EEN WEG NAAR GROTE POLDER 'Burgemeester was koel en afwijzend handtekeningenactie welzij nswerkers' Het stadhuis krijgt nieuwe elektrische installatie Industrieschap besluit: imptmeyer geeft B en W veeg uit de pan ~p J "Ondernemers gaan naar België' q O J Afdeling Leiden verrijkt met 78 jeugdleiders PHILIDOR VERHUISD Nieuw bestuur Doeos- tafeltennis OOK Wat u moet weten 197; f-jsi iait ju Mfc.1 1972 LEIDSE COURANT (DEN Voorlopig zal er geen 1irecte verbindingsweg komen 5 «ssen het industriegebied de IW* irote Polder (Zoeterwoude) en e gemeente Leiden. Dit heeft et industrieschap „Grote Pol- fer" na uitgebreid overleg vast- esteld. Door de recente ontwik- Ylingen is een dergelijke weg Hogelijk, noch noodzakelijk, zo jeent het industrieschap. Dit »rie) 'erd 8isteren meegedeeld tij- •htertns een °Penbare vergadering an het industrieschap in het uneentehuis van Zoeterwoude. Ier werd gesproken over het in -eede fase bouwrijp maken het industriegebied en de irlopige kandidaten voor een ag jdstiging aldaar. Wat betreft de industrieweg werden de volgen de bezwaren geopperd. Deze zou vanaf da Burggravenlaan door het Vlietpark en de Grote Polder naar de Hoge Rijn dijk lopen. Dit houdt in, dat het groot-vervoer via de Lorenzkade en de Van der Brandelerkade naar de Burggravenlaan zou moeten rijden. Een dergelijke zware belasting kunnen deze straten niet dragen. Voorts zou een nieuwe brug over het Rijn en Schiekanaal noodzakelijk zijn, een in de huidige financië le stress-situatie te kostbare zaak. Een andere moeilijkheid geeft het nieuwe terrein van Heineken. De weg zou dwars door dit terrein heen moeten lo pen, wat voor het betrokken be drijf teveel bezwaren oplevert. Het industrieschap meent dat er door de aanleg van de Bur gemeester Smeetsweg een gun stige verbinding is ontstaan tus sen de Rijksweg-4 en de Hoge Rijndijk. Dit maakt de aanleg van een nieuwe industrieweg minder noodzakelijk. ïn het najaar zal begonnen wor den met de aanleg van wegen en rioleringen door het opge hoogde gebied. Hiermee wordt de tweede fase van het bouwrijp maken van het terrein ingeluid. Het provinciaal bestuur van Zuid- Rolland heeft het bedrag van 2,6 miljoen gulden voor deze aanleg goedgekeurd, mits men Voorzitter Lijten ongerust over rem op investeringen in Randstad binnen het oorspronkelijke be stemmingsplan hlijft )p het ogenblik zijn er drie be drijven, die eventueel voor een vestiging in de Grote Polder in aanmerking komen. Het zijn een technisch bedrijf (1000 m2), genheid in Leiden en omgeving tot een ongewenste ontwikkeling leiden. De door de regering voorgestane selectie van investe ringen is alleen maar doelmatig uitvoerbaar, indien de vraag naar arbeid en investering per gebied binnen de randstad beke ken wordt. Hiervoor ontbreekt het nodige statistische mate riaal," zo merkte de heer Lijten op. i garagebedrijf (5500 m2) en Aan het einde van de vergadering Hij vreesde er bovendien voor, Leidse industrie (ruim 50.000 m2). In verband met de lopende onderhandelingen, wilde het industrieschap de namen van deze drie kandidaten nog sprak de voorzitter, J. Lijten, zijn verontrusting liit over de door de regering voorgenomen plannen tot afremming van de investeringen in de randstad. „Deze zullen voor de werkgele- dat ondernemers die Randstad geen moglijkheden meer hebben, eerder naar het buitenland (met name België) zullen gaan, dan naar andere gebieden binnen Nederland. iater L Ajaxi JVan onze raadsverslaggever) I1DEN Het staartstuk van de Weidse raadsvergadering heeft rannacht weer eens fel ge- twiept. Burgemeester Vis kon fierbij meteen een keer kennis naken met de talenten van 3erman Amptmeijer (PSP) i teer erg