Te fel tegenspel kwam i v. d. Driessche te hulp Tuininga bevestigde grote kwaliteiten Tino Tabak niet mee naar Spanje ZWARE STRAF VOOR TUINDER Wat u ook moet weten „Westerkwartier'- voor commissie van beroep HANDTEKENING PIET KEIZER 19X "1 UlNbl/AU 2b AFK1L 1972 Schagerbrug Tino Tabak, profwielrenner bij de Nederlandse Goudsmit Hoffploeg, is gistermiddag tijdens de training in de omgeving van Schagerbrug aangereden door een vrachtwagen en gewond. Hij klaagde over pijn in het hoofd en heeft ver moedelijk een hersenschudding opgelopen. Tino Tabak werd, rijdend op een fietspad, gegrepen door een rechtsafslaande vrachtauto. De chauffeur verklaarde de wiel renner niet te hebben gezien. Hij bracht hem naar Egmond aan Zee, de woonplaats van Tabak. Later is de coureur op genomen in het centraal ziekenhuis van Alkmaar. Tabak zou vanochtend met Kees Pellenaars en de overige leden van de ploeg naar Spanje vertrekken om deel te nemen aan de ronde van Spanje, die op 27 april in Fuengirola begint. ROTTERDAM Pletro Asnikar is een Italiaan die in Bel gië woont en daar als profbokser optreedt. Hij was giste ren naar „Odeon" in Rotterdam gekomen om zwaarwel- ter Stan v. d. Driessche in zijn jonge profcarrière als i derde tegenstander te dienen. Stan v. d. Driessche heeft het geweten, want hoewel hij in de zesde en laatste ronde toch nog onverwacht met k.o. won, heeft hij het tegen de eerst bedesd boksnde, maar later heftig tekeer gaande Italiaan niet gemakkelijk gehad. En toch was Asnikar ook een prof die pas als zodanig in de ring staat. De eenzijdigheid in zijn boksen blijft v. d. Driessche parten «pe len. Ook Asnikar had spoedig door dat de linkse van de Rot terdammer diens sterkste wa pen is. Hij moest enige stoten op het lichaam verwerken, maar ontdekte dat v. d. Dries sche het gevecht niet meer be heerst als hij voldoende „tegen spel" krijgt. Is dat het geval, dan gaat hij ook zijn toch al niet sterke rechtse steeds min der gebruiken. Asnikar begon zesde ronde, zo had Asnikar be staande uit veel, maar meestal onzuivere, stoten. Een furieuze zesde ronde, zo had Asnikar be «loten, moest dan maar de be slissing brengen in een poging tot alles of niets. Het werd niets. Asnikar liep vol op een linkse hoek en tolde bijna om. Hij kon een links-rechtse combinatie niet meer verwerken, stortte plat voorover, bleef veel langer dan tien tellen liggen en had minuten nodig om bij te komen. Krachtbokser De Belgen staan bekend als vech- tertjes die niet snel zijn te im poneren. Dat ondervond zwaar- welter Harry Bogaerts tegen Dario Diamonte, ook een in Bel gië wonende Italiaan. Bogaerts is een krachtbokser, die zijn adem te veel verspeelt aan rof fels op dekking. Dat werkt op den duur weliswaar vermoeiend voor de tegenstander, maar voortijdig succes is vrijwel uit gesloten. Diamonte liet Bo gaerts op zijn dubbeldekking ult razen, trapte in de tweede ron de op een fraaie schijnstoot -OEN HAAG Sjoerd Tuininga heeft gis teravond op ondubbelzinnige wijze aange toond dat zijn vorige week veroverde titel bepaald geen uitschieter Is geweest. In de eerste partij na zijn overwinning op Sjeng Verstappen gafTuinlnga een gave demon stratie van vuistschermen niet alleen ge baseerd op fysieke kracht, maar vooral steunend op tactisch Inzicht. Arie Molenaar, normaliter zwaargewicht, werd er het 'slachtoffer van. De gedron gen