheel aatjse opticien adverteerde misleidend ISTERDAM (ANP) De com- lissie tot handhaving van de lederlandse code voor het re- Hamewezen heeft zich in 1971 let 34 bij haar binnengekomen ezwaren tegen bepaalde recla me-uitingen bezig gehouden, voor een aantal bezwaren acht- I? de commissie het nodig met een openbare aanbeveling in te trijpen. gold o.m, voor een advertentie van een Haagse opticien, die al- er'ei bril toedichtte aan de aan iet individuele oog aangepaste deur van zijn zonnebrillen zon der hiervoor enig wetenschappe- bewijs te kunnen aanvoe- v„. De codecommissie vond de mewuste advertentie strijdig met jde waarheid en aonelerend aan tevoelens van angst. Oost-Duitsland Politieke gevangenen komen vrij j'ONN (Reuter) - Oost-Duits land zal alle Westduitsers, die negens politieke overtredingen gevangen zitten, vrijlaten. Voorts zijn aan 25 verloofde vrouwen speciale uitreisvergun ningen verleend, opdat zij in ^r-Du.tsl- kunnen trouwen. Of de in vrijheid gestelde ge hangenen ook naar het westen Wonen gaan, is nog onduidelijk. ROTTERDAM (ANP) Het Amerikaanse koperconcern Bra den Kennecott heeft gistermid dag het beslag opgeheven, dat het deze week heeft laten leg gen op het Westdultse zeeschip „Birte OldendorfP' en de lading van 1250 ton voor Franse afne mers bestemde Chileense koper. Het beslag Is opgeheven, omdat de nationale Chileense koper- maatschappij Codelco in Parijs heeft toegegeven geen rechten te kunnen laten gelden op de 1250 ton koper in de ruimen van het schip. Er blijft wel een juri- NKV-Breda achter beleid bisschoppen BREDA (ANP) Het bestuur van de NKV-centrale te Breda steunt het beleid van de Neder landse bisschoppen. Bij de be zetting van de Enka-fabrlek in Breda hebben zij laten zien ach ter de werknemers te willen staan, aldus het bestuur In een brief aan paus Paulus VI, kar dinaal Alfrink en bisschop Ernst van Breda. Het Bredase NKV-bestuur be treurt het dat in de buitenlandse pers de laatste tijd zoveel ver dachtmakingen zijn verschenen over de Nederlandse bisschop pen en dat zij daarbij zelfs per soonlijk worden beschuldigd. Het NKV-bestuur roept alle an dere centrales op zich achter haar standpunt te stellen. Mot in NMP AMSTeERDAM Bij het verkie zingsbureau voor het district Amsterdsam heeft vrijdagavond de al of niet voormalige pen ningmeester van de Nederland se Middenstandspartij, de heer M. P. W. Dessing, gebrukk ge maakt van de daartoe in de wet voorgeschreven gelegenheid om op een openbare zitten van het bureau als stemgerechtigde kie zer een protest In te dienen te gen de kandidatenlijkst van zijn partij, zoals die buiten hem om Is ingediend door de twee ande re leden van het hoofdbestuur, voorzitter Te Pas en secretaris Kamping. Ter tting poogde voorzitter Te Pas op zijn beurt een protest in te dienen tegen het Indienen van het protest door Dessing, docht de verkiezingscomissie wimpel de dit af als niet ter zake doen de voor de behandeling van Dessirgs protest. Tor"'er enige inspraak van een ledenvergadering, zo betoogt de heer Dessing, hebben de beide andere bestuursleden hem aan de kant gezet. Hij voelt zich echter nog rechtens penning meester van de N M P. dische twist over de vraag wie recht heeft op de koopprijs, die de Franse afnemers moeten be talen voor de lading. Over deze zaak zal een Franse rechter een uitspraak moeten doen. De gezagvoerder van de Birte 01- dendorff, heeft bij de Rotter damse havenautoriteiten Le Ha vre in Frankrijk als eerste be stemmingshaven