Dansen is puur plezier! Spelen op t.v. een vermoeiend karwei Saskia en Serge introduceren nieuwe elpee MÜNCHEN TERUGBLIK Kleuren-t.v. bijna aanleiding tot regeringscrisis PAGINA 2 LEIDSE COURANT VRIJDAG 1 SEPTEMBER 1972 Joop Reuvekamp met zijn eeuwige schema's voor de instrumenten. HILVERSUM In slechts 15 dagen maar liefst 170 uur televisie verzorgen is zelfs voor de NOS een zware opgave. En hoewel de teams in de stu dio een rustige indruk maken voel je .duidelijk dat er maar iets hoeft te gebeuren of een gewel dige storm breekt los. De mannen die maanden naar dit gebeuren hebben toegeleefd zien er op het ogenblik nog fris en vrolijk uit. Ze verzekeren je echter direct dat de blijmoedige gelaatsuitdruk kingen wel snel zullen verdwijnen. Ze zullen dan de bekende grauwe gelaatskleur krijgen die type rend is voor mensen die nauwelijks het daglicht aanschouwen. De blauw- en rood-omrande ogen spreken dan boekdelen. Dit laatste geldt met name voor het zgn. am- pex-team dat bijna alle vijftien Olympische da gen in het schemerdon ker van de werkruimte moet doorbrengen. De coördinatie en de samen werking met München loopt overigens op rolle tjes. Dank zij 'n uitge breid zendschetnji waar bijna honderd mensen maanden aan gesleutrld hebben kan er normaal gesproken niets mis gaan. Het twintig man tellende thuisfront bestaat uit een aantal regisseurs, een ampex-team en een redactie. Deze redactie, die van 's morgens ne gen tot 's nachts één uur in touw is, bestaat uit Herman Kuiphof, Ciei Verhoef, Marga van Arnhem, Hugo Walker en secretaresse Fannv Koen. een dochter van de Olympisch kampioene Fanny Blankers Koen. De teams in Mtinchen en Hilversum wisselen el kaar regelmatig af. Als Herman Kuiphof bijvoor beeld met het Ajax-tcam naar Argentinië afreist komt Joop van Zijl terug om de zaken in eigen land te regelen. Zendschema Herman Kuiphof: "De uitzendingen gesch'eden met een Deutsche plinkt- lichkeit. Soms, zoa'.s in het begin van de week, gaan er kleine dingetjes de mist in, maar dat is eigenlijk spijkers zoeken op laag water. Volgens afspraak of beter gezegd volgens het schema zou den we cp zeker mo ment na het turnen een gesloten lijn, een zgn. unilaterale krijgen. Deze bevatten korte impres sies en interviews, ge maakt door onze eigen mensen te München. Die dag hadden we een uni laterale gepland van een kwartier. Toen we het echter 's morgens op de ampex binnenkregen bleek het maar zeven minuten te duren. Dan sta je voor een dilemma. Er zijn twee alternatie ven. Of je neemt het Duitse programma dat de DOZ gewoon blijft doorzenden, of je belt de ampex-kamer die dan in een razend tempo een samenvatting in elkaar draait van enkele be langrijke gebeurtenissen. De eerste mogelijkheid heeft het nadeel dat op de tijden dat wij een unilaterale uitzenden er in München meestal oninteressante dingen aan de gang zijn. Die keer maakten we dan ook van de laatste mo gelijkheid gebruik. Het moge echter duidelijk zijn dat een dergelijke noodsprong niet altijd uitvoerbaar is. Soms hebben ze gewoon niets spectaculairs binnenge kregen, en een andere keer kunnen ze geen gaatje vrij maken voor dit extra werk omdat er geen ampex vrij is, of omdat het team dood eenvoudig geen tijd heeft. Je moet hierbij goed bedenken dat die mannen aan drie samen vattingen tegelijk bezig zijn. Mochten er ernstige moeilijkheden komen bijvoorbeeld als het weer dusdanig slecht is voorkomen zegt hij ver dat er wedstrijden wor- ontschuldigend. Wij doen den uitgesteld en het met z'n allen onze uiter- 'schema in het honderd ste best. De kijker