gewend op zijn raads- !r gqetel die de voorzitter en het »ch al niet erg door hem ge waardeerde college van b. en w. lanig op de korrel nam. Inzet vas de als ingekomen stuk op |e agenda geplaatste open brief lamens een aantal instellingen net betrekking tot de Leidse temeentebegroting en de daar- nee verband houdende handte- ograjfeningenactie van enkele weken Ultzebrug. Op maandag 8 mei had 4ieuwe burgemeester namens het ouwlfollege de open brief van de Welzijnswerker (die zich tegen ssnnctangekondigde besnoeiingen op /ere jociaal en maatschappelijk ge- ptat3,ed keerden) in ontvangst ge- recjomen. De manier waarop dat orkeVas gebeurd zind .Amptmeijer 32|n veie anderen niet. Het ge- rolgde onderzqek naar de her- ;omst van de ruim 11.000 hand- ikeningen zette nog meer aad bloed. Igens Amptmeijer was aan al- te merken geweest, dat b. w. kennelijk niet blij waren iet de brief van de welzijns- 'erkers. Men constateerde een n afwijzende houding" igenover de actie. Daarbij uwl>'werd intimidatie vermoed. Zo >S) Jiad de mede achter de brief 'itaande GG en GD zich varf de 'yjlctie gedistantieerd. Amptmeij- noemde de hele gang van za- n onbehoorlijk bestuur van iet college, dat een spontane ictie saboteerde en verdacht lad gemaakt. „Verzet tegen het --uabinet-Biesheuvel is allen mo- 23"40feelijk met de actieve steun van de bevolking".- fe PSP-er diende een motie in (mede ondertekend door zijn fractiegenoot Gerkema, commu- Ontbfist Hoeven en PAK-leden Waal xjnmBn Kuyken), waarin het college (7. mder andere werd gevraagd, Jf iroortaan soortgelijke acties die i—ïo.top het welzijn van de bevolking :ijn afgestemd actief te steunen, ■ded noreel en eventueel ook mate- oouv ieel. Echi j-NO lK -voorzitter In 't Veld vreesde tai liet alleen, dat de opzet van het ii :ollege niet best is, maar dat b. in w. bovendien zelf de organi- iatie missen om adequaat te ^reageren op wat er uit de bevol- ne king naar voren komt. Hij gaf het college ook in overweging, ambtenaren als een soort liai son-officers te laten fungeren bij het contact met de bevol king. Waar het PAK al langer mee rondloopt kwam opeens tot ui ting: op partijpolitieke gronden worden gemeenteambtenaren die geen connecties met de „re geringspartijen" hebben in bei den gediscrimineerd. In 't Veld, die zei bewijzen hiervoor te heb ben, bracht te berde. KVP-frac- tievoorzitter Driessen vond, dat In 't Veld dan wel eens beter gedocumenteerd tevoorschijn mocht komen. In de handteke ningenaffaire achtte hij de aan val „op het stadhuis" te wijten aan een „stukje onzorgvuldig heid van een notaris die de herkomst van de handtekeningen was nagegaan en toen wat on bezorgd op een luimtoon uitla tingen had gedaan". In zijn apologie ging de burge meester de gehele geschiedenis na. Dat aanvankelijk de GG en de GD in de brief werd vermeld was technisch niet mogelijk. „Puur juridisch gezien is de GG en de GD die een gemeente lijke dienst is niet bevoegd om een actie van een onderte kening te voorzien. Dit had ook direct daarop de directeur van deze dienst verbaasd toen deze van het feit op de hoogte werd gesteld". Verder zei de burge meester, dat hij op de avond van de overhandiging van de open brief niet geweten had, dat deze was bestemd voor de Tweede Kamer. Hij ontkende elk wantrouwen tegenover de indieners, „we wilden uit gaande van goede trouw ech ter kwade trouw bewezen zien. Omdat de brief als ingekomen stuk in de raad zou komen, wensten wij zoveel mogelijk te zijn ingelicht over de brief en de achtergronden op het mo ment dat de brief als ingeko men stuk werd gedeponeerd. Deze handelwijze mag u niet zien als gebrek aan appreciatie voor de actie zelf'. „Ik heb