NEDERLANDSE TV GEEFT 170 UUR DIRECT BEELD •igen omroep van de vakbeweging zou versnippering vergroten TERUGBLIK Documentaire over Houdinide boeienkoning Persprijs van Montreux voor Liesbeth List Bel Canto uit Den Haag op radio Geactualiseerd NOS-programma meidagen 1940 Op Nederlands Koorfestival doen 115 koren mee PAGINA 2 Weidse courant maandag 8 mei ij ,Een van de acht' beleefde za terdag de laatste uitzending in dit seizoen. Omdat het program ma tevens de 25ste maal op het scherm kwam waren er extra- feestelijke aspecten ingebouwd, maar eigenlijk was het doodge woon het Nederlandse program ma dat door een ongewoon groot aantal kijkers meer dan welke andere t.v.-uitzending ook ge waardeerd wordt. D:e waardering heeft natuurlijk te maken met de zorg waarmee het programma geproduceerd wordt. Goede pauzenummers, veel talent ook in de opgaven verstopt (ditmaal bijvoorbeeld Johnny en Rijk, die in „schnabbel" beter voor de d'ag kwamen als ze het in het afge lopen seizoen in hun eigen show deden). Maar het aantrekkelijkst is, ge loven wij, dat de deelnemers aan het spelletje op een wijze optreden waarmee de kijkers ifich helemaal kunnen vereenzel vigen. Ze zijn niet extra-getalen teerd, weten niet griezelig veel, maar ze zijn gewoon aardige doorsnee-mensen van het slag als we het zelf denken te zijn. Omdat ze zo aardig zijn gewor den ze hartelijk ontvangen door de enige in tv-land die het pre sentatievak helemaal in haar vingers heeft en krijgen ze leuke prijzen als ze eindstreep halen, Voor die prijzen moeten ze echt wat doen, dus niemand misgunt hen dat. Ideale formule zolang Mies Bouwman beschikbaar blijft. ,Eén van de acht' zal nog lang aan de top kunnen blijven. Gisteren bij de VARA: Bloed spoor naar een vreemde, korte thriller van de goede kwaliteit als meestal Amerikaanse pro- dukties (Mannix bijvoorbeeld) bezitten. Voortreffelijk bezet, fijn het in het decor gezet, goed geregisseerd. Als je dan zit te denken dat we lekker niet voor die Amerikanen hoeven onder te doen gaat sleutel-scene ineens de mist in. In die scène slaat Rob (Jules Croiset) Erik (Pim Dikkers) neer. Dat gebeurt op een manier dat iedereen kan zien dat het ,nep' is. Dat zal in Amerika ook best gebeuren. Maar dan nemen ze die scene net zo lang over tot het wèl goed zit... Simon van Collems Avroskoop is meestal gezellig, maar pleegt niet uit te blinken door diepzin nigheid. Gisteren lag het niveau behoorlijk. Peter Ustinov zei iets zinnigs over pornografie en Ann Heywood kwam behalve erg knap ook erg intelligent voor de dag met uitspraken over de .vreemde' rollen die zij recent speelde. Merkwaardig: door gen research was zij in staat die .vreemdheid' duidelijker te ver klaren dan vakmensen; die blij ven ook op t.v. meestal teveel aan eigen vakjargon vastzitten. Vg- Meisje 16 jaar door werklift doodgedrukt AMSTERDAM (ANP) Het niet uitschakelen van stroomtoevoer naar een werklift heeft gister avond het leven gekost aan de 6-jarige Amsterdamse Arlet van Romburg. Set meisje was met enige vrien dinnetjes aan het spelen bij een pand dat wordt verbouwd. Zij was daarbij tot de eerste etage omhooggeklommen in de liftstel- lage. Een vriendinnetje drukte toen op een knop, waardoor de werklift naar beneden kwam