Laurel en in dubbelrollen Hardy Belgische Tonia gevierde vedette uit Nederlands nest Frans Halsema met nieuw cabaret naar Den Haag TERUGBLIK f PAGINA 2 LEIDSE COURANT r DONDERDAG 10 AUGUSTUS 19 DOND1 l>EN HAAG Frans Halse* ma, die momenteel een hoofdrol speelt in de musi cal van Annie M.G. Schmidt, getiteld En nu naar bed, gedurende deze maand in het Scheveningse Circustheater, vat volgend jaar zijn oude liefde weer op, nl. het cabaret. Samen met Michel v.d. Plas werkt hij momenteel aan de tek- sten voor een nieuw eigen programma. Dit zal de titel krijgen: Wat je zegt, dat ben je zelf. Hij brengt de première ervan volgend jaar april in het Haagse Diligentla. Dit programma moet zijn ei genlijke vorm nog krijgen. Zodoende kan hij er nog niet veel over zeggen. Hij zal als enige man in dit ca baretprogramma staan, maar toch zal het geen one man-show worden, omdat hij van plan is er drie meisjes in te betrekken, die een deel van de voorstel ling voor hun rekening zul len nemen. Het is nog niet bekend wie deze drie meis jes zijn. Frans Halsema moet zijn definitieve keus FRANS HALSEMA nog maken, maar zeker zullen het geen gereputeer de cabaretières zijn. Hij gaat werken met onbeken de grootheden, die mogelijk door dit werk hun entree in de showbusiness zullen gaan maken. Tot eind december draait hij mee in En nu naar bed. Dan heeft hij er 400 voor stellingen op zitten. „Ein delijk breekt er dan even tijd aan voor een stuk va kantie", zegt hij. „Daarna ga ik welgemoed verder met Wat je zegt, dat ben je zelf". Hou 't scherm in het oog Een scène De titel van de Laurel en Hardy- film van hedenavond Zoetwater- matrozen zou doen vermoeden, dat we hun uit 1940 daterende film Saps at sea te zien krijgen, maar uit de inhoudsbeschrijving blijkt, dat we te maken hebben met hun uit 193® daterende Our relations, die destijds onder de titel De tweelingbroers in Ne derland werd uitgebracht. Our relations is in zoverre uniek, dat er meer verhaal in zit dan gewoonlijk bij dit tweetal het geval is. Gebaseerd op The Mo ney box van W. W. Jacobs zien Ned. I- 19 05 uur. we Stan en Ollle als eerbied waardige huisvaders, die voor West nen, die elk bestaan uit acht kinderen. De gezinnen zijn vol gens de In Engeland geldende traditie ingedeld In een aantal colleges, die 25 groepen van acht kinderen omvatten. Behal ve een aantal begeleiders telt Ned."FTl'ÓO uur. het instituut een onderwijzende staf van bijna Bodencel wel gelijktijdig, de middelen zijn gevonden om de onvrucht baar gewaande mld-Amerikaan se prairie te ontginnen. De cow boy heeft iets van de laatste le gale vrijbuiter to de geschiede nis van de VS - als zijn rol is uitgespeeld is het de beurt aan de „homesteaders", en die zul len het te druk hebben met hun landarbeid om er nog een op zienbarende folklore bij op na te houden. TELEVISIE HEDEN NEDERLAND I (Van een onzer verslaggeefsters) STng Pieters-Leeuw zegt de meeste Nederlanders niets; mogelijk zegt hen wel iets de naam van het jeugdige Belgische zangeresje Tonia, één van de inwoonsters van het even voorbij Brussel gelegen plaatsje. Zij verwelkomt ons hartelijk in de voortuin, waarna we naar haar flat op 2-hoog vertrekken. Daar woont zij met haar man Albert Mertens, eerste trombonist bij het eerste symfonie-orkest van België. De