geplaatst Groningse professor begint onderzoek op school L'dam Then nissen toch weer als no. 1 Week lang sporten Boskoop in Zes zeges van Margriet Berg op sportdag Zoeterwoudse schooljeugd gaat wandelen Krediet voor bouwrijpmaken plan Spoorlaan Veilingen Vierde lustrum drumband „Irene OOK Wat u moet weten DINSDAG 13 JUNI 1972 LEIDSF. COURANT PAGINA 5 Handenarbeid- expositie in Voorschoten VOORSCHOTEN In het Cul tureel Centrum te Voorscho ten wordt tot en met mor genavond een tentoonstelhng gehouden van de werkstuk ken vervaardigd door de leerlingen van de openbare mavo-school tijdens de te ken- en handenarbeidlessen. Er is geen speciale selectie toegepast, waardoor iedere bezoeker zelf kan constate ren dat de ene mens meer vaardigheid bezit in het ver wezenlijken van de opdrach ten. Naast tekeningen, houts koolportretten en schilder stukjes, is ook de vaardig heid te zien met behulp van diverse soorten materialen zoals hout, metaal, klei, di verse bedrukte stoffen en zelfs glas. De opzet komt op deze tentoonstelling goed tot uitdrukking: ieder mens kan iets vervaardigen en angst voor een bepaald soort mate riaal kan worden overwon nen. Het maken van figuur tjes uit lange glas kokertjes, gaar met veel barsten bij het buigen, maar tenslotte gelukt het vrijwel ieder kind. De tentoonstelling laat vele kleine en grotere kunststuk jes zien, met opzet is er geen waardering bij gege ven. LEIDSCHENDAM Als de gemeenteraad akkoord gaat met een voorstel van B en W 22.000 gulden beschikbaar te stellen zal de Stichting Research bij kinderen met leer- en opvoedingsmoeilijkhe den te Groningen, die onder leiding staat van professor W. Blader groen, onder de leerlingen van de tweede klassen van alle lagere basisscholen een onderzoek gaan instellen ten aanzien van bepaalde moeilijkheden waarmee de kinderen te kampen hebben. B en W zijn van mening dat als zij weten hoe deze problematiek in Leidschendam ligt, er wellicht maatregelen kunnen worden overwo gen die voorlopig geen onoverkomelijke financiële consequenties met zich mee zouden brengen. Het onderzoek zal als een experi ment moeten worden beschouwd, zeggen B en W in het raadsvoor stel, maar zij hopen dat het zal kunnen bijdragen tot het uitstippe len van een beleid en misschien zouden bepaalde problemen door dit onderzoek al tot een oplossing kunnen worden gebracht, zonder dat hiermede direct noemenswaardige uitgaven voor de gemeente zijn gemoeid, bijv. door verwijzing naar een ander schooltype of een bestaand instituut dat hulp kan bieden. Er is gekozen voor leerlingen van het 2e schooljaar, overigens in overleg met hoofden van scholen en schoolbesturen, omdat de kin deren in het algemeen pas na enige tijd voldoende gewend zijn in de voor hen nieuwe omgeving van de basisschool en ook omdat een indicatie over aard en omvang van de problemen de beste kansen op onderkenning en verbetering geven in een zo vroeg mogelijk sta dium. De stichting zal het onderzoek, dat 30 gulden per leerling zal kosten voor 630 leerlingen, aan het begin van het schooljaar 1972/1973 be ginnen. Burgemeester en wethouders zeggen in het raadsvoorstel dat dit werk eigenlijk de taak is van een schoolbegeleidingsdienst maar deze zal vanwege het ontbreken van de daarvoor benodigde financiën, de eerste jaren niet verwezenlijkt kunnen worden. Er is nog gedacht aan een mogelijke taakverbreding van de schoolgezondheidsdienst Leidschendam-Zoetermeer die 1 augustus van start gaat, maar de landelijke ontwikkeling gaat naar de mening van B en W in de rich ting van regionale schoolbegeleidingsdiensten. Bij het ministerie denkt men in dezelfde richting. Een landelijk net van deze regiona le diensten zal echter tenminste 100 miljoen gulden of zelfs een