Dr. Drees noemt PvdA onbetrouwbaar £eidóc<3ouuwt \Y erknemers moeten recht kunnen halen Wet-Posthumus in 1974 van kracht Medische macht dreigt grenzen te overschrijden Madame Berthe beschuldigd van dood patiënte Dagje vrij? Maak 'n NS-Snippertrïp eSwm Amsterdam H7 vergrijst en loopt terug BER II 1TERDAG 14 OKTOBER 1972 LEIDSE COURANT .30—6.60, 2.90-1 90-6.30. 51 1.0211 I 60-65. t andijvie! bospeen j selder» n (In gu» :ra kwal. tot 6,70. 1 teren is in Zeist het tweede politiek congres van DS'70 begonnen. Voor de aanvang van het congres e leegden enkele kopstukken van deze partij nog even overleg. Van links naar rechts: fractievoorzitter I i de Tweede Kamer mr. J. Berger, ex-minister van Wetenschappen, jhr. mr. M. de Brauw, lijsttrekker W. Drees jr. en ex-staatssecretaris mevrouw van Veenendaal-van Meggelen. (Van onze correspondent) PARIJS Bijgeloof Is van alle tijden, en zelfs de ver lichte twintigste eeuw heeft het niet kunnen uitroeien. In Béthune, Pas-de-Calais, zal een zestigjarige vrouw te recht staan, madame Berthe, tegen wie de orde van ge neesheren een aanklacht heeft ingediend wegens het ongeoorloofd uitoefenen van de geneeskunde. De vrouw oefent haar praktij ken al twintig jaar uit, en In die tijd zijn duizenden zieken door haar behandeld. Vier jaar geleden stierf één van haar patiënten en naar aan leiding daarvan dit proces. In één der kamers van de vrouw hangt van alles tegen de muren en aan het pla fond: ketels, potten, pannen, borden, miniaturen, schilde rijtjes, en ook een portret van de tegenwoordige paus. „Dat zijn voorwerpen die ik uit dankbaarheid van mijn patiënten heb gekregen". In haar spreekkamer liggen pakken groente, etenswaren, een half dozijn eieren, mee gebracht door de zieken. „Want ik accepteer geen geld", zegt de kwakzalfster. De gave om te genezen heeft zij volgens haar zeggen van een andere wonderdokter ge kregen. Tijdens een behande ling zei de man: „U heeft bijzondere gaven. Ik zal niet alleen u genezen, maar u zult ook anderen genezen". „Ik was er toen erg aan toe", vertelt de vrouw. „Ja renlang was ik volkomen verlamd. Maar niettemin kreeg ik twee kinderen. Op een dag maakte mijn doch tertje een ernstige val. Ze kreeg een diepe wonde aan het voorhoofd. Ik legde mijn hand op de wond, het bloe den hield onmiddellijk op, en toen ik na verloop van tijd mijn hand terugtrok, was van de wond niets meer te zien. Er was zelfs geen litte ken over gebleven". Vier jaar geleden lag een boe rin in het ziekenhuis, die van een kar gevallen en volko men verlamd was. De fami lieleden, haalden de boerin uit het ziekenhuis en brach ten haar naar de woning van madame Berthe, die het ver band van de wonden wikkel de en de zieke een soort van water liet drinken dat zij zelf had klaar gemaakt. Vier da- lev. 100-155; lrachtlge mgefa 14.000 Simca's 1100 naar dealer voor controle ROTTERDAM (ANP) De Nederlandse Simca-dea- lers moeten al hun klan ten, die een Slmca 1100 (bouwjaar 1972) bezitten, naar de garage ontbie den. Het gaat in totaal om circa 14.000 voertui gen, die als extra voor zorgsmaatregel moeten worden gecontroleerd op de afstand tussen de rem leidingen. In Frankrijk is enige tijd geleden ontdekt, dat de rubberen handremkabel- beschermer en de meta len remleiding van de voetrem in de 72-modellen van de Simca 1100 in sommige gevallen tegen elkaar aan komen te lig gen. Hierdoor kan na ver loop van tijd slijtage op treden. De afstand tussen beide remleidingen be hoort enkele centimeters te zijn. In Frankrijk zijn inmiddels alle betrokken Simca's nagekeken. In geen enkel geval werd een werkelijk defect ver toond. (ADVERTENTIE) Samen op reis? Neem een MeerMan's Kaart! Voordelig samen een dag door Nederland reizen, ongeacht de roo3'| afstand, kosl voor 2 personen 3 personen 4 personen 5 personen le Klas 50% n f35.