Goed voor 1 pak Scott tojletpapier of Scottex toilettissue. Tegen inlevering van deze coupon ontvangt u bij aankoop van 1 pak Scott toiletpapier of Scottex toiicttissuc 50 cent korting. Goed voor 1 pak Scott keukenrol of Scottex huishoudrol Tegen inlevering van deze coupon ontvangt u bij aankoop van 1 pak Scott keukenrol of Scottex huisboudrol 50 cent korting. Knip deze Papieren Gulden uit En maak kennis met de Fijnste Kwaliteit Papier Scottex toilet tissue. Een luxueuze ervaring. Zacht en toch sterk. Tissuekwa liteit. In vier modetinten. Gemakkelijke start. Geen papier- verlies. Scheurt altijd haarscherp af. Geurt delicaat. Pak de schaar en verdien snel een piek. Bovenstaande waardebon geeft er recht op bij uw kruidenier of supermarkt. Aan de kassa. Op de linkerbon krijgt u twee kwartjes korting bij aankoop van een pak Scottex of Scott toiletpapier 4 rollen). De rechterbon geeft 50 cent reduktie op 2 huishoudrollen Scottex of 2 keukenrollen Scott. Da's samen f 1.00. Vanzelfsprekend heeft elke helft zijn eigen waarde. U hoeft ze niet allebei te gebruiken. Maar waarom zou u niet, het leven is al duur genoeg. Scott toiletpapier. Gezinskwaliteit op z'n sterkst. In vier frisse kleuren. De economische Jumborol die perfect afscheurt. om maar eens iets te noemen. Bekend van televisie. Kwaliteit zondermeer. Scottex huishoudrol. De dorstige dienaar voor alle karweitjes. Beroemd om z'n enorme absorbtie-vermogen. En z'n fraaie decoratie in drie kleuren. Twee sterke lagen zacht. Scott Continental N.V., Maliebaan 11, Postbus 14051, Utrecht, Tel.:

Leidse Courant | 1972 | | pagina 12