opgegeven. De president van de Rotterdamse rechtbank in de Maasstad hoeft nu geen uitspraak te doen in het kort geding dat de Peruaanse rederij, voor wie de „Birte 01- dendorff" vaart, had aange spannen tegen de drie vervoers- bonden. Die bonden hadden hun leden na de aankomst van het schip in Rotterdam opgedragen de lading koper besmet te ver klaren. De bonden deden dat, evenals de Franse vakorganisa ties, uit solidariteit met de Chi leense regering. Conflict bijna opgelost (Van een onzer verslaggevers) EINDHOVEN Het cnrfüct rond de hartchlrurgle bij het Birnoi- zlekenhuis te Eindhoven 11'kt goeddeels te ziin opgelost. Na bemiddeling door oud-minister dr. Veldkamp en gesrrekken met minister Stuyt heeft het be stuur van het Eindhovense zie kenhuis besloten tot onricMlng van een afzonderlijk hartchirur- gisch centrum. In dat centrum zal ook een taak zijn weggelegd voor hartchirurg Van der Schaar, die op 1 juli een operatieverbod kreeg opgelegd. De medische staf stelde zich deze week nog op het standpunt dat met deze chirurg niet kon worden samengewerkt. De ver pleegkundigen echter steld°n zich in een telegram aan minis ter Stuyt achter dr. Van der Schaar. De vraag is nu alleen nog hoe de medische staf zal reageren op de plannen van het ziekenhuis bestuur en haar standpunt, dat dr. Van der Schaar gehand haafd dient te blijven. Agent niet vervo?«d voor dodeliik schot AMSTERDAM (ANP) De Am sterdamse officier van justitie, mr. Hartsuiker, zal geen straf vervolging instelen tegen de 20-jarige Amsterdamse apert, die op 8 september in het Von delpark een 23-jarige Surina mer, die hem met een steekwa pen bedreigde, doodschoot. Naar de mening van de officier heeft de agent uit noodweer ge handeld. w- Volgens de Romeinse couturier Valentino gaan we een vrolijke zomer tegemoet. Getuige zijn „Gipsy-look", een sliertjesrok in alle kleuren van de regenboog, een schouderloos hesje en een wit jasje met ook al dezelfde regenboogvoering. VVDM denkt weer positief over De Koster UTRECHT (ANP) Het hoofdbe stuur van de VVDM (Ver. van Dienstplichtige Militairen) zegt te hopen dat snel met minister De Koster van Defensie kan worden gepraat over herstel van het overleg tussen Defensie en de VVDM. Dit overleg is door de minister opgeschort naar aanleiding van de groetweigerdag, die de WDM op 1 augustus heeft ge houden. Deze uitspraak van het WDM- hoofdbestuur is een reactie op de woorden van minister De Koster tijdens de behandeling van de defensiebegroting in de Tweede Kamer. De minister zei een sterke behoefte te hebben tot een snel herstel van het ge regelde overleg. Praten met Rome FkE maand oktober staat in het taken van gesprekken in Rome tussen Nederlandse bisschoppen en vicarissen met Vaticaanse autori teiten. Een deel van deze gesprekken zou geen bijzondere betekenis hebben; dus niet te maken hebben met de tussen Rome en de Nederlandse Kerkprovincie heersende spanning. Maar zou één Nederlandse emi nentie of monseigneur de kans om misverstand rond die spanning op te helderen ongebruikt laten? CMGENLIJK zou een ander procedure nog meer aanbevelenswaar- dig zijn. Verschillende Nederlandse ministers hebben begrepen dat ze door op hun stoel in Den Haag te blijven zitten, moeilijk tot een goed beleid kunnen komen. Ze zoeken met plaatselijke autoriteiten ook „ter plaatse" contact en dit blijkt vaak nuttiger te zijn dan een uitwisse ling van schriftelijke stukken en een sommatie om eens op het mi nisterie te komen praten. Op zijn minst kan een