20 jongens en meisjes Wilt u winnen? Moet u meedoen! AUTO BIERMAN N.V. Familieberichten aaan LEIDSE COURANT MAANDAG 7 AUGÜSTÜS 197 Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekénd, delen wij u mede, dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan, mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa Johannes Cornells Schrama echtgenoot van Maria Johanna de Groot Sassenheim: Leiden: Sassenheim: Wichita U.SA: M. J. Schrama-de Groot 8. C. H. Kooloos-Schrama G. C. Schrama M. W. Schrama-Reeuwijk C. M. de Ree-Schrama G. N. de Ree Oegstgeest: W. M. Van de Voort-Schrama G, A. J. Van de Voort Sassenheim: C. J, Schrama A. F. R. Schrama-Mugie M. G. Witteman-Schrama Th. H. L. Witteman Wichita U.S.A.: J. M. Schrama A. Schrama-Mastromarcö en kleinkinderen Sassenheim, 5 augustus 1972 Bijweglaan 14 De plechtige gezongen H. Requiemmis zal worden opgedragen op woensdag 9 augustus a.s. om 10 uur in de parochiekerk van S't. Pancratius te Sassenheim, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het r.k. kerk hof aldaar. Bezoektijden maandag- ën dinsdagavond van 7.30 t.m. 8.30 uur Bijweg laan 14. Tot onze diepe droefheid overleed, geheel onver - wacht, voorzien van de H. Sacramenten der Zieken, mijn lieve man, onze goede zorgzame vader en opa,. GERARDUS WILHELMUS HOGERVORST echtgenoot van -Maria Johanna Nouwens, op de leeftijd van 66 jaar. Rijnsburg: m. J. Hogervorst-Nouwens J. S. Hogervorst C. M. Hogervorst-Hoogervorst 's-Heerenberg: M. H. Th. Fortuin-Hogervorst W. C. A. M. Fortuin en kleinkinderen. Oegstgeest, 5 augustus 1972 Correspondentieadres: Duinzichtstraat 12 thuis geen bezoek Onze dierbare man en vader is opgebaard in de aula van Begrafenis Associatie "Ad Sanctos" Lange Mare 69 te Leiden. Gebedsdienst aldaar: maandag te 20.00 uur waarna gelegenheid tot condoleren tot 20.30 uur. Dinsdag te 19.30 uur Avondmis in de parochiekerk van H. Willibrordus Rhijngeesterstraatweg 35 te Oegst geest. "Wij vieren de H. Eucharistie voor zijn zielerust op woensdag, 9 augustus om 14.30 uur' in bovengenoem de kerk waarna de begrafenis plaatsvindt in het fami liegraf op het parochiekerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren, in het Parochiehuis, na de begrafenis. JAN PRINS Echtgenoot van Suse Dijck op de leeftijd van 57 jaar. Sassenheim, 5 augustus 1972, Warmonderweg 33 De teraardebestelling zal plaats vinden dinsdag 8 au gustus a.s. 2 uur n.m. op de Algemene begraafplaats Hoofdstraat te Sassenheim. De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum "VLIEM" Jacoba van Beierenlaan 4 Sassenheim, al waar gelegenheid tot condoleren maandagavond a.s. 7. - 8. uur. Dankbaar wat hij voor ons heeft betekend, getuigend van een groot geloof, delen wij U mede, dat van ons is heengegaan na voorzien te zijn van het H. Sacra ment der zieken, onze dierbare Vader en Opa Petrus Theodorus Mens weduwnaar van Cornelia Maria Van den Bosch in de leeftijd van 72 jaar Kinderen en kleinkinderen De plechtige gezongen H. Requiemmis zal aan God worden opgedragen op Dinsdag 8 Augustus a.s. om 10 uur in de parochiekerk van St. Pancratius te Sas senheim waarna de begrafenis op het r.k. kerkhof aldaar. De overledene ligt opgebaard Dr. de Visserlaan 