veelvoud daarvan gaan kosten. HAZERSWOUDE Aan staande zondag organiseert de tafeltennisvereniging Amati een fietstocht. De start is tussen 8 en 10 uur in Hazerswoude-Dorp. Iedereen kan meefietsen. ALPHEN AAN DEN RIJN Op 22 juni zijn de heer en mevrouw Oudshoorn-Van Laar vijftig jaar getrouwd. De bruidegom, die 75 jaar oud is, werkte de eerste jaren van zijn huwelijk bij de steen fabriek van de firma Van Leeuwen en Boer in Koudekerk, waar de heer Oudshoorn oorspronkelijk vandaan komt. Hij begon te werken toen hij twaalf jaar oud was, als bodeknecht bij de firma Varik die met een paard en wagen van Alphen naar Leiden reed. De heer Oudshoorn stopte al vlug met dit werk wegens de zeer geringe verdiensten (een gulden in de week). Vervolgens werkte hij 18 jaar in de steenfabriek, daarna 37 jaar (tot zijn pensioen) bij de betonfabriek Oosthoek. Het familiefeest wordt op 23 juni in het Parkrestaurant van Avifauna gevierd. Daar is ook van vijf tot half zeven de receptie. Tennis in Alphen ZOETERWOUDE Op de jaar- lijkse sportdag van de KPJ ont braken een aantal figuren die in de voorgaande jaren de toon aangaven. Dat waren met name Avondvier daagse in Voorschoten van start VOORSCHOTEN Hoewel in Voorschoten vanavond de avondvierdaagse eerst officieel start, hebben gisteravond al eni ge honderden de eerste route gelopen. Dit jaar is er een record aantal lopers. Meer dan duizend wan delaars hebben zich al opgege ven en de verwachting bestaat dat vanavond, wanneer de tocht officieel van start gaat tussen zes en zeven uur bij het Cultu reel Centrum nog wel een aan tal wandelliefhebbers zich zullen op komen geven. Gisteravond gingen van start de wandelaars, die reeds nu weten dat zij de vrijdagavond niet kunnen lopen. Dat waren o.a. enige Voorscho- tense scholen, die deze week nog een schoolreisje in het ver schiet hebben. De organisatie van de avondvierdaagse wordt verzorgd door de wandelsport- veceniging SVLV. Het is dit jaar voor de elfde maal dat deze van de avondvierdaagse wordt tocht door SVLV georganiseerd wordt. patiënt» 5 tn patiënten 'f 3. Uon- IOELOFARENDSVEEN (12/6) Anjers: Sim Rose 13 - 17. Sim Rood 14 - 25, Sim Wit 10 - 18, Arthur 19. Keefer 14 - 25. Allee 20 - 22. Le Reve 29. Lena 16 - 17. Charmeur 25 - 35. Pr. Ann 14 - 17. Yellow 24 - 28. Esperanee 17 - 21. G. J. Sim 16 - 17. Carnaval 24, Rozen Gurnelte, Carol, Faberne 9 - 12. Belinda, Prominent, Esther Ofarlm 17 - 27. Carina. Zori- na, Spanish Sun. Evergold. Sonora 10 - 16. Peer G>-nt 28 - 37. Sonia. Precllln, Carla 18 - 32. Rosolandin. Motrea. Super Star 17 - 21. Baccara 27 - 39. Gerbera's 22 - 28. Alstroe- rtieria 19 - 35. Lelies 15 - 40. Violie ren 11 - 18. Pioenrozen 18 - 21 p. st. Duizendschoon 55 - 90. Bruldnnjers 19 - 75. Chrysantcn-Jaarrond 2.45 bij de dames, Joke Dales en Joke v.d. Salm. Mede hierdoor streden er nu anderen op het voorplan. Voor de meest opval lende prestaties zorgde Margriet Berg die zes overwinningen voor zich opeis(e. Ook de zusjes Anja en José van Velsen behaalde vele ereplaat sen. Bij de heren won Nico Straathof zowel het vèr- als het hoogspringen. Op het laatste, zijn favoriete nummer bereikte hij de respectabele hoogte van 1,80 meter. De spring-wip-wa- ter-beker-vang-wedstrijd was een zeer geslaagd programma onderdeel waaraan ook de kij kers veel genoegen beleefden. De uitslagen waren: i Velsen. Kruipwedstrijd: 1. v.d. Lubbe. Margriet Berg, 2. Anja van Velsen, 3. Wil Berg. Balwerpen: 1. Josë vn i Teljlingen. e Groot. 200 .Tan Mooli- OO meter: 1. Herman var 2. Hans Mens. 3. Piet d meter: 1. Hans Mens, 2. man. 3. Kees van Velse ter: 1. Jan Beukeboom. 2. Theo Koek. 3. Nico Captein. Verspringen: 1. Nico Straathof. 2. Hans Mens. 3. Pic-l de Groot. Hoogspringen: 1. Nico Straathof. 