levendigheid en de ernst waarmee Tonia over haar vak praat, verraden hoeveel zij van zingen houdt; de gezelligheid van het door haar bijeengezochte interieur vertelt alles van haar huisvrouwelijke aard. Met welgekozen kleinigheden weet Tonia veel sfeer te scheppen, zoals met sierlijke kaarsen. Die steekt Tonia aan op de schaarse avonden welke het jonge echtpaar samen in alle rust thuis kan doorbrengen Tonia wikt en weegt zorgvuldig bij het aangaan van contracten. Ze heeft een fijn privaatleven en dat wil zij zo houden; ze zal het zeker niet verknoeien voor een paar optredens meer. Knokke's songfestival 1965 bracht haar doorbraak teweeg, gevolgd door een succesvol Eurovisie songfestival in 1966. „Ik vergeet bij het ene station, wordt ze ge makkelijk weer door een ander uitgenodigd. De hele ronde vergt wel een paar jaar.. nooit dat ik zowel van Neder- Tonia - die in de toekomst wel land als van Duitsland 5 punten - het maximum - kreeg; mis schien zing ik daarom zo graag in beide buurlanden", vertelt Tonia, die met het Belgische liedje de vierde plaats verover de. „In de afgelopen periode heb ik erg veel in Duitsland en wat minder in Nederland ge werkt Kortgeleden is door de RTB (de Franse kant van onze televisie dus) een muzikale tv- show opgenomen rond de vibra- fonist Sadi. Sacha Distel en ik treden daarin als gaststerren op. Nederland h. die Sadi- show ook gekocht. Tonia wil onafhankelijk zijn van impresario's en tekent derhalve geen exclusief contract met eni ge impresario. Zij werkt geheel vrijblijvend met alleen al in Duitsland zo'n 20 agenturen en beslist zelf of ze al dan niet gaat als ze gevraagd wordt voor een optreden. Zij houdt pjer haar eigen agenda en admini stratie bij. Ondanks de enorme zakelijke rompslomp, zint haar deze werkmethode goed: als vakvrouw kan ze zelf over ar rangementen, toonaarden en an dere muzikaliteiten onderhande len. Vroeger deden zakelijk be kwame, doch muzikaal minder onderlegde mensen dat. Het liep altijd verkeerd; zij was altijd kwaad. Dan werkt ze tegen woordig heel wat prettiger! Perfectionisme Een tv-optreden verslindt veel tijd. Dat valt te peilen aan haar kortgeleden verleende medewer king aan het Duitse quizpro gramma „Drelmal Neun". In het live-optreden van 8 minuten zong Tonia 5 nummers ale enigs zins waren ingekort en een soort potpourri vormden. Nadat met zorg de 5 nummers waren geselecteerd, vloog ze een paar maal naar MUnchen. ter bespre king van alles rond de arrange menten en tevene enkele malen NOS 18.45 uu Brigadier Dog 18.55 uur Journaal 19.05 uu r Mensenkinderen VPRO 19.30 uu r Laurel en Hardy ft 20.00 uu r Journaal 20.21 uu r Laurel en Hardy 21.00 uu r West ft 22.30 uu r Journaal 22.35 uur Schaakcursus NEDERLAND II meer als Tonia Mertens zal worden aangekondigd - treedt regelmatig op met topartiesten zoals die van Werner Müller en Kurt Edelhagen. Zij deelt altijd volkomen de mening van de vakbekwame musici wanneer deze vol lof spreken over een formidabel arrangement. Zij houden minder van een eenvou dig tralalaatje. Tonia weet dan zeker dat het fijne nummer niet commercieel is; het publiek houdt immers doorgaans meer van een meezinger. Dat uit zich ook bij de grammofoonplaten- verkoop. Tonia vindt het wel eens jammer dat de mensen voortdurend weer naar een van haar