- f40.- f45.- f50.- r. 2 Kinderen ZEIST Op het tweedaags politiek congres van de politie ke partij „Democratisch Socialisten 1970" heeft oud-mi nister dr. W. Drees jr. gisteravond een felle aanval ge daan op de Partij van de Arbeid. Deze partij is, naar zijn mening, in handen gekomen van een PSP-achtige meerderheid. Dr. Drees stelde dat alleen en uitsluitend het streven naar macht geleid heeft tot concessies aan D'66. Daarmee is de PvdA als organisatie tot de meest onbertouwbare partij in het land geworden, aldus de oud minister. mair moet staan. Dr. Drees be pleitte de totstandkoming van een meerjarig sociaal contract, want zo'n contract zou stabili- tiet kunnen brengen waaraan ons land na tien jaar forse in flatie behoefte heeft. Hij uitte ook kritiek op de confes sioneel-liberale coalitie en op de PSP. Deze laatste partij noem de hij de politieke vertegen woordiging van Chamberlain- vandaag. Hij verweet de confes sioneel-liberale coalitie een te passief optreden in zaken van ruimtelijke ordening en milieu, van openbaar vervoer en van herstel en vernieuwing va noude wijken. Voor het urgente pro bleem van de kosteninflatie gaat de confessioneel-liberale club opzij, aldus dr. Drees. In. zijn rede op het partijcongres schonk hij voorts aandacht aan de rol van de vakcentrales bij De lijsttrekker van DS'70 bij de de discussie over een sociaal komende verkiezingen noemde contract. Het toekennen van een het intact laten van de NAVO te grote rol aan de vakbeweging essentieël voor de handhaving parlementaire democratie pri- van de collectieve veiligheid. r. Drees ontwikkelde in zijn speech drie algemene richtlij nen voor het beleid inzake im migratie, waarbij hij het wer ven van buitenlandse arbeids krachten van de hand wees. Wel bepleitte hij de opname in ons land van vluchtelingen, bijvoor beeld uit Oeganda. Kaper beraamde zijn plan in Nederland RANKFORT (DPA) De Ka per van een Westduits passa giersvliegtuig die woensdag op het vliegveld van Frankfort snel werd gegrepen nadat hij de in zittenden enkele uren In gijze ling had gehouden, heeft de ka ping in Nederland voorbereid. De neergeschoten kaper, Fried- hel Schütz, heeft dit In het zie kenhuis aan e politie meege deeld. De man zei dat hij uit vrees voor gevangenisstraf wegens ban kroof in West-Duitsland slechts een vrijgeleide had willen afd wingen en van plan was de pas sagiers van het gekaapte toestel vrij had willen laten in Portugal had hij gevangen gezeten nadat hij voor de opstandelingen in Angola had gestreden. De auto die hij van de Lufthansa had geeist, had hem naar Nederland moeten brengen. ADVERTENTIE 12 Fijne Snippertrips staan cr voor u op 't programma. Niets vooraf te boeken! Gewoon naar 't station gaan en zo'n voordelig trein-toegangbiljet nemen. B.v. naar Amsterdam, Den Haag of Rotterdam. Naar Gouda, Leiden of Hoorn en Enkhuizen. Naar 't Evoluon in Eindhoven of naar 't Spoorwegmuseum in Utrecht En wie 't allemaal al kent, kan nu ook naar het Lips Autotron in Drunen. voordelig uit met NS Het Prentenkabinet van het Rijks museum te Amsterdam toont van 3 november tot 7 januari uit het eigen bezit ruim honderd prenten van de Japanse kunste naars Hokusai, Hiroshige, Kuni- sada ea Kuniyoshi. Buigen of harsten piKANT EN BEWOGEN detail in een mat Kamerdebat (door ie- mand in de wandelgangen terecht „epiloog op partijcongressen" genoemd) vonden we de scène, toen Andriessen en Den Uyl eikaars opstelling aanvielen. Den Uyl neemt het de regeringsfracties hoogst kwalijk dat ze stelsel matig amendementen en moties van de oppositie kansloos maakten; Andriessen verwijt de oppositie dat ze permanent doet alsof een re gering zonder haar een a-socianl beleid voert. Beide politici hebben gelijk; we leven parlementair in een onaantrek