Fifth Dimension Meer radio en tv van Loosdrecht Jazz festival blijft succesvol Hou het scherm in't oog Sport op tv en radio Ikor over wereldraad TELEVISIE VANAVOND TELEVISIE ZONDAG TELEVISIE MAANDAG AVR0 RADIO VANAVOND RADIO ZONDAG rssfr1 ILjfc RADIO MAANDAG PAGINA 2 LEIDSE COURANT ZATERDAG 29 JULI II Speciale gasten Jimmy Owens en James Moody LOOSDRECHT Het Internationale Jazz Festival Oud-Loosdrecht is zo langzamerhand een evenement geworden, dat de ware Jazz-lief- hebber en de wat minder hippe vogels die vol overgave genieten van het sfeertje in de bloedhete rokige loods van de jachthaven Van Dijk, het bloed In de aderen doet kriebelen. Ook dit jaar organise ren de VARA de NOS Jachthaven Van Dijk en de gemeente Loos drecht weer van 8 t/m 12 augustus een festival. En als we de organisatoren moeten geloven wordt het dit jaar weer beter dan het vorige. De opzet is gelijk aan die van verleden jaar toen men van het Loosdrecht Jazz concours een waar festival maakte. Het eer ste concours startte overigens al weer 14 jaar geleden. Het festival bestaat uit een concours voor de 24 Nederlandse groepen dat in de middaguren ral Concours plaatsvinden en 5 concerten die ■s avonds, voornamelijk door Aan hel eononiw wortt deelgeno- buitenlandse jazz-musici, wor- dat eigenlijk een beetje in de vergeethoek is geraakt na het enorme succes van de jaren vijf tig en bezig is aan een glorieu ze come back noemen en Max Roach de eerste grote Bebop- drummer. den gegeven. Deze concerten beginnen om 21.30 uur en lopen uit tot diep in de nacht. In het totaal treden 14 jazzformaties op, 7 van eigen bodem 'en 7 Amerikaanse. Het zijn: Festival Trombone All Stars met de trombonisten Ur- bie Green, Kai Winding, Slide Hampton, Frank Rosolino, Aoke Persson en Eric van Lier; Duo Marion Brow-Steve McCall; Charles Tolliver Musci Inc.; Max Roach-quartet; CTI Olym pic Jazz; Jimmy Owens-James Moody-quintet; Charles Mingus- sextet; Wim Overgaauw-septet; Herman de Wit-trio; Gijs Hen driks-sextet; Ferdinand Povel- kwintet; Duo Misha Mengel- berg-Han Bennink; Theo Loe- vendie-kwartet. Van deze eigenlijk voor zichzelf De radio en tv besteden dit jaar sprekende lijst willen we even extra aandacht aan het festival. door 24 Nederlandse groe pen, orkesten en solisten. Zij zijn verdeeld over 4 voorronden, die van dinsdag 8 tot en met vrij dag 11 augustus worden gehou den en steeds om 14.00 uur be ginnen. De finale van het con cours is zaOerdag 12 augustus en begint eveneens om 14.00 uur. De winnaar treedt 's avonds als eerste op tijdens het slotconcert van het festival. De jury van het concours is internationaal samengesteld. Voorzitter is de Amerikaanse trompettist Jimmy Owens. Juryleden zijn de Ame rikaanse tenorsaxofonist James Moody; Elias Gistelinck, com ponist en jazzproducer van de Belgische Radio en Televisie (BRT) en de Nederlandse jazz musici Boy Edgar en Willem van Manen. extra de aandacht vestigen op Jimmy Owens James Moody; Owens, bij de liefhebbers onge twijfeld de man van de vele uit stekende l.p.'s, maakte als solist (koperblazer) enige tournee's door Europa die nog steeds vers in het geheugen liggen. Moody verbleef van 1948 tot 1951 in Eu ropa