overbekende liedjes vra gen. Zo doet haar songfestival nummer Un peu de poivre, un i peu de sel het nog altijd uitste- Tonia en Cater.na Vofente hunnen het vooral als leraar - kan hij haar o.a. aanwijzingen geven in zui verheid, goed fraseren en het volgen van de moderne stijl, ren een duet gedaan: ik zong en Tonia, die zowel piano- als klas hij speelde, we gaven elkaar antwoord: ik zong de eerste stem en hij speelde de tweede. De trombone is het instrument dat het dichtst bij de stem ligt. Het samen-optreden is helaas moeilijk te regelen; we hebben iéder zoveel werk langs onze eigen kanten. Albert is ook nog professor aan het Koninklijk Conservatorium In Brussel; bo vendien speelt hij met zijn broer Theo, die trompettist is, op balavonden; tevens speelt hij in het kwintet Theo Mertens' Koperensemble, dat volgend jaar een tournee door Frankrijk maakt. Regelmatig geeft het kwintet verder concerten-met- „Met mijn man heb ik enkele ke- vinden vrouw Dominicus waakte ervoor dat haar dochter haar stem niet forceerde. Zij was ook een streng criticus. Tonia - met veel harde zelfkritiek - juicht dat echter toe. al vroeg zij zich in haar beginjaren wel eens af of ze dan niets goed deed... Maar de pers zwaaide haar van meet af aan veel lof toe! Tonia maakte haar toneeldebuut op 8-jarige leeftijd. Met haar moeder zong ze een duet op een feestavond van een Brussels ca baretgezelschap. Daar keerde het tweetal jaarlijks terug. Kort na het succesvolle Eurovisiefes tival werd een extra feest geor ganiseerd, want - zeiden de ca baretiers - Tonia is „over 10 jaar" (zo heet dat in het Vlaams) bij ons begonnen! toelichting voor de jeugd" Tonia besteedt dagelijks vele uren de zangstudie. Ze studeert sieke balletlessen volgde, be heerst vrijwel elk nummer uit haar repertoire in vier talen: Frans, Nederlands, Duits en Engels. Deheersan betekent bij haar werkelijk dat ze slechts dan een nummer brengt wan neer het er glashard Inzit. Haar moedertaal is Frans; ze spreekt lechSer even vlot Vlaams. Haar ouders - sedert 1923 In België woonachtig zijn dan ook van Nederlandse origine. Vader Sjef Dominicus maakte in de dertiger jaren furore als wielrenner en reed in 1938 en '39 in de Neder landse Tour-de France-ploeg. Geen wonder dat ook Tonia veel van fietsen houdt. Met Albert 1 OCKOTOSt maakt ze lange tochten. Haar Qm stand te j^den zorgt Tonia vader maakte een heel fraaie s(eeds voor aantrekkelijke nieu- fiets voor haar. echter nooit als haar man thuis Haar vader is eveneens haar aan lager wal geraakte twee lingbroer bezitten. En laten .deze zwarte schapen van de fa milie. die het ruime sop hebben gekozen, nu Juist gaan passagie ren in het stadje waar hun broers tot de notabelen behoren. De persoonsverwisselingen zijn niet van de ludit, zo zelfs dat op een gegeven moment de „verkeerde" Laurel met de „verkeerde" Hardy optrekt. Opvallend Is In deze film het dure décor van een nachtclub, een zeldzaamheid in de films van dit duo, dat meestal tegen een sobere achtergrond werkte. Zo ook de keuze van de tegenspe lers. Naast oude bekenden als James Finlayson en de kleine parmantige Daphne Pollard als Mrs. Hardv, zien we als kaste lein Alan Hale, Little John voor Douglas Fairbanks' Robin Hood in de jaren twintig en ook Little John vijftien jaar later