kelijke periode van „buigen of barsten". Maar beide politici hebben bewust nagelaten melding ervan te maken, dat zo'n situatie onvermijdelijk wordt in landen waar de polarisatie op de troon geheven is. Feitelijk ligt hierin de oorzaak van hun wrevel. Eigen identiteit ANDRIESSEN (tolk namens een groot deel der christen-democra- ten) zou programmatisch graag met links in één boot zitten, maar hij voelt aan dat stuwende krachten in de oppositie dit niet begeren, maar slechts een toestand waarbij elke Nederlander die niet extreem denkt, gaat kiezen tussen liberalisme en links socialis- En al legt hij de accenten wat anders, in navolging van oudere libe ralen vindt Wiegel dit feitelijk ook; de behoefte aan een eigen iden titeit van de Nederlandse staatsburger zou terzake van de maat schappelijke ideologie daartoe beperkt moeten blijven. De confessio nele partijen zijn al lang genoeg een sta-in-de-weg voor politieke „duidelijkheid" geweest, redeneren zij. Vooral de jongeren van links voelen dit zo aan; daarom zet de Partij van de Arbeid zich in toenemend scherpe mate tegen de K.V.P. c.s. af; het daardoor onstane conflict is de prijs van de polarisatie. Afkoelen TIET SPEL TUSSEN regering en oppositie moet, wil het gezond blijven, natuurlijk uiteindelijk gericht zijn op aflossing van de wacht: in casu een verhuizing op het Catshuis. Maar de laatste ja ren is er een merkbare gerichtheid op het doordrukken van de pola risatie; zo niet in de oppositionele Kamerfracties dan toch zeker bij grote groepen van hun achterban. Ook het betekenisvolle deel der confessionele partijen dat in een groot-regeerakkoord niet alleen tactisch maar ook politiek de beste vorm van een parlementaire regering ziet, voelt dat zo aan. Van daar ook hun vaak afwijzende houding ten opzichte van op zichzeir redelijke moties e.d. van PvdA of D'66. Polarisatiespel valt moeilijk met pogingen tot synthese te beantwoorden. •f ftO OHO Kuif Een afkoelingsperiode wordt noodzakelijk, paa.1"0"1 herhalen we. Wl T öU.UUU Dllll 29 november zou een extra-parlementair kabinet voor de toekomst J wel eens meer zinvol kunnen zijn dan herstel van vroegere coalities of een ..gewone' minderheidsregering. Maar dan wel een extrai par lementair kabinet van wat minder nadrukkelijke kleur dan dat waaraan de jonge De Gaay Fortman (thans de profeet van deze op lossing) denkt. Een paar jaar. waarin de aanvallers en verdedigers van nu zich door de polarisatie minder gedwongen voelen om elkaar te schoppen en te krabben, kon voor het nationale welzijn en voor de zedelijke kracht in ons politiek klimaat heilzaam zijn. gen later was de boerin dood. Waarop de doktoren van het ziekenhuis tegen de kwakzalfster een aanklacht indienden bij de justitie. De ellende in Frankrijk is dat deze wonderdokters er als regel met een boete of voor waardelijke gevangenisstraf afkomen. Handige advocaten laten tijdens het proces een menigte van getuigen opdra ven, die bij hoog en laag vol houden dat zij door de be klaagde genezen zijn. De kranten nemen het proces verslag op, waardoor voor de wonderdokter zoveel gra tis reclame wordt gemaakt, dat de boete er gemakkelijk af kan. Men mag benieuwd zijn wat de rechters in Bé thune met dit wonderdoende schepsel zullen doen. Onvoor waardelijke gevangenisstraf is het enige middel, maar zo ver is men in Frankrijk nog niet. Bankoverval in Rotterdam: ROTTERDAM (ANP) Drie ge wapende en gemaskerde man nen hebben gisteravond een fi liaal van de Nederlandse Mld- denstandsbank in Rotterdam be roofd van ƒ80.000. Een van de wagens die zij op hun vlucht hebben gebruikt, is later terug gevonden in Schiedam, maar hier loopt het spoor dood. Omstreeks half acht drong het drietal het gebouw aan de Schiekade binnen. De bank was geopend in verband met de we kelijkse