en speelde vele jaren met Dizzie Gillespie. Deze alt- en tenorsaxofonist is vooral ver maard door zijn balladvertol- king op fluit. Verder wilden we nog het Charles Minges-sextet Eindelijk erkenning. De rege ringscommissaris voor de Om roep heeft namelijk zijn toe stemming verleend ten aanzien van rechtstreekse uitzending van de vijf nachtconcerten die tot omstreeks 1 uur zullen du ren. Elk concert wordt nu in zijn geheel, een concert duurt ruim twee uur, in stereo via Ned. I of Ned. II uitgezonden. De NOS maakt verder nog op namen die op een nader te be palen datum in het komende winter-seizoen in de tweeweke lijkse rubriek ,,Jazz in aktie" te beluisteren zullen zijn. De VARA zendt van het festival drie programma's in kleur uit. In plaats van electronische ca mera's die men vorige jaren ge- Jimmy Owens treedt op tijdens het Internationaal Loosdrecht Jazz festival. bruikte en die het sfeertje onder het publiek uitstekend konden overbrengen maar van het wer kelijke gebeuren o pde Bühne slechts matige beelden gaven, gebruikt men nafilmcamera's. Dat wil zeggen dat het festival grotendeels zal worden gefilmd en dat uit al dit materiaal de programma's worden samenge steld. Het eerste tv-programma is gewijd aan het slotconcert en wordt woensdag 16 augustus uit gezonden. De uitzenddata van de overige 2 programma's zijn nog niet bekend. Wel staat al vast dat een programma gewijd is aan het concours en één aan Max Roach. In het programma Zo maar een zomeravond van Herman Stok en Letty Koster man za lop dinsdag 8 augustus, de eerste dag van het festival, het Festival trombone all stars optreden. Ook Koos Postema besteedt in zijn Groot uur: U aandacht aan het Jazzfestival. Naar aller waarschijnlijkheid zal de zangeres Ester Phillips in dit programma optreden. wordt voor de „ijdeltuit kwakbollen", zoals de festival gangers door een dagblad en door Ruud Bos die de zeer ge schikte term overnam, weer een goud weekje, dat waarschijnlijk wel in de bekende jazz-roes veel te snel voorbij zal zijn. Maar ja, voorlopig wachten we nog met een nauwelijks te houden spanning op het festival dat cf't jaar als mascotte «en gouden kikker met enorme voeten mee kreeg. Het Het succes van de Amerikaanse groep Fifth Dimension blijkt geen eendags vlieg te zijn. Wat weinigen eigenlijk hadden ver wacht gebeurde. Na de grote hit Aquarius/Let the sun shine in valt de groep nauwelijks meer weg te denken uit de heden daagse muziekwereld. Door de grote vakkennis en de re pertoire keuze (soft listening music) die gericht is op een wat ouder publiek geniet de groep een vrij constante populariteit. The Fifth Dimension bestaat uit twee dames en drie heren. Ma rilyn McCoo, Billy Davis jr., Florence LaRue Goron, Ron Townson en Lamonte McLemo- re. Het gezelschap begon in 1967 onder de naam The Versatiles wat schuchter enige concerten te geven. En zoals dat gaat, Jimmy Webb hoorde de groep en schreef een liedje voor ze. Het was het bekende nummer Up, up and away, The 5th Di mension zette het op de plaat en daar was de grote doorbraak waar iedere groep op wacht. De melodieuze muziek van het ge zelschap stal vele harten. Onder andere ook dat van de Kennedy familie