Hagenaar die zich veelal verschan send achter een hooggesloten dekking onderbroken door verrassende hoeken een aardige reputatie heeft opgebouwd, kon geen moment de nieuwe nationale kam pioen bedreigen. Molenaar haalde zelfs niet ongeschonden het einde, want in de derde ronde trof een rechtse opstoot hem zo glaszuiver op de kin dat hij horizontaal ging. Bij de tiende tel had Molenaar welis waar zwaaiend op zijn benen de bokshou ding weer aangenomen, maar scheids rechter Kleinhout achtte het raadzamer ook het ,,tilen" te laten horen. Seen moment had Molenaar daar voor gelegenheid gehad de Am sterdammer in moeilijkheden te brengen. Wegsiippend en kundig counterend ontliep Tuininga de gevaarlijke hoeken van zijn te genstander, zelf talrijke punten scorend met directe plaagstoot jes. Na de eerste ronde gebruikt te hebben om zijn tegenstander te taxeren begon Tuininga de zaken in de tweede ronde se rieuzer aan te pakken. Het hoofd van Molenaar bestokend alsof deze zijn handen langs zijn lichaam hield in plaats van een dekking aan te nemen. Hoe wel Tuininga een straatlengte op pünten voorstond moest hij beducht blijven voor de gevaar lijke eindstoot van zijn oppo nent. De Amsterdammer Het zich echter niet verleiden tot lijf-aan-lljfwerk. Tuininga mag dan de kansen van Sjeng Ver- Stappen op uitzending naar München danig hebben geredu ceerd, door zijn recente indruk wekkende optreden gaf hij voor r zichzelf een visitekaartje af. ipwindend 1st betekende het opwindende einde van een lange opwindende avond In Amicitia, waar sfeer heerste als nooit tevoren. Buiten de vele nieuwelingen- en C-par- tljen klommen er ook nog enke le sterke A-klassers in de ring. b bevestigde Jo van de Broek, vorige week in de finale van het middengewicht verslagen door Rudi Koopmans, zijn capacitei ten tegen Enschedeër Berger. Van de Broek, tweevoudig oud kampioen van Nederland, had voortdurend het initiatief, maar vond in Berger een tegenstan der met een betonnen incasse ringsvermogen. Zelfs een hoe wel niet helemaal zuivere op - opstoot in de tweede ronde „overleefde" Berger, maar de nederlaag op punten kon hij daarmee niet ontlopen. Groot deel Harrie Tabben kon het voor een groot deel aan zijn nonchalance wijten dat hij niet verder reikte dan een onbeslist tegen de En- schedeer Helndens. Na oen sterke openingsronde dacht de Westlander de zaak bekeken te hebben, maar Hei dens wenste allerminst mee te werken aan Tabbens plannen. Hij „nam" erg veel, maar ver overde desondanks het initiatief. Tabben werd door de ring ge jaagd door de ondanks zijn zwa re lichaam zeer wendbare Hei dens. Hij verzamelde echter in de ogen van de Jury niet vol doende punten voor de overwin- rechts dreigen, links atoten maar kwam meestal goed uit de slagwisselingen terug. Van de veelheid van stoten, die Bo gaerts her en der plaatste, wa ren er voldoende die telden voor de puntenzege, maar ook hij bokst, als v. d Driessche, te eenzijdig. Geen vuist Die „taktiek" volgde ook llchtwel- ter Refik, een Belgische ama teur, die de profs had vergezeld naar deze laatste, schaars be zochte, boksavond, die Theo Huiienaar in dit seizoen organi- scert. Refik stond tegen Gallico- la, de stijlvolle, hard en knap stotende Italiaan, die al jaren in Rotterdam woont. Het werd een partij met ontzagwekkende slag- wisselingen, waarin Gailicola technisch veel beter