en het meisje tussen lift en stalla ge werd doodgedrukt. Camp linghouder opzettelijk aangereden UJEN (ANP) De rijkspolitie in Rijen heeft d« Italiaan G. F uit Breda aangehouden, beschul digd van poging tot doodslag of zware mishandeling, taterdagochtend wilde hij met zijn ijswagen de camping van de heer Gillis ta Rijen binnen rijden. Deze stond dat niet toe. Tijdens een woordenwisseling drukte F. de campinghouder achterover en gaf gelijktijdig gas. De wagen reed over een been van de heer Gillis, dat op drie plaatsen brak. 10 echtparen kan geen kinderen krijgen )SS (ANP) —Naar schatting één op de zeve nvan alle ederlandse echtpren roept om tot zwanger schap te komen de hulp van medici in. In 30 tot 40 procent van deze gevallen blijkt deze hulp te baten, (tien procent van alle echtparen zit echter nog al tijd met het problee mgeen kin deren te kunnen krijgen", zelfs niet nadat langs medische weg alles geprobeerd is), lldus een publikatie van Organon NV in Oss, waarmee de actie „Moeders voor moeders" nog eens onder de aandacht wordt gebracht. *EN HAAG (ANP) De minis terraad heeft zaterdag tot vier uur vergaderd. Er vond een eerste gedachtenwisseling plaats over de abortus-wetgevin gen er werden wat interne nota's van het ministerie van Financiën behandeld. 20 werd na afloop meeeedeald. Hans Jacobs: zinloos en funest (Van onze radio- en t.v.-redactle) Moet de vakbeweging een eigen omroep krijgen? Uit het orgaan van de NKV-Bouwbond „De Stei ger" blijkt, dat deskundigen het met elkaar er over eens zijn, dat de Nederlandse vakbeweging geen eigen omroep moet oprichten. Dat zou een heilloze zaak zijn, waarmee de werknemersorgani saties zich ongeloofwaardig zouden maken. Volgens „De Steiger" krijgen de drie vakcentrales en de vele vakbonden bij de bestaande omroepen vol doende voeten aan de grond om hun ideeën, stand punten en wensten via radio en televisie over te brengen. Op gezette tijden doet binnen de vakbeweging het gerucht de ronde, dat er een eigen omroep moet komen. De vakbeweging hoort immers kritisch te genover de ontwikkelingen in de maatschappij te staan. Zij hoort vernieuwingen en veranderingen aan te brengen en zij dient op de bres te staan voor de zwakke broeder en zuster, voor de ver schoppeling. Behalve haar eigen bladen zou die vakbeweging juist ook de-media radio en televisie willen benutten om haar doelen te bereiken. Met haar 1,25 miljoen leden zou die vakbeweging, voortbordurend op het gerucht, een super de su per omroep worden. KRO, NCRV en VARA zou den grote verliezen lijden en hun invloed zou, zo meent „De Steiger", zeer worden beperkt. Een prikkelend uitgangspunt die eigen vakbewe- gingsomroep, om met een aantal mensen van VARA en KRO over te praten. Zij reageerden zonder uitzon dering nogal geprikkeld op de idee. Algemene con clusie: zowel KRO als VARA bieden de vakbewe ging voldoende kans zich te uiten. Beide omroepen staan zeer kritisch tegenover de maatschappij, bei de ook nemen het met name op voor de zwakkeren in onze samenleving. Hieronder de reacties op de vraag: Hoe denkt u over de eigen omroep voor de vakbeweging? André Kloos voorzitter van de VARA: „Het zal lei den tot versnippering. Het komt mij voor dat de opvattingen, die de vakbeweging