André Reeuwijk ongelukkigste renner in Tour de Lisse Vrienden van I paard gevraagd Zonnebloemweek J was weer succes LEIDSE COURANT VRIJDAG 28 JULI 19tyRL Lisse André Reeuwijk uit de Engel was gisteravond na af loop van de 5e etappe van de Tour de Lisse, ongetwijfeld de ongelukkigste renner. Het ren- nertje uit de Engel, die tot nu toe trots zijn naam had zien prijken boven aan het B-klassement, had een enorm slechte avond. Tijdens de voorgaande etappe had hij nog listig gebruik weten te maken van een valpartij waarbij naaste concurrent Hans Bierman betrokken was. De Het liep echter heel anders af want gisteravond sloeg Hans Bierman ongenadig hard terug. Hij finishte op 1 min. 40 sec. voor Reeuwijk en dat leverde hem direct de leiderspositie in het B-klassement op. André Reeuwijk, tot gisteravond acht ste in het algemeen klassement, werd verwezen naar de 12e 1. Hans v.d. Voort 32.35 min.. Marcel Hageman 32.36 min, 3. Wil Reeuwijk 32.49 min, 4 Piet de Ridder z.t., 5 Peter v.d. Berg. z.t. 6 Frank Rubingh z.t., 7. Peter Langeveld z.t., S Dirk jan Colijn z.t., 9 Hans Bierman (B) z.t., 10 Hans Bemelman z.t. Algemeen ploegenklasse- ment: 1 Faas-Simca, 2. Jan v.d. Reyden, 3. Melkhandel Beyers- bergen, 5 Ons Weekblad, 6 Schrama-verf, 7. Graficus, 6. 10 Dirk cel Hageman 2.12.35 min., 2. Hans v.d. Voort 2.12.47 min, 3 Wil Reeuwijk 2.13.44 min., 4 Dirkjan Colijn 2.14,39 min., 5. Frank Rubingh 2.14.55 min., 6 Peter v.d. Berg 2.15.04 min., 7 Piet de Ridder 2.15.31 min., 8 Martien Koomen 2.15.46 min., 9 Hans Bierman <B) 2.16.08 min., 10 René v.d. Berg 2.16.29 min. Puntenklassement Groene Trui: 1. Peter v.d. Weyden 25 pnt, 2. Bemelman llfpm.. 4PJan Tjod- ker 7 pnt., 5 Ronny v.d. Poll 5 pnt., John v. Lierop 5 pnt. Klas sement Witte Trui: 1 Hans Bier- VOORSCHOTEN - Het co mité tot instandhouding van de Voorschotense Paarden markt 2jiet zich genoodzaakt een beroep te doen op de burgerij. Ondanks het feit dat velen belangeloos hun medewerking verlenen aan de organisatie van de jaar lijkse paardenmarkt en kor- tebaandraverij zijn hiervoor nog altijd belangrijke kosten te maken. Ten onrechte wordt wel eens ter particulier initiatief en de kosten verbonden aan de aanvoerpremies, drukwerk enzovoorts worden steeds uit eigen middelen betaald. Een belangrijk bedrag wordt steeds verkregen door de vrijwillige bijdragen .van „De vrienden van het paard". Voor 10.- is men in Voorschoten al een vriend van het paard. Deze donatie geeft het recht op o.a. het gratis bezoeken van de kor- VOORSCHOTEN Gisteren zijn de tijdelijke vakantiegasten van huize BBijdorp in Voorschoten weer naar hun eigen huizen ver trokken. Een compagnie van de Geneeskundige Troepen was op tijd aanwezig om de twintig zie ken, die door middel van de ac tie „Harten-Vijf" van de Zonne bloem een week vakantie geno ten hadden in en rondom Blij- dorp, met ambulance-wagens veilig thuis te brengen. gelegenheid kregen om met d hulp van de vele vrijwilliger, een weekje mee te doen met d gezonde mensen. Het team va: vrijwilligers knijgt nog eei groep in Bilthoven, eveneens bi een klooster van de zusters D&v minicar.essen van Voorschoberr mogelijk gemaakt door de jaar lijkse aktie „Harten Vijf", zo tw wel organisatie als uitvoerinj pu wordt verzorgd door de landelij ba ke Zonnebloem in Breda.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 14