was, maar Refik, veelal met rechtse zwaaistoten, moedig verweer gaf. Als Refik niet steeds met open handschoen had geslagen (openbare waarschuwing in de tweede ronde) zou Gailicola in grote moeilijkheden zijn geko men, want de Belg raakte nogal eens. Hij maakte echter geen vuist, zodat de kracht van de stoot veel geringer was. Toen hij in de derde ronde wederom „open" stootte, werd hij onder hevig protest door scheidsrech ter Van der Zee gediskwalifi ceerd. Het was een juiste beslis- sing, maar v. d. Zee had hem ook die korte tijd kunnen laten uitboksen, want de zege van Gailicola werd onbevredigend. Stootmachine zeker ook het boksen van lichtwelter Henk Stahl, tegen de tweede Belgische amateur, Si mons. Stahl heeft techniek, maar is te snel in de a-klasse terecht gekomen. Hij denkst dat hij er al is. Van die mening heeft Slmos, een razende stoot machine, hem wellicht afge bracht. Stahl kreeg een pak slaag, ondanks het feit dat ook Simos veel onzuiver stootte. In de derde ronde moest Stahl zijn toevlucht nemerf tot vasthouden, wat hem ook nog een openbare waarschuwing opleverde. Overlie uitslagen: b-kla«»e: De Jons (Breda) w.o.p. van Lot (IVdam); c-klo»*e; Van Geni (Gemert) w.o.p. van Lobert (IV dam); Mohamad (Breda) w.o.p. van Slorm (Vlanrdln- gen); n-klasse. Noomen (Drieber gen) w.o.p v v. d. Laar (R'dam); v. Helden (Breda) w.o.p. van De Wee (DrletxiKen). HERMAN VAN BERGEM Dat ning, waarmee Tabben zich ge lukkiger mocht prijzen dan zijn tegenstander. UITSLAGEN: aspiranten vlleggewloht: De Graaf (Den Haag) w.o.p.v. v. d. Laars (Dordrecht) Nieuwelingen weltergewloht Haag) w.o.p.v, Klomp (Gouda): (hall zwaargewicht; Baeten (Rljswl)k) slist; wel- C-Klassemiddengewicht: v.d. Berg (Rotterdam) w.o.p.v. Maehlelscn (Breda); zwaarweftergewleht: Her mans (Den Haag) w.o.p,v, Kocrniip (Den Haag); halfzwnargswlcht Venrooy (Den Bosch! w.o.p.v. El Molbe (Rijswijk) A-klasse: middengewicht: Van de Broek (Den Bosch) w.o.p.v. Berger Tulnlngs door k.o. derde ro (Den Haag) FRANK WERKMAN Klapstuk op biljarttafel DEN HAAG Het klapstuk In de libre-klosse persoonlijke kam- pioenschappen district Den Haag zal plaats vinden op 25, 27, 28, 29 en SO april in hel club lokaal van da 's-Gravenhaagse Biljart Club aan de Heren gracht, als de sterkste llbre-spe- Iers elkaar zullen ontmoeten, geplaatst In de overgangsklasse libra. De moyennegrenzen In deze klas se liggen tussen 20.00 en 40.00, terwijl het aantal caramboles 450 bedraagt. De te breken re cords zijn voor het hoogste al gemene moyenne 55.76 ('67-'68), voor de hoogste serie 391 ('68 '69) en voor het hoogste gemid delde in één partij 180, gemaakt In het seizoen '67-'88 en geëven aard in het seizoen '70-'71. De in deze finale geplaatste spe lers zijn: Th.A. v. Oidenmark (BVO), G.L. Ritman (Wilhelmi- na). L.A.M. v.d. Valk (RCC), J. de Jager (Select), H. Devilee (BVO), R. v. Deventer (Select), A. Droog (BVO) en A.J.L. Kem per (BVO). De aanvangstijd is 19.00 uur, op zondag 13.30 uur. LEIDSE COURANT AARLANDERVEEN Voor een waarde van 1000.