over de maat schappij heeft, voldoende tot uiting kunnen komen in het huidige omroepbestel. Als de vakbeweging nieuws heeft te verkondigen, is er alle ruimte in de aktualiteitenrubrieken. Daar wordt een ruim ge bruik van gemaakt". Frans van Bakel van het NKV: Zowel bij de VARA als bij de KRO en de NCRV krijgen we vol doende ruimte. Een eigen omroep heeft daarom geen zin en zal leiden tot een ongezonde machts vorming. Joep Bonn, radioverslaggever VARA, belast met onder meer vakbondsaangelegenheden: „Ik ben van mening dat de ideeën van de vakbonden vol doende tot uiting komen. Zou je een omroep krij gen, dan komt daar weinig van terecht, want de arbeiders hebben geen gemeenschappelijk belang, 't Zou slechts een propagandazender van de vakbe weging worden". Ed van Westerloo, chef redactie Brandpunt: „Ik heb de indruk, dat het erg schadelijk zou gaan werken voor wat de vakbeweging wil in deze maat schappij. Ik geloof dat de vakbeweging nu al op zo geweldig veel steun van de televisie kan rekenen dat het onzin is om daar nu nog eens een eigen omroep voor op te richten. Ik geloof zelfs, wanneer dat zou gebeuren en de vakbeweging zou die om roep gaan gebruiker als een propaganda-apparaat voor die dingen, die zij wil bereiken, dat het dan averechts zou werken. Ik ben ervan overtuigd dat terwille van de dingen, die men wil bereiken, dit het beste kan gebeuren door onafhankelijk of kri tisch denkende journalisten. In de praktijk zal het erop neerkomen dat hij met oogkleppen op de standpunten van de vakbeweging moet verkopen. Een omroep voor de vakbeweging zou ook niet mo gelijk zijn. Ik denk dat meneer Lanser dan een klein eigen omroepje. zou willen oprichten. En de middenstanders, en de boeren- en tuindersorganisa ties. Dat zou toch te gek worden. Ik vrees dat de vakbeweging al na enige tijd zou terugverlangen naar Brandpunt en Achter het Nieuws". Hans Jacobs, chef redactie Achter het Nieuws: „Ik vind het behalve zinloos ook funest. Zoals ik in de huidige stand van zaken iedere verdere versnippe- Ed van Westerloo: schadelijk voor vakbeweging ring in de omroepwereld een funeste aangelegen heid vindt. En bovendien raak je je geloofwaardig heid kwijt, als je als omroep uitsluitend informa ties over de vakbeweging gaat geven. Dat immers is dan je doel. Ik vind het ook funest als je er als vakbeweging op uit bent om het Nederlandse om roepbestel, waarvan wij altijd nog vinden dat daar in de arbeidersklasse en de werknemersbelangen, in hoge mate aan bod komen, kapot te maken. Als ze dat willen, ja dan moeten ze zelf een omroep op richten. Als ze erop uit zijn de belangen van de Nederlandse werknemers te behartigen, dan moe ten ze het niet doen". (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM De omstreeks 170 uur zendtijd (uit een totaal beschikbaar pakket van circa 215 uur), die de NOS-televisie aan de Olympische Spelen van München wil besteden, zal alle hoogetpunten in zo mogelijk rechtstreekse uitzendingen omvatten. Bij het uitstippelen van dit schema is in de eerste plaats rekening gehouden met de Nederlandse inte resse; reportages van wedstrijden met Nederland se deelneming zullen zoveel mogelijk rechtstreeks worden gebracht. Ui teraar] is de NOS afhankelijk van hetgeen