moet loopt, wordt er heel wat niet vergeten dat het ei- van je improvisatietalent genlijk een wonder is gevraagd. Alhoewel we dat ze dit allemaal op de wel wat op dit gebied buis te zien krijgen", gewend zijn moet ik er toch liever niet aan den- ken. Je begrijpt dat het Ampex "heilige schema" ons heel wat zweetdruppel- We verlaten Herman tjes en slapeloze nachten Kuiphof en via de kleine heeft bezorgd. Als het in studio v'i{ waar zich het de war raakt ritten we prachtige Olympische volledig in het schip decor bevindt gaan we want het is onmogelijk naar ampexkamer no. om even snel een nieuwe f'6" en e'f waar Joop lijst met wedstrijden op Reuvekamp de scepter papier te zetten. In zo'n zwaait. Hij is de man geval en, we hebben er die de verantwoordelijk rekening mee gehouden, ^eid heeft over de sa- moeten we dag en nacht menvattingen van de een directe verbinding Olympische spelen. Ach- met de redactie in ter ziin bureau boorde- München hebben. Hier- vo1 velIen PaPier met voor beschikken we over onbegrijpelijke krabbels een directe telefoonlijn doen hij en zijn team en een superverbinding bet leeuwedeel van het waarvoor enkel een druk werk dat ^lodig is voor op een knop nodig is". de uitzendingen. Doordat Mislopen ,,'n Klein voorbeeld tegelijkertijd aan drie samenvattingen wordt gewerkt; een jaarver slag dat op Nieuwjaars- wat er op een rustige dag zal worden uitgezon- middag kan mislopen: dqn, een samenvatting Reeds weken geleden van de hoogtepunten van hadden we met de DOZ de Spelen die na de slot- een afspraak gemaakt ceremonie op het scherm dat wij de hockey-wed- komt en de dagelijkse strijd Nederland-Polen korte samenvat- zouden krijgen. In een tingen die we iedere dag rechtstreekse uitzending op het net zien. loopt de of via een ampexband enorme administratie met de hoogtepunten, via één man. Dit is vol- Drie dagen voor de uit- gens Joop de enige mo- zending deelde men ons gelijkheid om de zaken mede dat het hele feest nog een beetje in de niet door kon gaan om- hand te houden. „Ik kan dat de wedstrijd Austra- mijn werk niet overdra- lië-Kenia internationaal gen omdat er op een dag interessanter leek. meer gebeurt dan ik kan vertellen", zegt hij. Er Dan sta je wederom met zit dan ook niets anders je rug tegen de muur. op dan dat Joop de twee We hebben het opgevan- Olympische weken door gen door tijdens het brengt in het blauwe zwemmen te onderbre- licht van de zes televi- ken voor de hoogtepunten siecamera's die voor en de standen. Vanzelf- hem staan opgesteld en sprekend moet je hier- dag en nacht beeld en voor in directe verbin- geluid de ruimte inslin- ding staan met de com- geren. Soms weet hij zelf mentator in München. niet meer wat hij aan het doen is. "Maar Dit gaat via de beroem- dan", gijmiacht hij ver- de knop, zo van "houd moeid, "zijn er altijd je waffel dicht" en even nog de technici die zich- later als wij ons zegje zeif nooit verliezen en gedaan hebben. "ga me weer op het rechte maar weer door", De spoor zetten". Ook Joop kijker die speciaal voor zai blij zijn als alles in die wedstrijd was gaan tevredenheid achter de zitten komt helaas flink rug js. bedrogen uit en zal wel met een wat verkrampt "Maar daar zullen we gezicht naar het turnen nog even op moeten hebben gekeken". wachten. Voorlopig is Herman lacht schalks ^et nog de tanden op el- alsof hij een geweldige kaar e" vechten tegen bak vertelt. "Zulke fou- P'J" de ogen. Op het ten in de programma- °Senblik zijn we al blij vermelding zijn niet te a's we "jdens de recht streekse programma's die door de regisseurs