-- aan le vensmiddelen heeft de Aarlan- derveense jeugd opgehaald voor de jeugd van Utrecht West. De levensmiddelen worden zondag in een speciale dienst in Utrecht overgedragen. ALPHEN Het 4-jarige jonge tje Martien Elling werd in de Prinses Irenelaan omver gelo pen door een hond. Hij brak zijn linker elleboog. ALPHEN Een 25-jarige Al- phenaar W. D. de J. botste in de nacht van zondag op maan dag tegen een lichtmast. Door de politie moest hij bevrijd wor den uit zijn vernielde wagen. De man liep lichte verwondingen op. KOUDEKERK De Ver. van Chr. Schoolonderwijs vergadert morgenavond in „Het Anker" aan de Rhynenburcherlaan. Men moet o.a. vervangende be stuursleden kiezen voor C. Smit en L. Vonk. Drs. T. Gilhuis spreekt ook over School en Evangelie. LEIDSCHENDAM Twee ge spreksgroepen van elk 20 perso nen krijgen Inspraak voor het plan Duivenvoorde. De bijeen komsten van de groepen zijn bovendien openbaar. De verga deringen zijn: 27 april, 2, 9 en 16 mei. LISSE 'De Oude Blauwband' hield een wedvlucht vanaf Ber gen op Zoom. De eerste drie binnenkomende duiven waren van G. Roodenburg. A. Balken ende en J. van Dijk. 'De Lucht- klievers' vlogen Roosendaal. De eerste drie duiven van deze ver enigingen behoorden toe aan A. van Diest, P. Warmerdan en J. van Diest. LISSE Vrijdagmiddag gant de eerste paal de grond in voor het Dienstverleningscentrum aan de Stationsdeef/Wester- dreef. In het centrum komen ook 184 bejaardenwoningen. LISSE De reinigingsdienst haalt morgen het grof huisvuil op dat anders op dinsdag en vrijdag wordt opgehaald. NIEUWKOOP Rina van der Loo zal geruime tijd uitgescha keld zijn voor het damesvoetbal van Nieuwkoop. Tijdens de wed- strijd van zondag viel zij bijzon der ongelukkig en ondertoek wees uit, dat sij een been had gebroken. VOORSCHOTEN - De St. Jo zefschool Is na het nemen van strafschoppen tegen de Willi- brordschool winnaar geworden van het achoolvoetbaltoernooi. De derde plaats was voor de Bethanlëschoo! en da vierde voor de Parkschool. VOORSCHOTEN - De Indus triebond NKV (Eloy, Wllilbror- dus, Cletex, Mllnwerkers) houdt donderdagavond In De Werf een open avond. De plaatselijke af- deling wil zich zo breed moge lijk oriënteren en vernemen wat men denkt en wil van oen vak bond. a WARMOND De goederenvei ling voor het uniformfonds van Matthiae heeft een bedrag van 5000.- opgebracht. In mei wordt nog eens oud-papier opge haald. Den Haag De commissie van beroep zal zich moeten uitspreken over de „kwestie-Westerkwartier". De vereni ging is het niet eens met de beslissing van de KNVB een doelpunt van deze club in de wedstrijd tegen Flamingo's ongeldig te verklaren waardoor Wester kwartier de ontmoeting met 1-0 verloor. Westerkwartier eindigde In de vierde klasse B van district West II met SJZ op de laatste plaats en verloor zondag de beslissingswed strijd voor degradatie naar de afdaling Den Haag met 2—1. Op initiatief van de KNVB zelf is de zaak voor de commissie van beroep gebracht. De vice- president van de Amsterdamse rechtbank, mr. W. S. da Costa, is voorzitter van deze commis- LEIDEN Zowel de kantonrech ter, mr. J. I. van Dijke «Is de officier van Justitie, mr. A. S. M. Horstink kwam tijdens het onderzoek in de zaak, die dien de tegen een 30-jarige tuinder uit Rijnsburg gisteren eenslui dend tot de conclusie, dat ver dachte zich destijds als een ware wegpiraat had gedragen. Uit het procesverbaal kwam na melijk naar voren, dat verdach te op een novembermiddag als automobilist ten minste vijf zeer ernstige overtredingen had be gaan. Toen twee per onopvallende auto patrouillerende wachtmeesters van de Noordwijkse politie op de Offemweg constateerden, dat de tuinder met een snelheid van niet minder