door DOZ (Deutsches Olympia Zen- trum) in het z.g. „wereldprogramma" wordt aan geboden, maar daar waar de mogelijkheden tot rechtstreekse reportages liggen worden ze zo vol ledig mogelijk benut. De activiteiten starten op zaterdag 26 augustus met een integrale uitzending van de openingsceremonie. In de daarop volgende veertien dagen zal met een gemiddelde van ongeveer tien uur per dag Ihet Olympisch gebeuren worden gevolgd. Het NOS-zendsohema baseert zich op hetgeen door DOZ wordt aangeboden - een vrijwel ononderbro ken dagelijks reeks uitzendingen tussen negen tien uur 's morgens en twaalf h één uur 's nachts. Maar het zal daarvan i.v.m. specifiek Nederlandse programma-behoeften meermalen afwijken. Daar in de Olympische periode de nationale voet- balcompeteitie zonder onderbreking doordraait, zal de NOS op de zondagavonden bovendien het nor male sportprogramma brengen. In unilaterale uitzendingen uit München zullen de kijkers verder zo uitvoerig mogelijk op de hoogte wonden gebracht van hetgeen zich buiten de sta dions afspeelt, vooral natuurlijk in het Nederlandse kamp. De NOS hoopt in zijn speciale studio in München vele gasten te ontvangen, maar men zal ook bij hen op bezoek gaan in het Olympische Dorp om de Nederlandse deelnemers en deelneem sters te volgen in hun voorbereiding op de wedstrij den. Römer, Dick Van Rijn, Jean Smits, Bob Spaak, Jan Stekelenburg, Henk Terlingen, George Tor. Koen Verhoeff, John Worries, Pierre Zenden en Joop van Zijl. De keuze van de medewerkers is uiteraard voorna melijk bepaald door hun specialisatie op het gebied der diverse sporten en hun geschiktheid voor de vele andere onder deze omstandigheden noodzake lijke werkzaamheden. Het team, dat deze werfkzaamheden in München 4 j c1 1 1 gaat verrichten is een gecombineerd radio-tv-team, AlY(L OCll€7lK bestaande uit de volgende medewerkers van de NOS en de omroeporganisaties (in alfabetische volg orde): Steven Blaisse, Klaas Boot, Aad Bos, Geor ge van Breemen, Hans Brian, Eef Brouwers. Kees Buurman, Jacob Cats, Frans van Dusschoten. Frans Henrichs, Wim Hoogendoorn, Hans Eysvo- gel, Jan Kamlag, Rob Kerkhoven, Theo Koomen, Henman Kuiphof, Aad van Leeuwen, Chris van Leeuwen, Martijn Lindeberg, Ron Nieuwenhuis. Fred Radké, Theo Redtsma, Roel Rengers, Paul Tot het team behoort ook Ard Schenk. De belang stelling van de veelvoudige schaatskampioen gaat reeds lang uit naar de sportverslaggeving in de te levisie. De NOS is reeds enige tijd met hem in be spreking. Deze besprekingen zijn intussen afge rond. Ard Schenk zal in het NOS-team voorname lijk worden belast met interviews in verschillende takken van sport. Ook na de Olympische Spelen zal Schnk werkzaamheden voor NOS-sport verrichten. Voor zover hec programma het toelaat zullen de aangewezen verslaggevers in München, zowel voor radio eis tv werkzaam zijn. In totaal zal de ploeg bestaan uit 35 personen, inclusief regisseurs-produ cers, technici, cameramensen en presentatoren. Voor de tv komt daarbij nog een thuisfeam voor de redaktionele en technische begeleiding van de uit zendingen ter sterkte van ongeveer 20 min. De NOS-radio zal ongeveer 145 uur zendtijd beste den aan reportages van de Olympische Spelen. Het merendeel van deze reportages