worden verzorgd achter over geleund in de stoel een sigaretje kunnen ro- Herman Kuiphof: „Straks ken". zijn we allemaal dood- ROELFIEN SANT. vangt onder meer de volgende gasten: Jan Fillekers, Arnold- Jan Scheer en Harry van Hoof. Ned. I, 21.00 uur. Verhuizen Het echtpaar en zangduo Saskia en Serge, rond wie het de laat ste tijd betrekkelijk stil is ge weest, kemt vanavond weer eens op het scherm. De uitzen ding luidt voor hen overigens een tijd van vernieuwde tv-acti- viteit in. Vernieuwd in die zin, dat ze hard hebben gewerkt aan uitbreiding van hun repertoire. Tot nu toe was die op volkslied jes gebaseerd, maar dat gaat veranderen. Er komen pittiger liedjes en meer afwisseling. Vanavond brengen ze onder meer een keuze uit hun nieuwe (derde) langspeler „Er bloeit een bloem". Ned. I, 20.35 uur. De Flaxton boys Jonathan Flaxton en zijn vriendje William Pickford blijven steeds bezig met het boeiende gebied in en rond Flaxton Hall. Na hun eerste vreemde ontdekking duikt er nu een angstwekkende figuur op. Het is de eenzame cowboy Arthur C. Gadsby, die later meer een fantastisch bi zarre figuur blijkt te zijn. Hij maakt met de jongens plannen om naar Wales te vluchten. Maar hoe? Door de lucht? Ned. I, 19.05 uur. De vrouw in het wit In de derde aflevering van het feuilleton De vrouw in het wit raakt Walter Hartright er steeds meer van overtuigd dat het van het grootste belang is bij de fa milie Fairlie te blijven. Hij wil kost wat kost het mysterie van De wijze waarop de Duitse tv tot nogtoe verslag heeft gegeven van de Olympische Spelen is grandioos. Alle verworvenheden die de tv-techniek zich in de loop der jaren heeft verworven worden met groot geweld toege past en het resultaat is vele uren bijna volmaakt kijkwerk. Kijkwerk dat ons, Nederlandse kijkers, geen optimale vreugde bracht, omdat de Nederlandse resultaten nogal pover uitvielen. Gisteren viel het eerste Neder landse goud te melden van judo ka Wim Ruska. Het beeldverslag van de wedstrijd die de 'Nederlandse vlag voor het eerst op de hoogste plaats bracht Was voortreffelijk. Het begeleidende commentaar was verwonderlijk slecht. Ruska, de sterkste judoka ter we reld, ging als gedoodverfde goudwinnaar naar München. Als hij dat goud dan wint verwach ten wij van een commentator iets anders dan een gehijgd „ongelooflijk". Het was hele maal niet ongelooflijk. Het was doodgewoon wat verwacht kon worden... De Tros sloot Studiozomer af. Slecht programma met uitste kend „bijwerk". Gisteren zat Adamo er in bijvoorbeeld en die kwam, zingend althans, als ab solute „top" over. Maar de re gio (Limburg ditmaal) moet be diend worden en dat leverde voor niet-Limburgers niet zoveel interessants. Bovendien was er de verschrikke lijke quiz „Op het eerste ge zicht". De „verborgen camera" levert leuke ideeën, maar tel kens worden die ontmand door de ongelnteresserde panel-leden die hun honorarium waar moe ten maken door wat zinloos ge- kwets over de mogelijkheden over en weer. Pim Jacobs, toch al een „zacht" presentator, gaat in de TROS- formule ten onder aan tandpas tareclame-allure. Het optreden van de Helen Leclercq Dancers was ronduit vulgair. De TROS is populair geworden door het feit dat ze de VPRO als tegenspeler op het andere net had, de omroep die pro gramma's bracht die bewust mikte op een heel kleine kij kersminderheid (volgens de sta tistiek ook op de laagste kij kerswaardering). Dat voordeel raakt de TROS in het komende seizoen kwijt. Ze zal dan moeten opboksen tegen volwaardige zendgemachtigden. We zijn benieuwd of deze om roep zich dan nog