minister zo de kans aangrijpen om zijn beleid in bredere kring te verduidelijken en kan hij de sfeer beter „proeven". De komst van Vaticaanse autoriteiten naar een kerkprovincie heeft in diverse gevallen de bijsmaak van „een inquisitie" gekregen. Niet altijd terecht, maar beslist ook niet altijd ten onrechte. Wij dachten dat de top van de belangrijkste pauselijke bestuurs- en adviesorga nen aan gezag en vertrouwen zou winnen, wanneer die top zich wat minder „hokvast" toonde en het krijgen van Informaties ter plaatse niet uitsluitend aan de nuntiaturen zou overlaten. die manier zou het Vaticaan een beste bijdrage leveren om onze bisschoppen in staat te stellen de plaatselijke kerk van Neder land haar verbondenheid met Rome als centrum van de wereldkerk bewust te doen blijven. SER; verhoging minimumloon met 2 procent DEN HAAG (ANP) De So ciaal-Economische Raad heeft gisteren na stemming over drie mogelijkheden, in meerderheid gekozen voor een verhoging van het minimumloon per 1 januari met 2 procent. Die twee-procentsverhoging de mening van de werkgeversle den die, gehoord de discussies over het rapport van de econo mische deskundigen en de fi nanciële moeilijkheden, steun kregen van zes kroonleden. Dit standpunt kreeg in totaal 21 stemmen. De vakbeweging wilde een verho ging met vijf procent, maar kreeg geen enkele steun. Haar standpunt kreeg 14 stemmen. Een middenstandpunt, een ver hoging met drie procent, kreeg alleen de stemmen van vijf kroonleden. Bom verkeerd gevallen VS erkent schuld aan dood Franse diolomaat WASHINGTON (RTR) H« Amerikaanse ministerie van De fensie heeft toegegeven dat de Franse diplomatieke missie in Hanoi negen dagen geleden Is getroffen door een Amerikaanse bom en niet door een Noordvlet- namese afweerraket. De erkenning volgt nadat de Franse algemeen gedelegeerde Pierre Susini in Parijs stierf aan de verwondingen die hij tij den het bombardement op de Noordvietramese hoofdstad had opgelopen. Volgens het Penta gon was het bombardement een ongeluk, mogelijk veroorzaakt door het feit dat een bom niet op de juiste wijze was losgeko- „Geen succes" gegarandeerd FéN onderdeel van de verkiezingsuitslag staat al vast: van de 21 partijen die op 29 november dingen naar Kamerzetels zullen een aantal hun achterban tevergeefs naar de stembus hebben geroepen, omdat niet eens het voor één zetel vereiste minimum gehaald wordt. Wat dit betreft dus: prolongatie van het in 1971 ook al gega randeerde „Geen succes" voor de meeste mini's. Gaat het overigens de goede kant op? Eind 197> blijken er minder ge gadigden te zijn dan in de lente van 1971. Maar dat komt voorna melijk, omdat de nogal woelige volksvertegenwoordiger de heer De Jong na het verongelukken van zijn middenstandspartij het met een conglomeraat van bij de verkiezingen '71 teleurgestelde mini-partij tjes gaat proberen. Er zullen straks wel weer vele tienduizenden kiezers laten blijken, dat ze geen vertrouwen hebben noch in de tra ditionele partijen noch in succesvolle jongere partijen als het GPV, D'66 of DS'70. Ze hebben waarschijnlijk vertrouwen In niets, omdat ze zelf wel we ten dat de poging waarvoor hun medewerking gevraagd wordt, kansloos is. Hun gedrag aan de stembus is dan ook minder een po litieke keuze en meer een protest. Protest tegen het verschijnsel dat ook in Nederland groepsbelangen, als het niet de groepsbelangen van een meerderheid zijn, binnen de politieke partijen weinig kans krijgen. Polarisatie helpt hier geen „moedertje