De operators van Fasson nemen soms hun hengel mee naar't werk. l ar fasson zoekt operators W F Familieberichten inpaksters enkele jongens (aankomend) TYPISTE LE1DSE COURANT 14 AUGUSTUS 19* Voorzien van het H. Sacrament der Zieken overleed in het Sint Elisabeth-Gasthuishof mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma en onze lieve zus ter, schoonzuster en tante, ELISABETH MARIA DË GEUS-VAN DER POST, echtgenote van Bertus de Geus, op de leeftijd van 81 jaar. Mede namens de verdere familie: B. de Geus Kinderen en kleinkinderen. De overledene is opgebaard in het Mortuarium van „Roomburgh". Dinsdag wordt in de kapel van „Roomburgh" om 19.00 uur een gebedsdienst gehouden. Wij vieren de H. Eucharistie voor haar zlelerust, woensdag 16 augustus a.s. om 10.00 uur in boven genoemde kapel waarna de crematie plaatsvindt te circa 12.00 uur in het crematorium „Ockenburgh" te 's-Gravenhage (Loosduinen). XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX******** X X X H Op 27 augustus 1972 hopen onze ouders I NIC. SCHOUTEN RIESCHOUTEN-RODEWIJK '2 Uit dankbaarheid zal op die dag om 14.00 uur-in de parochiekerk van Maria Presentatie een heilige mis x worden opgedragen. Receptie van 17.00 uur tot 18.00 uur in Restaurant De Woelige Baren, Langeweg 16 te Roeiofarendsveen. X Roeiofarendsveen, 14 augustus 1972 Langeweg 22. X ^XXXXKSXXXXSXiSXXX XXXXXX*XXXXXKXX*g XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX® Op 8 sept. a.s. hopen onze ouders M. J. van der Veer A. C. C. van der Veer de Vette de dag van hun 25-jarig huwelijk te herdenken. Ter gelegenheid hiervan zal op vrijdag 8 sept. om •8' 2.'30 uur een Eucharistieviering zijn in de kerk van-'X de H. Jacobus de Meerdere te Oude-Wetering. Gelegenheid tot feliciteren van 17 tot 18 uur in de J X Alkenburcht te Roeiofarendsveen. 8j. Hun dankbare kinderen. ttSXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXSXXT&KXXXXXXXtÜ G.D. de Jong VERPLEEGHUIS ELISABETH Vraagt voor direct een HUISHOUDELIJKE HULP (Ca. 18 |aar) Zich te melden: Rijnsbur- gerweg 125 te Leiden, telefoon 01710-51094. E.W. F. VAN WALCHREN arts Oegstgeest Praktijk hervat GEMEENTE LEIDEN Agenda voor de vergadering va de Commissie Stadsontwikkt ling op 15 augustus 1972 te 20.00 uur, kamer263. Schetsontwerpen bestemmings plan Morskwartierrecreatiedeel en Blauwe Vogel; Overschrijding budget Advies raad voor de Binnenstad; Herziening bestemmingsplan „Leiden-Cronesteijnsepolder 1961"; Concept-brief aan Dijkgraaf Hoogheemraden inzake bereik baarheid Rijnlands kantoorcom- Verhoging krediet aankoop roerende goederen buiten gebieden Herengracht-ZIjlsingel en de Camp; Tweede toegangsweg en flets- verbindipg Merenwljk. Agenda voor de openbare verga dering van de Commissie voor de Bedrijven te houden op donderdag 17 augustus a.s., des namiddags 4.30 uur ten Stadhui- ze, kamer Burgemeester Wethouders. Aan de orde zal worden gesteld Waterlevering aan het waterle- veringbedrijf „De Rijnstreek" door de N.V. Leidsche Duinwater Maatschappij en ontwerpwij- ziging verordening op de vee markten. voor diverse werkzaamheden (vanaf 16 jaar) Hoog loon -r- Prettige werksfeer Kleding 'en reisk. vergoeding - Diverse andere gunstige voorzieningen. BEUK BANKET LEIMUIDEN tel.01721-.8940 Je ziet nogal eens mannen bij" Fasson naar buiten stappen, hengel in de ene, aas en brood in de andere hand, inleggen en na een paar minuten weten of ze willen bijten vandaag. Soms hoef je voor je liefhebberijen niet ver te lopen. Bij Fasson in elk geval niet. Want de nieuwe fabriek van Fasson, waar zelfklevende materialen worden gemaakt, staat in Hazerswoude-Rijndijk. Aan de ene kant het water van de Oude Rijn met uitzicht op de weilanden, aan de andere kant de autoweg van Leiden naar Alphen. Zodoende is Fasson plezierig gelegen en uitstekend bereikbaar voor de 200 mensen die er werken. En voor de mensen die er nog bijkunnen. Want Fasson groeit stevig, en er is dientengevolge veel werk te doen. Wat maakt Fasson in Hazerswoude-Rijndijk? Fasson maakt zelfklevende folie die voor alles en nog wat wordt gebruikt. Denkt u bijvoorbeeld aan de grote stickers voor tram- en busreklame, kleine stickers voor aanduidingen, zelfklevende etiketten voor adresseermachines, zelfklevende prijsetiketten enzovoort. Onze afnemers zitten in vrijwel alle sektoren van het bedrijfsleven, vooral de grafische industrie. Wij leveren zelfklevende folie bij duizenden meters tegelijk aan drukkerijen in heel Europa, die folie bedrukken en er stickers uit stansen. Daarbij