BI ENKORFISSIMO NIEUWTJES PRIJSWINNERS r DEGEBEURENS mtss Levis de Bijenkorf 3 DAGEN MAAR Yashica K 40 Super 8 Dit is de allernieuwste filmcamera van Yashica. Met 't veelgeprezen Yashinon objectief 1 1.8. Met 4 x zoom van 9 tot 36 mm. Automatische belichting door de lens. Verstelbaar occulair en nog veel meer slimme snufjes. Aangepast aan de nieuwe Kodak films (ektachrome 160). Advies prijs 428,- Bijenkorfprijs 379,- Afd. Foto/Film TrrrFilmen is makkelijker dan u denkt De Gaf 64 R Super 8 filmcamera is een reflexcamera met belichting door de lens; met zoom; groothoek 115 mm en tele 23 mm. De camera is licht en heeft 'n laag zwaartepunt. Plezierige eigenschappen, vooral voor beginnende filmers. Bijenkorfprijs 250,- Afd. Foto/Film Met Freddy in bad Z'n naam voluitFreddy the Frog.'n Grappige speelgoedkikker die dankzij 'n kleine batterij vrolijk meespartelt in de vijver, 't bad of 'n teil. Freddy 5,95. Z'n batterij 0,38 Afd. Speelgoed Theeleuten niéuwe stijl Thee is weer helemaal in. 's Morgens, 's middags, 's avonds. Warme thee of ijsthee. U drinkt 't uit zo'n Fins theeglas in roestvrij stalen houder 12,50 Koffie/Theeshop Avant-garde shirts en frivole vlinderstrikken Shirts van Melka en Trenco. Vol originele variaties op de marine/wit, zwart/wit look. Van toffe opa-streepjes met gekke kontrasteffekten en tabber snap boorden, tot en met 't gedistingeerde Prince de Galles shirt 32,90 t/m 49,90. Erboven ('t mag weer) 'n grote vlinderdas 11,95 t/m 24,95 1 Afd. Herenmode Blootgevende débardeurs Ze komen uit Frankrijk en laten lekker veel bloot. Deze, gemaakt van luchtig katoen in alle zomer-1972- kleuren, is 'n soort omslagvestje dat met grappige bandjes vastgeknoopt wordt. 16,95 Afd. Nouveauté Nieuwe keukenschorten De schort is 'n onmisbaar kleding stuk voor bij 't bakken en braden Deze Bijenkorf-schorten hebben streepjes en nopjes in frisse kleuren. Er zijn 3 verschillende modellen. De sandwich- schort 11.95. De cocktail- schort 6.95 en 'n grappige variatie op de bandschort 11.95 Afd. Schorten Cappuccino Italiano Cappuccino kopjes die u tot voor kort alleen tegenkwam in de echte espressobars. De Bijenkorf heeft ze ook. Gemaakt van stevig hotelporselein 4,95 Afd. Huishoud Voor moeders met 'n porseleinkast Koffie- en theekoppen van 't fijnste porselein uit Frankrijk. De naam: Limoges. U kunt kiezen uit strakke modellen en theekopjes van extra dun porselein met fijn gepenseelde decors. Van 9,95 tot 21,50 Afd. Huishoud Pienter vondstje voor haar 't Is van Braun. 'n Haardroog- kap in de vorm van 'n hoes. Werkt volgens 't luchtkussen principe en is dus heerlijk licht. Veel bewegingsvrijheid omdat er geen statief aan te pas komt en gemakkelijk op te bergen in 'n kleine tas handig voor de vakantie). Bijenkorfprijs 64,50 Afd. Elektrische apparaten Met z'n allen aan de knoop Trend-jacks om zelf te knopen van naturel Soedan-wol. Voor vader, moeder, Bennie, Ineke en Pieter. (Besteed 't jack voor kleine Toosje uit aan oma) Van 14,95 t/m 39,95 Afd. Handwerken Opblaasbaar spartelbad Voor op 't balkon, in de tuin of op de camping, 't Is 125 cm in doorsnee/30 cm hoog en gemakkelijk overal mee naar toe te nemen. Zo'n opblaasbad is van 'n extra zware kwaliteit en kost normaal 19,95 Als Prijswinner 15,95 Afd. Speelgoed Tour de Fransje Stevige tweewïelfiets met afneembare steunwieltjes voor beginners. Voor kinderen van 3 tot 8 jaar. Met bel, handrem en bagage drager kost-ie normaal 69,- Als Prijswinner 59,50 Afd. Speelgoed Allestassen Handige tassen voor boodschappen, voor naar 't strand, voor wat u maar wilt. Ze zijn erg ruim en zien er met hun zomerse kleuren gezellig uit. Effen of bedrukt kosten ze normaal 9,95 Als Prijswinner 795 Afd. Tassen Gladmakertje van Philips Ladyshave. De tweezijdige tondeuse zorgt voor 'n snelle ontharing van alle lange en