die de groep voor een concert op het Witte Huis uitno digde. Voor de levensduur van een groep is de onderlinge verstandhou ding tussen de leden erg belang rijk. Wat dit betreft zit het bij The 5th Dimension gebakken. Marilyn is getrouwd met Billy Davis en Florence stapte nog niet zolang geleden met de ma nager van de groep, Marc Gor don, in het huwelijksbootje. De VARA maakte in het theater 't Spant onlangs een opname van de groep die vanavond wordt uit gezonden. Deze week verscheen eveneens een nieuwe langspeler van het gezelschap op de markt. The 5th Dimension zin gen natuurlijk hun ouwe gouwe hit Aquarius en de gloednieuwe topsong Day by day, uit de mu sical Godspel. Verder kunt u buiten enkele medleys horen: Up, up and away, Stoned soul picnic Jesus chrlst superstar Celebrate, Together let's find love en The gil's song. Ned. II 22.10 uur. Pop; •si en we gisteren uitgebreid op dit programma zijn ingegaan. Al leen nog even de aandacht voor de groep Mayfly die deze maal van hun kunnen zullen laten blijken. Mayfly bestaat sinds april 1971 en is afkomstig uit het Noordhollandse Bergen. Het geluid van de groep wordt voor al bepaald door het voor een popgroep, vreemde instrumenta rium: vioool, cello, vingerstijl gitaar en eksotische percussies. Ned. I 19.05 uur. Er sit een vogelnestje... Tom Manders maakte verleden jaar met de VARA onder deze veelzeggende titel zijn laatste programma, dat vanavond her haald zal worden. De show oogstte destijds veel succes met name door de scène in het was senbeelden museum van Mada me Tussaud. Zaterdag Ned. I 21.30 uur. Door de tvereld klinkt een lied Vanavond zendt de NCRV voor de derde maal het programma „Door de wereld klinkt een lied" uit. Medewerkenden aan dit programma zijn een mas saal koor, samengesteld uit de volgende koren: het Hervormd Kerkkoor uit Middelburg, het Ge reformeerd kerkkoor uit Middel burg, het Hervormd Kerkkoor uit Vlissingen, „Soli Deo Gloria" uit Kamperland en het Gerefor meerd Kerkkoor uit Souburg. Het geheel staat onder leiding van Bart Leijnse. Verder wer ken nog mee: de bariton Janus Mondeel. de organisten Freek de Keizer en Maarten Arendse en de trompettist Paul C. van Belzen. Wim ter Burg geeft de toelichting op de te zingen liede- Vat betreft Popzien hoeven we weinig meer te vermelden daar Zaterdag Ned. II 19.30 i The fith dimension San Francisco International De Wereldpremièrefilm „San Francisco International" is in middels „gepromoveerd" tot een serie, die momenteel op het eerste Duitse televisienet wordt uitgezonden. De film geeft een indruk van de grote problemen bij een grote luchthaven, die voor de vele passanten en reizigers niet di rect duidelijk zijn. Hoofdrolspe ler is Pernell Roberts als mana ger Jim Conrad. Een bijzondere en drukke dag op de luchthaven brengt problemen voor hem mee, waarbij een piloot en zijn vrouw, en journalist (Van Johnson) en nog enkele andere figuren een belangrijke rol spe len. Daarbij komt nog dat drie miljoen dollar verwisseld wor den voor een stapel tijdschrif ten... Zaterdag Ned. 11 20.21 uur. India In dit deel van de serie documen taires over India doet ciniast Malle stap voor stap afstand van zijn westerse