wordt uitgezonden via Hilversum 3, de zender die van zondag 27 au gustus tot en met zondag 10 september dagelijks van 's morgens 10.00 uur tot en met 18.00 uur ge heel in het teken van de Olympische Spelen zal staan. Overleg is gaande om de uitzendingen op deze zender gedurende de spelen tot 19.00 uur te laten doorgaan, omdat tusen 18.00 en 19.00 uur be langrijke finales kunnen worden verwacht met name wat betreft zwemmen en atletiek. HOU HET SCHERM IN HET OOG De KRO zet vanavond een documentaire op het scherm over het leven van de beroemde boeienko- mmg Houdini. Deze artiest heeft altijd zeer ge heimzinnig gedaan over zijn eigenschappen, die hem bij uittsek geschikt maakten voor het door hem be oefende vak. Nu echter onthult hij hoe hij er in slaagde om zich te bevrijden uit knellende banden. Uit deze documentaire krijgt men tevens een inte ressant historisch beeld van de samenleving van weleer. Ned. II 20.21 uur. Toppop Opnieuw een door belangstellende kijkers zelf mengestelde hitparade. Ned.I 19.05 uur. MONTREUX (ANP) De persprijs van het festi val van Montreux is dit jaar toegekend aan Lies beth List, die in de Belgische inzending „Barat- zeartea" liedjes zong van Jacques Brei, Boudewijn de Groot en Mikis Theodorakis. Het is voor de tweede keer, dat Liesbeth List de persprijs in Montreux heeft gewonnen. De eerste maal kreeg zij deze onderscheiding voor haar show die werd geregisseerd door Bob Rooyens. De BRT-show, die in het Nederlands werd opgeno men in het casino van Knokke onder regie van Jef Cassiers duurde een half uur en werd gefilmd te gen een achtergrond van schilderijen gemaakt door de Belgische surrealistische schilder René Margrit- (Van onze radio- en t.v.-redactie) HILVERSUM In het NCRV-programma „Tijd vrij voor muziek in vrije tijd" kan men donderdag 11 mei opnamen beluisteren van het Haags opera- en operette koor „Bel Canto" o.l.v. Hans Braun m.m.v. Gerrit Vlake, piano. „Tijd vrij voor muziek in vrije tijd" begint om 19.35 uur op Hilversum I en is in stereo te ontvangen. Wie van de drie Frits Lambrechts zingt Jules Levensliedjes van Jules de Corte Herman Emrnlnk geeft weer leiding aan het raad- Leven ijl het JtloOStCr spelletje wie van de drie wie is. Ned. I 19.30 uur. Peyton Place Er dreigt een geldtekort in het klooster. Dominic ontdekt tijdüg het ontstaan van de heilige Twytt. Ned II 19.05 uur Betty wil het niet meer goed maken met Steven. Zcilcil Eddie maakt zich verdacht met zijn belangstelling voor Rita, terwijl hij bovenlien geheimzinnig sa- J menkomt met Leslie. Peyton speelt een spel met ®eze cursus komen speciaal aan de orde de de gevoelens van Adrienne. voorrangsregels te water, het lijntje gooien en het Ned. I 20.21 uur. redden. Ned. II 19.30 i Suriname Smith en Jones Deze tweede uitzending over de titel Vrijheid blij heid gaat speciaal over Suriname. In gesprekken met regeringsfunctionarissen wordt een beeld ge schetst van de economische, politieke en sociale si tuatie. Daarbij komt de vraag wel of niet los van Nederland centraal te staan. En dan kan de con clusie worden getrokken, dat de roep om onafhan kelijkheid in Nederland wellicht luider klinkt dan in Suriname zelf. De angst voor het onzekere, dat een losweken van Nederland