tegen over Errol Flynn's held van SherwoOd Forest. In de rol van kapitein zien we wijlen Sidney Toler nog voor hij de Zweedse acteur Warner Oland als Char lie Chan opvolgde. Nederland I 19.30 uur. Kinderen Een voor Spanje uniek experi ment op het gebied van opvoe ding en onderwijs is het onder werp van de Spaanse bijdrage aan het projekt Children to Chil dren. waarin 13 landen samen werken door elk een film te ma ken over de kinderen in hun land. Da NOS zendt dit van avond uit. Het onderwijsexperi ment wordt uitgevoerd aan een instituut in het stadje Cheste, waar 5000 kinderen uit minder goed gesitueerde milieus onder wijs en opvoeding ontvangen, wat de achterstand met kinde ren uit rijkere milieus moet doen verminderen. De kinderen Sandor Vidak zorgt voor muzikaal lijn onderverdeeld in 600 gezin- vermaak. verwarmende, vrolijke en tenhe- melschreiende geschiedenis van hoe de Amerikanen in een paar eeuwen tijd van hun hele godza lige wildernis een tuin van hier tot ginder maakten. Thans is deel III aan de orde met als on dertitel „Waarin een goudmijn in de prairie blijkt te liggen". Onderwerp Is de (kortstondige) verschijning van de cowboy op het toneel van het Amerikaanse westen. De cowboy kómt, als grote veehouders in Texas be sluiten hun gigantische kudden naar de spoorlijn in Kansas te laten drijven, omdat het vlees daar schaars en de koe derhal ve duur is. De cowboy ver dwijnt als - to feite nauwelijks tien jaar later, d.w.z. midden in de jaren '70 - het spoorwegnet ook Texas heeft bereikt en. vrij- Een documentaire van de schrij ver Truman Capote over de problemen rond de doodstraf In Amerika. Het Hooggerechtshof heeft onlangs uitgemaakt dat de doodstraf in strijd is met het achtste amendement op de Amerikaanse grondwet, dat wrede en ongebruikelijke straf fen verbiedt. Dat betekent dat ruim 670 veroordeelden in 35 Amerikaanse staten hun dood vonnis, dat ze in de beruchte dodencel afwachtten, niet zullen ondergaan. Truman Capote maakte deze film na het schrij ven van zijn bekende boek In cold blood, een reportage hij helpt haar ook nooit in de studio. „Dan ben ik fier als hij zegt dat ik alles toch maar alleen presteer!" haar kostuum te passen. Ze Door Albert zit er evenwel een maakte de vliegreis ook nog een duidelijke evolutie in haar werk. keer om kerulis te maken met Als fenomenaal musicus - maar de arrangementen. Zij toont zich vol lof over de Duitse tv- shows: alles is er zo piekfijn georganiseerd; er hangt altijd een gezellige sfeer; veel zorg wordt aan de kleding besteed. Zij heeft zeggenschap in haar kostuums, die uiteraard in het totaalbeeld moeten passen. Tonia vertelt: „Ik houd erg van het theateroptreden, maar mijn geliefkoosde arbeid is toch het tv-werk. Je wéét dat daar alles prima in orde is, en dat het or kest prima begeleidt. Meestal is er publiek bij een tv-opname, zo dat Je eigenlijk toch ln een theater staat ai zijn er dan een paar camera's aanwezig". Duitsland vindt zij niet alleen het land van de perfect-verzorgde showbusiness, maar ook het land waar veel op artistiek ge bied gebeurt. Er is ook enorm ve.el werk, want in elke stad- van-enige-betekenis zijn radio- en tv-stations. Na een optreden Tonia houdt van gezellige huiselijkheid trouwe begeleider bij haar vele korte en lange, toch altijd