koopavond in Rotter dam. Onder bedreiging van een pistool dwong één van de man nen het personeel op de grond te gaan liggen. Een tweede hield de aanwezige klanten on der schot terwijl de derde over de balie sprong en de kas leeg haalde. Op het moment dat de drie over vallers wilden vluchten, kwam juist een klant het gebouw bin nen. Nadat hij het tafereel had overzien, rende hij terug en ging in zijn auto zitten. Direct hierna stormden de overvallers naar buiten en verdwenen in een Fiat 124. NIJMEGEN (ANP) Het groei tempo van de medisch-technl- sche macht en de medisch-blolo- glsche ontwikkeling doen steeds meer de vraag rijzen of de art- SER adviseert: VVD wil: gelijke kansen voor iedereen van 4 t/m 9 jaar gelden als 1 persoon. Geldig: maandag t/m donderdag vanaf 9 uur 's morgens, vrijdag in 't geheel niet, zaterdag en zondag onbeperkt. Eén van de reisgenoten moet Cen NS-identiteitsbewijs of een pasfoto meebrengen. voordelig uit met NS AMSTERDAM A.N.P. Amsterdam i vergrijst in tamelijk snel tempo en bovendien neemt het aantal inwoners van de hoofdstad af. "let aantal inwoners daalde tus- l Utrecht |en 1962 en medio dit jaar van ■<68.000 naar 8.00.000. De sterkste daling zette zich echter in 1967 in, sinds dat jaar namelijk is het aantal bewoners teruggelo pen met 65.6000. Het aantal bejaarden in de hoofd stad blijft toenemen, sneller dan het landelijke gemiddele. In 10 jaar tijd steeg dit aantal van werken,j 102.300 naar 116.300. Dat de da- in de ''ng van de bevolking minder groot is. dan men gevreesd effendflj ijeek komt door de stijging van het aantal gastarbeiders en rijksgenoten uit Suriname en de in nei Nederlandse Antillen. Naar i schatting verblijven thans 11.000 gastarbeiders meer in Amster dam dan 10 jaar geleden. De toeneming van het aantal rijks genoten. van wie er thans 73.000 in de hoofdstad verblij den. nam in vier jaar toe met (Van parlementaire redac tie) DEN HAAG De VVD spreekt zich in haar urgentieprogram 1972 uit voor het scheppen van gelijke kansen voor iedereen. Goed onderwijs is het breekijzer bij uitstek om maatschappelijke I verhoudingen te verbeteren. De j VVD vindt dat alles moet wor den gedaan om juist de kinde- I ren uit minder bevoorrechte ge- zinnen een goede startkans in j de samenleving te geven. De voorkeur wordt uitgesproken I voor een kabinet van KVP, AR, CHU VVD en DS '70. Deelne- j ming aan de regering door dc j partij van dc Arbeid wordt af- j gewezen. De VVD kant zich te- gen de invoering van een di- j strictensteisel bij verkiezingen. 1 1 Vastgesteld wordt dat dc totale belasting en premiedruk en 1 vooral de directe belastingen vergeleken met de omringende landen te hoog is. Als loon- cn prijsstijgingen niet vrijwillig worden beperkt, dient de rege ring volgens de VVD in te grij pen. DEN HAAG (ANP) De so ciaal-economische raad heeft de ministers van jus titie en van sociale zaken geadviseerd een beroeps- recht van werknemers in te voeren tegen besluiten of handelingen van hun werkgever(s) die. naar de mening van werknemers, kennelijk onredelijk zijn. De ondernemingsraad be sluit over het instellen van beroep tegen zo'n beslis sing of handeling van de directie. De ondernemings- groi moeili eunt leiding, pasfotp i 37<, Duits vergif op weg naar Amsterdam ROTTERDAM (ANP) Het Westduitse binnenschip Bettin gen is met 2500 vaten uiterst giftige cyanlden op weg naar Amsterdam. De vaten werden vorig jaar gevonden op een vuilstortplaats in het Westduitse Bochum, een vondst, die des tijds in het land vele emoties heeft opgewekt. Amsterdam kan de lading morgen of maandag verwachten. Het is de bedoeling dat de vaten bij het Amster damse havenbedrijf aan de vlot- haven worden overgeslagen in het Westduitse zeeschip Necker- tal, dat de gevaarlijke lading in de Atlantisch Oceaan ten