zal kunnen handhaven.... Vg. de vrouw in het wit oplossen. Hij denkt namelijk dat zij iets weet van de overleden moeder. Er komen twee heren op be zoek. Walter hoort van Marian, dat de eerste bezoeker, sir Per- cival Glyde, de verloofde van Laura is. Ned. I, 19.29 uur. Mensen, mensen, mensen De korte Canadese novelle Ver huizen is een film uit de serie „Canadian short stories". Een zekere Hugh helpt een hem on bekend ouder echtpaar de scha- melejj bezittingen te verhuizen. Voordat hij het goed en wel in de gaten heeft, loopt hij met een wasbak van totaal iemand anders te slepen. Aan het einde van de film komt hij er achter dat hij door een aantal mensen als verhuizer gebruikt wordt. Ned. 1, 22.00 uur. Jeugd en muziek De internationale stichting Jeugd en Muziek heeft vele afdelingen. Vanavond is de afdeling Hilver sum te zien die in maart van dit jaar een concert gaf in het conferentieoord Woudschoten te Zeist. Ned. II, 19.30 uur. TELEVISIE HEDEN NEDERLAND I NOS 18.45 uur Brigadier Dog 18.55 uur Journaal NCRV 19.05 uui 19.29 uui De Flaxton-boys De vrouw in het wit (tv-serie) 20.00 uur Journaal 20.21 uur Met PIT op pad 20.35 uur Saskia en Serge 21.00 uur Mensen, mensen, 22.00 uur Verhuizen 22.35 uur Ander nieuws 22.45 uur Journaal NEDERLAND II Stiffara nieuwe eleetronieabeurs te Utrecht (Van onze correspondent) UTRECHT De Amsterdamse Firato, de beurs op het gebied van electronica, heeft een te genhanger gekregen in de Utrechtse beurs Staffira. fctaffira fs een vrij kleine eleetro nieabeurs. toegespitst op de top kwaliteiten die er te krijgen zijn op hifi- en stereo-gebied. De fir- mp Staffhorst, die deze beurs heeft georganiseerd, heeft met instemming en hulp van de ver scheidene importeurs in de Jaar- Waar men op de Firato gecon fronteerd wordt met een over vloed van electronische instru menten. op de Staffira komen alleen de topkwaliteiten aan de orde. Dit betekent automatisch een inperking van de cliënten kring, maar geeft aan de an dere kant een duidelijker beeld van wat Juist in deze kwalitei ten in de handel Js. De Staffira-beurs wordt van ver scheidene kanten gesteund, zoals door een programma als „Met Liedjes het land in" dat door Ted de Braak wordt gepre senteerd. Gehoord, gisteren op radio veronica? Vooral als je het goed kunt. Dat is logisch. Maar op Radio Veronica hadden ze het over dansles. Ja, je moet het eerst leren. Maar je leert het al dansend. Met goeie muziek, ontspannen sfeer, leuke lui om je heen. Puur plezierl Hangt wel van de dans school af, natuurlijk. Echt goed dansen dat betekent de nieuwste dansen als eerste leren, de nieuwste hits als eerste horen. In een gezellige jn omgeving. Daarom: dansen is ij? cttcd puur plezier bij LEXliJv Dansschool Martin Visser, Op 15 plaatsen in de Rijn en Gouwestreek, Tel. 01710-2 08 46 Danscentrum Evert Castelein, Hooglandse Kerkgracht48, Leiden Dansacadcmie Wielinga, Nwe. R|jn 28, Leiden (Van onze radio- en tv-redactie) ROME Het invoeren onlangs van de kleurentelevWe ln Ita lië gaat met zo'n crisis gepaard dat zelfs de toekimst van premier Andreotti hierdoor op het spel is komen te saan. En kele politieke bondgenoten vinden dat kleuren-tv eo luxe is die Italië zich niet kan veroorloven en hebben geireigd de toch al wankele regeringscoalitie te laten vallen. Zij zullen Andreotti niet langer de hand boven het toofd hou den als de kleuren-tv blijvend wordt. Hierdoor vrliest hij juist die paar stemmen die nodig zijn voor zijn aat weken oude kabinet. Het verzet tegen de kleuren-tv heeftzich ont wikkeld tot een ingewikkeld gevecht om