lief" aan: Integendeel die maakt de stemming van politieke minderheden steeds verbitterder. Een schrale troost bij dit verschijnsel Is, dat de bedoelde kiezers in elk geval naar het stemlokaal komen en nog de moeite doen om op een actieve manier te protesteren. Maar schraal is die troost, om dat het effect van stemmen op kandidaten die de kiesdeler niet ha len, het omgekeerde kan zijn van wat men beoogde. Dat dit weer gebeuren zal, durven we ook te garanderen. Tien jaar CJP Olie duurder ROTTERDAM (ANP) De maximumprijzen van zware stookolie zijn vandaag met 2,— per 1000 liter/kg verlaagd, ter wijl de maximumprijzen van huisbrandolie I en II, gasolle, dunne stookolie, autogasoHe en petroleum met 0,30 per 100 li ter zijn verhoogd. Abop: Te weinig leidsters voor jongere kleuters op school DEN HAAG De Algemene Bond van Onderwijzend Perso neel Abop) is tegen het plan van onderwijsminister Van Veen om de toela.tingsleeftiid tot de kleuterschool te verlagen van 4 jaar naar drie jaar cn ne gen maanden. Dit zou tot gevolg hebben, dat er 1350 tot 1500 leidsters extra no dig zijn. Waar moeten die van daan komen, rekening houdend met de ook bij de regering be staande plannen voor verklei ning van de kleuterklassen? zo vraagt de Abop zich af. Een vijfde van overledenen gecremeerd HAREN (ANP) Het geschatte aantal crematies zal naar ver wacht wordt in 1972 met 4 pro cent stijgen tot 20.4 procent van het antal overledenen. Dat blijkt uit het spreidingsplan voor toekomstige crematoria in Nederland. AMSTERDAM (ANP) De helft van de Nederlandse hulsvrou wen vindt kiespijn de ergste „alledaagse" pijn, op korte af stand gevolgd door hoofdpijn. Dit blijkt uit een onderzoek door het instituut voor marktonderzoek fnter/VIew. Onder de „kleine hinderlijkheden" van het ouder worden blij ken aantasting van de zintuigen en het minder goed ter been zijn als de belangrijkste bezwaren te worden beschouwd. Postelein wordt het vaakst 9%) genoemd als groente waaraan men het meest een hekel heeft. Daarna komen andijvie en spinazie met eik 5 procent. Het instituut noemt het bevreem dend, dat spruitjes, „toch een van de verschrikkelijkste groenten die er bestaan" slechts een bescheiden positie op de ranglijst innemen. Feestjes, verjaardagen, dansen en het werk waren de gelegen heden, waarbij 24 procent van de vrouwen met hun man ken nis maakten. Voor twee procent was dit het café en voor 1 procent de kerk. Cultureel Jongeren Paspoort viert In de Haagse agglomeratie feest; deze week wordt het 2de lustrum bereikt met een manifestatie in het Circustheater, inclusief een tractatie van het gemeentebestuur. Reden om feest te vieren is er beslist; er zijn ruim 30.000 CJP's in omloop met vooral In het laatste jaar een geweldige stijRlng; ook on der de werkende jonReren gelukkig, die met zijn zesduizenden er voor zorgen dat het jongeren paspoort niet louter een schoolorgani- satie is. Waarvoor het CJP voor een knaak per jaar soms grote kortingen geeft? Op stijlvol amusement en de beste manifestaties In do Schouwburg, Diligentia, bij concerten, opera's en tentoonstellingen. Het CJP belichaamt op die manier een stuk culturele opvoeding en welzijnspolitiek. Natuurlijk brengt de praktijk mee dat nu Jonge- mensen soms een sterk-verminderde entree betalen, hoewel zij of hun ouders best de volle mep zouden kunnen dragen. Maar zon verschijnsel kent Nederland ook bij kinderaftrek, .schoolgeldreducties en de ,',65 plus"-facllttelten. Dit nadeel moeten we omwille van een veel