noor den van de Azoren zal dumpen. Bom op Orly PARIJS (DPA/ÜPI) Een vrouw heeft gisteren op de luchthaven Parijs—Orly een bom gedeponeerd bij het bureau van de Israëlische luchtvaart maatschappij El Al. Een Israëlische veiligheidsagent die in de buurt de wacht hield zag dat de vrouw iets in een af valemmer bij het bureau van EI Al deponeerde en daarna we greed in een auto met een Ara bisch nummerbord. Deskundigen van de politie onder zochten het voorwerp en kwa men tot de ontdekking dat het een zeer amateuristisch zelf ge maakte bom was die bij ontplof fing weinig schade had kunnen aanrichten. kamer van het gerechtshof in Amsterdam is de enige instantie die bevoegd is kennis te nemen van het beroep. Hoewel de raad in zijn geheel het eens is over het invoeren van dat beroepsrecht al hebben de werkgeversvertegenwoordi gers verklaard daar nu niet zo'n behoefte aan te hebben nu het hele bedrijfsleven nog volop bezig is zich aan te passen aan de wetgeving op de andere ge bieden van het ondernemings recht zijn er verschillen over o.m. de wijze van toepas sing, de omvang van het ge bied, de betaling van de kosten blijven bestaan. De werkgevers die, naar mr. P. M. H. van Boven (voorzitter van het Nederlands Christelijk Werkgeversverbond) opmerkte, aan de totstandbrenging van dit beroepsrecht hebben meedege- werkt, zien als motief voor zo'n nieuw recht meer de vervolma king van de medezeggenschaps- gedachte dan een vergroting van de rechtsbescherming die reeds ruim is vastgelegd in an dere wetgeving. Antilliaanse premier treedt af WILLEMSTAD (ANP) Dc An- tilllaanse premier O. R. A. Beaujon wil per 15 november a.s. aftreden. Hij zal waar schijnlijk worden opgevolgd door de vroegere minister-presi dent R. J. Isa. Dit is bekendge maakt door de Democratische Partij op de Nederlandse Antil len. In een communiqué wordt gezegd dat premier Beaujon (56) reeds bij de aanvaarding van zijn functie op 27 mei 1971 aan zijn partij, de Democratische Partij, te kennen had gegeven dat hij niet al te lange tijd premier wil de zijn. KNSM-schip voor Venezuela aan de grond AMSTERDAM (ANP) Het bij na 10.000 ton metende vracht schip „Trident Rotterdam" Is woensdagmorgen voor de Vene zolaanse kust buiten de haven mond van Puerto Cabello op een zandbank gelopen. Het an derhalf jaar geleden door de KNSM In de vaart genoemen schip lieeit een passagiersac- commodatic voor twaalf passa giers. Hoeveel passagiers aan boord zijn. is niet precies bekend. Er hebben zich geen persoonlijke ongelukken voorgedaan. Er is geen enkel gevaar voor passa giers, bemanning en schip. Afgeschreven na 27 keer om de aarde Met wat zilte weemoed overgehouden van de vele vaartochten in het verle den hebben gisteren de opvarenden van Harer Majesteits kruiser De Ruyter afscheid van hun schip genomen. Na 600.000 zeemijlen te heb ben gevaren (dat bete kent bij elkaar 27 keer de omtrek van de aarde) boog het schip gisteren voor de bezuinigingen, die nodig geacht worden. Voor het laatst „Alle hens aan dek" en voor het al lerlaatst het strijken van de driekleur, de geuzen vlag en de oorlogswinpel in de haven van Nieuwe- diep. waar het schip nu bij de reservevloot gaat. En dat betekent in 9 van de 10 gevallen afgeschre- sen opgewassen zijn tegen hun macht, of zij wat zij kunnen ook ethisch aankunnen, of zij aan machtsmisbruik zullen kunnen ontkomen. De voorzitter van de Koninklijke Nederiandsche Maatschappij tot Bevordering der Geneeskunst, dr. R. Vermeer, zei dit vandaag op het ledencongrei van de maatschappij in Nijmegen. In de toekomst zal deze vraag nog meer gaan klemmen. Een waarde-vrije beoefening van de medische wetenschap is on denkbaar geworden, aldus dr. Vermeer. Er is een herbezulni- ging nodig geworden nu door do medische macht grenzen drei gen te worden