opruiming 9.- 20." 5.- 25.- 20.- 19?5 6.- 588.- 448.- 58.- 388.- 59.- 29?5 55.- 13?° l?5 VROOM DREESMANN Beugel beha. Komfort waar het telt: stretch-rug, verstelbare schouder bandjes. Fiberfill-cups. Verfijnde afwerking. Assorti kleuren. Maten A 70-80, B 70-85. Een verzorgd figuur voor maar i dames poloblouse. Charmante zomermode als de temperatuur kalmpjes aan doet. Korte mouw. 100% katoen-jersey. Kies uw favoriete kleur: wit, rose, bruin, geel, turquoise. Maten 38 t/m 46. Nu slechts Gestreepte damespullover. „Jonge mode"-dessins in 6 kleurstellingen. Leuke, korte mouw. Maten S, M, L. Neem er ineens twee of drie. De prijs laat het toe. Maar Dameswinter mantels tegen zomerprijzen De afgelopen zachte winter gaat nu zijn geld opbrengen. Rekken en rekken vol fantastische afprijzingen in coats en wintermantels. In alle maten een keur aan leuke modellen en dessins. Alleen Uw warenhuis verstaat zo de kunst van het opruimen. Prijzen: 80,-, 60,-, 40,- en Denim coupons Maak zelf uw vrijetijdskleding. Voor uzelf, voor uw man, voor de kinderen. Pantalons, jacks, rokken en al wat uw vaardigheid u ingeeft. Wij hebben denim-coupons in alle mogelijke kleuren. Profiteer van de komt-nooit-weerom-prijs. per meter Groot assortiment damesjaponnen. Werkelijk tegen weggeefprijzen. Er zijn talloze leuke modelletjesAlle mogelijke dessins en stoffen. Wie het eerst komt, die het eerst maalt. Prijzen 29,- en Heerlijk warm kleuterjasje. U kunt zich uw kleine al voorstellen in dit sportieve kleutercoatje van sterke vistram. Het heeft een capuchon en voering van warme imitatiebont. Maten 92-110. Kleuren: rood, wit, marine. Speciaal peuterprijsje: Meisjesjasje Nog een opruimingstip op onze Kinderafdeling. Meisjesjasjes in vistram. Bijzonder leuke, getailleerde modelletjes met opgestikte zakken en ceintuurtje. Alweer een peuterprijsje: Damesblazers. In de moderne streepdessins die het in blazers zo goed doen. Maten 36-44. Van 49,95 voor (hoe is het mogelijk) maar „Royal Goud" lakens en slopen Het sterkste en mooiste dat u over uw bed kunt leggen. Nu ongelofelijk voordelig. Hoogtepunt van onze opruiming in huishoud- linnen. Klinkklaar geldverdienen voor u. Onze befaamde "Royal Goud" lakens en slopen nu tegen ongekende fluisterprijzen. De sterkste kwaliteit graslinnen. Goedgekeurd door de Ned. Ver. van Huisvrouwen. Optisch wit gebleekt. De lakens zijn extra lang: 260 cm. Dus royaal om te slaan. Een unieke kans om uw linnenkast ouderwets aan te vullen. H M 1-persoons JLAl Damespantalons. In een sortering waar u bijna geen weg mee weet. Ettelijke honderden stuks. Diverse nieuwe modellen en kleuren. Onze opruimings- schaar knipte een flink stuk van de prijs af. Van 29,95 Bijpassende slopen per paar maar ^50 Ook in sets met bijpassende slopen, geborduurd of met galon. Vanaf Hanglamp Modern, zeer dekoratief pendelmodel met mat witte glasbol en verchroomde bovenplaat. Op z'n plaats in elk interieur. Laat uw licht eens schijnen over de bijzonder aantrekkelijke prijs. Met bol van 35 cm doorsnede 28,-. Met bol van 30 cm^Bt door snede ■©Sk BH Hef de glazen De glaswerkopruiming is één fonkeling van fantastisch prijsvoordeel. Longdrink-, whisky-,' limonadeglazen en vele andere soorten drinkglazen voor minder dan de helft van de prijs. Glas voor glas van uit stekende kwaliteit. Damessandalets. Om kwiek door de zomer te stappen. De sandalets hebben een plezierig lopend wandel hakje. Passen elke voet door verstelbare gesp- sluiting. 6 zomerkleuren. Maten 36-42. 