groter goed op de koop toe nemen. u Een paar andere vragen zijn meer relevant. Beschikt de Haagse CJP-centrale over cijfers die bewijzen dat het cultureel Jongeren paspoort optimaal gebruikt wordt? Door welke categorieën en voor welke culturele evenementen bijvoorbeeld niet? En zijn er bewijzen dat de gebruikers van een CJP hun belangstelling bewaren, wan neer hun leeftijd een einde aan de reducties maakt? Hoe is de medewerking van het onderwijs In stimulerende zin? Is er voldoende evaluatie? Kweekt men ook fijnproevers of gaat het net als bij de sport; F.C. Den Haag-Feyenoord uitverkocht maar voor de rest „het kan dooien of vriezen"? We vragen veel, maar het lijken ons vragen om t over na te denken. i het 2de lustrum Prof. F. Polak Weerbericht hekelt Club van Rome DEN HAAG In de reeks krltlcl van de Club van Rome heeft L. Polak, Nederlands Internatio naal meest bekende futuroloog. Hij richtte op de Contra-club van Rome die maar een lid heeft: Fred Polak. In de onlangs bij Elsevier uitge komen pocket „De Contra Club van Rome" zet prof. Polak uit gebreid zijn bezwaren uiteen over en ontmaskert hij de „qua- si-exacte" gegevens van de sa menstellers van het rapport Forrester en Meadows. Sinds de mens de tijd leerde inde len in verleden, heden en toe komst heeft hij geppogd om met allerhande methoden de toe komst te voorspellen en zijn lot te beheersen, zegt Polak in het lessen van 5000 jaar leren ons. aldus Polak, de noodzaak van voorzichtigheid ten aanzien van methoden van prognostiek. Zelfs ook misschien wel juist ook, te genover rekenkundig en wiskun dig. schijnbaar onaantastbaar cijfermateriaal. Hierin! ligt dan ook het verzet van Polak tegen het overdreven zwartgallig pes simisme over de toekomst, zoals die uit het rapport van de Club vfan Rome naar voren komt. Het Frans Halsmuseum te Haar lem zal, als proef, In de maan den november, december, ja nuari en februari gratis ge opend zijn. De aanvoer van houdt en onsta biele lucht duurt ook vandaag voort, zodat er opnieuw op vele plaatsen buien vallen. Som ruige van die buien gaan gepaard met natte sneeuw of hagel. De krachtige noordelijke stroming, die deze koude lucht naar Ne derland transporteert, wordt in stand gehouden door een hoge druhgehled, dat ten westen van de Britse eilanden ligt en een lagedrukgebied, waarvan de kern zich gisterenavond ten oos ten van Stockholm bevond. Deze depressie koerst naar het zuid oosten. Als gevolg daarvan zal In de loop van de dag de wind aan onze bust geleidelijk iets af nemen. Vooruitzichten voor maandag: On bestendig en vrij koud. Aantal uren zon: 0 tot 3. Mim temp: omstreeks normaal. Max temp: 1 tot 4 graden onder normaal. Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 50 procent. Kans op een geheel droog et maal: 20 procent. AMSTERDAM (ANP) De Edi son* populair 1972 zijn toege kend aan de volgende artiesten; Beach Boys. David Bowie, J. J. Cale, Ry Coodcr, Gerard Cox, Neil Diamond, Leo Ferré, Ro berta Flack, Gert en Hermien, Isaac Bayes, Quincy Jones, Jas- perina de Jong, Klnks, Pipl Langkous, Michel Legrand, Van Morrison, Mouth and MacNeal, Harry Nillson, Rita Reys, Paul Simon, Stampeders, Supersister en Cornells Vreeswijk. De Jury bestond uit Tinke Vos- deNooy, Elly de Waard, Willem Duys, Jip GolsteIJn, Frans dc Kok, Joop de Roo en J. J. Vis als voorzitter. vakbeurs elektrotechniek Dagelijks 10 17 uur. Trein - toegangsbiljetten op vele stations IRENEHAL - UTRECHT Nog 4 beursdagen

Leidse Courant | 1972 | | pagina 11