neutraal gehandeld, zoals dat de voorzitter van het college betaamt. Heb ik bij de ont vangst koel gesproken? Ik heb de brief geaccepteerd. Heb ik ook niet „hartelijk dank" ge zegd? (ja, maar met wat voor smoel werd zeer bui ten parlementair vanaf de volle publieke tribune hem toege voegd). Ik zeg nooit iets wat ik niet meen", aldus de heer Vis, die verder nog gewaagde van „vriendelijke opmerkingen", die de gemeentesecretaris had ge maakt bij het inwinnen van in formaties bij de notaris. Deze op merkingen zijn later anders op gevat dan de sfeer waarin ze werden gesteld. Een eventuele liaisonfunctie kwam volgens de voorzitter alleen b. en w. toe De heet In 't Veld vroeg hij eerst met bewijzen op tafel te komen over diens uitlatingen over dis criminatie van ambtenaren. „Op dit moment is dit een lege beschuldiging, die ik en het hele college ernstig nemen". De heer In 't Veld was het daarmee eens: die bewijzen komen, te gelegener tijd en te juister platse. De motie Amptmeijer c.s. kwam in stemming om één uur. De PAK-kers Van Aken en Van Baaren konden veel voor de motie voelen, maar stemden toch subtiel tegen. Het haalde niet veel uit, de stemmen staak-1 ten op z'n Leids (14-14; ettelijke raadsleden waren al naar bed). Op een volgende vergadering wordt opnieuw gestemd. Mr. De Jongh feliciteert de geslaagden LEIDEN De afdeling Leiden begroette gisteravond 78 nieuwe begeleiders, die het basisdiplo ma in de VTL-kantine kregen overhandigd door mr. J. J. de Jongh. De voorzitter van de afdeling maakte in woord en gedachte een wandeling door het jeugd voetbal, „dat zo'n grote plaats in cnze samenleving inneemt". De nadruk legde hij daarbij op de kwaliteit („Hoevelen zijn er niet bij betrokken?"), maar daarnaast verdiepte hij zich ook in de problematiek van de kwa liteit, waarvoor het jeugdplan Nederland indertijd in het leven is geroepen. „Ten opzichte van het betaald voetbal is het ama teurvoetbal als een etalage, maar dat vind ik geen ernstige zaak". Naar aanleiding van dat Jeugdplan gaf de bondsvoorzit ter de ideeën weer die leven in de grote Bond. Worden thans uitsluitend de 14/15 en 16/17-ja- r een begeleid, in de naaste toe komst zullen daar ook de 13/14 en 15/16-jarigen aan worden toe gevoegd. zodat de talentjes vier jaar onafgebroken in handen van de verantwoordelijke lei ders zijn. De jeugdleiders hebben doorgaans ec itei met de doorsnee voetbal ler te maken. Hun wees mr. De Jongh op de taak een begeleider te zijn voor het eigen elftal, maar ook voor de tegenpartij. „Chauvinisme mag daardoor dus niet in het geding zijn". Werden dit seizoen vrij veel jeugdleiders klaar gestoomd voor deskundige begeleiding, hei aantal dat de reis niet haal de was dit jaar ook behoorlijk groot, namelijk veertien: „Dat wijst er niet op dat wij de cur sus moeilijker hebben gemaakt. Wij hebben getracht de cursus wat meer inhoud te geven en de persoonlijkheid 'n grotere rol la ten spelen". •nsd; -'DEN Daar de Leidse n al Schaakclub Philidor met zijn jwee 133 jeden de zaal der Rijnland- Wntc flat uitpuilt, worden naarstig po- l0; gingen gedaan om een grotere t'AR raa' te vinden. Deze werd ge- iü vonden in de vorm van de rui- 'teïteme kanfine van het Adler-be- it pl drijf aan de Rooseveltstraat. p< Tevens werd het Adler-concem jti bereid gevonden als sponsor op te treden. 