korte haren. Hij is er in 't groen 't wit. In handig reisetui. Adviesprijs 36,50 Bijenkorfprijs 2795 Afd. Elektrische apparaten Slip in katoen Zo'n lekker luchtig slipje heeft 'n fijn kanten voorpand en is helemaal gemaakt van katoen. De kleur is wit en 't is voor alle leeftijden. Normaal 3,95 Als Prijswinner hebt u er 4 voor |QW icotaee Afd. Damestricotage Fijn middeltje Voor om 't middel is er 'n leuke ceintuur met zware koperen gesp. In de kleuren zwart en donkerbruin kost-ie als Prijswinner 9,95 Afd. Nouveauté Kluiven mag Gezellig barbecuen. De Bijenkorf heeft er 'n royale barbecue voor. Met windscherm, verstelbaar rooster en spit. Dure liefhebberij zegt u Normaal kost-ie 79,50 Als Prijswinner maar 59,75 Afd. Tuinmeubelen Wie wordt Win een kompleet verzorgde trip langs de circuits van Zandvoort, Francorchamps en Nürburgring als hostess bij de Levi's Challenge Cup. Hoe Door voor 10 juni de meest originele foto in te zenden, waarop 'n Levi's voorkomt Zwart-wit, kleur, dia, alles mag. T/m 10 juni maakt een Polaroid-fotografe bovendien gratis foto's in onze Levi-stand afd. Kleine Confectie. Da's leuk. Want je kunt meteen zien hoe de foto is en of je een kans maakt om hostess van Levi's te worden. De Bobo leeshoek Je eigen jeugdblad lezen, Pep, Bobo, Donald Duck, Sjors, Tina, Kijk, Sprookjesland of Disneyland. Je mag er nog eentje meenemen ook. Afd. Kindcrconfectie. Winkclmuziek Trio Eddy Sanchez speelt vrijdag 2 juni in het restaurant/café op de tweede etage. Van half 6 tot half 8. Quick Hair Service D.w.z. 'n Carmen-kapsel, opkammen plus lakbehandeling. Voor 5,- In onze dames kapsalon Fifth Avenue op 1,2 of 3 juni. Wandkleden Van 1 t/m 17 juni expositie in het café- restaurant op de tweede etage. Nieuwe rage: croquetten 't Oude familiespel, croquet, is weer in ere hersteld. De Bijenkorf heeft 't kompleet met hamers, ballen en boogjes. In 'n stevige opbergkar van chroom op wielen kost 't normaal 35,- Als speelse Prijswinner 2795 Speelgoed Kodak in geschenk verpakking De Kodak 55 x Instamatic camera (met cassette film- inleg, fixed focuslens en 'n grote, heldere zoeker). U krijgt er 'n kleurenfilm en 'n magic cube voor 4 flitsopnamen bij. Adviesprijs 64,50 Als extra voordelige Bijenkorfprijs Afd. Foto/Film Voor kieskeurige kiekers De Agfa Optima 200 Sensor. Met volautomatische belichtingsregeling, traploze instelling van tijd en diafragma, snellaadsysteem, snelterugspoeling en middenkontakt. Adviesprijs 238,- Bijenkorfprijs - Afd. Foto/Film Luchtkomfort Transparant relax-luchtbed.Met hoofdsteun, knieholtesteun en is opblaasbaar, dus makkelijk overal mee naar toe te nemen. In de kleuren groen, oranje, geel en kristal. Normale prijs 59,- Nu als door luchtige Prijswinner Afd. Vrijbuiten 39,- Kabel- en ribbelsokken Ankiets van vrij sportief tot en met'n gekleed. Ze zijn er in maar liefst 12 kleuren en kosten normaal 5,95 per paar. Nu als Prijswinner 3 paar ia Afd. Herenmode Voor op of onder de tafel Handgeweven kelims van katoen uit India. Ulegt ze op de tafel of op'n aardig plekje op de vloer. In ton-sur-ton kleur- kombinaties en kontraststrepen. Aardige bijkomstigheid: U kunt de kelims aan beide kanten gebruiken. Als Prijswinner 60/110 cm 95 9°/I^5 cm 3295 Afd. Tapijten Koffie internationaal U drinkt 'm op z'n Iers met whisky en u presenteert 'm uw vrienden in 'n echt mond- geblazen glas uit België. De nationaliteit van de koffie mag u zelf kiezen. Normaal kosten zulke Irish coffee glazen 6,95 Als buitenkansje van 'n driedaagse Prijswinner A QC Afd. Huishoud Spreien Lappen stof van 160 bij 270 cm,aan 2 kanten omgezoomd,van 'n gedegen, zware kwaliteit, in streepdessins en effen. In de kleuren geel/paars/rood/ naturel/groen. Normaal kost zo'n sprei 39,95 Als driedaagse Prijswinner maar 34, m Afd. Dekens

Leidse Courant | 1972 | | pagina 8