betekent, speelt daar bij een grote rol. De redaktie van de twee docu mentaires over Suriname is in handen van Jaap Meekren en Romano M. Stinga. De camera beelden zijn van Diok Kool en de produktie en re gie heeft Will Simon. Ned. I 21.10 uur. De heren raken na een achtervolging in een schuilhut van hun welgezinde mensen. Ned. II 21.10 uur. Frits Lambrechts Frits Lambrechts en Jules de Corte hebben het sa men wel gevonden. De liedjes liggen Frits bijzon der goed, hecht aaneengesmeed in de groeven van een elpee. Rogier van Otterloo schreef boeiende ar rangementen bij dit hedwerk vol levensfilosofische trekjes. Ned. II 22.00 uur. (Van onze radio- en t.v.-redactie) HILVERSUM De meidagen van 1940 zijn het on derwerp van drie programma's, die de NOS-televi- sie op 10, 12 en 14 mei gaat uitzenden onder de ti- el „Toen". De gebeurtenissen, die in die dagen plaatsvonden, zullen worden geactualiseerd in de vorm van een journaal. De makers van het programma zijn uitgegaan van het idee, dat er in 1940 reeds televisie was. Hoe dr dagelijkse journaals er dan zouden hebben ,uitge zien, kan men in deze programma's zien. De programma's worden in zuivere journaalvorm gebracht, met nieuwslezers, filmfragmenten en in terviews. De filmfragmenten zijn deels authentiek, deels speciaal voor dit programma opgenomen. Dc interviews zijn in scène gezet. Er zijn gesprekken met militairen en politici, onder wie de toenmalige minister-president L. de Geer. De tekst voor dit programma werd geschreven door Herman Wig- bold. (Van onze radio en t.v.-redactie) HILVERSUM Zaterdag a.s. zal AVRO's voorzit ter, de heer M. J. Keyzer, het tiende Nederlands Koorfestival openen, dat wederom In samenwer king met de AVRO werd georganiseerd door de Koninklijke Bond van Zang- en Oratoriumvereni gingen in Nederland. Voor het Nederlands Koorfes tival 1972, dat op de zaterdagen 6, 13, 27 mei en 3 juni in AVRO's Studio I wordt gehouden, hebben zich in de verschillende afdelingen niet minder dan 115 koren aangemeld, hetgeen neerkomt op een deelname van meer dan 5.000 zangers en zangeres- Aan het festival is een koorcompetitie verbonden. Koren, die 336 punten en meer behalen, promove ren naar een hogere afdeling. Koren, die 273 pun- icn en minder behalen, degraderen naar een lagere afdeling; voor zover het koor niet in de laagste af deling uitkomt. Basis van de competitie-indeling is de uitslag van het Nederlands Koorfestival 1970 en 1971. Ditmaal wordt ook a prima vista gezongen. In 1971 werd de wisselbokaal verworven door het Voorburgs Jongerenkoor onder leiding van Ad de Groot. De jury van het Nederlands Koorfestival 1972 be staat uit de heren Herman Strategier (voorzitter) Willem Vogel en Willem Strietman. Aan dit muzi kaal festijn zal een aantal radio-uitzendingen wort den gewijd, waarvan de eerste plaatsvindt op dins dag 9 mei om 9.40 uur via Hilversum II. RADIO HEDEN TELEVISIE HEDEN NEDERLAND I NOS 10.-15 uur Schooltelevisie 18.45 uur Fabeltjeskrant 18,55 uur Journaal AVRO 19.05 uur Toppop 19.C0 uur Wie van de drie? 20.00 uur Journaal 20.21 uur Peyton Place i 21.10 uur Perspektief 22.00 uur Televizitr-magazine - 22.50 uur Journaal NJEDERLAND II 18.45 u 18.55 u KRO 19.05 u r Leven in een kloostl (t.v.