2. Fred Bisschop. 3. Slaak de Jong. Balwerpen: 1. Ge rard Olsthoorn, 2. Jan Mooljman. 3. Men v.d Salm. Krnlpwed«trljd1. Herman van Teljlingen. 2. Jan Mooijman. 3. Nico de Jong. Spring 1.30 - 1.65. - 3.00. Irissen i 85 - 1.05. Stati- Ereesla's 55 - 1.65. Gladiolen 1.60 - 1.95. Lathyrus 22 - 60. Esther Read 1.00 - 1.15. Wlrrals Supreme 1.40 per bos ATWIJK, 12 Juni - Groenten. Was- Peen p. kist: AI 6.50 - 7.50. All 245Q - - - Nieuw Bloemkool 61 79. 611 :(6 - 69. 8 II 66. 10 II 22 - 58. 12 I 46 Uien 43. Prlncessebonen 3,70. Prei 1.27. Prei II 66. Radijs 37. Sla 9 - 20. Pe terselie 57 70. Krulpetcrselle 52. Bospeen I 105 - 108. Bospeen II 37 idijvie I 82. Andijvie II 64. Sr-M,., 20 - barber 25. Splnazl 81 - 51. Aanvoer i ka. Oe est geest wint inter gemeen tel ij k voetbaltoernooi OEGSTGEEST/LISSE De Oegstgeester gemeenteambtena ren hebben het jaarlijkse inter gemeentelijke voetbaltoernooi gewonnen door een 20 over winning op de ambtenaren uit Wassenaar. En deden tien elftallen mee, die ieder vier wedstrijden van een half uur speelden. Wassenaar won drie partijen, Oegstgeest twee, maar d't team boekte ook twee gelijke spelen. De finale werd bijgewoond door wethou der Thorn, die op de hoogte ge bracht van de goede resultaten, zich terstond naar Lisse, waar het toernooi gespeeld werd, be gaf. De prijzen werden uitge reikt door wethouder Van Leeu wen van Lisse. Eindstand: L. Oegstgeest, 2. Wassenaar, 3. Rijnsburg. 4. Hillegom, 5. Lisse, 6. Voorschoten, 7. Sassenheim, 8. Leiderdorp, 9. Warmond en 10. Noordwijkerhout. LEIDEN Deze week ontmoeten de tennissers uit het District Leiden en omstreken elkaar weer op het tennispark Slichts Alphen in Alphen aan den Kijn. Het toernooi mag zich elk jaar op een sterkere deelname be roemen, hetgeen dit jaar vooral in het herenenkel B opvalt. De wedstrijdleiding heeft gemeend om de kampioen van het vorig jaar, de Munnikspeler Jan Theunissen, toch de eer te gun nen om als nummer een op de plaatsingslijst te staan, hoewel hij op de Leidse Districtskam pioenschappen nog van de nu tweede op de lijst staande Bram Madera verloor. De Voorschote naar Hans Keizer staat als der de en de heer Baart uit Nieuw koop, die vorig jaar nog in de finale speelde, als vierde ge plaatst. In het damesenkel B is de in schrijving niet zo groot dat veel speelsters geplaatst moesten wordm. De toernooileiding zette mevr. Monod de Froideville één en mej. den Elzen uit Voorscho ten twee op de lijst van ge plaatste speelsters. De combina tie Bram Madera-Jean Monod de Froideville, die in het eerste team van Roozenburg in de Overgangsklasse A gedurende de afgelopen competitie ge speeld heeft, is terecht als eer ste geplaatst. Jan Theunissen en de heer Bos, die nog nooit eerdar samen gedubbeld heb ben. staan tweede in deze afde ling, waarvoor zich acht duo's aangemeld hebben. Het herenenkelspel C belooft een spannende aangelegenheid te worden, want de spelers ontlo pen elkaar qua speelsterkte waarschijnlijk niet veel. De ver liezer van de finale HE C van vorig jaar. Paul Theunissen, wordt dit jaar weer goed ge noeg gevonden om tot de finale door te dringen gezien het feit dat hij als nummer één op het plaatsingsschema staat. De op zijn eigen honk spelende Rein de Meijere werd tweede ge plaatst, terwijl de heren Brox- terman en v. Neutigem resp. derde en vierde op de lijst In het herendubbel C zijn slechts twee combinaties geplaatst. Zij zijn beide afkomstig uit Alphen. Een en twee zijn hier achter eenvolgens de heer v. Neutigem met Rein de Meijere en de heer v. Gemert met zijn partner Langeveld geplaatst. In het da mesenkel C staat Josien Teeuw, in de finale van de Leidse di strictskampioenschappen op het nippertje in drie sets de minde re van