overschreden. Anderzijds is er sprake van medi sche onmacht als het erom gaat. hulp te bieden aan lijders aan de welzijnsnood, aan het steeds toenemend aantal patlën- ten wer klachten terug te voeren I zijn op psycho-sociate proble- men. I Dr. Vermeer concludeerde, dat de 1 rol van de arts en de genees kunde In de huidige samenle ving een open instelling nodig i maakt. Er is niet alleen onder linge discussie nodig, maar ook overleg met beoefenaren van andere beroepen en met de sa menleving zelf. DEN HAAG Volgens onderwijsminister Van Veen zal de wet-Posthumus over herstructurering van liet universitulr onderwijs (studieduurverkor ting) op 1 augustus 1974 in werking moeten tre ilen. In het wetsontwerp zelf wordt de datum van 1 augustus volgend jaar genoemd. Maar dat Is niet meer haalbaar. Het parlement moet de wet nog behandelen. Dat zal wel volgend jaar worden. Bovendien moeten voor alle studierichtingen nieuwe cursusprogram ma's en exameneisen worden opgesteld. Nog ver der uitstel dan tot augustus 1974 is volgens mr. Van Veen ontoelaatbaar. De studieduurverkorting is ook middel om meer studenten te kunnen ver werken. De wet op de numerus fixus loopt in au gustus '74 af, en voor verlenging is opnieuw be handeling van een numerus-fixus-wet in het pale- ment nodig. Minister Van Veen wil binnenkort komen tot op richting van een stuurgroep van de academische raad die het herprogrammeringswerk van dlle studierichtingen moet coördineren. Medio sep tember besprak de minister deze kwestie al met de kamercommissie voor wetenschappelijk onder wijs. De aktiviteitcn van de minister zijn wat voorbarig omdat nog helemaal niet zeker is dat het parlement de wet-Posthumus zonder wijziging aanneemt. Maar volgens hem kan er niet ge wacht worden. De herprogrammering is een zeer omvangrijk werk. Vechtpartij blanken en negers op oorlogsschip HONOLOEI.OE (AP) Bij een vechtpartij tussen blanke cn zwarte matrozen op het Ameri kaanse vliegdekschip Kitty 1 Hawk in de Golf van Tonkin zijn donderdag 33 gewonden ge vallen, van wie cr drie ernstig i aan toe zijn. Inmiddels Is de orde op het schip hersteld. Door Weerbericht Ilagedrukgebied bovc Bov de Noordzee en dc Britse eilan den en een lagedrukgebied bo ven West-Rusland werd in onze omgeving een noordelijke stro ming In stand gehouden. Hier mee werd veel bewolking aan gevoerd, waardoor het kwik vrijdag niet veel hoger kwam dan 12 graden. Zuid-Europa ligt een lage drukgebied, wat in Zuid-Frank rijk en Italië plaatselijk meer dan 45 mm regen bracht. Neer slag wordt In ons land niet ver wacht. Doordat het hogedrukge- bied zich naar Scandinavië uit breidt, zal de wind meer noord, oostelijk worden, en zullen op klaringen, die het oosten van het land vrijdagmiddag bereik ten. ook in het westen voorko men. Het blijft te koud voor de tifd van het jaar. Weersvooruitzichten in cijfert ge middeld over Nederland. Voor maandag: Aantal uren zon: I - 9 Min. temp: 2 tot 7 graden onder normaal. Max. temp 0 tot 4 graden onder normaal. Kans op een droge periode van mmstent 12 uur 95 procent. Kans op cen geheel droog et maal: 90 procent. min.temp. max.temp. I Normale voor 13-17 okt. Den Helder Vlissingen Eelde Vlv. Zd. Limburg De Bilt Gem over Nederl. Roken in bed: schade duizend gid Vermoedelijk doordat de bewoner in bed heeft liggen roken is gis termiddag brand uitgebroken in de slaapkamer van een woning op de eerste etage aan de Wij- hestraat. De brandweer bluste het vuur, dat een schade van ruim 1000 gulden aanrichtte, met één straal. De bewoner is verze kerd. 10 14 10 15 I r, 14. 6 14 7 15 8 14 Kunsthandel Borzo. Verwerstraat 21, Den Bosch, houdt van 21 ok tober tot 11 november een ten toonstelling van Nederlandse grafische kunst, 16e - 19e eeuw.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 7