dan 100 km/u reed zetten zij de achtervolging in. Deze met een conatante hoge snelheid gevoerde achtervol gingsrace eindigde pas op de Oegsigeesterweg in Rijnsburg, alwaar de „wegpiraat" kon worden klemgereden. Tijdens de „wedrece" stelden verbalisan ten vast. dat de achtervolgde op de Herenweg met hoge snelheid op de linkerrijbaan enkele au to's inhaalde, zonder noemens waardige vaartvermindering een voorrangskruispunt opreed, met een snelheid van circa 80 km/u dor de Brouwerstraat te Rijnsbtirg stoof, een rood stop licht negeerde om tenslotte (voor hij tot staan kon worden gebracht) op de Oegstgcestcr- weg een file auto's rechts te gaan inhalen. Verdachte de overtredingen zonder meer toe. Tot zijn ver dediging voerde hij aan: „Ik stelde al gauw vast. dat er con stant een auto achter mij aan- reed. Ik had bij cliënten kwitan ties geïncasseerd en daardoor vrij veel geld op zak. Toen die auto achter mij aan blaaf rijden dacht ik dat de twee inzittenden kwade bedoelingen hadden en op m'n geld aasden". Vandaar, dat hij zo hard bleef rijden cn enkele stunte uithaalde. Louter Bijeenkomsten verenigingen Nijverheid - De Nederlands# Maatschappij voor Nijverheid en Handel organiseert donder dag 27 april m de kantine van de Nationale Nederlanden aan de Prinses Beatrlxlnan 19 in Den Haag «en blleenkomst waarop vererende getuigschriften voor de verschillende ambtsjubilea worden uitgereikt. Aanvang avundi om half acht. Tuinbouw en Plantkunde De af deling Den Haag van de Ko ninklijke Nederlandse Maat schappij voor Tuinbouw en Plantkunde organiseert donder dag 27 april «en voorlichtings avond In «en zaal aan de Elisa beth Brugimaweg 1 in Den Hang. De bijeenkomst, waarbij ook een forum vragen op het gebied van planten in hui* en tuin zal beantwoorden, begint om acht uur. De toegang la vrij. Arable De afdeling Den Haag van de Nederlands-Arabische Kring organiseert vrijdag 28 april in het Nederlands Instituut voot het Arabisch Cultuurgebied aan de Nieuw# Parklaan 22 in Den Haag 'n avond waarop dr. J. D. J. Waardenburg enkele pro blemen bij de uitbreiding van het onderwijs In Arabische lan den zal bespreken. Aanvang kwart over echt. (ADVERTENTIE) ^«1 PIET KEIZER DEN HAAG Topvoetbalier Piet Keizer deelt woensdagmid dag 28 april van 14—16 uur handtekeningen uit in de Albert HeIJn-supermarkt aan het De Savornln Lohmanpleln In Den Haag. Topvoetballer Wim van Hanegem doet hetzelfde op za terdag 29 april In de AH-vestlging aan de Martlnus Nijhoff- laan in Dalft. Zij figureren beide in het lees-, kijk- en speelboek „Sporten spel,' waarvan een deel ten goede komt aan de sport in Ne derland en dat tot stand is gekomen door eendrachtige aa- menwerking van Shell Verkoopmaatschappij Nederland n.v. en Albert Heljn n.v., waar het boek ook te verkrijgen is. Zowel Piet Keizer als Wim van Hanegem zullen van 14—16 uur in de genoemde vestigingen de boeken signeren die zij zelf zullen verkopen. Eusebio niet in Portugese selectie Liliabon Voor de eergte maal in meer dan tien jaar is Portugals beroemdete voetballer, Eusebio, buiten het nationale team gelaten. Manager José Augusto nam Eust- bio niet op In de seloctie van zestien spalers, voor de wed strijd tegen Cyprus die 10 mei in Nicosia wordt gespeeld. De wedstrijd telt voor het kwalifi catietoernooi voor het wereld kampioenschap, dat in 1974 in West-Duitsland zal worden ge