Ineke v.d. Meer, els nummer een geplaatst en Han- neke Langeveld als tweede. Het damesdubbel C is wat de plaat sing betreft een Alphense aan gelegenheid. want mevr. Hage en Felice de Nooyer staan boven aan de plaatsingslijst en Han- neke Langeveld en mevr. v. Ne-tigem zijn tweede geplaatst. Zeventig deelnemers hebben zich maar liefst ingeschreven voor het herenenkel D. De plaatsing in een D-toernooi is meestal niet van zo groot belang, daar de krachten hier bijna niet uiteen lopen. VOORHOUT In de Pottenbakschuur aan de Boekhorstlaan is tot en met zondag een expositie van werk stukken van cursisten van de Volksuniversiteit. Zowel de deelnemers als de docenten en begeleiders mogen trots zijn op hun werk. Bijzonder fraaie kunstwerkjes getuigen van het enthousiasme waarmee men dit jaar bezig geweest is. ZOETERWOUDE Morgen is de eerste dag van de avond-wan- deldriedaagse voor de leerlingen van de basis-scholen. Het idee hiervoor is ontstaan bij het r.k. oudercomité dat zich bij de technische voorbereidingen wist te verzekeren van de steun van de heer J. W. Hoogervorst, een expert op dit gebied. Deze zal echter geen getuige kunnen van het wandelgebeuren omdat hij inmiddels naar Canada is ver trokken voor familiebezoek. Woensdag, donderdag en vrijdag komt de schooljeugd, die in gro ten getale heeft ingeschreven, om zes uur aan de start op de Aioy- siusschool aan de Schenkelweg. De klassen 1 en 2 lopen 5 k.m. j de overigen 10 k.m. Dit gaat in groepjes van 12 met twee bege-1 leiders. Hiervoor heeft zich een groot aantal ouders beschik- baar gesteld. De tochten met j telkens een andere route zijn bijna geheel op Zoeterwouds ge bied uitgestippeld al zullen de deelnemers aan de 10 km. de gemeentegrenzen nog als eens overschrijden. Op de slotavond komen alle deelnemers tezamen en de Ambachtsherenweg. Hier begint om 8 uur een feestelijke intocht waarbij de drumband VIOS zijn medewerking ver leent. ke zij daarna zullen overhandi gen aan allen die de drie toch ten volledig hebben volbracht. I Bejaardenflats Brittenstein officieel open j LEIDERDORP Op 24 juni zal I het complex bejaardenflats aan de Brittenstein officiéél geopend worden. Een plaquette met de naam, aan geboden door het Leiderdorps gemeentebestuur, zal worden onthuld en een van de bewo ners zal de vlag hijsen, waarna een bestuurslid van de vereni ging Algemene Bejaardenzorg Leiderdorp de gemeenschaps ruimte zal openen. De feestelij- I ke gelegenheid begint om 161 uur. Het complex is reeds enige maanden in gebruik. WASSENAAR Toen in het najaar van 1952 de christelijke sportver eniging „Irene" haar tweede verjaardag vierde met een twetl gym- nastiekuitvoeringen in de zaal van het Dorpscentrum, werd aan de vereniging namens de leden als verjaardagsgeschenk een viertal marstrommen en twee dieptrommen aangeboden. Voorzitter Valken burg zei bij die gelegenheid te hopen dat die trommen het begin zou den zijn van een geheel eigen band. Zijn wens is in vervulling gegaan: de drunmband is een complete bund met een goede reputatie geworden. Op het ogenblik, met het twintigjarig bestaan in het verschiet, beleeft de band zelfs een bloeiperiode. Lr zijn niet minder dan 85 leden, waarvan er gemiddeld een vijftigtal optreden. Het succes is natuur lijk niet vanzelf gekomen. Er is hard voor gewerkt. Er zijn heel wut acties gevoerd om bij stukjes en beetjes hel geld bijeen te krijgen voor instrumenten en uniformen. De drumband gaat ter gelegen heid van het 20-jarig beslaan op zaterdag 1 juli aanstaande een drumbandfestival organiseren. Er zal door een aantal bands uit di verse plaatsen een sportieve en muzikale strijd gestreden worden om de „jaarmarkt-trofee" die door de winkeliersvereniging Winkel centrum Langstraat