maatstaven en probeert India zoals het op hem afkomt te ondergaan. Hij ziet het leven van alle dag: de visvangst en de politieke mee ting, de theeplantage en het oli- fantenfeest, kortom het hart Zaterdag Ned. II 21.55 uur. Stenen tijdperk Voor deze reportage trok R. H. Maderna met zijn echtgenote naar de binnenlanden van Nieuw Guinea waar de mensen nog volledig in het stenen tijd perk leven. Na een tocht waarin ontberingen als muskietenbeten en zware regenval een handicap vormen, vindt het echtpaar Ma derna eindelijk een stam die nog nooit in aanraking is ge weest met de beschaafde wereld. Zondag Ned. I 19.30 uur. Het proces Mariotti se Scala, in Bayreuth en in We nen. Vooral als Wagnervertolk- ster is ze onovertroffen, maar daarnaast reikt haar repertoire van Beethoven's Leonore tot aan de heldinnen van Puccini en Richard Strauss. La Nilsson neemt haar roem even kalm op als haar nomadenbestaan. Ze is getrouwd met een Zweedse za kenman, die ze eens in het half jaar ziet, en ze hebben huizen in Stockholm en Parijs. Ze wordt in het programma zon dagavond bijgestaan door Fran co Corelli, Wolfgang Windgas- sen, Antonio Serbini en Antoi nette Canarillia-Bertini. Zondag Ned. I 21.55 uur. Het keerpunt De jarenlange, dagelijkse stroom van informatie over de oorlog in Vietnam heeft een zekere apathie gewekt, die maakt dat het begrip Vietnam voor veel mensen een poel is waarin voor- en tegenstanders, wapens en mensen, doden en feiten ten on dergaan. De aantallen slachtof fers doen ons niets meer. Het Engelse parlementslid, de to neelschrijver Maurice Edelman, schreef voor Granada Televisie een spel waarin bij ons in kennis brengt met een paar mensen in die oorlog. Henry Martin,' hoofd van de Engelse Hulp Organisa.- tie, ontvangt bewijzen dat ge vangen Vietcong-strijders met behulp van electroden worden gemarteld. Martin besluit er al les aan te doen wat in zijn ver mogen ligt om hier een eind aan te maken. Dan komt het verschrikkelijke nieuws dat zijn tien jaar oude zoon samen met andere kinderen door de Viet- cong is gekidnapt. Eén van de kidnappers wordt gepakt. Hoe kunnen zij hem aan het praten krijgen? Henry Martin komt in een geweldige strijd tussen zijn christelijke principes en zijn plicht als vader. Zondag Ned. 11 20.30 uur. (Van onze radio- en tv— redactie) Het programma „Studio Sport" bevat - onder voorbehoud van wijzigin gen - de volgende onder werpen: Autosport: Grote Prijs van Duitsland op de Nürburgring; Nederland se zwemkampioenschap- pen in Utrecht; Wereld kampioenschap wielren nen op de baan in Mar seille; Atletiekinterland Nederland-België-Enge- land vijf- en tienkamp op Papendal; Nederlands kampioenschap roeien op de Bosbaan in Amster dam; Motorsport: motor cross te Lichtenvoorde; PaardesportMeerevelds Mijlrecord op Hilversum; Honkbal: O VVO - Haar lem Nicols in Amsterdam. In het sportprogramma „Langs de Lijn" wordt aandacht besteed aan: In ternationale motorcross in Lichtenvoorde; honkbal wedstrijd Haarlem Nicols- OVVO in Haarlem; Paar- denkoersen; Wereldkam pioenschappen wielrennen in Marseille Atletiek interland Nederland-Bel- gië-Engeland op Papen dal; Nederlandse kam pioenschap zwemmen in