nationaal prestige. Over het algemeen wil men de invoering uitgesteld ien totdat Italië zijn ernstigste economische crisis sinds de tieede we reldoorlog te boven is. De opwinding onder pol'tici, technici, economen, diiomaten, industriëlen en kijkers begon op 12 augustus, toenAndreotti de kleuren-tv goedkeurde. Het eerste programma zu de ope ningsceremonie van de Olympische Spelen in Müncfcn zijn en aanvankelijk zou slechts een vao de twe» zenders kleur uit zenden. De worsteling gaat mede om het systeem dat zal wrden toe gepast. Hoewel de meeste Italianen een zgn. „pal-tortel" heb ben lijkt het erop dat Andreotti zich door de Franstpresident Pompidou heeft laten ompraten het „secam-systeei" te ne men. Van de 40.000 kleuren-tv kijkers zouden met kt secam- systeem slechts 200 toestellen kleur kunnen ontvang*. De Italiaanse economen vrezen echter dat de viag naar kleurentoestellen een kettingreactie zal ontketenen <e de kos ten van levensonderhoud nog verder zal opschroevei— en die stijgen nu al sneller dan ooit sinds 1947. Ondanks !e gemid delde prijs van 530.000 lire 2600) melden de wineliers al een plotseling sterk gestegen vraag. Deskundigen oorspellen dat de Italianen 900 miljard lire 5,5 miljard) aa kleuren toestellen gaan uitgeven alleen al dit jaar als er fnoeg be schikbaar komen. Intuss*» maken de winkeliers zich zorgen omdat e meeste gezinnen geen nieuwe zwart-wit-toestellen kopen in iwachting van de kleurentoestellen. Vanavond Televisie 18.40 Ned. 11 Heren fina le, 100 m. vlinderslag dames finale en 200 m. vrije slag dames finale). 20.21 uur Ned. 11 Scha kelprogramma met di recte reportages van turnen (vrije oefeningen heren finale), wielrennen (individuele achtervol ging finale en sprint achtste finales), judo (tot 93 kg., herkansing en finale); Uitzending uit NOS-studio Mün chen; Hoogtepunten uit het atletiek-zwempro. gramma. 23.00 uur Ned. 11 Samen vatting van handbal (ZwedenSovjet-U nie), voetbal, volleybal, basketball, waterpolo, schieten, paardesport, zeilen en boksen (tweede ronde) Radio Van 20.00 tot 23.00 uur Hilversum 1 0*rbre- kingen in KRO-pjram- ma voor korte jorta- ges van witnnen (sprint en finaiendivi- duele achtenjing), voetbal en judo. Van 23.35 tot 23 uur Hilversum 2 Oljnsch journaal met sanvat- tingen van atletitwiel- tur- nen, hockey, roe, wa terpolo, judo, voal en handbal, aangev met de laatste geges en uitslagen. Morgen Televisie 09.54 uur Ned. 11 Recht streekse reportage roeien (vier met stuur man finale, twee zonder stuurman finale). 10.50 uur Ned. II recht streekse reportage zwemmen (200 m. rug slag heren series). 11.10 uur Ned. 11 Repor tage roeien (skiff finale, twee met stuurman fina le) en mogelijk ook uit zending uit NOS-studio München. 12.00 uur Ned. 11 Scha kelprogramma met di recte reportages van zwemmen (800 m vrije slag dames series) en roeien (4 zonder stuur man finale, dubbel 2 fi nale en achten finale), finale, dubbel twee fina le en achten finale). 13.50 uur Ned. II repor tage zwemmen (100 m. vrije slag heren series, 200 m. rugslag heren se ries, 200 m.. schoolslag heren series, 800 m. vrije slag dames series). 14.30 uur Ned. llmen- vatting van >ybal (heren), basket; en hockey (Indiar-nya). 14.55 uur Ned. lij'rek- te reportage etiek (discuswerpen fi nale, 100 m. dfehal- ve finales, 400 n^mes series, hoogsprin vijf kamp. 400 m. htn fi nale, 800 m. heifina- Ie. 100 m. dam^ale, polsstokhoogsprii fi nale). 