houden. Eusebio maakte sinds 1961 deel uit van het nationale team. Hij is 30 jaar en speelde 52 inter lands. om aan zijn „kwade" achtervol gers te ontkomen. De officier noemde verdachtes re laas een ongeloofwaardig ver haal en wees het dan ook radi caal van de hand. Gezien het aantal ernstige cq. gevaarlijke overtredingen, die verdachte had begaan kwam hij tot de conclusie dat hier terecht van wegplraterij kon worden gespro ken en verdachte in het belang van andere weggebruikers als bestuurder van een auto van de weg diende te worden geweerd. Zijn eis luidde den ook een on voorwaardelijke ontzegging der rijbevoegdheid voor de tijd van één jaar alsmede een totale geldboete van 500.— subs 50 dagen hechtenis. „Ik deed het alleen omdat ik dacht dat zij mij met kwade bedoelingen ach tervolgden", bleef verdachte volhouden. „Ik geloof er geen woord van", repliceerde de kantonrechter. Ook hij was van mening dat verdacht# niet op de weg thuis hoorde en met een onvoorwaar delijke ontzegging het algemeen belang gediend zou fijn. Zijn vonnis luidde dan ook geheel conform. •ALPHEN In het voorma lige kantoor ven de Raiffei- nenbank zal op 28 april van 16 tot 18 en van 19 tot 21 uur en op 29 april en 1 mei van 10 tot 18 en van 19 tot 21 uur een tentoonstelling zijn inge richt van wsrkatukken van leerlingen uit de vijfde klas sen van het basisonderwijs. Deze tentoonstelling wordt georganiseerd door de var- enlglng Industriële Onderne mingen in Alphen In het ka der van de koninginnedag-ac tiviteiten. LEIDSCHENDAM Op 27 april zal In het winkelcen trum Leldschenhage een nieuw warenhuis van Vroom en Dreesmann worden ge opend. Het Is het eerste wa renhuis in Nederland dat In een regionaal winkelcentrum LANGERAAR Op zaterdag 29 en zondag 30 april a.s. houdt de St. Bavogroep te Langeraar een groot jeugdfestljn voor de weipan, verkenners en rowans. Door middel van dit gebeuren wil men meer bekendheid geven aan de Jeugd over het doel van deze jeugdbeweging. Hiertoe heeft de staf van de Bavogroep een Informatiestand ingericht. Diverse attracties zoals Oud- Hollandse kermis maken hier van deel uit. In het programma boekje van de Sportraad, dat een dezer degen werd ver- ■preld, staat een volledig pro gramme afgedrukt. Het pro gramma-onderdeel van zondag 30 april van de show van Artl et Rellgloni begint om 12.00 uur l.p.v. 14.00 uur. Dit alles zal zich afspelen rondom WELVER- RO te Langeraar DE ZILK De leden van Van Nispen komen zaterdag weer het oud-papier ophalen. Om het allemaal vlot te laten verlopen hoopt men. dat de pakketten klaar gezet worden. Leiden In de Van Hoogendorp- straat zat vannacht een hond klaaglijk te janken in 'n gepar keerde auto. Gealarmeerd door de wakker geworden bewoners heeft de politie de hond uit zijn benarde positie bevrijd, nadat men geprobeerd had. de haas vnn het beest te vinden. Deze bleek echter niet thuis te zijn. Als dank voor de bevrijding werd het hondje agressief en na «en pao.