11 f kantine zal op maandagavon- :n de z.g. KNSB-zaterdagen gratis ter beschikking van Phili dor worden gesteld. De verhui zing, die begin augustus plaats- jUjj vindt, wordt opgeluisterd door een simultaanseance, die gege ven wordt door enige topspelers van Philidor: vermoedelijk Van Maaren, De Graaff, Ad v.d. Berg en Joop Piket. Töfe kantine van de Adler biedt plaatsen aan maar liefst 200 schakers, zodat de kreet: „Op naar de 150" geen loze kreet be- kJndl k^ft te z'in- In 1 v0'gende sei" rhte zoen hoopt Philidor met negen lleuq tientallen te kunnen opereren. Daarvan zullen er twee in de KNSB spelen. VOORSCHOTEN Voor de tweede maal in successie hebben de meisjesjunioren van de Voorschotense volleybalvereniging Gemini in Denemarken beslag gelegd op hel inter nationale jeugdkampioenschap volleybal. Aan dit kampioenschap werd deelgenomen door teams uit Noorwegen. West-Duitsland, Zweden. Finland en Denemarken. Na afloop van het toernooi werd een officiële ceremonie protocolaire gehouden, gedurende welke de Voorschotense meisjes een gouden medaille kregen omgehangen door de president van de Deense Volleybal Federatie. Het toernooi Werd, bij de meisjes althans, een eclatant succes, want bij de aspiranten won WW uit Wassenaar. Op de foto: De Voorschotense ploeg staat aangetreden voor de prijsuitreiking. LEIDEN DOCOS heeft gisteren een ander bestuurlijk jasje aan getrokken. Zo kan de groot scheepse verandering in de lei ding gerust omschreven worden. Voorzitter J. Rodenburg, pen ningmeester P. Bik en commis saris jeugdzaken W. v. d. Poel zijn afgetreden. Alleen de heren C. v. Zijp en P. v. d. Staak zijn aangebleven. Van hen werd de heer Van Zijp bij acclamatie gekozen tot voor zitter en belast de heer v. d Staak zich in 't vervolg met het commissariaat jeugdzaken. De algemene vergadering van DO- COS, gisteravond in de voetbal kantine in de Kikkerpolder bij een. ging er tevens mee ak koord dat het bestuur, dat voor heen uit vijf leden bestond, werd uitgebreid tot zes perso nen. Nieuwelingen in het DO- COS-besluur werden de heren G. van Weerlee. die het secreta riaatschap op zich gaat nemen, J. Nieuwenburg, die als pen ningmeester zal gaan fungeren en P. Brouwer, die in navolging van C. van Zijp de contacten gaat onderhouden met de pers en tevens de propaganda zal verzorgen. LEIDEN Voordat de betrok kenheid met het bedreigde wel zijnsvoorzieningenpakket de lin kerzijde had verleid tot een aanval op het college van B. en W. had de Leidse raad gister avond honderduit gepraat over een lange agenda, die door alle besognes opnieuw werd afge kapt tot volgende week maan dagavond 5 juni. De draad van twee weken geleden werd opge vat bij het investeringsplan voor '72 tot '77, dat door de raad werd aanvaard. Alleen het PAK en de PSP waren tegen de daarin vervatte prioriteiten stelling. Twee PAK-voorstelien (over het „werkvoorbereidings- urgentieschema" en de om schrijving van investeringspro jecten in een bijlage) werden met 18 tegen 15 stemmen ver worpen. Het oude voorstel tot uitbreiding van begraafplaats Rhijnhof ont lokte aan de kant van D'66 en kele typisch „Kuyperiaanse" opmerkingen. Kuyper verzette zich weer tegen begraven. „Om maar eens wat te noemen: wat is er niet onsmakelijk gesold met de schedeld van de graven van Holland. Van Rijnsburg werden ze overal naar getrans porteerd in een plastic zak. En maar heen en weer reizen tus sen verschillende musea. De schedel van Floris V was er ook bij. Die werd in de trein langs het Muiderslot gereden, nota bene de plaats waar de schedel eens werd ingeslagen. Zoek maar gauw een terrein voor een crematorium uit", beval Kuyper het college aan. Op een vraag van de heer Van Aken antwoordde wethouder Kret, dat voorhands geen stand punt van het gewest Inzake de behoefte aan een crematorium in deze regio verwacht wordt. Wat betreft de kwestie erfpacht bij de uitbreiding van Rhijnhof (een amendement van de heer Waal aangaande erfpacht werd met 17 tegen 16 stemmen afge wezen) zei de wethouder, dat sterke voorkeur van