beschikbaar is gesteld. Het festival zal plauts hebben op et Blauw Zwartterrein, maar 's morgens is er eerst een défilé van de deelnemende korpsen door de Langstraat. e route is dan Van Swieten- straat, Kerklaan, Comman deurshof, Veldzichtstraat, Dr. Kortmannstraat, Eloutstraat, Jan van Banningstraat, Zuid- buurtseweg en Schenkelweg. De ouders zullen langs deze route de gelegenheid hebben om hun kinderen bloemen aan te bieden zodat het geheel een feestelijke „Nijmeegse" gebeurtenis zal worden. Aangekomen op de Schenkelweg zal de jury in 't Centrum dé medailles uitreiken aan de groepsieiders(sters) wel- Evenementen voor hele bevolking BOSKOOP Van zaterdag 17 tot en met 24 juni wordt in Boskoop weer de traditionele sportweek gehouden. De officiële opening heeft zaterdagmiddag om half drie plaats op de Overslag, direct daarna gaan bij Florida de kinderspelen van start. Een nieuw onderdeel heeft op donderdagavond om half zeven plaats in Snijdelwijk. Het gaat om het wielrennen op een doodgewone fiets. Jongens kunnen vijf of tien kilometer afleggen, meisjes drie. De wedstrijd wordt georganiseerd door de wielrenvereniging „Avanti." De rit voert door de Vogedaan-Bosweg en Snijdelwijklaan. Ook nieuw is de trimtest die een dag eerder, om half acht wordt ge- j houden. De organisatie daarvan is m handen van de gymnastiekver eniging Boskoop. Personen boven de zestien jaar kunnen terecht in de gymnastiekzalen aan de Burg- Colijostraat, de Biezen en de Mendelweg. De test is opgezet voor mensen die eens willen kijken hoe het met hun lichamelijke conditie gesteld is. In de gymzalen kan men via negen tests punten verzamelen die opgeteld bij de leeftijd van de persoon in kwestie, een beeld moeten geven van de conditie. De totale test zal ongeveer een half uur in beslag nemen. Om zoveel mogelijk mensen in de gelegenheid te stellen aan de proeven deèl te nemen zijn er drie aanvangstijden, half acht, half negen en half tien. De week - die verder gevuld is met van vorige jaren bekende onder delen zoals tennis, volleybal en waterpolo - wordt op 24 juni beslo ten met een lampionoptocht voor de allerkleinsten. VOORHOUT B. en W. van Voorhout zullen tijdens de raadsverga dering van donderdag aanstaande een krediet vragen voor het bouwrijpmaken van het Plan Spoorlaan. Het door de raad vastge stelde bestemmingsplan is door G.S. gedeeltelijk goedgekeurd. Het besluit van GS en het bestemmingsplan liggen een maand ter inza ge op het gemeentehuis. Een ander voorstel betreft de recreatiezaal op het sportpark van Fo- reholte. De bouw van deze zaal kostte 32.792.37. Via een loterij kreeg Foreholte 17.000 binnen, de provincie gaf een subsidie van f 5000 en de Sportfederatie een van 5500. Er ontbreekt nu nog een bedrag van 5300. B. en W. stellen de raad voor een krediet ter grootte van dit bedrag beschikbaar te stellen. Doordat Sikkens N V. in Sassenheim gaat uitbreiden moet het tracé van de gedeelttelijk over de lakfabrieken lopende hoogspanningslei ding Sassenheim-Leiden gewijzigd worden. Er zullen daartoe twee masten op Voorhouts gebied geplaatst moeten worden. B. en W. stellen voor het geldende bestemmingsplan te wijzigen. Voor de aanschaffing van leer- en hulpmiddelen ten behoeve van de Boerhaaveschool is nog een aanvullend krediet nodig van 106,33. (ADVERTENTIE) xs&!