4, be zoektijden Zaterdag en Zondag van 11 uur t/m 21 uur avondwake Maandagavond om 7.30 uur in de paro chiekerk waarna gelegenheid om te condoleren. Dankbaar dat wij hem zo lang bij ons mochten heb ben en voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij U mede, dat voorzien van de zalving der zieken, van ons is heengegaan onze zorgzame vader, groot-en overgrootvader Nicolaas Petrus van Wieringen begiftigd met het erekruis Pro ecclesia et pontifice weduwnaar van Petronella Adriana van Swieten in de leeftijd van 92 jaar. .Hoogmade: Jac. van Wieringen W. A. van Wieringen-Mooren Roelofarendsveen: M. van Leeuwen-van Wieringen H. G. van Leeuwen "New Mexico U.S.A.: H. van der Kroft-van Wieringen L. van der Kroft Ouderkerk a.d. Amstel: C. Th. van Wieringen P. W. van Wieringen-van der Salm klein- en achterkleinkinderen De H. Uitvaartdienst wordt gehouden-op woensdag 9 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Geboorte te Hoogmade, waarna de begrafenis op het R.K. kerkhof aldaar. Maandag 19.30 uur rozenkrans gebed in de kerk. Dinsdag 19.30 uur een avondmis. Gelegenheid tot condoleren: van Klaverweideweg 13 13 augustus Start nieuwe toto-seizoen. Winnen wordt steeds makkelijker En de prijzen steeds vetter. Zorg dus dat u mééspeelt. 't Zit er wel in dit jaar. Een hoofdprijs van: méérdanf3270EK" nieuw: winnen wordt steeds makkelijker. Prijswinnaars komen zó uit de nieuwe machines rollen. Dus mel den hóéft niet meer. En alle prijzen tot 1000 gulden worden automatisch (en sneller dan ooit) overgemaakt. Dus hoeft er niks meer aan te doen. Behalve als u de hoofdprijs wint. Hoofdprijswinnaars houden meldingsplicht. Voor dubbele zeker heid bij zeer grote bedragen. nieuw: de prijzen worden steeds vetter. Vorig jaar werd de onverdeelde extra premie voor één hoofdprijs winnaar ingevoerd. En daar kwamen kanjers van prijzen van. Om maar iets te noemen: 6 maal méér dan 300.000 gulden 39 maal méér dan 150.000 gulden 48 maal méér dan 100.000 gulden. Maar ook met lagere prijzen werd niet zuinig omgesprongen: 116 maal méér dan 10.000 gulden 2412 maal méér dan 1.000 gulden. Haal dus maar vlug dat eerste toto formulier. Vooral omdat er uit toto nummer 1 nog eens drie schitterende extra prijzen komen rollen. Alle inzenders van toto nummer 1 (hoe slecht ze 'm ook invullen) maken kans op één van de 3 gran dioze extra prijzen. Uw toto-formu lier is uw bewijs van deelname. Leonard Lang heeft drie glanzende Fiat's ter beschikking gesteld. Zo dat we er na zondag gegarandeerd drie blijde rijders bij hebben, zo maar, aangewezen door het geluk kige toeval. 1e extra prijs SSBül FIAT 128 (4-deurs) 4 cilinders -1116 cc -55 DIN PK ca. 140 km/u. - 7.638,- incl. BTW 140 km/u. - 6.495,- incl. BTW onna 3e extra prijs BOB f^lAT 600 E 4 cilinders-767 cc-29 DIN PK ca. 110 km/u. - 4.959,- incl. BTW GEMEENTE ZOETERWOUDE Burgemeester en wethouders van Zoe- terwoude maken bekend, dat zij voorne mens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning en artikel 50, lid 8, van de Woning wet aan de R. K. Stichting Huize Em maus, p/a. Weidelaan 7 te Zoeterwoude vergunning te verlenen voor het bou wen van 14 woningen, 2 garages en een cv-ruimte met berging, een