'n Prijsje om mee weg te lopen. Interlock dames directoires Met boord. Kleur: hagelwit. Kwaliteit: uitstekend wasbaar.Was ze maar zo vaak u wilt, ze kunnen er tegen. Met de maten zijn we erg royaal: 44 tot en met 54. Per stuk al vanaf (kleine stijging per maat) Naaibox. Met inzet en handige vakverdeling. Al uw naaiöpulletjes netjes opgeborgen: geen gezoek meer. De box zit ook lekker als krukje. Frisse moderne kleuren. Van 9,75 nu maar 6,95 Anti-motzak. De motten "motten" 'm niet, maar u wilt hem wat graag hebben.Ideale bescherming van uw kleding voor een spotprijs. Fris bloemen- dessin, lengte 1,35 meter. Met ophanghaken en ritssluiting over het gehele front. Van 9,95 voor Opruimings stunt van Uw Warenhuis Kwaliteits-pannen voor minder dan de halve prijs. Een bekende Nederlandse fabrikant had ze in voorraad. Uw warenhuis kocht ze - speciaal voor u. Een grote partij roestvrij stalen steelpannen, koekepanncn en braad- koekepannen. Door en door beproefde kwaliteit. Alle pannen met koudgreepsteel en hoogglansgepolijst. Een aanwinst in uw keuken. Maten: 18-24 cm. Prijzen van rond de 30,- nu voor Stereo-radiogrammofoonmeubel. Van binnen en van buiten iets zeldzaam moois. Van binnen: de nieuwste Grundig FM-stereo radio (plus lange-, midden- en kortegolf), een Dual of Philips platenwisselaar en extra veel bergruimte-voor-alles-en-nog-wat. Van buiten: uitvoering in mat noten of donker gepolitoerd. (Tegen geringe meerprijs: uitvoering in palissander of in wit). 1 Jaar garantie. Van 659.- voor Nu in uw woonkamer een echt perzisch Kelim kleedje In mooie, "oude" kleuren, geweven in originele Kelim motieven. Uw warenhuis wist op een beperkt aantal van deze zeldzame kleedjes beslag te leggen. Afmetingen: 50 x 50 cm. Nu omdat het opruiming is van 39.- voor Vendomatic stereo-versterker. Het summum voor de stereo-liefhebber. Groot uitgangsvermogen: 2x10 watt. Ingebouwde cassetterecorder, 2 luidsprekerboxen. Aansluiting voor stereo-radio of platenspeler. Aansluiting voor hoofdtelefoon en 2 microfoons. U verdient nu ruim honderd gulden op de prijs. Van 557.- voor Royale flessentas. Kijk, hoe enorm veel er in kan. Handig, dat voorvak en dat aparte vakje voor uw portemonnaie, voorzien van stevige rits. Hij is er in 4 kleuren. Nu voor de weg-is-weg prijs van Heren ankiets. In zo onnoemelijk veel kleuren en dessins dat uw man elke dag van het jaar een ander paar kan aandoen. In wol, draion, acryl. Nu voor 2,95 Moderne eethoek. De tafel is uitgevoerd in blank grenen en heeft een groot los tussenblad. Zonder tussenblad is de tafel 110 cm (Zt Het tussenblad is 45 cm breed. De 4 stoelen zijn rood of geel gelakt, de zittingen contrasterend bekleed met zwart ribcord. Normale prijs 476.-. Maar verniéuw nu uw interieur voor slechts 1-rij knoopscolbert. Een sportief en vlot jasje erbij. Een knap man die weet, dat er zoveel moderne dessins in ruiten zijn. En zoveel kleuren. Zuiver scheerwol en toch een knipoogprijs. Maar Jumbo luchtbed Heerlijk rusten voor twee personen in tent, caravan of boot. Of thuis, wanneer u meer gasten krijgt dan uw slaapkamers kunnen herbergen. Oersterke, duurzame „kampeerkwaliteit". Het bed heeft een banendessin, het hoofdkussen een stervormig dessin. Forse maat: 127 x 191 cm. Van 39,50 nu voor een prijs waar u geen minuut wakker van ligt. Maar Eetkamer- of bureaustoel. Staat stevig op poten en zit heel plezierig. Geheel gemaakt van rondgebogen hout, wit of zwart gelakt. Kunstleren zitting in diverse kleuren. Van 69,- Geef uw huis een kamer meer. Met een vouwdeur. Een vouwdeur is modern, dekoratief en funktioneel. Wij hebben ze van sterke, gevlochten p.v.c. In kleuren en dessins die met uw interieur overeenstemmen. Afmetingen: 90 x 190 cm. Kompleet met rail en toebehoren kosten ze in plaats van 75,- nu maar ;leed met zwart ribcord. Velours gordijnstof Zelfs in onze bekende kwaliteilsvelours kunnen kleine, bijna onzichtbare foutjes zitten. Dat is met enkele banen het geval. Voor u een voordeel. Wij hebben de prijs van deze stukken - breedte '120 cm - teruggebracht van 27,50 tot metei Moltondekens Over een paar maanden zegt u graag "ja" tegen hun warmte. Hun kwaliteit is zoals u van ons verwacht. De dekens zijn prima geruwd en uitstekend wasbaar. Nu in voordelige 2-stuks verpakking. Maat 150 x 200 cm. per 2 stuks 16,50. Maat 120 x 200 cm per Ce Dis. Pra Wol Ver in h Las leic Wei in 1 hog. Niei Haz jont! (Lei<

Leidse Courant | 1972 | | pagina 12