ver moeiende reizen; een enkele keer kan Albert meegaan. Van haar moeder - die vroeger operette zangeres was - kreeg Tonia een degelijke zangopleiding. Me- nutnmers. Tegenwoordig komt bet publiek vaak meer om een lied dan om de artiest(e). In middels maakte ze in België zeker 30 grammofoonplaten en 2 elpees: in Duitsland zong ze een twaalftal pltoen bijeen, terwijl daar in Juli haar eerste elpee uitkomt Over de toekomst zegt Tonia: „Misschien zing ik nog maar enkele jaren, want dit artiesten leven telt voor mij niét voor de volle 100 procent. Het maakt na tuurlijk wel mijn privéleven erg interessant, maar het ligt me nu eenmaal niet om zo ver schrikkelijk al!es-op-alles te zet ten als sommige andere jonge artiesten doen, die daardoor de ganse dag leven als zenuwachti ge marionetten". Voorlopig staat Tonia's agenda nog volgeboekt. Het stukje grond, gekocht om er een gezel lig huls te bouwen, blijft nog wel even braak liggen: tijd voor het maken van bouwplannen ontbreekt bij het muzikale echt paar. Toch maakt Tonia tussen alle bedrijvigheid door altijd een plaatsje voor een liefdadig optreden. Graag zingt zij voor gehandicapte kinderen, hoewel er daarbij Innerlijk enorm veel ln haar omgaat. TROS 18.45 uur Brigadier Dog 18.55 uur Calimero 1.20 uur Zorro 19.35 uur Het stokpaard 20.00 uur Journaal 20.21 uur Duel in the sun 22.30 uur Van Boedapest tot New York 22.45 uur Journaal MORGEN NEDERLAND I EO: 18.45 uur 18.55 uur i 19.05 uur 19.20 uur 19.30 uur 20.00 uur AVRO: 20.21 uur 20.45 uur 21.55 uur 22.45 uur Brigadier Dog Journaal De Dode-Zeerollen Koorzang Keswickconferentie Journaal Nog niet te laat De noodkreet van ej oude man (film) AVRO's country westernshow Journaal Leiden ring i zoals kondi ging nings ste vi koms houd. NEDERLAND II KRO: 18.45 uur Brigadier Dog 18.55 uur Journaal 19.05 uur Voor een briefkaart c de eerste rang 20.00 uur Journaal 20.21 uur Brandpunt 21.20 uur De officiersopleiding 22.55 uur Journaal RADIO HEDEN H1LVEB8ÜM 1 18.00 StrlcUy country stylecou and westernrubriek. 18.24 Op man af. praatje. 18.30 Nieuws. 18 Wereldpanorama. 18.50 (S) Tijd voor muziek ln vrije tijd: An foorts Jeugdorkest en solisten derlandse klelnkunsttheaters. (S) Promenade orkest: amuse muziek. 21.50 (S) Kerkorgelcon. klassieke muziek (opn). 22.20 Av overdenking. NOS: 22.30 u. Nleu\ 22.40 Den Haag vandaag. 22.' 01.00 TS) Internationaal Jazz F< val Loosdrecht 1972 (23.65—: Nieuws). De Me len d gavei In de c veel oplev voor! talen flats eenh. IIILVERSI'M II IKOR: 19.80 Kleur: gen rondom schrift en samenlevlit AVRO: 20.00 Nieuws. 20,05 (S) 1 dentle Orkest: hedendaagse en derne muziek. 21.43 Gltnarret 22.55 Mededelingen. 23.00 Nlein ItRt'SSEL 324 n 18.55 Taalwenken. 18.57 Grar foonmuziek. 19.00 Nieuws en telten. Aansluitend: Melodie 20.00 Kamermuziek. 20.30 22.00 Nieuws, 22.10 Concer Kestlvalmuziek. 23.40—23.45 MORGEN IIILVKRSLM I RO: 7.00 Nieuws 7 02 Het levenè woord. 7.07 (S) Badlnerie: klassiek en semiklassleke muziek (gr). <7.1 Nieuws: 7.41—7.50 Echo). 8.10 Hoert Mededelingen. 