de kerk voogden van de Ned. Herv. ge meente uitgaat naar aankoop. Het voorstel tot uitbreiding werd tenslotte aangenomen met 1 stem meerderheid. Het PAK, de PSP en DS*70 (Zunderman) waren tegen. De elektrische Installatie van het stadhuis zal vernieuwd moeten worden. Ruim 58 mille is nodig voor ombouw naar 220 volt en ruim 260.000 gulden voor nieuwe bedrading en schakelmateriaal. Jonker (PAK) vond het erg veel geld; „dat hadden we vóór de begroting '72 wel er ">s mogen weten". Er was niet eens een keuringsrapport. Ook de VVD was tegen het grote krediet, evenals Kuyper. die eerst ver betering van de raadzaalverlich ting wenste (hij neemt van thuis altijd een eigen lampje mee). Wethouder Kret zei, dat bij steekproeven totaal ver droogde bedradingen en verga ne lichtknoppen waren aange troffen. Beide kredieten zijn noodzakelijk en niet te splitsen (zoals Jonker had gewild). Ook Driessen vroeg om een gedetail leerd keuringsrapport, dat even wel volgens wethouder Harm- sen, gezien de duidelijk aan de dag getreden gebreken niet on middellijk noodzakelijk is. „Doet de raad niets, dan komt de SLF de energievoorziening van het stadhuis afsluiten en kunnen de ambtenaren naar huls". Het voorstel werd z.h.s. aanvaard met de aantekening dat Kuyper, Waal, Jonker, Driessen en Gerkema tegen wa- Voor de gemeentelijke bijdrage in de kosten van restauratie van het pand Steenschuur 11, eigen dom van de Ger. gemeente, werd een verhoging vun 135.000 gulden gevraagd. Ook dit onder vond tegenstand. De socialist Waal wilde liever geld steken in welzijnsvoorzieningen in plaats van in monumenten. „We moe ten ervoor zorgen dat dit geld niet op de een of andere manier ten goede komt aan kantoren en bedrijven die ervan profiteren", wethouder Kiret betoogde, dat de half afgemaakte restauratie nu ook voltooid moet worden. Drie amendementen van Waal, o.m. gericht tegen .eventuele vervreemding van eigendom, met de mogelijkheid de gemeen te een vinger in de pap te laten houden, werden verworpen. Ook de CPN stemde daar tegen. Het voorstel van B. en W. moest In stemming worden gebracht, „nu de CPN de bankiers weer aan toekomstige goedkope huisves ting heft geholpen", aldus In 't Veld. Het werd met 19 tegen 15 stemmen aangenomen. Inzake afsluiting van het brugge tje over de Slaaghsloot bij het tuinderscomplex Ons Buiten werden twee PAK-motles door het college overgenomen. Knel punt was het twee tegels brede paadje door het complex, vol gens Kik en Jonker levensge vaarlijk door de passerende bromfietsen en fietsen. Direct na de raadsvakantie zal voorstel worden gedaan over het tracé van een fietspad naar de stad, met inachtneming van de belangen van zowel do tuinders als van de Merenwijk- bewoners. Er zullen voorzienin gen moeten komen die de toe gang tot het complex uitsluitend voor voetgangers mogelijk die nen te maken. Het idee van de heer Leeuwenburgh (Pr. Chr.) van een „rustieke luchtbrug" was een vlieger die niet opging. Aan het eind van de vergadering was loco-secretaris De Jong doodmoe van het stemmen tel len. Het lijkt toch al niet z'n sterkste kant te zijn. r LEIDEN/DEN HAAG Do Haagse politierechter veroor- deelde een 23-jurige vrach tautochauffeur uit Noordwijk tot drie maanden voorwaar delijke intrekking van het rijbewijs met een proeftijd van twee jaar en twee boeets van respectievelijk 50 en 150. De chauffeur was te- j gen een geparkeerde auto aangereden en daarna door- gereden. Er was echter een getuige bij de aanrijding aanwezig. LEIDEN/DEN HAAG Een 18-jarige straatmaker en jj een 18-jarige kraanmachinist uit Woerden zijn door de Haagse politierechter veroor- deeld tot een geldboete van 50 en vijf dagen gevange- 1 