Utrecht; Voetbaloverzicht Engelse en Duitse compe titie. Weer oog operatie voor Ella Fitzgerald (Van onze radio- en tv-redactie) PARIJS De Amerikaanse Jazz-zangeres Ella Fitzgerald moet over enkele dagen op nieuw een oogoperatie onder gaan. De Amerikaanse oogspecialist Miller Berliner die de zangeres in Monte Carlo heeft onder zocht. houdt rekening met de mogelijkheid dat de bekende zangeres haar gezichtsvermogen geheel zal verliezen. Precies een jaar geleden moest Ella Fitzgerald ook een chirurgische behandeling aan haar ogen on dergaan. Op het ogenblik is haar rechteroog nagenoeg blind. De behandeling zal in de Ver enigde Staten plaatsvinden. Ze moet hiervoor haar tournee door Europa onderbreken. In het tweede deel van Het proces Mariotti wordt Maria niet schul dig bevonden wegens gebrek aan bewijs. Uiteindelijk veroor deeld de jury haar in een twee- t o de proces toch tot levenslange Jg JTICCV UCtCVi dwangarbeid. Op grond van en kele kleinigheden ziet haar ver dediger kans ook deze uitspraak ongedaan te maken, en een der de proces voor Maria te be werkstelligen. Zondag Ned. I 20.33 uur. Brigit Nilsson Birgit Nilsson, momenteel één van de belangrijkste en veelzij- digste sopranen ter wereld, werd geboren in het Zweedse West Karup niet ver van Mal- mö. Van 1941 tot en met 1946 studeerde ze aan de Koninklijke Muziek Academie en aan de Stockholrnse Operaklas. Haar eerste belangrijke rol was die ven Agatlie in „Der Freischtltz" en ze werd meteen onderkend als de grote opvolgster van Kir- sten Flagstadt. Haar internatio nale zegetocht begon in 1951 met de rol van Elektra in Mo zart's Idomeneo en sindsdien heeft ze in alle belangrijke ope rahuizen gezongen vanaf de New- yorkse Met tot aan de Milane- „Is meer beter?" Zo luidt de titel van een ingelaste aflevering van het programma „Panora- miek". Onderwerp is het op 18 juli j.l. door de Franse televisie uitgezonden debat tussen dr. S. L. Mansholt, voorzitter van de Europese Commissie van de EEG en de Fransman Ambroise Roux. vice-voorzitter van het verbond van Franse werkge vers, de CNPF, met als thema „Moet men bevreesd zijn voor economische groei?" Aan het debat is overigens het één en ander voorafgegaan. In het kort het volgende: Een jaar geleden kwam de Club van Rome in het nieuws met zijn toen nog niet gepubliceerde rapport, dat werd vervaardigd door een team van het M.I.T in de Ver. Staten. Sindsdien is vooral in Nederland en Japan een uitvoerige discussie losge barsten over dit rapport, dat in maart j.l. officieel werd gepubli ceerd en inmiddels in veertien talen werd uitgegeven. Alleen al in Nederland werden tot nu toe ruim 200.000 exemplaren ver kocht. Sinds kort is ook elders in Europa en de wereld meer belangstel ling ontstaan voor het rapport nadat het aanvankelijk weinig beroering had veroorzaakt. Daarbij is de rol van dr. S. L. Mansholt, voorzitter van de Eu ropese Commissie, van door slaggevende betekenis geweest. Dr. Mansholt schreef enige maanden geleden een brief aan de Europese Ministerraad die in Frankrijk intussen „La fa- meuse lettre" heet waarmee hij het rapport van de Club van Rome in de publieke belangstel ling bracht. Zondag Ned. II 21.25 