12.00 (S) Van :ot twee: gevurleord progrnmm (12 22 WIJ van het land: 12.28 Med telingen dagmngazlne. (15.30—15 32 Nleu' mandant Toledano kwijt om de fl,„ macht in Spaans Californië te 111 ine sun kunnen grijpen, In de Gregory Peck-Cyclus van- Ned. II 19.10 uur. twee moordenaars "die wel wer- Stokï)G(ird "c on- i den geëxecuteerd. Hij sprak on der meer met ter dood-veroor- deelden in de Colorado State Prison en toet erkende voor standers van de doodstraf als gouverneur Ronald Reagan van Californië. In de VS werd deze film, omdat de sponsors zich te rugtrokken, nooit uitgezonden. Ned. 1 21.35 uur. De jonge onderzoekers houden zich in hun Brabantse proeftuin bezig met alternatievo land bouw. Het is de bedoeling, dat jongeren hier een deel van hun vakantie besteden om de ver schillende aspecten van land- en tuinbouw te leren kennen. Als belangrijkste geldt hierbij het gaaf houden van het leefmilieu. Doel goedkoper en gezonder le- Zorro Kontogsvaza! Galindo wil com- Ned. II 19.39 uur. avond de uit 1946 daterende film Duel In de zon van King Vidor, die de film voltooide na dat andere regisseurs van naam als Sidney Franklin en Wilhelm Dieterle de handdoek in de ring hadden gegooid. Evenals The big country vorige week Is het eigenlijk geen film waar Peck zijn stempel op heeft gedrukt. Hij was één van de 6500 man nen en vrouwen, die producent David O. Selznick voor deze ge legenheid voor de camera haal de en hoewel hij als de lichtzin nige Lewt - een van de zeldza me minder-rechtschapen rollen van Peck - een van de sleutelfi guren Is, gaat hl] toch wel een beetje in het spektakel ten on der. Men zou het met het zelfde recht ook de film van Jennifer Jones kunnen noemen, die de rol van de wilde Pearl Chavez vervult. Of die van de door rheumatiek gekwelde Lionel Barrymore, die de oude knorri ge hereboer ln een rolstoel geze- jvjed jj 20.21 uur. ten moest spelen. Joseph Cotten is de brave broer, die het ten slotte moet afleggen tegen da losbol Lewt en de oude D. W. Griffith-heldin Lillian Gish maakte voor deze film haar co me-back als de in zichzelf ge keerde vrouw van de hereboer. Duel in the sun is een met veel Ned. II 22.30 uur. pretenties gemaakte super-su per-super-western, die na een kwarteeuw het aanzien nog wel waard zal zijn, al zullen de zwakke punten destijds - o.m. het hevig dramatische slot de twee gelieven kruipen naar el kaar toe, nadat zij elkaar dode lijk verwond hebben - nu nog veel sterker in het oog springen. Sandor Vidak Pianist-entertainer Sandor Vidak zorgt vanuit het Scheveningse Kurhaus voor aangenaam muzi kaal divertissement. Mensen met belangstelling voor toneel hebben gister avond hun hart voor de buis kunnen ophalen. Liefst drie programma's behelsden hun hobby, t.w. De man van boven, Arms and the man en Dorothy Henthcote. Bepalen we ons tot het eerstgenoemde spel van de debuterende Rotterdamse auteur Jan Koedam, dan moet ons van het hart, dnt hij ln zijn tv-spol De man van boven gewerkt heeft van uit een idee, dat modern genoeg is om aan te kun nen slaan. In de uitwerking tast hij echter mis. HIJ zet een absurde situatie op rond een timmerman, een rondborstige bink met zo te zien gezond ver stand, en laat die binnen een week als slachtoffer van do lichte vrouw Mie dezelfde weg gaan als een buitenzinnige binnenhuis-architect, nl. naar eon inrichting. Deze vervreemding, die de auteur mede door goed spel van Ton Lonslnk als de man van boven weet te creëren, rechtvaardigt hij ten slotte aan de hand van geforceerde middelen en niet omdat vanuit het