- woedende uithalen naar de agenten koos hij hat hasepad. Leiden Op de kruising Kennedy- laan—Brahmslaan is gisteren 'n personenauto bestuurd door een 64-jarige Leidenaar opgereden tegen een auto v#n een 23-jarige man uit Leiden. De bestuurder van de «ersta wagen werd met een flinke hoofdwond naar het ziekenhuis vervoerd. Een inzit tende, een 63-jariga vrouw uit Leiden, moest met een wond aan het rechterbeen In het ziekenhui» worden opgenomen. Noorta Davla-Cupplotg tegen Nederland Oslo De Noorse tennlsbond heeft de volgende spelers aangewezen voor h«t duel in het toernooi om de Davisbeker tegen Nederland dat op 5, 6 en 7 mei in Schevc- ningen wordt gehouden: Jon Erik Ross, Frithjof Prydz Jr., Dag Tollefsen en Finn Dag Jag- gc. Ton Sij brands oefent tegen Waldo Aliar (Van onze sportredactie) DEN HAAG Het Re«ld*ntie Dam Genootschap sni vrijdag avond een bijzondere wedstrijd spelen. Dan tal het eerste team uitkomen tegen een ploeg van In Nederland studerende Surina- mers, die als gast in hun mid den hebben de Surinaamse kampioen Waldo Allar, naar Ne derland overgekomen voor de in Hengelo te houden wereldkam pioenschappen. De twintigjarige Waldo Aliar. ver gezeld door de vice-voorzltter van de Surinaamse Dambond, de heer B. Adjiedj, zal vrijdag nationaal kampioen Ton Sij- brands als tegenstander treffen. De heer P. Vink. voorzitter van RDG: „Voor beide grootmees ters ie dit min of meer een trai ningspartij voor het wereldkam pioenschap. Desondanks zal er wel fel om de punten worden gestreden." Do wedstrijd RDG-Suriname worót gespeeld in het nationale Schaakgebouw, Van Speykstraat 1. Aanvang omstreeks kwart over «even. Debutant op Duindigt (Van onze paardesportmede- werker) Wassenaar In de draverij voor de hoogste klagse, woensdagmiddag op Duin digt, start een nieuwe aan winst van trainer Lange: hot Franae paard Varaqui. Het zijn lang niet allemaal scho ten in de roos, de uit dat land geïmporteerde drivers, maur als hij wat kun, zou hij dat met een met het eerste startnummer In zijn eerste koers kunnen de monstreren. Hazleton B is een mooie graadmeter voor Vara qui, dat is een hele sterke en zijn prestaties zijn regelmatig Om half dria de eerste start. Het programma met onze favorieten: ten. Star Performerprlja (2140 m.. met trio): Jokkebrok - Jap - Juweli- ne J. Outsider: Junoschku II. Mucho Prieepmlje (2000 m.. auto- •trart, voor amateurs): Jungfrau W - Hellen Carbonari - Idu de Mercelle. Plgh Llfeprijs (2000 m., autostart, met trio): Jack Buitenzorg Johnny Again Jongleur D. Outsider: Imone. Lavsnder ileatherprljs (2000 m., autostart): Hardy Reginn Jlina Fan Pom B. Pamltaprijs (ren, 2000 m. met trio): Farsteps - Ronald - Patati Patata. NickprIJs (2000 m., autostart): Hazleton B - Fletcher D - Grand Geste. Outsider: Vara qui. CurlewprIJs (1800 m., autostart, met trio): Ivan Hollandia - Iwin Bu.tentorg - Irma van Double. Merrygoprljs (ren, 1800 m., voor amatrlce» cn amateurs): Padre Brama - Jolly Joker S Big Boss. Pionccrprljs (2140 m., met trio): Jaspis du Bols - jack Fortunu - illor.a Murijke. Bcdevilprljs (2140 m.): Hispano - Her Areta Earl Harley, ADVERTENTIE ^7 ÜJUj Dnn Haau. Miiymakado 61' Tel. (070) 11 6u 4/ voor tijdelijke kantoorkrachten Stoke City gepromoveerd Londen Chelsea heeft gister avond In een Inhaalwedstrijd met 2—0 gewonnen van Stoke City. De doelpunten werden ge maakt door Alan Hudson en Steve Garland. Norwich City is voor het eerst in het 67-jang bestaan naar de eer ste divisie gepromoveerd. De ploeg won gisteravond in de tweede divisie met 3—1 van Oriënt. In de replay van de halve finales in het toernooi om de Schotse Cup won Hibernian met 20 van Glasgow Rangers. De finale op 6 mei gaat tussen Hibernian en Celtic.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 11