en ander ten behoeve van het verplegend personeel van het r.k. bejaardencentrum „Huize Emmaus", zulks op de percelen kada straal bekend gemeente Zoeterwoude, sectie E, nrs. 2179 en 2137. Gemelde kadastrale percelen zijn gelegen ten Zuid-westen van genoemd bejaarden centrum. Het bouwplan met de daarbij behorënde bescheiden ligt vanaf woensdag 9 augustus 1972 gedurende veertien dagen ter gemeentesecretarie, afdeling alge mene zaken, ter inzage. Gedurende bovenvermelde termijn is een ieder be voegd tegen het verlenen van de hierboven vermelde bouwvergunning bij hun college schriftelijk bezwaar in te dienen. Zoeterwoude, 7 augustus 1972. Burgemeester en wethouders voornoemd, A. Remmert sr. Tandarts GEMEENTE LEIDEN Agenda voor de openba re vergadering van de Commissie voor Cultuur, Recreatie, Sport en Jeugd, te houden op woensdag 9 augustus a.s. om 20.00 uur in ka mer 263 van het Stad huis. Mededelingen inzake: a. accommodatie tafel tennisvereniging Docos; b. betalingsregeling subsidies in de kosten van de bouw van clublo kalen voor sportvereni gingen: c. accommodaties van Van Wijk's Sportvereni ging; d. schetsontwerp be stemmingsplan „Morskwartier- recreatiedeel" en „Blau- rtikel 21 SIMCA1301 Zeer fraaie refs-'en famlfiewagen. Door combinatie van tijdloze begrippen als als elegance, economisch gebruik en comfort is de 1301 Special op en top representatief. Stationsweg 11-17 Oegstgeesterweg Leiden tel. 01710-40447 Personeel aangeb. GEMEENTE ZOETERWOUDE Burgemeester en wethouders van Zoeterwoude maken be kend, dat zij voornemens zijn om met toepassing 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Woningwet, aan N.V. Bouwsolid Projectontwik keling. gevestigd te Amsterdam, vergunning te vi het geheel óprichten van 16 woningwetwoningen. 18 premie- verkoopwoningen en 11 bungalows met bijbehorende gara ges, zulks op de percelen kadastraal bekend gemeente Zoeterwoude. sectie C nrs. 150 (ged.). 1087 (ged.), 1143 (ged.). 1205 (ged.), 1355, 1438 (ged.), (ged,). Genoemde percelen zijn gelegen in I ingsplan „Zonnegaarde". ten in zijn vergadering van 27 april 1972 op grond Ruimtelijke Ordening f bouwplan met de daarbij behorende bescheiden ligt vanaf woensdag 9 augustus 1972 gedurende veertien dagen ter secretarie, afdeling algemene zaken, ter inzage. Gedurende bovenvermelde termijn is een ieder bevoegd tegen het verlenen van de hierboven bedoelde bouwvergun ning bij hun college schriftelijk be Zoeterwoude, 7 augustus 1972. Burgemeester en wethouders voornoemd. J. WINGELAAR DETMERS. Vroom Dreesmann zoekt nog voor de opleiding tot leerling verkoper/ster. De opleiding gaat in september a.s. met nu reeds 50 leerlingen van start. Voor 20 jongelui zijn er nog plaatsingsmogelijkheden in Leiden, Alphen a/d Rijn en Gouda. Uitvoerige informaties over de opleiding, het werk en alles wat daarmee samenhangt wordt gaarne gegeven door de afdeling Personeelzaken van Vroom Dreesmann Leiden Breestraat 72 te Leiden. Tel.: 01710-41241. Vroom Dreesmann Alphen a/d Rijn v. Boetzelaerstraat te Alphen a/d Rijn. Tel.: 01720-7944. Vroom Dreesmann Gouda Kleiweg 24 te Gouda. Tel.: 01820-16844. VROOM DREESMANN e prl|s. Vraagt vrijbllj-

Leidse Courant | 1972 | | pagina 8