gegeven het neurotisch zoeken om te ontkomen aon maatschappelijke en milieuvervuiling de noodzaak zich onontkoom baar opdringt. Voor een debuut van een jonge schrijver nochtans een frappante prestatie, gedaan met groot gevoel voor drama en voor de eisen die een tv-spel stelt. Dlny de Neef als lichte vrouw verzorgde het karak ter van haar rol tot in details, maar Wim Zomer had met alle respect voor ziin doordravend optre den bepaald moeite met het aanvaardbaar maken van zijn ommezwaai binnen een week als slachtof fer van een vrouw en een krankzinnige. Anneke Hoog Antink legde in de regie de grootste zorg aan de dag. Men mag natuurlijk niet vergelijken, maar Show's blijspel Arms and the man liet Intussen op het an dere net zien hoe de verwevenheid van woord en handeling mensen in conflict en tegenover elkaar plaatst en uiteindelijk leidt tot een onvermijdelijke loop van gebeurtenissen, waarin de bedoelingen van de schrijver vervat liggen. Op het toneel over tuigt de noodwendigheid, niet de krachttoer van gefantaseerde wendingen. Hoe eerlijk toneel, d.w.z. dramatische expressie uit de mens te voorschijn kan komen, wanneer deze oprecht uitdrukking wil geven aan zijn gevoelens, toonde de documentaire over Dorothy Heathcote aan, de vrouw die haar le ven lang kinderen leerde zich te uiten met gebruik van woord en lichaam. Een aangrijpende documentaire droeg Lord Tony Snowdon, de man van prinses Margaret, bii over de onuitgegroeide mensen, die de bel:teling lilliput ter of dwerg als pijnlijk ervaren. Zij zijn niet al leen lichamelijk, maar ook psychisch riet in staat tot volwaardig leven, omdat hun omgeving moeite heeft hen te acceptoren. De kleine mens leeft in een eigen werold, waarin men slechts moeizaam tot oanvnarding vnn de af wijking komt. Nochtans voelen zij zich in deze we reld niet thuis. Een pijnlijk probleem, omdat er op geen enkele wijze iets aan op te lossen Is. Vroeg in de avond kregen bejaardenkoren alle kans om op een concours zingend tegen elkaar In het krijt te treden. Een eerste prijs werd weggehaald door het Haagse koor Ons zangkoor met 340 pnt. 8.11 Radlojournnnl de kleuter* 10.10 bcidsvltamlnen: een popultilr ïoekplatenpr.igrnmma met ortl 1 Nieuws. 11.80 <81 Vingervlug: a «emcntsmuzlek (gr.) 11.55 Beur: richten. NOS: 12 00 Blik <.p de reld: een programma over onlt kellngswerk 12,30 Overheldsvoorl ling: uitzending voor de Inndbn 12.10 (S) Dg Brass Band: Marinl kapel der Koninklijke Marine. 1 - slecht. VARA: 13.11 Aktunlltellor de Bondsrepubllei met gewijde muziek ..verdenking, VPRO: Vrijdag: lichte 10.00 VPRO kommeniHren. herl. ■lefonisehe reuktics. 16.00 NCRV: 7.00 Nleuv Show. VPRO 15 00 Nieutfl 15 03 De Hugo van Gelderen Sho* met o.m. de nederlandsiailge To: Tien 10.00 Nieuw». 10.09—19.00 D daverende Dertig (17 00 NU Nieuw mededelingen berichten. 12.08 Melodie Radio. 13. Klelnkunstkronlek. 12.00 Buitenhui persoverzicht. 13.00 Nieuws, weerbf richt en toneelagenda. 13 20 BRT produktles. 13.55 Beursherlehl 14.00 Nieuw» 14.03 Melodie Rn. 15 00 Nieuws. 15.03 IJcht muilekpi* gromma. 10 00 Nieuws en beursM richten. 16.10 Operette- en musical muziek 17.00 Nieuws en mededelin gen. 17.10 Lichte muziek uit ren 90. 17.55 Weegschaal. dege Alvo spelt lerm ste Ook t Etto In de lijk:

Leidse Courant | 1972 | | pagina 2