-serie) r Het is fijn als je kus, zeilen r Journaal L-» r Houdini: de boeienJJ koning r Alias Smith en Jonej r Frits Lambrechts zingt Jules de Cortr$j r Journaal r Teleac "er MORGEN NEDERLAND I NOS 10.45 uur 18.45 uur 18.55 uur VARA 19.05 uur 19.30 uur 19.45 uur 20.00 uur 20.21 uur 20.45 uur 21.45 uur 22.10 uur 22.50 uur 22.55 uur Schooltelevisie Fabeltjeskrant Journaal Pipo op Bizarra ...en een zoen van juffrouw Van onderen Journaal Tegenvoeters Van onderen Liedjes uit Klatergo Achter het Nieuws Journaal Teleac d NEDERLAND II 19.29 uur 20.00 uur 20.21 uur 20.50 uur 21.35 uur NOS 22.20 uur 22.25 uur 22.30 uur kleur Net effe een andere]^ vakantie Dier en vriend Journaal Please Sir Bee Gees Ander nieuws Journaal Den Haag vandaag tlVe 'li S ievolutionaire Partij. NCRV: IS. J8" fieuws. 18.41 Toelichting bij ta nieuws.- 18.47 <S> Bandstand: Tl d Grimethorpe Colliery Band. Eli8115 19.00 Wij hebben een woord voc wereld: muziek, informatie en richten, met om: 19.04 Reforr en Reveil; 19.20 Kinkbord en 19.40 Uit het levende woord. NCRjIoul 20.00 Bij de tijd: serie uitzending! jha kin en 21, "gs 20.20 Moder Martje IQ. 157. hot pel. 22.20 Avondoverdenkin 23.00 (S) Vocaal ensemble: klassieke en oude liederen. 23.30 f Fluit, gitaar en slagwerk: i muziek (opn.). 23.55-24.00 Ni» -eld HILVERSUM II Cantrijn. NO) 20.00 Nieuws. 20.05 (S) Weer es v anders: minder bekend bultenlar repertoire. 20.50 (S) Hobbyscoc een populair programma over eli» tronica. 21.10 Gamma van alpha ®*V! bèta: een programma over rocenl vorderingen ln de wetenschap 21Jpr?! onder de groene linde: oude liedje 22.00 (S) Metro's Music: Mctropo Orkest en solisten. 22.55 Medede gen. 23.00 Nieuws. AVRO: 23.10 Pi diojournaal. NOS: 23.20 Radlorami Fabeltjeskrant: Ex?, klankbeeli 23.55-24.00 Nieuws. MORGEN HILVERSUM I KRO: 7.00 Nieuws. 7.02 Het ie' woord. 7.07 (S) Badlnerie: klas: semlklassieke en moderne m (gr (7.30 Nieuws. 7.41-7.50 Actualken telten.S.24 Overweging. 8, Nieuws. 8.41 uur Voor de hulsvrowIle' 10.00 uur (S) Aubade: moderne 'fCrai klassieke kamermuziek (opnan (10.30-10.32 Nieuws) 11.00 Voor zieken. 11.30 Bejaardenprogram. 11.55 Mededelingen. 12.00 (S) Va, lalf het lan! land- 17.00 Zn danst men op de Node landse Antillen (deel II). Samensti llng en presentatie: Truus chant-Eschauzler. KRO: 17.10 Metropole Orkest. 17.25 Voor de I deren. 17.30 Nieuws. 17.32 Actualitc HILVERSUM I je (gr.) (8.00 Nieuws: 8.11-8.20 Ri diojournaal.) (8.30-8.33 De groent! man.) S.50 Morgenwijding 9.00 (S Radio Kamerorkest met solist» klassieke muziek. 9.35 Waterstand* (S) Nederlands koortestlval 197 ÏÖ.ÖO Voor de kleuters. 10.10 beidsvltamlnen: populaii tenprogramma (11.00-11.02 Nleut 11.30 Rondom 12: progra - ki JRP (S) De - de opera: beschouwingen ov» opera's aan de hand van nleup schenen grammofoonplaten. Alert! op het vink van muziek maatschappij. NOS: 15.00 i kllcht op Nederland: reportages. commentaren uit alle delen van land en veel muziek. (16.00-16.1 Nieuws.) AVRO: 17.00 Mobiel: ne« rlccrd programma. (17.55 Mede® HILVERSUM III VARA: 7.00 Nieuws. 7.02 Dag dlns 8.00 Nieuws. 8.02 Onderweg. Nieuws. 9.03 plaatjes 11.00 NleuwL iTolIJke gevarieewjifen mm' e Eddy Becker Show 15.00 Nieuws. 15.03 6.00 Nieuws. 16.03-18.00

Leidse Courant | 1972 | | pagina 2