&i& informatiecentrum ss'rsSS'Si hoek stadhuispleiti ttsatoigeineente leiden waar burgers en bestuur efcaar kunnen informeren LEIDERDORP De be jaarden van alle gezindten zullen aanstaande zuterdag hun jaarlijkse uitstapje heb ben. Vertrek vanaf de Lido- laan en terugkomst bij de Scheppingskerk, omstreeks 21 uur. Dan volgt nog korte rit met de drumband voorop naar de Spanjaards laan-Steenbakkerslaan. waar de stoet wordt ontbonden. LEIDERDORP Aanstaan de vrijdagavond speelt het eerste herenteam van DKD tegen ZPSI in het zwembad De Does aan de Acacialaan. aanvang 19.30 uur. Op die zelfde tijd begint ook de wedstrijd tussen het jongens team en BZC-a, ook in het eigen bad. LEIDERDORP Zondag morgen is er in de Menswor- dingskerk een plechtige hoogmis voor em. pastoor H. Kouwenhoven. ter gele genheid van zijn gouden priesterfeest, aanvang half elf. Het jongerenkoor zingt. Na de mis is er in de aula van de Meyegaardschool een receptie waar men de feest vierende pastoor kan felicite ren. ALPHEN De 69-jaripe Al- phenaar W. J. Bosman reed met zijn paard op zijn wagen over de Nijverheidsweg toen plotseling zijn paard met grote haast op hol sloeg, ge schrokken van een passeren de auto. Bij het zwembad ..De Hoorn" dook het hele span de sloot in. Omstanders schoten toe en intussen was een vorkheftruck gearri veerd. die paard en kar op het droge bracht. Het paard had een blessure aan zijn achterbeen, de wagen was zwaar beschadigd, maar de menner had wonderwel al leen de schrik te pakken. ALPHEN Gistermiddag ontstond brand bij de familie van Rijswijk, De Ruytcr- straat 43. Het werd ontdekt door de vrouw des huizes. Terwijl ze buiten de was hing, zag ze rook uit het zol derraam kringelen. De zol derkamer brandde geheel uit en beneden ontstond veel wa terschade. Vermoedelijk de oorzaak een kortsluiting in een electrisch kacheltje, i HAZERSWOUDE De uit slag van het door KPJ, afde- ling Hazerswoude, georgani seerde voetbaltoernooi was als volgt: 1. Oudewater, 2. Mijdrecht, 3. Vinkeveen en 4. Hazerswoude 1. Tien KPJ-af- delingen deden mee. Er werd in twee poules ge speeld. De sportdag werd 's avonds besloten met een feestelijke, muzikale prijsui treiking in het Michelshuis. HAZERSWOUDE - De nieuwe trainer van Hazers- woudse Boys. Bas van der Flier, komt aanstaande don derdag kennis maken met zijn pupillen, aanvang 19.30 uur. in de kantine aan Sportluan. Zaterdag speelt Sint Bernardus uit Benthui zen een nederlaagwedstrijd tegen BSC. aanvang half ven. Eveneens zaterdag is op het gemeentelijk sportpark aan de Sportlaan een drijfsvoetbultoernooi Burge meester ten Heuvelhof zal na afloop de prijzen uitreiken. HAZERSWOUDE Aan staande zondag geeft de gymnastiekvereniging Hou vast een demonstratie op het plein van de Joh. Postschool aan de Dorpsstraat. Het pro gramma wordt helemaal door eigen leden verzorgd. De kleuters beginnen. De de monstratie staat onder lei ding van oefenmeestcr Uythoven en begint om 18.30 uur. NOORDWIJK - Ter gele genheid van het 100-Jarig be staan van de Kon. N'ed. Maatschappij voor Tuinbouw en Planlkunde ontving de heer H. Schipper, penning meester van de afdeling Noordwijk, de legpenning in een bijeenkomst in de RAI te Amsterdum. De eerstvol gende vergadering van de Kon. Ned. Maatschappij voor Tuinbouw en Pluntkunde, af deling Noordwijk. is op10 augustus in Hof van Hol- WASSENAAR —Tijdens dc Oudhollandse jaarmarkt die van 28 juni tot en met 1 juli in de Langstraat gehouden zal worden, zal het anjer-co mité enkele activiteiten ont plooien om geld bijeen brengen voor het noodlijden de cultureel werk. In ver schillende kraampjes zal kunst nijverheid worden gede monstreerd, er komt een pannekoekkraam en er den uiteraard witte anjers verkocht. WASSENAAR —De heer H. Beek, oprichter van de firma Beek Assurantiën vierde gis teren zijn tachtigste verjaar dag. Dat werd gevierd in ho tel Duinocrd, waar zijn vier zoons, nu baas van de zaak, een receptie aanboden de pater fumilins. Tal van oude en momentele relaties kwamen de her Beek geluk wensen. De tachtigjarige is altijd bijzonder ictief ge weest in dc maatschappij.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 5