nisstraf voorwaardelijk met een proeftijd van een jaar. Het tweetal had zich na een uitgebreid cafébezoek schul- dig gemaakt aan het stelen van een bromfiets die zij vernield op het station in Bo degraven achterlieten. Behal ve de boete moeten zij bin nen negen maanden de scha de aan de bromfiets aan de eigenaar betalen. LISSE De bejaarden van Lisserbroek hebben hun jaar lijkse uitgangsdagje gehad. De reis ging dit inaal naar het safaripark „De Beekse Bergen" in H tl varenbeek. Bij hun thuiskomst werden de bejaarden opgewacht door 1 het muziekgezelschap „Trou moet Blycken". LISSE De VW-autopuz- zeltocht is een succes gewor den. De prijzen waren voor: De Wilde (wisselbekcr). Ver tind 2e prijs), Poldervaart (3e prijs), Homnn (4e prijs) en Wassenaar (5c prijs), be kerhouder van vorig jaar. LISSE De Lisser „Water- vrienden" hebben afgelopen weekend meegedaan aan de jeugdzwem kampioenschap pen in Speldoorn. De Lisser zwemmers bezetten drie eer ste plaatsen: Brcnda Arend- j sen op de 100 m. schoolslag meisjes 12-14 jr. in 1.40. D sec. Willem Brederoden op do 100 m. rugslag 12-14 Jr. in 1.30, 6 sec. en Jeannct van Kesteren op do 1000 meter rugslag meisjes 12-14 jr. in 1.27. Aad van Kesteren bc- 'k' haalde flwee tweede plaat- sen: op de 100 m. vrije slag jongens 15-16 jaar in 1.14.2 en 100 m. schoolslag 15-16 jr. in 1.31.7 sec. Mary van der Zwet behaalde een derde plaats op de 100 m. school- slag meisjes 15-16 jr. in I.45.1 sec. LISSE Na de vijfde ron de is de stand in het be- drijfsvoetbal: Poule A-l. Ar temis 9 pnt. 13—15, 2. Bak- karsteam 8 pst. ik5,3. Vso Hal 8 pnt. 186, 4. Van der Meij Vleeswaren 8 pnt. 17 9,5, Vliegende vogels 7 pnt. 146, 6 Gemeente 7 pnt. 12 12. Poule B: 70TT 6 pnt. 149. I. Interpnrts 6 pnt. 1413, 9. Degewi 6 pnt. 15 19, 10. Persoon 5 pnt. 118, II. Laboratorium 4 pnt. 12 9, 12. Colijn en Zn. 4 pnt. i 10—13: Poule C: 13. W. j Moolenaar en Zn. 4 pnt. 67. 14. I..A.B. Lisse 4 pnt. 916, 15. PersoonBollina 4 pnt. 7—13, 16. Hekwerken 0 pnt. 620, 17. F. C. Impcrt 0 pnt. 7-20. 18. Gas en Water 0 I pnt. 4 82. VOORSCHOTEN De ein duitslag van de door de ge- meente georganiseerde schoolslagbaltocrnooi: I. Parkschool, 2. Bathanië- school, 3. Paus Johannes- school, 4. Gevers Dcynoot- school. Jongens: 1. Vliet- school, 2. znus Johannes- school. 3. Parkschool, 4. Jo zefschool. VOORSCHOTEN Deze week zijn de eerste examens afgelegd voor het Jeugddlplo- ma EHBO. Alle 47 kandida ten, leerlingen van het derde jaar van het Lucacollege zijn geslaagd. WASSENAAR Drumband „Irene" heeft binnen twee weken twee eerste prijzen gehaald. In Ede op het con cours dat een onderdeel wils van de „Soala Gymnastlca" behaalde de hand dc eerste prijs in afdeling 3. Op het concours van «Ie Haagse turnkring In Zoetermeer be haalde de band eveneens de eerste prijs in afdeling B. WASSENAAR Op de turnwedstrijdon, die georga niseerd werden door de Haagse turhkring kwamen ook de turnsters niet slecht voor de dag. De resultaten waren: 2e graad: lc prijs, 3e graad: ploeg 1, le prijs, ploeg 2: le prijs, ploeg 3: 2e prijs, ploeg 4, 3e prijs, ploeg 5, 3e prijs. WASSENAAR Gezien het grote succes van de in de pinkstervakantie gehouden sportinstuif. zijn de organisa toren van plan tot aan de zo mervakantie iedere weoens- dng en zaterdag een sportin stuif te houden. Op de instuif kunnen leerlingen van het basisonderwijs zaalvoetbal, handbal, korfbul, badminton, volleybal en basketbal spelen in de sporthal. ZOETERWOUDE De drumband „Rijntamboers" heeft zondag de eerste prijs behaald op het concours Amsterdum. Ook de majoret tes gaven een goede show zij behaalden daarbij 43 puntan.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 3