gaat men precies te werk, er wordt op frakties van milimeters nauwkeurig gekeken. Dus wordt er bij Fasson op frakties van milimeters nauwkeurig gewerkt. Zo maken onze mensen een goed produkt. Waardoor we met z'n allen gróót zijn geworden. Om wat voor werk gaat 't? Zelfklevende folie wordt gemaakt op 'Coaters' ofwel belijmingsmachines. Dat is kostbare apparatuur waarop papier, lijm en kunststof tot zelfklevende folie in allerlei soorten en kwaliteiten worden samengevoegd. Een deel van deze procestechniek verloopt via de computer. De grote hal waarin de coaters staan, heeft een prettig klimaat, vanwege de gevoeligheid van het materiaal voor temperatuur en vochtigheid. Wat goed is voor ons produkt, is minstens even goed voor de mensen die het maken, de coater- 1 operators. Ze bedienen in teamverband de coaters, hangen rollen papier in, kontroleren de temperatuur van lijm en lak, zorgen ervoor dat de machine perfekt blijft draaien, kijken kritisch naar lijmdikte, produktiesnelheid en basis-materialen om zodoende tot een produkt te komen waarvan ze zelf (en anderen) weten dat 't wel goed zit. Je zou dat plezier-in-je- werk mogen noemen. Met een flink stuk zekerheid erachter. Een belangrijk ding, vandaag de dag. Wie zoeken we? Mannen tussen 18 en 45. Met verant woordelijkheidsgevoel en technisch inzicht, en - als 't kan - LTS-diploma. Fabriekservaring is een voordeel, we denken aan mannen uit de fijn- of grofmetaal, die vertrouwd zijn met het werken in volcontinue dienst. Aanstelling geschiedt als 1e, 2e of 3e operator, afhankelijk van opleiding en ervaring. Fasson hanteert het 'drie weken op - 1 week af' systeem. Wat betekent: 4 weken werken met gemiddeld 42 uur in de week, en 63 uur per week betalen, als kompensatie voor het werken in volcontinue dienst. De week af wordt verdeeld over 4 weken. We geven 20 dagen vakantie per jaar, betalen een aantrekkelijk uurloon, aangevuld met 6,8% vakantietoeslag en een vaste reiskostenvergoeding. Snelle promotie tot 1e of 2e operator is mogelijk. We hebben een aktieve personeels vereniging met een eigen klaverjasclub, biljartclub, autorallyclub, een volleybal club in oprichting, en - natuurlijk - onze onvolprezen visclub, beroemd van Oude Rijn tot ver op de Noordzee. Wanneer u denkt, dat u zich bij ons thuis zult voelen, vul dan de bon in en kom praten. En neem gerust uw hengel mee. Wilt u méér weten, méér horen, méér zien? Kom dan op één van de 'open dagen' die we houden. U kunt kiezen uit vrijdag 18 augustus of dinsdag 22 augustus, 's morgens van 10 tot 12, 's middags van 2 tot 5, of 's avonds van 5 tot 8 uur. Laat ons met de bon hiernaast weten, wanneer we u kunnen verwachten op ons adres: Rijndijk 88 te Hazerswoude- Rijndijk. Alle inlichtingen over werken bij Fasson: 01710 - 44941, afdeling Personeelzaken. grot eens sche gist» Vul in, knip uit, stuur op. Adresseer uw envelop aan: Fasson Personeelzaken, Antwoordnummer 730, Leiden. Een postzegel hoeft d'r niet op. Economisch Onderwijs l.b.v. zoekt bijverdienste voor de zati Tol. 01717-5431. Voorschoten. Handels- en kantoorpers. gevr. Personeel aangeb. Winkel- en kapperspers. gevr. Gevraagd leerling-verkoopster 16-11 »9» vrij. Kors. Vak j. Haarlemmers! i. TeL 01710-20151. Kaasspedaalzaak, Bachatraat 394, C. Overdevest vraagt u.m. een win kelmeisje plm. 17 jaar. die zcifsL de winkel kan beheren. Soil, na telef. afspraak. Nr. 02522-13135, 's avonds De Koek zelfbediening vraagt m keimeisje van plm. 17 jaar, goed loon. 5-daagse werkweek, f lijks aan de zaak Fred. 26-28. Leiderdorp. Tel. J r. 60. Tel. 22486. Div. pers. gevr. inlichtingen ot 40341. Uitzendbureau Lut Rijn 35. Leidon. Woningenkamers enz. te huur aang. opgang en een goedo lichtinstallatie aanwezig. Vloeropp. 225 m2. Huur prijs 4.000 per jaar. Overname in- Aangeboden per 1 september 4 merflat, Schuberllaan 155. vrije vi ging. Tel. 01710-33758, 's ave van 6-7 uur of schriftelijk. Woningenkamers enz. te huur gevr. Bn. Tel. 01717-22 i. Brieven onder nr. omgeving echtpaar. etage in of in de omgeving Noordwljk. Gaarne tel. opgave ot dag 020-232545. Zaken en financ. Op het kantoor van Notaris Mr. J. M. M. KOCKEN Albatrosstraat 12 te Leiderdorp wordt voor zo spoedig mogelijke indiensttre ding gevraagd een Sollicitaties schriftelijk of mondeling na telefo nische afspraak. Tel.: 01710-24620 of 21911. DEN E van l gewe licht een p Dit doel ter ui val bi Beek afgekc voor c In de tv beter ge ?p verdit eind i gen. Donker: Fcrï)cn' Donkei

Leidse Courant | 1972 | | pagina 8