17.55 uur Ned. lecht- streekse Ptage zwemmen (100 vrije slag heren halv^|eS| 200 m. rugslag Vi fi nale, 200 m. scjiag. Radio Van 10.00 tot 1 uur Hilversum 3 Dij re portages van tiek, wielrennen, roeihoc- key, zwemmen |udo. Samenvattingen wa. terpolo. basketbbok- sen, volleybal, jcht- heffen en scheri NOS 18.45 uur Olympische spelen (zwemmen dames fi nale) 19.20 uur Journaal NOS 20.00 uur Journaal 1 20.21 uur Olympische spelen (turnen, wielrennen, judo, atletiek, zwem men) 22.55 uur Journaal 23.00 uur Olympische spelen (handbal, paarde sport) MORGEN NEDERLAND I 16.00 uur Journaal 16.02 uur Klassewerk 17.00 uur Ponyclub Hulst 18.45 uur Olympische Spelen 20.00 uur Journaal 20.21 uur Olympische Spelen (zwemmen, schoon- springen, judo, ge wichtheffen) 22.55 uur Journaal 23.00 uur Olympische Spelen (waterpolo, basketball, wielrennen, boksen) NEDERLAND II NOS: 9.54 uur Olympische Spelen (roeien, zwemmen, volleybal, hockey) 18.45 uur Brigadier Dog 18.55 uur Journaal 19.05 uur Kleur 20.00 uur Journaal AVRO: 20.21 uur AVROskoop 20.45 uur The Golddiggers 22.20 uur Herenleed III 22.50 uur Journaal RADIO HEDEN HILVERSUM I IS.00 Vakantietoeslag: Jicht program ma 18.30 Nieuws. 18.41 Echo. 18.50 Verkenning. 18.58 Marktberichten: 19.00 (S) Vrijdagavondstereococktail (gr). 19.55 Kanjer Koning Kompeti tie. 20.00 In antwoord op uw schrij ven: verzoekplatenprogramma, afge wisseld door reportages Olympische Spelen. 22.00 (S) Voetlicht op...: kabaret. show en musical. 22.25 Overweging. 22.30 Nieuws. 22.40 Den Haag vandaag. 22.50 (S) Re-LEX- ez-vous: gevarieerd platenprogram- ma. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM 22.30 (S) NAR: Nederlandse Arties ten Revue 22.55 Mededelingen. 23.00 Nieuws. 23.10 Actualiteiten. 23.20 (S) Moderne Franse koormuz. en kamer- miizlelc (sr.23.35 Olympisch jour naal. 23.55-24.00 Nieuws. MORGEN HILVERSUM I 10.00 (Si Als dat rzoekplat'-:,_pr...Tar heidsvoorlichting12.16 Vas Marseille Claude Eelloni Voorlichtlngscentrui.. kering. 12.26 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nieuws. TROS: 12.41 (S) Op Sleeptros: lichte muziek en tips voor automobilisten. 14.00 (S) Jazz-Sir: Jazz-cocktail. ■Country. 15.30 (S> Nieuws. 15.33 Ri ma. 17.30 Nleuv ten. 17.52 (S) Kort Blnnenkoi 17.32 AktuE ERSUM II VARA: 7.00 Nieuws. 7 11 Ochtendgym nastiek. 7.20 (S) 2.O.gevarieerd programma met om 7.25 Van de voorpagina, om 7.54 VPRO: Deze dag; om 8.00 Nieuws; om 8.11 Actua liteiten en om 9.35 Waterstanden. 10.30 (S) Zaterdag Informatie: mu- 11.00 Nieuws. 13.00 Nieuws. 13.11 A™ tualiteiten. 13.23 (S) Dit Is het be gin. Jongerenprogramma. 14.33 VARA-Varia. HIRO: 14.35 Plus het HIRO-magazIne. NOS: 15.05 Dc ko mende week in het Nederlandse mu ziekleven. 15.30 Dichters In Dordt; voordracht en muziek. 16.00Nieuws. 10,03 (S) NOS-Jazz. 16.45 Inzet: een programma over amateuristische muziekbeoefening. 2EVENDEDAGS ADVENTISTEN: 17.15 Lezing. NOS: 17.30 Hebt u geluisterd...? radiopro gramma's In de belangstelling. VARA: 17.55 Mededelingen. HILVERSUM III NCRV 7.00 Nws. 7.02 Popstation (f (Nws.l. 9.00 Nws. 9 03 Pers vers. N 10.00 Nws. 10.03-19.30 Radlolympia portages van de Olympische Spel HRU8SBL 324 m. (Nederlai 13.00 Nieuws. agenda. 13.30 WIJ In de consumptie maatschappij. 14.00 Nieuws. 14.03 Grammofoonplatenprogramma. 16.00 Nieuws 15.03 Belgische muziek. 16.00 Licht muziekprogramma. 17.00 Nieuws en mdedellngen. 17.10 Nieu we grammofoonplaten. 17.55 Weeg schaal. IS no Nieuws. 18.05 Lichte muziek. 18.45 8portroagazlne cn olympisch journaal. 19.00 Nieuws. n en taal wenken. 19.30 nuslcalkronlek. 20.00 Mün- Olymptaknnzert 22.00 nieuws en olvmplsch nieuws. 22.10 Dansmuziek. 23.40-23.45 Nieuws. Film-

Leidse Courant | 1972 | | pagina 2