Opeens zit Era in een Opeens is Era smeuïger en smakelijker... aan ieder die het AZL ter harte gaat Vernieuwde Era, de lekkerste slankmaker. x Moet u op uw knieën liggen om eenlening te krijgen? Era is nu nog beter! Era, de lekkerste slankmaker is nu smeuïger en nog smakelijker. Era zit bovendien in een nieuw, gezellig en handig tafelvlootje. Era, de gezonde halvarine omdat het de helft minder calorieën heeft. Maar ook: omdat het 40% meervoudig onverzadigd is. Era, de beste keuze voor uw lijn! Nieuweroord is klaar Veel Leidenaars en anderen uit de omgeving zullen zich wellicht reeds geruime tijd hebben afgevraagd wat de nieuwbouw aan de Rijnsburgerweg nu eigenlijk te betekenen heeft. Welnuhet is de nieuwste aanwinst van het Academisch Ziekenhuis, bestemd als woon- en opleidingscentrum voor jonge mensen, die een opleiding krijgen voor een verpleegkundige of paramedische functie. Een dag na de officiële opening, dus op zaterdag 7 oktober, nodigen wij alle belangstellenden uit om met Nieuweroord te komen kennis maken. bekijk Nieuweroord nu ook eens van Er is een tentoonstelling te bezichtigen, er worden (medische) films gedraaid, er wordt kabeltelevisie gebruikt ên men kan allerlei demonstraties bijwonen. We zorgen dat de koffie klaar is. (Of thee als u dat liever drinkt) Tot zaterdag dus, zo tussen tien en vier uur in Nieuweroord. Rijnsburgerweg 124 Leiden. verhinderd? Geen probleem. Even een briefje naar het Bureau Voorlichting van het Universitair Medisch Centrum. Rijnsburgerweg 10. Leiden en wij sturen u een brochure over alle opleidingen van het Academisch Ziekenhuis. binnen... f r universitair medisch centrum leiden Nee, nee en nog eens nee. Want geld lenen bij de Finata Bank is niet alleen een nuttige maar ook een doodnormale zaak. Dat hebben tot nu toe al meer dan 225.000 tevreden klanten ervaren. De Finata Bank werd dan ook de grootste maatschappij op het gebied van privéleningen in Nederland. Met meer dan 35 kantoren, waar u van harte welkom bent. En waar we op korte termijn een persoonlijke lening voor u kunnen verzorgen. Aan welk bedrag denkt u? U kunt in principe elk bedrag lenen van 1.000 tot 10.000 gulden en we vragen geen onderpand. U gebruikt het geld, zoals het goeddunkt. Aflossen kunt u in 6 tot 24 maandtermijnen. (Langere looptijden ook mogelijk.) En mocht u tijdens de lening komen te overlijden, dan wordt het resterende bedrag zonder meer kwijtgescholden. Elke Finata-lening heeft dus een ingebouwde verzekering. Een veilig ideeEen ander veilig idee is, dat u van tevoren precies kunt uitrekenen wat een lening u gaat kosten. Als u bijvoorbeeld f3.000,- leent en u lost af in 24 maanden, dan betaalt u maandelijks f148,89. Of totaal: f3.573,36. Aan rente en bijkomende kosten betaalt u dus f573,36. Dat is precies f23,89 per maand. (En die rente mag u nog aftrekken voor de belasting ook!) Rekent u maar na. En loopt u maar eens binnen bij de Finata Bank. Of schrijft u 'ns. Belt u 'ns. Om inlichtingen te krijgen. En om eventueel wat geld te lenen. U bent immers van harte welkom! De Finata Bank is blij als u komt. Finata Bank, als er geld voor moet zijn. U bent hartelijk welkom (ook op vrijdagavond van 6.30 tot 8.00 uur). Leiden, Steenstraat 33, (01710) 34347 - Haarlem, Dreef 18, (023) 311950 's-Gravenhage, Prins Hendrikplein 18, (070) 651804, Zeestraat 71, (070) 180720.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 12