uur. (van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Na de kerkdienst van 10.00 uur (vanuit de Goede Herderkerk te Huizen, N.H., voorg.: dr. W. Nijenhuis) besteedt IKOR-radio op zondag (11.00-12.00 uur, Hilversum II) aandacht aan de komende vergadering van het centraal comité van de Wereld raad van kerken van 13 23 augustus in Nederland. In „De wereldraad in Utrecht (1)" wordt daarbij een overzicht gege ven van de activiteiten van de verschillende afdelingen van „Genè- ve", waarover het centraal comité een beoordeling zal hebben te geven. NEDERLAND I VARA 16.00 uur Journaal 16.02 uur Charlie chauffeur 17.00 uur De wind in de wilgen 17.13 uur Ontdekkingstocht door het dierenrijk 17.25 uur Zes kinderen op een kotter NOS 18.15 uur Zwemkampioen- schappen 18.45 uur Brigadier dog 18.55 uur Journaal VARA 19.05 uur Popzien 20.00 uur Journaal 20.21 uur Met de muziek mee 21.30 uur Er zit een vogelnestje in m'n kop 22.10 uur The fifth Dimensioj NOS 22.50 uur Journaal 22.55 uur Wereldkampioen schappen wielrenni NEDERLAND II NCRV: l 18.45 uur Brigadier dog 18.55 uur Journaal 19.05 uur Folly foot 19.30 uur Door de wereld kli| een lied 20.00 uur Journaal 20.21 uur San Francisco Intey1 nationaal (film) 21.55 uur India, een onwaar schijnlijk wereldde$N 1 22.45 uur Het woord 22.55 uur Journaal Is ge lelde -£>jn NEDERLAND NEDERLAND II boliti NOS 15.00 uur 15.05 uur 15.22 uur 18.55 uur IKOR 19.00 uur Amerika onvoorzien AVRO 19.30 uur Journaal Weekjournaal Avro's Sportpanorama Brigadier Dog Een reis door het ste nen tijdperk Journaal Het proces Mariotti Brigit Nilsson (por- ttret) Journaal 19.30 20.30 21.25 22.15 22.20 "voor spee uur Ned. kampioensch^ schappen zwemmen uur Brigadier Dog >ee uur Journaal over uur Partridge family scho uur Studio Sport uur Het keerpunt (filmt uur Is meer beter? tie uur Journaal uur Wereldkampioenschap pen wielrennen dere uur Schaken Reel ken NEDERLAND I KRO 19.03 19.30 20.00 20.21 21.10 22.00 NOS 22.45 22.50 uur Sessie uur De partners uur Journaal uur De familie Ashton uur Soho (documentaire) uur Dean Martin-show uur Journaal uur Wereldkampioenschap pen wielrennen NEDERLAND II ^aa 18.45 uur Brigadier Dog ,iik 18.50 Journaal E{ 19.05 uur De gouverneur en J. Jé (serie) Hl 19.30 uur Sebastien en de Mr Morgane 20.00 uur Journaal 8 20.21 uur De versierders 21.10 uur Peyton Place J®11 22.00 uur Avro's Televizier- fllt magazine 8®.v 22.50 uur Journaal f)lJ de fair HILVERSUM I klankbeeld, ziek. 18.30 Nl< kleuters. 19.00 (S HILVERSUM II 'S. 18.11 Aktunlltelten. iwin te Truus. 19.00 (S) ProVoc •kest met solist. muziek. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM I Eucharistieviering. 11.00 Nieuws. 11.02 (S) Prima donna's en andere wilde dieren: opera aria's met commentaar. 11.55 Mededelingen. 12.00 Kruispunt: magazine met ach tergrondinformatie over kerk en sa menleving. 12.30 Nieuws. 12.40 Echo. 12.50 Lichte grammofoonmuzlek. 13.00 (S) Dat komt er van...: licht programma met muziek, 14,00 Rels- oogst: toeristisch magazine. NOS: 14,30 (SI Het Gelders Orkest met so list: klassieke- en semi-klassleke muziek. (In de pauze: ongeveer 15.16-15.41 Adempauze). 16.30 (S) Muziek uit de Middeleeuwen en Re- (opn.). CVK: erzoekplaat. VARV( 17.00 (S) Frani concert (opn.). ltenl ""■-■"elingen. 18.00 Nieuws. 1 at. VAkVO' opn.), llenl Evangelische kerkdiens 18.00 Nieuws. 19.35 (S) Planorecital derne muziek. 20.00 Walden, »p!a plsch eiland, klankbeeld, Al" 20.30 (S) In de kaart gespeeld: Mededelingen. 23.00 Nieuw Radiojournaal en 23.45-23.55 (N( Wereldkampioenschappen wlelreni op de baan te Marseille. 23.55-21 ken. 18.58 Wilde Ganzen. "NCRV: HILVERSUM III 19.00 Nieuws. 19.07 In kleine bezet- ting: klassieke kamermuziek (gr.). 19.45 De srxuele revolutie, lezing. 20.00 (S) Klanksnoer: klassieke mu ziek (gr.). 20.30 Boekbespreking. 20.35 (S) Licht Instrumentaal trio. 210.0 NCRV-Vocaal ensemble met orgel: oude geestelijke liederen. 21.25 Tussenbeide: actuele kroniek. 21.45 (S) Monumentale orgels: Haarlemse Orgelmaand 1972: Kerkorgelconcert. Nieuws). 9.00 Nieuws. 9.02 De I visser: een toppopprogramma. 1| Nieuws. 10.02 Juist op zondag, lt f Nieuws. 11.03 Muziek Mozal I VARA: 12.00 Nieuws. 12.02 vriendelijke groeten....: verzoek» tenprogramma. 13.00 Nieuws. IA, NAR: Nederlandse Artiesten Red1 NOS 14.00 Nieuws. 14.02-18.00 Lan de lijn: sportreportages en- bcscl» wingen. afgewisseld door foonmuziek. (15.00. 16.00 Nieuws.). HILVERSUM II tUSSEL 324 •derlunds) varieerd programma Sportmededellngen. Humanistisch Verbond: 9.45 Beste gevangem De Wereldraad In Utrecht 12.00 Nieuws. 12.03 Herhaling i selecteerde BRT 1-progra 13.00 Nieuws, toneelagenda e berichten. 13.20 Opera- en b. concert. (14.00 Nieuws). 16,00 Aif semcntsmuzlek en sport. 15.00 Verkeerstlps). HILVERSUM I NCRV: 7.00 Nieuws. 7.02 Het levende woord. 7.08 Te Deum Laudamus: gewijde muziek (gr.). 7.30 Nieuws. 7.41 Hier en Nu. 7.55 (S) Prelu dium: klassieke muziek (gr.). 8.30 Nieuws. 8 41 (S) Podium voor de vrouw. 9.10 (S) Omroep Orkest en solist: moderne muziek. 10.15 Theo logische kroniek. 10.30 Nieuws. 10.33 (S) Voor de zieken. 11.30 Hier en Nu. 11.32 (S) Achttiende ceuwse mu ziek voor blazers (gr.). 11.55 Mede delingen. 12.00 Los-Vnstgevarieerd progrnmma. (12 21 Voor boer en 5 Waterstanden t kind? Peda 00 (S) Muziek uit de Middel n en Renaissance. 10.20 (S) 1 rtorlum: klassieke en izlek. 11.00 Nieuws. 11.03 n België. Muziek en niet 11.30 Interna»; Inforr klasslel verkeersvoorlichtlng. Radiojournaal. 14.55 Wel rsprogro Mededi land- en tuinbouw; 12.30 Nieuws: 12.41-12.50 Hier en Nu). 13.30 (S) Opera-aria's. 14.05 Over en weer: Informatief programma over het nieuwe schoolradloseizoen '72-'73. 14.31 <S> Moderne kamermuziek (on 15.00 Gereformeerde mlddng- 15.00 Journaal. 16.03 (S) Mlkadoose i len: kinderprogramm Jeugdprogra 17.55 Mededeft HILVERSUM III ma met om 13.00 Nieuws Raden man- TROS: 14.00 Nleiaj 14.03 TROS-Pop-I n t ernatl Nieuws.) 16.00 Nieuws. 16.03-1% De Hugo van Gelderen Show. de nationale tlp-vljftlen. BRUSSEL 321 i VARA: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtendgvm- 17.00 nastlek. 7.20 (S) Spitsuur Amster- gods dam. (7.25-7.30 Van de voorpagina). Nleu VPRO: 7.54 Deze dag. VARA: 800 muz Nieuws. 8.11 Akiualltelten. 8.23 <S> muz vs en weerbericht. 19.30 Ltcl ;k. 22.00 Nieuws. 22.10 Llc» ■k. 23.40-23.45 Nieuws.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 2